כדורסל ישראלי (ובכלל)

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: כדורסל ישראלי (ובכלל)

שליחה על ידי גדי »

אויה פראנויה.
למה מגיע לנו כל הטוב הזה?
קורא את התגובות של השחקנים הצהובים ומתמוגג.
רואה את שימון מבין שמפעל החיים שלו מתמוטט ושמח.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Totti כתב: פששש +10000000000
אחת ההודעות הגדולות שנכתבו כאן אי פעם.

תכף תגיע גניבת הדעת של המפוצל.
מה עדיף?אוהד הצלחות כמוך?
תיזהר לא לנטוש גם את הפועל מתישהו ;-)

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

אני עוד מאילו שראו את "קבוצה של המדינה" בימי חמישי בשחור לבן... כולנו היינו אוהדים של מכבי בכדורסל. ברוך השם נגמלתי...

ללא קשר, אכן השופטים שפטו חד צדדית.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא ראיתי שיפוט חד צדדי. היו טעויות פה ושם כמו בכל משחק כדורסל, לא חושב שהייתה לזה השפעה על התוצאה.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

לא חד צדדי אבל בהחלט היו כמה גבוליות שהלכו עם חולון, בכלל השופטים נתנו לרייס כבוד כאילו הוא הארדן..

אבל למי אכפת, העיקר שלמכבי הלך עוד תואר, ועוד יותר כייף שהביאו את זה על עצמם עם השחרור של פניני.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

בואו נפריד בין הדברים. אני מסכים שהשיטה בליגה מעוותת וצריכות להתקיים סדרות של הטוב מ5 עד הגמר כולל אבל מי שמנצח באותה דרך באירופה וחוגג שלא יבכה שהוא מפסיד ככה בארץ כי זה פשוט מביך. מה גם שההפסד אתמול הוא בכלל בגביע המדינה שלמיטב ידיעתי מעולם לא היו בו סדרות- גם לא בתקופה שמכבי לקחה 40 רצוף

נ.ב- לא זכור לי שבמכבי התלוננו כשהם לקחו מחיפה אליפות בהפרש סלים (דבר הזוי שאני לא מכיר באף ליגה אחרת בעולם) אבל אם זה היה הפוך...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אירופה זה כמו גביע, בדיוק כמו בליגת האלופות.
בליגה לא צריך להיות פיינל פור. זה עיוות שמטרתו ליצור שוויוניות ואין לו מקום בספורט תחרותי.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

ForeverRed כתב:אירופה זה כמו גביע, בדיוק כמו בליגת האלופות.
בליגה לא צריך להיות פיינל פור. זה עיוות שמטרתו ליצור שוויוניות ואין לו מקום בספורט תחרותי.
הבעיה שלך ושל עוד הרבה אנשים שאתם דבוקים לנוסחה של ליגה צריכה להיות מוכרעת לא במשחק אחד וגביע צריך להיות מוכרע על משחק אחד.

איפה זה רשום שככה זה צריך להיות? מי אמר שאם יוצאים מהנוסחה הזאת זה לא ספורטיבי? כל עוד כל הקבוצות מודעות לחוקים ואין שינוי באמצע עונה הכל ספורטיבי.
בפוטבול הליגה מוכרעת במשחק אחד. בביסבול יש יותר מ100 משחקים בעונה ובסוף זה סדרה הטוב מ7. גולדן סטייט לפני שנתיים סיימה עונה סדירה הכי טובה בהיסטוריה והפסידה את האליפות זה גם לא ספורטיבי? הקיזוז בבלגיה גם לא ספורטיבי?
ואם אני יחפור אני ימצא לך עוד אין ספור דוגמאות.
כל עוד לא משנים את הכללים באמצע התחרות הכל ספורטיבי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

זה הופך את הליגה ללא רלוונטית. הליגה הסדירה בכדורסל הפכה למשעממת ולא מעניינת אף אחד עד הפלייאוף.
ונתעלם מהעובדה שמשחקי פלייאוף מביאים הרבה יותר רייטינג, עניין וקהל לאולמות. אם היה פלייאוף גם בגמר, היה יכול להיות מטורף.
במקום זה החליטו על מספר חוקים כמו הפיינל פור והחוק הרוסי ומטרת החוקים ברורה. הם חושבים שהם השיגו ליגה צמודה יותר אבל מה הם השיגו באמת?ליגה תחרותית, אלופות שונות, אבל 0 הישגים באירופה כי הליגה נחלשה משמעותית.
במקום לשאוף להביא את שאר הליגה לרמה של מכבי וירושלים, מעדיפים להוריד את מכבי וירושלים לתחתית כדי לקבל ״ליגה שיוויונית״.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:אירופה זה כמו גביע, בדיוק כמו בליגת האלופות.
לדעתי בכדורסל כל מפעל צריך להיגמר בסדרות, ככה בוודאות הטובה ביותר מנצחת

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

CrazyRed7 כתב: מה עדיף?אוהד הצלחות כמוך?
תיזהר לא לנטוש גם את הפועל מתישהו ;-)
אוהד הצלחות?
קוראים לזה אוהד ניטרלי, אבל היכרות מקלדת ארוכה איתך מספרת לי שאין צאנס שתבין.

