עונת 2015/16- הכל חוץ מאתנו...

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: עונת 2015/16- הכל חוץ מאתנו...

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

וואלה כתב:תגיד אתה היית פעם בבלומפילד?
כל משחק, אבל כל משחק (פרט לדרבי שם יש יותר מדי מתח),
אנחנו יושבים מחוץ לבלומפילד איפה שהיה פלאפל גינה (איפה ששולחים ווינר) ומדברים ויושבים ביחד. שוב אתה כנראה נתקלת בקומץ (שיש כזה בכל קהל) ונתפסת על כל אוהדי מכבי.

מעניין אותי מה אתה חושב לגבי הטענה שהשנה (במיוחד השנה) כולם התאחדו על מנת להפיל את מכבי גם אם לפעמים לא היה כשר. גם פה אנחנו חיים בסרט משלנו?
כן כולם נגדכם חוץ מ...
השופטים שפינקו אותכם ב16 נקודות במתנה, בית המשפט שלא הרחיק את ראיקוביץ, הנהלת מכבי חיפה והשחקנים, ביתר ירושלים בפלייאוף, ועוד...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי YallaHapoel »

וואלה כתב:תגיד אתה היית פעם בבלומפילד?
כל משחק, אבל כל משחק (פרט לדרבי שם יש יותר מדי מתח),
אנחנו יושבים מחוץ לבלומפילד איפה שהיה פלאפל גינה (איפה ששולחים ווינר) ומדברים ויושבים ביחד. שוב אתה כנראה נתקלת בקומץ (שיש כזה בכל קהל) ונתפסת על כל אוהדי מכבי.

מעניין אותי מה אתה חושב לגבי הטענה שהשנה (במיוחד השנה) כולם התאחדו על מנת להפיל את מכבי גם אם לפעמים לא היה כשר. גם פה אנחנו חיים בסרט משלנו?
הייתי מספיק פעמים בבלומפילד וכול שיחה הייתה בגישה של במקום לפרגן תמיד לחפש אשמים, במקום להגיד לא שיחקנו טוב היום זו היריבה שהתבנקרה.
בנוגע לשאלה אתה צודק כולם רצו שניקח ושאתם תפסידו.
אבל אחד נובע מהשני הרצון שתיפלו נובע מההתנשאות שדיברתי עליה קודם.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

דר אדום בנשמה כתב:כן כולם נגדכם חוץ מ...
השופטים שפינקו אותכם ב16 נקודות במתנה, בית המשפט שלא הרחיק את ראיקוביץ, הנהלת מכבי חיפה והשחקנים, ביתר ירושלים בפלייאוף, ועוד...
די נו בחייאת בית המשפט הרחיק את ראיקוביץ' רק הדיין לא נתן יצוג ומורן מאירי עשה לו בית ספר.
חיפה שונאים אותם הרבה יותר מאותנו (כולל השחקנים).
ביתר שיחקה נגדם כל העונה ונלחמה ובפלייאוף הייתה שם ירידת מתח שגם אנחנו הרווחנו ממנה.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

אני בדרך כלל לא אוהב להגיב לוויכוחים האלו אבל אתה באמת לא משאיר הרבה ברירות.

אז ככה, יש לי הרבה חברים אוהדי מכבי, רובם אנשים גברים אחד אחד, אנשים טובים שמה לעשות יש להם פאק אחד (לא כולם מושלמים) והם אוהדי מכבי.
עכשיו כמה שהם לא יהיו אנשים טובים, וכמה שהם יכולים להיות חברי אמת וגברים רצח כשזה מגיע לדיבורים על כדורגל הכל משתנה, האופי של המועדון שלכם, השחצנות והבכיינות הבלתי נגמרת וזה שאתם חושבים שאתם הכי טובים ואתם הכי מוצלחים וכל העולם נגדכם רק כי אתם מכבי גורמת לשנאה הזאת, גורמת לזה שאתם מרימים את האף ולא מבינים למה אנשים חושבים שאתם סנובים, גורמת לכם לעשות פעולות בתור מועדון שנראות לכם כפעולות הכי לגיטימיות, אבל אם חס וחלילה קבוצה אחרת הייתה עושה את זה הייתם מתלוננים מפה ועד תאילנד.
ברשותך אני אצוטט תגובה על הבכיינות שלכם בזה "שכל העולם נגדכם" שכתב פה המשתמש טוטי אחרי ההתקפה חסרת הפרופורציות של המועדון שלך על קבוצת הכדורגל של סכנין ממש לפני המשחק האחרון של העונה, אני מקווה מאוד שתבין את הנקודה העיקרית שאנחנו מנסים להסביר לך, אתה לא חייב לענות ישר, קח כמה רגעים לחשוב על הדברים ותאמין לי שאם תחשוב על זה מספיק לעומק תבין למה כל המדינה הייתה נגדכם השנה.

