נבחרת ישראל נושא מתעדכן

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: נבחרת ישראל נושא מתעדכן

שליחה על ידי גדי »

אלדר כתב:איומים ולחצים על מסי.
לא ירושלים ולא חיפה
(כואב לי לראות אנשים שמדברים ככה על הלגיטימיות של ירושלים)
אירוע פרטי או לא פרטי. לא מעניין בכלל. ברגע ששילמנו כסף לארגנטינה קיבלנו את הזכות לארח אותם כרצוננו. קנינו את זה בכסף ולא עשו לנו טובה!!!

ומבחינתי מה שמסכם את הכל זה הבושה של אנשים לדבר בכזאת טיפשות על הלגיטימציה של לארח במדינה שלנו בכל מקום שנבחר בו. ירושלים שלנו והגיע הזמן שגם אתם תכירו בזכות שלכם לעשות כל דבר שתרצו גם בירושלים.
לגיטימי לארח בירושלים. לא ראיתי שמישהו טען אחרת.
הטענה שלי שהפכו משחק כדורגל לאירוע פוליטי. בדיוק כמו שאוהדים של סלטיק הפכו משחק נגדנו לאירוע פוליטי.

די כבר עם פוליטיקה. זה בומרנג. עכשיו כל משחק ידידות יהפוך למאבק בירושלים או בחיפה כי התקדים כבר נוצר.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

גדי כתב:
לגיטימי לארח בירושלים. לא ראיתי שמישהו טען אחרת.
הטענה שלי שהפכו משחק כדורגל לאירוע פוליטי. בדיוק כמו שאוהדים של סלטיק הפכו משחק נגדנו לאירוע פוליטי.

די כבר עם פוליטיקה. זה בומרנג. עכשיו כל משחק ידידות יהפוך למאבק בירושלים או בחיפה כי התקדים כבר נוצר.
מי שהפך את זה לאירוע התגוששות פוליטי אלה כרגיל הערבים(המכונים ״פלסטינים״) ותומכיהם האנטישמיים.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

מחר הייתי מודיע שמעתה כל משחקי הנבחרת הרשמיים ישוחקו בטדי. כמו כן הארוביזיון יתקיים שם ואם הנהלת הארוביזיון לא מעוניינת בכך היא מוזמנת לחפש יעד אחר שהוא לא בישראל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב: שמע בגדול המשחק הזה מעניין לי ת׳ביצה.
יש דברים שחשובים לי יותר כמו הלגיטימיות שלנו לעשות אירועים כאלה ואחרים בירושלים.
כשאני שומע עכשיו את פריג׳ אומר: ״אם היו עושים את זה בחיפה אף אחד לא היה אומר כלום כי חיפה זה בישראל״,
אז וואלה בא לי שימשיכו להתעקש על ירושלים. החתיכת בן זונה הזה וחבריו מנסים לשלול את הלגיטימיות שלנו על ירושלים ופה הבעיה.
כל אירוע לאומי/בין לאומי שנחליט(!) שצריך להתקיים בבירת ישראל - יתקיים בבירת ישראל.
למי שלא מתאים שלא יגיע. אנחנו נחיה גם בלעדיהם.

לגבי ארגנטינה - הם ביטלו את המשחק כי לא התאים לשחקנים ולמאמן מסע מיותר לישראל רגע לפני המונדיאל. זה הכל. לא מעניין אותם ירושלים או חיפה, לא מעניין אותם הפלסטינים, הם סה״כ חיפשו ומצאו סיבה לגיטימית מבחינתם להודיע להתאחדות שלהם שהם לא מוכנים לנסוע.
אתה צודק לא ב100 אלה ב1000%.
חבורת מחבלים שבראשם עומד רב מרצחים ג'יבריל רגוב.
שורה תחתונה לא צריך להכניס פוליטיקה.
עזבו אותנו בשקט חבורת טפילים!

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

eitam כתב:מחר הייתי מודיע שמעתה כל משחקי הנבחרת הרשמיים ישוחקו בטדי. כמו כן הארוביזיון יתקיים שם ואם הנהלת הארוביזיון לא מעוניינת בכך היא מוזמנת לחפש יעד אחר שהוא לא בישראל.
מה נשיג בזה?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

גדי כתב:
מה נשיג בזה?
מה נשיג בזה שבאופן מובהק ניכנע לbds ונקיים את האירוע בתל אביב?

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

שום איומים ושום בטיח.
היה נוח לארגנטינאים לתפוס על זה טרמפ, ולבטל את הטיסה לישראל. סתם רצו מנוחה לפני הטיסה לרוסיה למונדיאל. הפלסטינים רק תירוץ.
מלכתחילה הם הצטערו על זה שהם קבעו את המשחק בישראל פחות משבוע למונדיאל.

