עונת 2015/16- הכל חוץ מאתנו...

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: עונת 2015/16- הכל חוץ מאתנו...

שליחה על ידי שמעון א »

יש מצב שגם הפועל חיפה תשחק בעכו. כבר דיברו על עונה קודמת.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

כן, שמעון, אמרו כבר שהוחלפו טיוטות בין הנהלת חיפה לעיריית עכו.

מפה לשם, 14 קבוצות בעונה הבאה, כולן במגרשים:
טרנר
טדי
נתניה
המושבה
עכו
סמי עופר
אשדוד
דוחא
אשקלון (בסימן שאלה גדול)
כפר סבא (בסימן שאלה גדול)

6 קבוצות בלי בית, כשאשקלון וכפ"ס ייתכן ויצטרפו אלייהם ואם גם המגרשים שלהם לא יאושרו, יותר מחצי קבוצות הליגה בלי בית...

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

לא מצליח להבין למה אי אפשר לשחק באשקלון, כפר-סבא וקריית שמונה.

מה לא בסדר במגרשים האלה?

סמל אישי של משתמש
The red one

שמעון א כתב:לא מצליח להבין למה אי אפשר לשחק באשקלון, כפר-סבא וקריית שמונה.

מה לא בסדר במגרשים האלה?
המנהלת הקשיחה מאוד את תנאי אישור האצטדיונים.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

שמעון א כתב:לא מצליח להבין למה אי אפשר לשחק באשקלון, כפר-סבא וקריית שמונה.

מה לא בסדר במגרשים האלה?
בתכל'ס מגרשים לא משהו, אבל הסטנדרטים של המנהלת באמת גבוהים מדי ואני מסכים שלא ייתכן מצב כזה שחצי ליגה לא תארח בבית.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

אדום בלב בנשמהההה כתב: המנהלת הקשיחה מאוד את תנאי אישור האצטדיונים.
את זה הבנתי.
לא הבנתי למה היא עשתה את זה. למה להקשות על הקהל של הקבוצה הביתית להגיע למשחקים. גם ככה הכדורגל שלנו המון פעמים מול יציעים עם קרחות, אז למה להגדיל את התופעה המגעילה הזאת כשיש מתקנים שהם בסדר גמור. אם הדשא תקין - בואו נשחק עליו.

סמל אישי של משתמש
The red one

red and white כתב: בתכל'ס מגרשים לא משהו, אבל הסטנדרטים של המנהלת באמת גבוהים מדי ואני מסכים שלא ייתכן מצב כזה שחצי ליגה לא תארח בבית.
זאת התלבטות מעניינת.

מצד אחד, בית זה בית.
מצד שני, הגיע פה גוף שאשכרה פועל לטובת רווחת האוהדים, ומוציא מהמפה את המגרשים שבדר"כ אנחנו נמחצים בהם, וצריכים משקפת על מנת לראות מה קורה במגרש.

מה שבטוח - מזל שיש לנו את טרנר, כי כנראה שגם וסרמיל לא היה מאושר (הבנתי שאחת מהדרישות זה לוח תוצאות)

שמעון - עניתי על זה פה. אי אפשר מצד אחד להגיד בית זה בית, אבל מצד שני להתלונן שאנחנו נמחצים בקופות ומגיעים למגרשים שלא מתאימים לשנת 2016/7...

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

אדום בלב בנשמהההה כתב: זאת התלבטות מעניינת.

מצד אחד, בית זה בית.
מצד שני, הגיע פה גוף שאשכרה פועל לטובת רווחת האוהדים, ומוציא מהמפה את המגרשים שבדר"כ אנחנו נמחצים בהם, וצריכים משקפת על מנת לראות מה קורה במגרש.

מה שבטוח - מזל שיש לנו את טרנר, כי כנראה שגם וסרמיל לא היה מאושר (הבנתי שאחת מהדרישות זה לוח תוצאות)

שמעון - עניתי על זה פה. אי אפשר מצד אחד להגיד בית זה בית, אבל מצד שני להתלונן שאנחנו נמחצים בקופות ומגיעים למגרשים שלא מתאימים לשנת 2016/7...
אחי
הייתי באשקלון מיליון פעמים
בכפר סבא מיליון פעמים
ובק"ש 3 פעמים
לא זכור לי שסבלתי בקופות או ביציעים. עומס בקופות זה בגלל החלטות של הנהלה/שטרה. אין קשר לאצטדיון.

הכסא אותו כסא, הלחות אותה לחות, והארטיק אותו ארטיק.

החלטה דבילית שמרסקת את הסיכוי של אשקלון לשרוד, של כפר סבא למכור מנויים, ושל ק"ש להביא יותר מ 80 איש למשחק.
עצוב.

סמל אישי של משתמש
The red one

אז אולי לך לא יצא. רק בעונה האחרונה היו תמונות של לחצים בקופות ובלאגנים בכפר סבא , במשחקים מול בית"ר ותל אביב. אני זוכר גם שבמשק גביע המדינה באשקלוןנגד בית"ר היה בלאגן. בטח שיש קשר לאצטדיון בנוגע לעומס בקופות. אם יש אצטדיון עם 2 קופות של חור בקיר, זה לבטח יעשה הרבה יותר עומס מאשר אצטדיון כמו נתניה עם 5-7 קופות. כנ"ל לגבי שערים וכניסות. כשיש כניסה אחת לשער 5 כמו בוסרמיל, יהיה הרבה יותר עומס ובלאגן. כשיש יותר כניסות כמו באצטדיונים אחרים - הרבה פחות עומס.