כמוני מאות אם לא אלפים, אוהבי כדורסל בעידן של 2-3 ערוצים רלוונטים, שמפמפמים להם מידי שבוע את "הקבוצה של המדינה".

הכדורגל רחוק מלרתק, אין שום דבר להזדהות איתו, אז התאהבנו בקטש, גמגצי, הנפלד, שפר ואחרים שעשו כבוד.

השנים עשו את שלהן, השמות שהזכרתי לעיל הם אגדה רחוקה וכל מה שנשאר זה אסופת אמריקאים ויריבות ספורטיבית עם מועדון הכדורגל שלא נותן ללב שום סיבה לנייטרליות.

אני אדום, אדום בכל דבר.

אתה אדם מפוצל, לא אוהד נאמן,
אני מרחם עליך.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

CrazyRed7 כתב:זה הופך את הליגה ללא רלוונטית. הליגה הסדירה בכדורסל הפכה למשעממת ולא מעניינת אף אחד עד הפלייאוף.
ונתעלם מהעובדה שמשחקי פלייאוף מביאים הרבה יותר רייטינג, עניין וקהל לאולמות. אם היה פלייאוף גם בגמר, היה יכול להיות מטורף.
במקום זה החליטו על מספר חוקים כמו הפיינל פור והחוק הרוסי ומטרת החוקים ברורה. הם חושבים שהם השיגו ליגה צמודה יותר אבל מה הם השיגו באמת?ליגה תחרותית, אלופות שונות, אבל 0 הישגים באירופה כי הליגה נחלשה משמעותית.
במקום לשאוף להביא את שאר הליגה לרמה של מכבי וירושלים, מעדיפים להוריד את מכבי וירושלים לתחתית כדי לקבל ״ליגה שיוויונית״.
הליגה הסדירה מאוד מעניינת ושיויונית וכייף לעקוב. אין כמעט מחזור שלא רואה איזה משחק.

הצמצום ממכבי? (בכוונה לא אומר ים כי אף פעם לא באמת היה פער בינם לליגה) נטו בגלל ניהול גרוע/שאנני של המועדון ומקבלי ההחלטות. הרי מכבי כבר שנים (חוץ מ2014) כשלון ביורוליג ושם יש חוקים אחרים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Totti כתב: אוהד הצלחות?
קוראים לזה אוהד ניטרלי, אבל היכרות מקלדת ארוכה איתך מספרת לי שאין צאנס שתבין.

כמוני מאות אם לא אלפים, אוהבי כדורסל בעידן של 2-3 ערוצים רלוונטים, שמפמפמים להם מידי שבוע את "הקבוצה של המדינה".

הכדורגל רחוק מלרתק, אין שום דבר להזדהות איתו, אז התאהבנו בקטש, גמגצי, הנפלד, שפר ואחרים שעשו כבוד.

השנים עשו את שלהן, השמות שהזכרתי לעיל הם אגדה רחוקה וכל מה שנשאר זה אסופת אמריקאים ויריבות ספורטיבית עם מועדון הכדורגל שלא נותן ללב שום סיבה לנייטרליות.

אני אדום, אדום בכל דבר.

אתה אדם מפוצל, לא אוהד נאמן,
אני מרחם עליך.
חחח אני לא אוהד נאמן..אוקיי

ואל תזיין תשכל על אמריקאים. אם זה היה תלוי בך היו משחקים בקבוצה שלך 11 זרים.
אתה צבוע.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

*הגיף של מייקל ג'קסון אוכל פופקורן*

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

CrazyRed7 כתב: חחח אני לא אוהד נאמן..אוקיי

ואל תזיין תשכל על אמריקאים. אם זה היה תלוי בך היו משחקים בקבוצה שלך 11 זרים.
אתה צבוע.
בחיים לא.

אבל אתה לא תבין...

מקווה שעם שריקת הפתיחה אתה לא מתבלבל בשירים, אה?

היהודים זה "אדום עולה, עולה עולה"...
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה