תקשורת ספורט

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: תקשורת ספורט

שליחה על ידי The red one »

Eelect כתב: יש מלא דרכים לעשות כתבה רצינית, המכנה המשותף לכולן זה שקיבלת כיוון מחשבה או מידע שלא ידעת.
משהו שמכניס אותך עוד יותר לרצון שכבר יתחיל המשחק. לא צריך שזה יקרה רק במשחקי עונה.
בספורט האמריקאי יודעים לקחת את המשחק הכי חסר משמעות ולהפוך אותו לסיפור, יש לתקשורת בארץ הרבה לאן לשאוף בקטע הזה.

אין לי בעיה שיעלו כתבות על קבוצות גדולות מחו"ל, אני מבין שיש להם קהל אוהדים בישראל, רק צורם לי שאת הקבוצות
האלה כל העולם מסקר ולא חסרות דרכים למצוא עליהן מידע, לעומת אוהד כדורגל ישראלי שתלוי טוטאלית בתקשורת כאן, כשביותר מדי פעמים
התחושה היא שהסיקור של חו"ל תופס יותר מדי נפח כאן (לדעתי מעצלנות).
יש בזה המון המון משתנים, שבעיקר תלויים פרסונלית בכתבים.

למשל - כתבה שאני מאוד נהנה לקרוא בכל לשבוע היא הכתבה של שלמה וייס אחרי משחקים שלנו. היא גם מחולקת בצורה שונה מרוב הכתבות (אם שמת לב, זה ממוספר 1,2,3,4) ולרוב יש בה דברים חדשים שאף כתב לא הציג. למה? כי יש לו את הקשרים, הוא נמצא במקומות ויש לו מה לחדש.

לרוב הכתבים האחרים - אין איך או עבור מה. כמו שציינת, ייתכן כי עצלנות נכנסת למשוואה או פשוט חוסר-דרישות מהמערכת. לא פשוט כל שבוע להרים כתבה שתחדש לפני כ-ל משחק.

הדברים האלה עובדים באותה צורה במדינות בלבל שלנו. אל תסתכל על הספורט האמריקאי או התקשות באנגליה/ספרד/גרמניה..זה מאוד שונה..

לא חושב שהספורט מחו'ל תופס כאן יותר נפח וגם אל תשכח איפה אתה מסתכל. בONE יקדמו את הליגה הספרדית גם עם משחקים פחות מעניינים..כי הם משדרים את הליגה..

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

דר אדום בנשמה כתב: כולה הטוענת לכתר הזמנית מול האלופה :roll:
מעניין אותי אם אתה באמת מאמין לעצמך

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yossi כתב: מעניין אותי אם אתה באמת מאמין לעצמך
הייתי ציני.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

יחגגו עלינו השבוע :-(

סמל אישי של משתמש
Eelect
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Eelect »

The red one כתב:יש בזה המון המון משתנים, שבעיקר תלויים פרסונלית בכתבים.

למשל - כתבה שאני מאוד נהנה לקרוא בכל לשבוע היא הכתבה של שלמה וייס אחרי משחקים שלנו. היא גם מחולקת בצורה שונה מרוב הכתבות (אם שמת לב, זה ממוספר 1,2,3,4) ולרוב יש בה דברים חדשים שאף כתב לא הציג. למה? כי יש לו את הקשרים, הוא נמצא במקומות ויש לו מה לחדש.

לרוב הכתבים האחרים - אין איך או עבור מה. כמו שציינת, ייתכן כי עצלנות נכנסת למשוואה או פשוט חוסר-דרישות מהמערכת. לא פשוט כל שבוע להרים כתבה שתחדש לפני כ-ל משחק.

הדברים האלה עובדים באותה צורה במדינות בלבל שלנו. אל תסתכל על הספורט האמריקאי או התקשות באנגליה/ספרד/גרמניה..זה מאוד שונה..

לא חושב שהספורט מחו'ל תופס כאן יותר נפח וגם אל תשכח איפה אתה מסתכל. בONE יקדמו את הליגה הספרדית גם עם משחקים פחות מעניינים..כי הם משדרים את הליגה..
בגלל שהתרגלנו לסטנדרט כל כך נמוך אנחנו מקבלים את זה ש"לא פשוט" להעלות כתבה שכל פעם מחדשת.
אולי זה לא פשוט אבל זה התפקיד של תקשורת ספורט נורמלית, לחדש. כתבות כמו זו של שלמה וויס שאתה אוהב (גם אני)
צריכות לעלות כמה פעמים בשבוע. בספורט יש כל הזמן על מה לדבר (כמו שבפורום יש כל הזמן על מה לדון).

מה הכוונה לא להסתכל על מדינות גדולות? אני מדבר איתך רעיונית, שם ממלאים עמודים וכאן ממלאים עמודים, הכל שאלה של איך אתה ממלא.
אם אתה טוען שההבדל הוא בתקציב, תאמין לי שכתבי ספורט באמריקה מתלוננים מכאן ועד הודעה חדשה על המשכורת הנמוכה שהם מקבלים.
גם שם הם תפרנים, תפרנים שעושים את העבודה שלהם.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אם נצליח לזכות העונה באליפות שלישית ברציפות נראה לי זה יהיה מתוק יותר מהאליפות ה"ראשונה".

הפגרה מהליגה באה לנו בזמן הפעם.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

חולה על מודי בראון.
אבל גם שם כסף שהוא דופק איזה שורה לפני כל שידור.
אחרת איאפשר להסביר את התנועות המוזרות שלו תוך כדי שידור.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

שמעון א כתב:אם נצליח לזכות העונה באליפות שלישית ברציפות נראה לי זה יהיה מתוק יותר מהאליפות ה"ראשונה".

הפגרה מהליגה באה לנו בזמן הפעם.
חלום אליפות השנה. זה באמת יהיה מתוק

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

איך אני מת על התקשורת בארץ. כל שבוע משנים דעה.
אחרי הניצחון עלינו כולם שיבחו את הסגל של חיפה, היום איציק זוהר ״לא מבין על מה ביזבזו מיליונים״. איפה הגאון היה לפני חודש?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

CrazyRed7 כתב:איך אני מת על התקשורת בארץ. כל שבוע משנים דעה.
אחרי הניצחון עלינו כולם שיבחו את הסגל של חיפה, היום איציק זוהר ״לא מבין על מה ביזבזו מיליונים״. איפה הגאון היה לפני חודש?
לא בלעדי רק לתקשורת..

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

תענוג לשמוע את עמרי אפק ואורי אוזן. אור בוהק באפלה.

גם גוטמן טוב
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

גדי כתב:תענוג לשמוע את עמרי אפק ואורי אוזן. אור בוהק באפלה.

גם גוטמן טוב
מסכים 100%, יחד עם אורן יוסיפוביץ השלישייה הנורמלית היחידה בתקשורת

לגבי גוטמן, זה מרגיש כאילו בכל משפט שלו הוא מנסה לתת כותרת, אובר מתאמץ כאילו, אבל סה״כ סביר ביחס לציפיות

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

גוטמן מפתיע לטובה בינתיים.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

לא יודע מה אתם מתלהבים מגוטמן.. פלספן.. לא יכול לשמוע אותו.. כל דבר קטן מנתח כאילו עכשיו שאלו אותו על על היסטורית התפתחות האדם

הלואי היו עוד אנשים כמו עומרי אפק

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

The red one כתב: לא בלעדי רק לתקשורת..
אבל הם ״אנשי מקצוע״, לא?

שלח תגובה