חוץ מזה, זה לא רק זה. זה גם דברים בירוקרטיים אחרים, כמו חדרי הלבשה, מערכות כאלה ואחרות, יציעים בתקנים מסויימים, לוח תוצאות.

סמל אישי של משתמש
red and white

אדום בלב בנשמהההה כתב:אז אולי לך לא יצא. רק בעונה האחרונה היו תמונות של לחצים בקופות ובלאגנים בכפר סבא , במשחקים מול בית"ר ותל אביב. אני זוכר גם שבמשק גביע המדינה באשקלוןנגד בית"ר היה בלאגן. בטח שיש קשר לאצטדיון בנוגע לעומס בקופות. אם יש אצטדיון עם 2 קופות של חור בקיר, זה לבטח יעשה הרבה יותר עומס מאשר אצטדיון כמו נתניה עם 5-7 קופות. כנ"ל לגבי שערים וכניסות. כשיש כניסה אחת לשער 5 כמו בוסרמיל, יהיה הרבה יותר עומס ובלאגן. כשיש יותר כניסות כמו באצטדיונים אחרים - הרבה פחות עומס.

חוץ מזה, זה לא רק זה. זה גם דברים בירוקרטיים אחרים, כמו חדרי הלבשה, מערכות כאלה ואחרות, יציעים בתקנים מסויימים, לוח תוצאות.
בקשר לחלק השני, אני חושב שהקריטריונים הם די מוגזמים.
ואני בכל אופן מעדיף שק"ש ישחקו בק"ש , אשקלון ישחקו באשקלון וכפ"ס ישחקו בכפ"ס. אם המנהלת דואגת לאוהדים כל כך היא הייתה צריכה לקבוע קריטריונים סבירים.
נערך לאחרונה על ידי red and white ב 08 יוני 2016, 16:30, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
The red one

red and white כתב: בקשר לחלק השני, אני מכיר את הקריטריונים שנכנסו והם די מוגזמים.
ואני בכל אופן מעדיף שק"ש ישחקו בק"ש , אשקלון ישחקו באשקלון וכפ"ס ישחקו בכפ"ס. אם המנהלת דואגת לאוהדים כל כך היא הייתה צריכה לקבוע קריטריונים לא מוגזמים.
לא יודע, לא מכיר את כל הנושא הזה ולא נכנס לעומקו. למען האמת? גם לי לא אכפת לקפוץ מדי פעם לאצטדיונים "שונים" כמו כפ"ס ואשקלון, אז אני מניח שאני בדעה שלכם.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

red and white כתב: בקשר לחלק השני, אני חושב שהקריטריונים הם די מוגזמים.
ואני בכל אופן מעדיף שק"ש ישחקו בק"ש , אשקלון ישחקו באשקלון וכפ"ס ישחקו בכפ"ס. אם המנהלת דואגת לאוהדים כל כך היא הייתה צריכה לקבוע קריטריונים סבירים.
עדיף שקבוצות כמו ק"ש ואשקלון יארחו מחוץ לביתן למשך עונה-שתיים, מה שיאלץ את הטוטו והעיריות המקומיות לשדרג את המתקנים, מאשר להמשיך לשחק באורוות.
בטווח הארוך כולם ירוויחו.

סמל אישי של משתמש
red and white

ForeverRed כתב: עדיף שקבוצות כמו ק"ש ואשקלון יארחו מחוץ לביתן למשך עונה-שתיים, מה שיאלץ את הטוטו והעיריות המקומיות לשדרג את המתקנים, מאשר להמשיך לשחק באורוות.
בטווח הארוך כולם ירוויחו.
זה מוציא את היתרון היחסי של אשקלון למשל על קבוצות קטנות אחרות, אשקלון יכולה להביא כל משחק 4-5 אלף אוהדים אבל אם הם ישחקו במושבה הם לא יביאו יותר מאלף-אלפיים.
והמגרשים בכפ"ס ואשקלון אחלה מגרשים.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

ישחקו באשדוד.
אלא אם כן המנהלת תחליט שגם הי"א לא ראוי לבונדסליגה הישראלית.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

שמעון א כתב: אחי
הייתי באשקלון מיליון פעמים
בכפר סבא מיליון פעמים
ובק"ש 3 פעמים
לא זכור לי שסבלתי בקופות או ביציעים. עומס בקופות זה בגלל החלטות של הנהלה/שטרה. אין קשר לאצטדיון.

הכסא אותו כסא, הלחות אותה לחות, והארטיק אותו ארטיק.

החלטה דבילית שמרסקת את הסיכוי של אשקלון לשרוד, של כפר סבא למכור מנויים, ושל ק"ש להביא יותר מ 80 איש למשחק.
עצוב.
+1

שלח תגובה