אופיר דוידזאדה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

Re: אופיר דוידזאדה

שליחה על ידי South Boy »

Tal_Hbs כתב:עמה בוטיק הגזימו
די כבר עם הסאחיות הזאת הם פשוט ענקיים, העמוד הכי מצחיק באינטרנט. קצת הומור שחור עוד לא הרג אף אחד במה בדיוק הם הגזימו?

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

דר אדום בנשמה כתב:בן של ז*** שיילך לעזאזל, בוגד מסריח.
דר הכל בסדר?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אריאל2 כתב: דר הכל בסדר?
חוץ מזה שציפיתי מדוידזאדה שיהיה גבר ולא יגיע אל הצהבת הכל בסדר, מעולה דווקא.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דר אדום בנשמה כתב: חוץ מזה שציפיתי מדוידזאדה שיהיה גבר ולא יגיע אל הצהבת הכל בסדר, מעולה דווקא.
או חיפה או עכו
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Totti כתב: או חיפה או עכו
ציפיתי ממנו שיילך לחיפה, אז הוא היה יוצא גבר מבחינתי.
ללכת אל הצהבת שמבחינתי הפכו ליריבה הספורטיבית שלנו זאת בגידה.
כן, אני יודע שזה מוגזם כמעט כרגיל אצלי ;-) אבל מה אני אעשה שככה אני מרגיש לגביו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

דר אדום בנשמה כתב: ציפיתי ממנו שיילך לחיפה, אז הוא היה יוצא גבר מבחינתי.
ללכת אל הצהבת שמבחינתי הפכו ליריבה הספורטיבית שלנו זאת בגידה.
כן, אני יודע שזה מוגזם כמעט כרגיל אצלי ;-) אבל מה אני אעשה שככה אני מרגיש לגביו.
אבל באיזה קטע אתה שופט אותו בכלל? יש לו הצעה כספית גבוהה, הבן אדם מקים משפחה, צריך להתפרנס. אם היה קורה המצב והיו עומדות בפניו 2 הצעות על השולחן:
1. באר שבע 400K (סתם אני זורק מספרים)
2. תל אביב 500K

ואז הוא היה בוחר ללכת למכבי, עוד הייתי איכשהו מבין את התלונות של האנשים..אבל במקרה דנן, בכלל לא רצינו אותו..לצפות ממנו שלא יילך לקבוצה שמציעה לו הכי הרבה כי זו מכבי תל אביב זה טיפשי לחלוטין. הדרך הכי טובה לדעת את זה היא לחשוב טוב טוב עם עצמך מה אתה היית עושה במצבו.

האמן לי שבמצב הנוכחי, הייתי בוחר בצהוב גם כן.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

The red one כתב: אבל באיזה קטע אתה שופט אותו בכלל? יש לו הצעה כספית גבוהה, הבן אדם מקים משפחה, צריך להתפרנס. אם היה קורה המצב והיו עומדות בפניו 2 הצעות על השולחן:
2. תל אביב 500K

ואז הוא היה בוחר ללכת למכבי, עוד הייתי איכשהו מבין את התלונות של האנשים..אבל במקרה דנן, בכלל לא רצינו אותו..לצפות ממנו שלא יילך לקבוצה שמציעה לו הכי הרבה כי זו מכבי תל אביב זה טיפשי לחלוטין. הדרך הכי טובה לדעת את זה היא לחשוב טוב טוב עם עצמך מה אתה היית עושה במצבו.

די לגנוב דעת.
רצינו אותו, הוא ביקש יותר מדי כסף והחלטנו לרדת ממנו.
מכבי לא הייתה האופציה היחידה.

סמל אישי של משתמש
The red one

ForeverRed כתב: די לגנוב דעת.
רצינו אותו, הוא ביקש יותר מדי כסף והחלטנו לרדת ממנו.
מכבי לא הייתה האופציה היחידה.
מניין לך שהוא זה שביקש את הכסף? ככל שאני יודע, בינואר הסיכום נפל על הסכום שגנט דרשו.

ככל שאני יודע - לא הייתה סיטואציה שבה אופיר עמד בפני שתי הצעות, האחת מאיתנו והשנייה ממכבי, ובסוף בחר במכבי.

בינואר אנחנו רצינו וזה נפל בגלל גנט (שוב, ככל שאני יודע),
עכשיו אנחנו לא רצינו ומכבי רצתה.

מכבי לא הייתה האופציה היחידה? אז מי כן? כי יעקב שחר הכחיש מכל וכל שהוא בכלל מסתכל לכיוון שלו. ואיזה אופציה אחרת נורמלית יש? תכף תגיד לי שציפית ממנו לחתום בקריית שמונה.

ובלי קשר לדיון - דרך ההצגה שלו במכבי הייתה מגניבה בהחלט. צריך להתחיל לחשוב על דברים כאלה גם אצלנו.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

The red one כתב: אבל באיזה קטע אתה שופט אותו בכלל? יש לו הצעה כספית גבוהה, הבן אדם מקים משפחה, צריך להתפרנס. אם היה קורה המצב והיו עומדות בפניו 2 הצעות על השולחן:
2. תל אביב 500K

עוד פעם תיאוריית המסכן שעושים מכל כדורגלן. "מקים משפחה". סבבה הלך למכבי הכל טוב, אבל די לבלבל את המוח, משפחה אפשר להקים גם ב300 אלף דולר, תשאל את אלה שעושים את זה ב60000 שקל בשנה.
הוא גרידי ותמיד היה גרידי, עם כל השביתות שהוא עשה בשביל להעלות 15 שקל בשכר הייתי בטוח שהסוכן שלו זה עופר עיני לא דודו דהאן.

סמל אישי של משתמש
The red one

avivgolan כתב:
עוד פעם תיאוריית המסכן שעושים מכל כדורגלן. "מקים משפחה". סבבה הלך למכבי הכל טוב, אבל די לבלבל את המוח, משפחה אפשר להקים גם ב300 אלף דולר, תשאל את אלה שעושים את זה ב60000 שקל בשנה.
הוא גרידי ותמיד היה גרידי, עם כל השביתות שהוא עשה בשביל להעלות 15 שקל בשכר הייתי בטוח שהסוכן שלו זה עופר עיני לא דודו דהאן.
תשמע, אני לא בא להגין עליו. אבל צריך לשים את הדברים על דיוקם. ושוב - אני מזמין אותך להכנס לנעליו בסיטואציה הנוכחית שנוצרה, סביר מאוד להניח שגם אתה לא היית מוותר על חוזה במכבי "כי הם הרעים" והולך לאיזה חוזה מסכן בבני יהודה או קריית שמונה או קבוצה בינונימית. נכון?

אני בכל מקרה לא מתכוון לשרוק לו בוז, גם אם כן היה "בוגד". כשאני ביציע אני לא מתייחס לאחרים אלא רק לקבוצה, וחבל שחלק גדול (מאוד) מהקהל לא בגישה הזו, כי אנשים יחממו את הגרון לפני משחק מול מכבי כדי לקלל אותו ולשרוק בוז ולא כדי לעודד.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

The red one כתב: מניין לך שהוא זה שביקש את הכסף? ככל שאני יודע, בינואר הסיכום נפל על הסכום שגנט דרשו.

ככל שאני יודע - לא הייתה סיטואציה שבה אופיר עמד בפני שתי הצעות, האחת מאיתנו והשנייה ממכבי, ובסוף בחר במכבי.

מכבי לא הייתה האופציה היחידה? אז מי כן? כי יעקב שחר הכחיש מכל וכל שהוא בכלל מסתכל לכיוון שלו. ואיזה אופציה אחרת נורמלית יש? תכף תגיד לי שציפית ממנו לחתום בקריית שמונה.

ובלי קשר לדיון - דרך ההצגה שלו במכבי הייתה מגניבה בהחלט. צריך להתחיל לחשוב על דברים כאלה גם אצלנו.
אתה לא בקי בפרטים.
אני הבנתי שברים אחרים.

סמל אישי של משתמש
The red one

ForeverRed כתב: אתה לא בקי בפרטים.
אני הבנתי שברים אחרים.
אני מניח שאם אני נחשב לא בקי בפרטים, אז גם אתה בדיוק כמוני. יוצא מנקודת הנחה שאף אחד מאיתנו לא ישב בדיונים בינואר.

