נבחרת ישראל נושא מתעדכן

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

Re: נבחרת ישראל נושא מתעדכן

שליחה על ידי RedBend »

AG77 כתב:
כל דקה שמליקסון על המגרש מפחדים שהוא יפצע, אולי בנבחרת פולין היו דואגים לו יותר...

ב-5/9 ישראל שיחקה נגד איטליה. ב-15/9 בן ביטון נתן אולי את משחקו הטוב ביותר בקריירה (נחש על אדמת איזה מדינה), בדרך לעונה הטובה בקריירה שלו. כמובן שבגלל אותו משחק אלישע מחק אותו, היה צריך להאשים מישהו...
שיר צדק נתן אחלה עונה שנה שעברה, הנפילה היתה השנה.
גורש התחיל את הנפילה הרבה לפני אלבניה, הבחירה של אלישע בו היתה מפתיעה והתוצאות בהתאם

אלישע היה גרוע בגלל שכרגיל בבחירת ההרכב ותכנית המשחק הוא חשב יותר על איך שה יעזור לו לגנוב דעת אחרי המשחק מאשר מה יהיה טוב לקמפיין.
הנקודה היא שכל מה שנוגע בנבחרת נובל. שומר נפשו יירחק
הריקבון שם נוטף מכל פינה

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

סיפורה של נבחרת ישראל, עוד מימים ימימה

https://youtu.be/HEedHjsKZJs" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

פאולו סוזה הוצע על ידי אחד מחברי וועדת האיתור לאימון הנבחרת, לא שזה יקרה, אבל אם זה יקרה זה יהיה מעניין:
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 54741.html" onclick="window.open(this.href);return false;
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

הסבר לגבי 'ליגת האומות' ומוקדמות יורו 2020 - הקמפיינים הבאים של נבחרת ישראל:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

The red one כתב:הסבר לגבי 'ליגת האומות' ומוקדמות יורו 2020 - הקמפיינים הבאים של נבחרת ישראל:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
אז אם אני מבין נכון, 4 הקבוצות הטובות ביותר בדרג 4 יאבקו גם על כרטיס ליורו? אם כן זה מטופש.. עדיף לסיים מקום אחרון בדרג 3, לרדת לדרג 4 ואז לקראת יורו שאריו להצליח לעלות כי זה רק דרג 4..

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

niv1 כתב: אז אם אני מבין נכון, 4 הקבוצות הטובות ביותר בדרג 4 יאבקו גם על כרטיס ליורו? אם כן זה מטופש.. עדיף לסיים מקום אחרון בדרג 3, לרדת לדרג 4 ואז לקראת יורו שאריו להצליח לעלות כי זה רק דרג 4..
ובנוסף עכשיו המקום השלישי במוקדמות לא מוביל לפלייאוף ויש רק עלייה אוטומטית משני המקומות הראשונים.
השיטה של מוקדמות היורו הקודם הייתה יותר טובה לנו.

סמל אישי של משתמש
The red one

niv1 כתב: אז אם אני מבין נכון, 4 הקבוצות הטובות ביותר בדרג 4 יאבקו גם על כרטיס ליורו? אם כן זה מטופש.. עדיף לסיים מקום אחרון בדרג 3, לרדת לדרג 4 ואז לקראת יורו שאריו להצליח לעלות כי זה רק דרג 4..
אתה צודק בגדול אבל וזה אבל גדול מאוד -

קשה לי להאמין שיש נבחרת לאומית (לא תגיד קבוצה) שתצליח להסתיר את כוונותיה האמיתיות, ולשחק כאילו יש לה על מה, כשבתכל'ס המטרה האמיתית היא לרדת לדרג 4. קשה לי להאמין למשל לראות דבר כזה קורה אצלנו.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

RedBend כתב: אצלי הזיקה לנבחרת נעלמה איפשהוא בסוף תקופת גוטמן קדנציה ראשונה
אני לא ערבי מהשטחים אבל אולי קצת פחות פטריוט, לא מדבר אליי ה"אל אל ישראל" והאיתן טיבים

בקמפיין הזה של אלישע זה הגיע לשיא האדישות
שומע נבחרת ומפחד שמליקסון ייפצע
יותר מדי נפילות ביכולת של שחקנים שלנו שהתחילו משם.
נזכר ב
בן ביטון ושיר צדק אחרי איטליה
דודו גורש אחרי אלבניה
אפילו מיכאל אוחנה

ואז בסוף נזכר שאת המאמן הכי גרוע שאימן אותה מאז ומעולם בחרה וועדת איתור לאחר סינון קפדני....
זה השלב שבו אני מתייאש סופית.