"הכי מצחיק אצלכם, אוהדי מכבי, זה שאתם אף פעם לא רואים את הדבשת של עצמכם.
- לא ראיתם בשנות ה-90 כשדני קורן הוסיף 10 דק' לכל משחק שהייתם זקוקים בו לשער כדי לקחת אליפות מחיפה
- לא ראיתם ב-2003 כשהעברתם את המשחק המכריע על התואר מהאורווה לאצטדיון רמת גן, אז מגרשכם הביתי, ולקחתם אליפות, שוב מחיפה, בצורה לא ספורטיבית
-לא ראיתם כשהסרחתם את הדשא נגד חיפה והגשתם לה את התואר על מגש של זהב (רק שזו הפסידה בסוף להפועל)
- לא ראיתם כשחגגתם בתיקו רק כדי לקלקל להפועל
- לא ראיתם כשברק לוי בישל בצורה הזויה שער נצחון נגד מכבי נתניה
- לא ראיתם כשהשוער שלכם עדיין עומד בשער למרות שהורחק, כאשר סטוייקוביץ וקליימן נעדרו על עבירות דומות
ואתם גם ממש לא רואים לקראת יום שבת, כשמכבי חיפה תחסר נגדכם את בניון, לביא, אוברניאק, ואלנייטה וסטויקוביץ', בנוסף לעטר ופלט.
אבל, אתם רואים מצויין את סכנין ומסיטים את כל השיח למשחק הזה, שלא משנה איך יגמר, אתם תבכו בו את בכי התמרורים הקבוע, זה שבגללו אף אחד לא סובל אתכם. לא בגלל שאתם "מכבי מי אתם בכלל", לא בגלל שלקחתם 15 אליפויות ברצף, רק בגלל הנהי הדוחה שאתם מביאים לכל מקום ובכל ענף, מכדורסל ועד כדוריד חופים.
שנינו יודעים שבאר שבע קבוצה יותר טובה מסכנין וצפוייה לנצח אותה ב-7 מתוך 10 משחקים בממוצע, גם אם סכנין לא ממש תפתח רגליים. אבל זה בכלל לא משנה. הבכי נשאר בכי והוא דרך חיים, מתינוק גינגי בן יומו ועד סבא טרחן בן 79.
אם תקחו אליפות, נכאב, אבל נפרגן לכם, זו בכל זאת עונה נהדרת. רק תעשו טובה, אל תצאו פתאום מהחורים שלכם עם קשקושים , עד אתמול כבשתם שער אחד בארבעה משחקים וכשכבר הצלחתם להבקיע, עשיתם את זה מול קבוצה שמשתזפת בים כבר חודשיים."

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

וואלה, תודה על היותכם יריב ספורטיבי ראוי לכל הדעות. הפכתם את האליפות הזו לכל כך, כל כך מתוקה. הוצאתם מהשחקנים שלנו 200% העונה וגרמתם לנו להפוך לאחת הקבוצות הגדולות שדרכו על כר הדשא בישראל. בזכותכם לא הורדנו את הגז לרגע וכל משחק אצלנו היה חוויה אירופאית לכל דבר.
להבדיל מהרבה אנשים פה, אני מאמין שאפשר להתנשא על מישהו רק כשהוא בוחר להיפגע, רק כשיש רגשי נחיתות נותנים משמעות לכל מיני ניסיונות להתנשא. אני שם על המועדון שלכם והאוהדים שלכם 1000 ז** (בקטע טוב כן?) פשוט כי אני יודע שאני יותר טוב מכם. אז אני לא מתרגש משום ניסיון התנשאות פתטי. אני קבוצה טובה יותר, קהל איכותי יותר, ויש לי אנרגיות טובות יותר. גם הניסיון העלוב שלך להקטין ולומר לי שאני עוד שנתיים כמו קריית שמונה מצחיק אותי ויותר מעיד על פחד מצידך מאשר עליי. כל קבוצה שיש מאחוריה צבא של 16 אלף אדומים כל משחק לעולם לא תהיה קבוצה קטנה, ומרגע שתקרת הזכוכית נשברה תצפה לתחרות קשה יותר בכל עונה ועונה.
תודה על שיח מעניין, עצם המאמץ שעשית שנרשמת לפורום נותן לי חותמת על הפיכת המועדון שלי לאימפריה בקנה מידה ישראלי. ושהיריבות תשאר רק בתחום הספורטיבי, בחוץ גם ככה כולנו שוכבים באותן שוחות, אין צורך להגזים חברים.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

תקשיב חתיכת דביל, לך תלמד היסטוריה, תעשה שיעורי בית ואז תחזןר להגיב פה. בב"ש מאז ומעולם שנאו את מכבי ת"א, לא בשלוש השנים האחרונות, תחזור לציטוטי השחקנים שלנו מהאליפות הראשונה ותבין.
זה שהראש שלכם היה תקוע כל כל עמוק בתחת ששמתם לב שיש קבוצות מחוץ לתל אביב רק בשלוש השנים האחרונות, זה רק מראה כמה מנותקים אתם. לא לחינם נוצר המונח 'מדינת תל אביב'.
עכשיו שתבין שאת כל מה שכתבתי כתבתי בתור אוהד בש שכבר לפחות 15 שנה לא גר בה, אבל חי את הוויב הזה כל יום.

עכשיו בנוגע לניתוק, הכל כך אופייני לכם, שמעתי כבר כמה ילדי נזלת מדברים על זה שכל השחצנות התחילה בנאום של ברק בכר. שוב שולח אותך לעשות שיעורי בית, לך תראה את כל הראיונות לפני/אחרי משחקים שקדמו ליציאה של בכר, תראה כמה המאמן שלכם מדבר על בש...

ידידאל, מתחנן לפניך, תחסום אותו, לא יכול שיתפוצץ לי הוריד במצח כל פעם שאני נכנס לפורום...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ביום שאתה וחבריך תלמדו לפרגן ולכבד זה יהיה גם הדדי.
בקצב הזה אתם תמשיכו לחשוב שאתם מעל כולם ולזלזל בכולם ואחר כך לבכות אחר כך שכולם נגדכם.
יש עוד דרכים להיות מלכת הכיתה, לא חייבים לאמץ את תדמית הפרחה שמרימה את האף על כולם בשביל לקבל כבוד והערכה (שלעולם לא יגיעו אליכם בגישה כזו)

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אם ההזוי הזה היה באמת חבר משפחה של אלונה, אני מניח שמישהו כבר היה טורח להסביר לו מדוע בכר החליט "להשתחצן" על מכבי.

מנותק.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:אם ההזוי הזה היה באמת חבר משפחה של אלונה, אני מניח שמישהו כבר היה טורח להסביר לו מדוע בכר החליט "להשתחצן" על מכבי.

מנותק.
הטרול הטוב בעולם לגילו

סמל אישי של משתמש
וואלה

שליחה על ידי וואלה »

ידידאל זה כאילו המנהל? מצד אחד אתם אומרים שאוהדי מכבי לא מקבלים אוהדי קבוצות אחרות, ומצד שני רוצים להעיף אותי כי אני אוהד מכבי.

נתחיל מהסוף - לגבי חבר או לא חבר משפחת ברקת, האמת שאנחנו לא יותר מדי מדברים על כדורגל, הבן האמצעי לא כל כך מעניין אותו.

לדור69 - לא מפרגנים? רק פרגונים יש מאוהדי מכבי על העונה הגדולה שעשתה ב"ש. פשוט כרגע לא רואים את זה כי כולם עסוקים באין תארים שלנו.

לדרדסמיל - ב"ש לא שנאו את מכבי מאז ומעולם. רוב מי שלא גר בת"א כן שונא את ת"א, זה שונה. 'מדינת תל אביב' זה בגלל שהתל אביביים חיים בבועה
משל עצמם, אין להם יותר מדי מה לחפש מחוץ לת"א כי פשוט יש הכל בת"א. "השנאה" בין מכבי לב"ש התחילה יחסית עכשיו בגלל היריבות הספורטיבית נטו,
וגם עכשיו אני לא מרגיש שנאה כלפיכם באמת שלא.

לגוורה - זה די נכון מה שאתה אומר, עצם זה שנרשמתי בפורום זה אומר שכן קצת מתחילים לספור אתכם. אמרתי את דעתי בנוגע לעתיד,
אולי לא תסיימו כמו ק"ש אבל גם נתניה/הפועל זה גם דוגמאות לא רחוקות. ד"א אני מקווה שלא כי סה"כ העונה הנוכחית היא תעודת כבוד לכדורגל המסריח שלנו.
אין לי בעיה שתהיו חזקים כל עוד זה לא פוגע לי בארון התארים :|

ליאללה הפועל - אל תקח את 2 המשחקים האחרונים שלנו נגדכם כדוגמה למה שקורה בבלומפילד, 2 המשחקים האחרונים שלכם היו משחקים נורא מסתכלים,
הראשון (שניצחתם) הוא כי באמת שיחקתם גרוע ועשיתם בערך מה שרעננה עשתה לנו.
ובשני כי ציפינו שעכשיו ברגע האמת ניהיה ווינרים ונקח תמקום הראשון, ולא רק שלא ניצחנו אלא גם שיחקתם יותר טוב לדעתי בעיקר במחצית הראשונה. כן היה מתסכל.

