נבחרת ישראל נושא מתעדכן

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: נבחרת ישראל נושא מתעדכן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
שישלמו גם 700 מיליארד יורו.
מחר גם גוף פרטי ישכיר את תזמורת צה"ל להופעה וזה יהיה אירוע פרטי?
למה סתם להתווכח.
כנס לוואלה ותקרא.
עכשיו בדיוק עלתה כתבה.
כל העניין הוא יוזמה פרטית נקודה.
שעל הדרך רכבו עליה כמה טרמפיסטים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב:משרד הספורט יכולים לדרוש מה שהם רוצים,זה בכלל לא מעניין וזה גם אסור להם.
מי זאת בכלל מירי רגב שתתערב במוסדות פיפא ותחליט איפה משחקים ואיפה לא?
היה ברור מלכתחילה שהעסק הזה לא הולך לכיוונים טובים.
אם היחתה מגיעה לכאן איזה נבחרת אזרבייג'ן ומשחקת בטדי אתם חושבים למישהו זה היה מעניין תביצה?
אבל ברגע שמדובר בארגנטינה וליאו מסי שגם הוא וגם הם מתפרנסים מספונסרים והמותג הוא מותג על היה ברור שיתפסו על זה טרמפ כל הצדדים.
היינו צריכים לנהוג בחכמה אבל זה יותר מדי לבקש מהסתומה הזאת.
פשוט ירינו לעצמנו ברגל והעניין הזה ישליך הרבה מעבר זה רק פתח להם את התיאבון.
אז מי יחליט איפה משחקים?אחמד טיבי?לאו מסי?
לנהוג בחוכמה זאת אומרת להיכנע לטרור ולא לבצע משחק(שבו שליש משחקני נבחרת ישראל הם ערבים) כדורגל מסכן באיצטדיון הלאומי?
אז בוא נהיה חכמים ולא נבנה בירושלים. מה אתה אומר?זה האי מפריע לעולם כולו.
בוא נהיה חכמים ולא נגיב לטרור מעזה. אה?רעיון טוב?ככה לא יגידו עלינו שום דבר הרי.

מתי תבין שירושלים מעניינת להם את הביצה?מתי תבין שלאנשים האלה לא אכפת מכלום חוץ מלנגח את מדינת ישראל ולשלול את הלגיטימיות שלך לא רק בירושלים אלא בכל פיסת אדמה בארץ הזו?
מפתיע אותי שאנשים מביאים טיעונים כל כך מפגרים ולא מציאותיים. כאילו אנחנו לא יודעים עם מי יש לנו עסק.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב: למה סתם להתווכח.
כנס לוואלה ותקרא.
עכשיו בדיוק עלתה כתבה.
כי אתרי הספורט שלנו ממש יודעים משהו.
דוד שלי חבר כנסת ומקורב לשרה. אני לא רוצה להעלות לפה דברים אבל אם אתה רוצה תשלח לי את המספר שלך בפרטי ותקבל הוכחות.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

The red one כתב: החלטה כל כך לגיטימית שבסוף גם אין משחק (לא אומר שבהכרח בגלל זה) וגם לקחו כמה מיליונים מקופת המדינה.

יותר לגיטימי מזה - אין
אין משחק מסיבות מקצועיות. נבחרת ארגנטינה תפסה על האיומים טרמפ וסינדלה את ההתאחדות שלהם לבטל את המשחק.

אין משחק?אז אין. מי שלא רוצה לא חייב :) היו מספיק אירועים בירושלים השנה ויהיו עוד הרבה בהמשך.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב: למה סתם להתווכח.
כנס לוואלה ותקרא.
עכשיו בדיוק עלתה כתבה.
זה לא עניין של מימון זה עניין של תפיסה.
דני בן נעים יכול עד מחר לקרוא לזה אירוע פרטי. אם באירוע הזה משתתף נבחרת לאומית זה לא פרטי ולא מעניין מי משלם.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