לא יכול להפגין פטריוטיות כשהכל רקוב, מזל שיש הפועל
אתך לגמרי. אנחנו בעידן אחר. מותר לבחור את מי, את מה ומתי לאהוב.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

סתם חושב, אז נעלה ליורו. נקבל בית עם ספרד, איטליה וקרואטיה. אז מה זה ייתן?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

גדי כתב:
אנשים זוכרים עד היום את הגולים שקיבלנו במונדיאל 70 או את הגול ששפיגלר נתן?
זו יוקרה, סיפוק עצום, סוג של פסגה ספורטיבית, התרגשות ענקית של מדינה שלמה

סמל אישי של משתמש
The red one

גדי כתב:
"אז נעלה לצ'מפיונס. נקבל בית עם ברצלונה, באיירן וארסנל. אז מה זה ייתן?"

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב: "אז נעלה לצ'מפיונס. נקבל בית עם ברצלונה, באיירן וארסנל. אז מה זה ייתן?"
אשכרה.
לא מבין ולא יבין אנשים ישראליים שכשמדברים על נבחרת ישראל אומרים "שזה עידן אחר".
אין כאן שום עידן,נבחרת ישראל זו נבחרת י ש ר א ל ולא משנה מי עומד בראשה ומי מאמן אותה.
היא נבחרת שמייצגת את כולנו,אוהדי הפועל,מכבי,בית"ר.
קל יותר היום לנגח את הנבחרת כי היא לא סקסית.
אבל נבחרת כמו קבוצה לא בוחרים,נולדים אליה,לדגל,להמנון.
כנראה שבעקבות העובדה שבמשך 10 השנים האחרונות הנבחרת הפכה לשק חבטות תקשורתי משפיע גם על האנשים.
חבל..

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

גדי כתב:
שראיתי את מצרים ואת השחקן הבן זונה הזה כובש היה לי ממש צמרמורת מכל האווירה שם.. תן לי רק להרגיש את התחושה הזאת של העליה.. כל השאר זה בונוס

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

The red one כתב: אתה צודק בגדול אבל וזה אבל גדול מאוד -

קשה לי להאמין שיש נבחרת לאומית (לא תגיד קבוצה) שתצליח להסתיר את כוונותיה האמיתיות, ולשחק כאילו יש לה על מה, כשבתכל'ס המטרה האמיתית היא לרדת לדרג 4. קשה לי להאמין למשל לראות דבר כזה קורה אצלנו.
השאלה איך עובד עניין היורדות.. לדעתי (זה נראה הכ הכיוני) מקום אחרון בכל בית ירד ויתחלף עם המקומות הראשונים שבדרג מתחתיו.
אתה אמור לקבל עוד 3 קבוצות שבדרג איתך, אם אתה מקבל בית למשל של מונטנגרו, יוון ורומניה לא צריכים להתאמץ יותר מדי בשביל לסיים אחרונים..

פגמים שאני רואה:
-הזוי ביותר שקבוצה מדרג 4 תהיה ביורו שכל מה שהיא צריכה לעשות זה לנצח יריבות בדרג 4..
- כמו שציינתי, לדעתי יהיו נבחרות שיעדיפו לרדת ליגה בשביל שבקמפיין הבא יהיה להם יותר סיכוי לעלות..
- סביר להניח שכל הדרג הראשון וחלק נכבד מהדרג השני יעלו מהמוקדמות הרגילות אז זה יהיה מוזר לראות מה ילך בדרגים האלה..
- הקטע של זה זה בשביל למנוע משחקי ידידות שהנבחרות לא לוקחות ברצינות אבל כן משפיע על דירוג הנבחרות.. אבל לקחו רק חלק אחד מהדירוג.. דרום אמריקה ואפריקה ישחקו רק בינהם משחקי ידידות?..

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

The red one כתב: "אז נעלה לצ'מפיונס. נקבל בית עם ברצלונה, באיירן וארסנל. אז מה זה ייתן?"
חוויה שתהפוך לסיוט.
מה זוכרים מהמשחק נגד ברצלונה?

שלח תגובה