אני יכול לומר ששמעתי על הסיטואציה מכמה וכמה אנשים, חלקם מקורבים יותר, חלקם פחות, חלקם מתיימרים להיות, וזה מה שאני הבנתי. ייתכן שזה לא נכון ואז דעתי תשתנה (למרות שעדיין לא אשרוק בוז). מצד שני, ייתכן ואני צודק, ואז אולי דעתך תשתנה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

The red one כתב: מניין לך שהוא זה שביקש את הכסף? ככל שאני יודע, בינואר הסיכום נפל על הסכום שגנט דרשו.

אני חולה על אופיר. נראה לי שאני המשתמש שהכי אוהב אותו כאן.
אבל הוא יצא לא הכי טוב בעולם.

בינואר הגיע לסיכום עם אלונה.
אחרי כמה ימים קיבל הצעה גדולה יותר ממכבי, וביקש שאלונה תשווה לו אותה.
זה מה שעיצבן את אלונה. אחרי שהיא נתנה לו להתקדם ושיחררה אותו אחרי סלטיק, כשהיה לה זמן מוגבל מאוד למצוא מחליף ולרשום אותו לאירופה. לקחה סיכון גדול בגלל השחרור שלו. היא לא ציפתה שהוא יבקש שישוו לו את הסכום
אחרי שכבר סיכם תנאים.

אחרי כמה ימים/שבועות אלונה שילמה 1.2 מיליון על אורן ביטון. וזאת הוכחה שלא הייתה לא בעיה לשלם לגנט את הסכום שהיא ביקשה.

אופיר/דודו דהאן עשו קטע לא יפה.

*אלו המקורות שלי.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

The red one כתב: תשמע, אני לא בא להגין עליו. אבל צריך לשים את הדברים על דיוקם. ושוב - אני מזמין אותך להכנס לנעליו בסיטואציה הנוכחית שנוצרה, סביר מאוד להניח שגם אתה לא היית מוותר על חוזה במכבי "כי הם הרעים" והולך לאיזה חוזה מסכן בבני יהודה או קריית שמונה או קבוצה בינונימית. נכון?

אני בכל מקרה לא מתכוון לשרוק לו בוז, גם אם כן היה "בוגד". כשאני ביציע אני לא מתייחס לאחרים אלא רק לקבוצה, וחבל שחלק גדול (מאוד) מהקהל לא בגישה הזו, כי אנשים יחממו את הגרון לפני משחק מול מכבי כדי לקלל אותו ולשרוק בוז ולא כדי לעודד.
זה אוהדי כדורגל, בוז זה חלק מהרפרטואר, ותתפלא זה גם עוזר.
בכל מקרה אין סיכוי שהוא יישאר בהרכב עד המשחק מולנו.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

שמעון א כתב: אני חולה על אופיר. נראה לי שאני המשתמש שהכי אוהב אותו כאן.
אבל הוא יצא לא הכי טוב בעולם.

בינואר הגיע לסיכום עם אלונה.
אחרי כמה ימים קיבל הצעה גדולה יותר ממכבי, וביקש שאלונה תשווה לו אותה.
זה מה שעיצבן את אלונה. אחרי שהיא נתנה לו להתקדם ושיחררה אותו אחרי סלטיק, כשהיה לה זמן מוגבל מאוד למצוא מחליף ולרשום אותו לאירופה. לקחה סיכון גדול בגלל השחרור שלו. היא לא ציפתה שהוא יבקש שישוו לו את הסכום
אחרי שכבר סיכם תנאים.

אחרי כמה ימים/שבועות אלונה שילמה 1.2 מיליון על אורן ביטון. וזאת הוכחה שלא הייתה לא בעיה לשלם לגנט את הסכום שהיא ביקשה.

אופיר/דודו דהאן עשו קטע לא יפה.

*אלו המקורות שלי.
ככל שידוע לי אתה לא טועה. ועל כך הבוז והסלידה.
בחר לשחק במכבי? שיבושם לו, אבל יש דרך לעשות דברים. על זה אני כועס.

שלח תגובה