נבחרת ארגנטינה ונבחרת ישראל מענינות לי אתם יודעים את מה,מה זאת אומרת אירוע פרטי?ארגנטינה מקבלת ארגזים של כסף,מה השחקנים שלנו מקבלים?במקום להיות בחופש נסעו להתאמן לקראת אירוע פרטי בחינם? בושה בכלל שהקבוצה שחררה אותם,ברגע של פציעה המארגנים הפרטים יתנו לנו פיצוי על זה שנעוף מאירופה?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
זה לא עניין של מימון זה עניין של תפיסה.
דני בן נעים יכול עד מחר לקרוא לזה אירוע פרטי. אם באירוע הזה משתתף נבחרת לאומית זה לא פרטי ולא מעניין מי משלם.
אז על מה הויכוח לא הבנתי?
תקרא לזה נבחרת ציבורית בסדר?
בעובדות ארגנטינה הובאה לכאן במימון פרטי.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

hb7 כתב:נבחרת ארגנטינה ונבחרת ישראל מענינות לי אתם יודעים את מה,מה זאת אומרת אירוע פרטי?ארגנטינה מקבלת ארגזים של כסף,מה השחקנים שלנו מקבלים?במקום להיות בחופש נסעו להתאמן לקראת אירוע פרטי בחינם? בושה בכלל שהקבוצה שחררה אותם,ברגע של פציעה המארגנים הפרטים יתנו לנו פיצוי על זה שנעוף מאירופה?
כל כך נכון מה שכתבת

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

רק מזכיר שכבר שוחקו משחקי נבחרת בטדי, כולל מול נבחרת ספרד הגדולה. גמר יורו הצעירות התקיים בטדי. הג'ירו הוזנק מירושלים.

כנראה שיש פה משהו מעבר לרק אנטישמיות ו- BDS

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב: אין משחק מסיבות מקצועיות. נבחרת ארגנטינה תפסה על האיומים טרמפ וסינדלה את ההתאחדות שלהם לבטל את המשחק.

אין משחק?אז אין. מי שלא רוצה לא חייב :) היו מספיק אירועים בירושלים השנה ויהיו עוד הרבה בהמשך.
שמעתי עכשיו את אנריקה צימרמן עיתונאי ספרדי שמעורב חזק מאוד בעינייני ארגנטינה.
שורה תחתונה,הארגנטינאים החליטו לא להגיע שהם התחילו לראות שזה מתחיל להיות פוליטי.
עכשיו תוסיף לזה את העובדה שהצוות המקצועי גם ככה לא רצה לבוא ותקבל שרת ספורט מטומטמת וראש ממשלה שאני מאוד מעריך ומתפלא על איך נפל בעניין הזה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אדום זקן כתב: שמעתי עכשיו את אנריקה צימרמן עיתונאי ספרדי שמעורב חזק מאוד בעינייני ארגנטינה.
שורה תחתונה,הארגנטינאים החליטו לא להגיע שהם התחילו לראות שזה מתחיל להיות פוליטי.
עכשיו תוסיף לזה את העובדה שהצוות המקצועי גם ככה לא רצה לבוא ותקבל שרת ספורט מטומטמת וראש ממשלה שאני מאוד מעריך ומתפלא על איך נפל בעניין הזה.
ותוסיף את האיומים של הפרו פלסטינים שהיו הטריגר לכל הביטול וקיבלת פה ביטול צפוי מראש של המשחק.
במקום לקיים את המשחק בסמי עופר כפי שדרשו הארגנטינאים ולתת לספורט לעשות את שלו נתנו לפוליטיקאית דיי בעייתית לחרב לנו משחק ידידות מעניין ולBDS להיות מאושרים שהם הצליחו להחרים את נבחרת ארגנטינה מלהגיע למשחק ידידות מול נבחרת ישראל...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב: שמעתי עכשיו את אנריקה צימרמן עיתונאי ספרדי שמעורב חזק מאוד בעינייני ארגנטינה.
שמע בגדול המשחק הזה מעניין לי ת׳ביצה.
יש דברים שחשובים לי יותר כמו הלגיטימיות שלנו לעשות אירועים כאלה ואחרים בירושלים.
כשאני שומע עכשיו את פריג׳ אומר: ״אם היו עושים את זה בחיפה אף אחד לא היה אומר כלום כי חיפה זה בישראל״,
אז וואלה בא לי שימשיכו להתעקש על ירושלים. החתיכת בן זונה הזה וחבריו מנסים לשלול את הלגיטימיות שלנו על ירושלים ופה הבעיה.
כל אירוע לאומי/בין לאומי שנחליט(!) שצריך להתקיים בבירת ישראל - יתקיים בבירת ישראל.
למי שלא מתאים שלא יגיע. אנחנו נחיה גם בלעדיהם.

לגבי ארגנטינה - הם ביטלו את המשחק כי לא התאים לשחקנים ולמאמן מסע מיותר לישראל רגע לפני המונדיאל. זה הכל. לא מעניין אותם ירושלים או חיפה, לא מעניין אותם הפלסטינים, הם סה״כ חיפשו ומצאו סיבה לגיטימית מבחינתם להודיע להתאחדות שלהם שהם לא מוכנים לנסוע.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב: אז על מה הויכוח לא הבנתי?
תקרא לזה נבחרת ציבורית בסדר?
בעובדות ארגנטינה הובאה לכאן במימון פרטי.
זה בתשובה לטיעון שזה הפך מפרטי לציבורי רק בגלל ירושלים

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

CrazyRed7 כתב: שמע בגדול המשחק הזה מעניין לי ת׳ביצה.
יש דברים שחשובים לי יותר כמו הלגיטימיות שלנו לעשות אירועים כאלה ואחרים בירושלים.
כשאני שומע עכשיו את פריג׳ אומר: ״אם היו עושים את זה בחיפה אף אחד לא היה אומר כלום כי חיפה זה בישראל״,
אז וואלה בא לי שימשיכו להתעקש על ירושלים. החתיכת בן זונה הזה וחבריו מנסים לשלול את הלגיטימיות שלנו על ירושלים ופה הבעיה.
כל אירוע לאומי/בין לאומי שנחליט(!) שצריך להתקיים בבירת ישראל - יתקיים בבירת ישראל.
למי שלא מתאים שלא יגיע. אנחנו נחיה גם בלעדיהם.

לגבי ארגנטינה - הם ביטלו את המשחק כי לא התאים לשחקנים ולמאמן מסע מיותר לישראל רגע לפני המונדיאל. זה הכל. לא מעניין אותם ירושלים או חיפה, לא מעניין אותם הפלסטינים, הם סה״כ חיפשו ומצאו סיבה לגיטימית מבחינתם להודיע להתאחדות שלהם שהם לא מוכנים לנסוע.
מסכים עם ההודעה הזאת שלך, אבל קשה להתעלם מהדרך שבה הדברים קרו.
לא כך צריך היה לנהל את הדבר הזה.
לגבי ההשלכות, צריך להבדיל בין משחק רשמי למשחקים מהסוג הזה.
אם היה מדובר במשחק רשמי הוא היה מתקיים בכל יעד שישראל הייתה רואה לנכון.
ארגנטינה הייתה יכולה רק לקפוץ.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

איומים ולחצים על מסי.
לא ירושלים ולא חיפה
(כואב לי לראות אנשים שמדברים ככה על הלגיטימיות של ירושלים)
אירוע פרטי או לא פרטי. לא מעניין בכלל. ברגע ששילמנו כסף לארגנטינה קיבלנו את הזכות לארח אותם כרצוננו. קנינו את זה בכסף ולא עשו לנו טובה!!!

ומבחינתי מה שמסכם את הכל זה הבושה של אנשים לדבר בכזאת טיפשות על הלגיטימציה של לארח במדינה שלנו בכל מקום שנבחר בו. ירושלים שלנו והגיע הזמן שגם אתם תכירו בזכות שלכם לעשות כל דבר שתרצו גם בירושלים.

שלח תגובה