אפילו ג׳יבריל רג׳וב לא האמין שזה "יצליח" לו.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

RedRock כתב:
מה נשיג בזה שבאופן מובהק ניכנע לbds ונקיים את האירוע בתל אביב?
להבנתי הפיכת כל אירוע תרבותי/ספורטיבי בישראל לעניין פוליטי זה הניצחון הגדול ביותר של התנועה הבזויה והצבועה הנקראת BDS.
ה BDS נכשל ברוב המקרים. יש בישראל הרבה אירועים תרבותיים/ספורטיביים/מדעיים שהBDS מנסה לסקל ונכשל.
גם אם ביטול המשחק לא קשור להתנהלות הפנימית של ישראל אז עצם העובדה שישראל הפכה את קיום המשחק בירושלים לעניין עקרוני גורם לזה שהפעם הBDS נחל ניצחון גדול וזה יכול בהחלט לייצר מומנטום שלילי.

אם נתעקש על קיום ארוווזיון בירושלים ובסוף נמצא את עצמנו שרים לעצמנו זה יהיה ניצחון ענק לBDS. אם נעשה ארווויזיון בתל אביב כי זה המקום הטבעי לאירוע כזה ונראה חגיגה של תרבות (אני שונא אירווזיון) זה יהיה הניצחון שלנו שיעשה להסברה שלנו פי אלף מכל סלפי של מירי רגב עם מסי בכותל או בטדי. השבוע יש מצעד גאווה בתל אביב יגיעו אליו עשרות אלפי תיירים - אולי גם את צריך לעשות בירושלים כי זו הבירה שלנו?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

גדי כתב:
להבנתי הפיכת כל אירוע תרבותי/ספורטיבי בישראל לעניין פוליטי זה הניצחון הגדול ביותר של התנועה הבזויה והצבועה הנקראת BDS.
ה BDS נכשל ברוב המקרים. יש בישראל הרבה אירועים תרבותיים/ספורטיביים/מדעיים שהBDS מנסה לסקל ונכשל.
גם אם ביטול המשחק לא קשור להתנהלות הפנימית של ישראל אז עצם העובדה שישראל הפכה את קיום המשחק בירושלים לעניין עקרוני גורם לזה שהפעם הBDS נחל ניצחון גדול וזה יכול בהחלט לייצר מומנטום שלילי.

אם נתעקש על קיום ארוווזיון בירושלים ובסוף נמצא את עצמנו שרים לעצמנו זה יהיה ניצחון ענק לBDS. אם נעשה ארווויזיון בתל אביב כי זה המקום הטבעי לאירוע כזה ונראה חגיגה של תרבות (אני שונא אירווזיון) זה יהיה הניצחון שלנו שיעשה להסברה שלנו פי אלף מכל סלפי של מירי רגב עם מסי בכותל או בטדי. השבוע יש מצעד גאווה בתל אביב יגיעו אליו עשרות אלפי תיירים - אולי גם את צריך לעשות בירושלים כי זו הבירה שלנו?
אוי גדי אל תגזים
האירוויזיון עקרונית צריך להערך בבירה, ככה זה בכל אירופה, ככה גם פונים ל״נציגים״ מציינים את העיר בירה.
לגבי מצעד הגאווה אין מה לעשות צריך להודות שתל אביב היא הבירה בכל הקשור לקבלת האחר והשונה ושם זה מתקיים בצורה הכי טבעית. עשו גם בירושלים אבל זה לא משך את אותו כמות קהל...

בכל מקרה המדינה שלנו נמצאת בפריחה אדירה עם שיא תיירות בכל הזמנים והשם שלנו בעולם רק הולך וגדל. אני מעדיף לוותר על מסי וגם על האירוויזיון כי אין מה לעשות ירושלים היא הגורם המאחד במדינת ישראל, היא הגורם שמקשר את כל העולם אלינו. ואסור לנו להיות חכמים כי לדעתי זה רק מגביר אנטישמיות. צריך ללכת בגישת הצדק ולהיות חזקים בעמדה לגבי ירושלים.
המסר הכי ברור והכי צודק שטראמפ העביר לעולם זה שאם אתה עומד על העקרונות שלך אנשים מבינים שאין להם סיכוי להתעסק איתך.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

במקום לטייל בישראל עשו היום אימון ולנזיני קרע את הרצועה בברך

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

קללת בוזגלו.

סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי REDZED »

hb7 כתב:במקום לטייל בישראל עשו היום אימון ולנזיני קרע את הרצועה בברך
אפשר לחשוב אינייסטה, כמה חופרים על זה ברשתות

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

REDZED כתב: אפשר לחשוב אינייסטה, כמה חופרים על זה ברשתות
ברור שיחפרו, כל דבר רע שיקרה עכשיו לנבחרת ארגנטינה אתה תשמע על זה צהלות שמחה מפה ועד בואנוס איירס

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

יש שם רק ארבעה שחקנים משמעותים שאם יפצעו מצבה של הנבחרת יתדרדר עוד , מסי , אגוארו , די מאריה אוטמנדי .

כל השאר זה סתם אסופה של שחקנים ,ההישג הכי גדול של הנבחרת הזו יהיה אם היא תגיע לרבע גמר .
תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

יש מאמן! אנדי הרצוג. כן כן ההוא מההשחלה לנמני בין הרגליים

שלח תגובה