בלומן - אתה רואה את מה שעשו בתקשורת כבכיינות, אני רואה את זה בתור תגובה לכל האנטי מכבי שהיה אחרי החצי גמר עד סוף העונה.
עובדה שעם כל מה שעשו בתקשורת לפני המשחק נגד סכנין עדיין הם מכרו.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

קצת מציק הזלזול של האוהדים שלכם. למה שלא נהיה בצמרת בשנים הקרובות? יש לנו את המגרש הכי ביתי בארץ , בעלים איכותית מאוד(אתם חייבים להסכים לזה) וקהל גדול ואיכותי(איזה קבוצה עוד מביאה 100 אלף איש?)

הכדורגל הוא נזיל ולכן כמובן יש סיכוי לעונות פחות טובות שלנו , אבל במידה דומה יש גם סיכוי לעונות פחות טובות שלכם.
אתם לא מכבי תל אביב כדורסל. אתם פייבורטים לאליפות בגלל התקציב שלכם שהוא הכי גדול. גם אם היו קוראים לכם הפועל כוסילמלם הייתם פייבורטים אם היה לכם את התקציב הגדול ביותר.
באותה מידה אם לנו היה תקציב גדול משלכם, אז אליפות שלכם על פנינו הייתה נתפסת כהפתעה.

סמל אישי של משתמש
וואלה

שליחה על ידי וואלה »

מגרש הכי ביתי בארץ יש.
בעלים איכותית מאוד יש.
קהל גדול ואיכותי אפשר לחלוק על זה, כן יש לכם קהל יפה אבל 100 אלף איש זה פשוט כל ב"ש שבאה אחרי 40 שנה.
זה היה כמו תואר לב"ש זה היה מעבר לכדורגל. (דרך אגב גם אנחנו הבאנו 100 אלף באליפות הראשונה אחרי עשור).

קודם כל, במבט מהיר על הקבוצה שלך - היא נבנתה להביא אליפות כאן ועכשיו.
רוב ההרכב הפותח שלכם אם אני לא טועה נשארה לו עונה אחת ודי.
תוסיף לזה גם את הרעב שיהיה הרבה פחות אחרי השיא שהגעתם אליו, מאמין ששנה הבאה תעשו עונה פושרת יחסית.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

במבט מהיר על הקבוצה שלך- מדובר על קבוצה של שלושה שחקנים:
שוער שיעזוב ברגע הראשון שתהיה לו ההזדמנות, אלברמן שלא הולך ונהיה צעיר, וזהבי שאם יתנהג כמו ספורטאי שמחפש לאתגר את עצמו הוא עוזב ואז תגרדו מקום שלישי למרות תקציב של טייסת קרב.

אם אתה דורש רצינות תתנהג בהתאם.
לדבר על רעב שלא יהיה?
מביך ובעיקר מנותק.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

עוד ילד צפונבון שבא לשחק אותה אינטיליגנט ולעוף על עצמו.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

וואלה כתב:מגרש הכי ביתי בארץ יש.
בעלים איכותית מאוד יש.
קהל גדול ואיכותי אפשר לחלוק על זה, כן יש לכם קהל יפה אבל 100 אלף איש זה פשוט כל ב"ש שבאה אחרי 40 שנה.
זה היה כמו תואר לב"ש זה היה מעבר לכדורגל. (דרך אגב גם אנחנו הבאנו 100 אלף באליפות הראשונה אחרי עשור).

קודם כל, במבט מהיר על הקבוצה שלך - היא נבנתה להביא אליפות כאן ועכשיו.
רוב ההרכב הפותח שלכם אם אני לא טועה נשארה לו עונה אחת ודי.
תוסיף לזה גם את הרעב שיהיה הרבה פחות אחרי השיא שהגעתם אליו, מאמין ששנה הבאה תעשו עונה פושרת יחסית.
לא חושב שיש מה להלין על הקהל שלנו. ממוצע הקהל שלנו במשחקי בית הוא 16 אלף. 98 אחוזי תפוסה. אצלכם דרך אגב זה 80 אחוזי תפוסה.

לגבי הסגל , מסכים שיש לא מעט שחקנים חשובים מבוגרים , אך מצד שני יש את אוגו את טוני את בן שהר את שיר צדק , שני מגנים צעירים, גאדיר , וובה בראון (לטעמי בק"ש היה הקשר האחורי הישראלי הכי טוב אחרי אלברמן)

הכי חשוב , יש לנו בעלים שכל שנה משתפרת. פעם בכינו על משרד כרטיסים גרוע , עכשיו יש לנו משרד כרטיסים מצויין . בכינו על הצוות המקצועי , ויש לנו צוות מקצועי מצויין.
שנה הבאה גם יתווסף מנתח משחקים זר במשרה מלאה (בחור מאוד רציני שעבד בחברה של הgps)

שלח תגובה