נותנים לגיטימציה למשתמטים...

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: נותנים לגיטימציה למשתמטים...

שליחה על ידי שיש »

איך מתים פה על המילה דמגוג....

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

שמעון א כתב:עשיתים לי רגשי נחיתות עם המילים הגבוהות האלה

אפילו באנגלית אני כבר יבין יותר
שמעון אחי, אתה ענק!

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

שמעון א כתב:עשיתים לי רגשי נחיתות עם המילים הגבוהות האלה

אפילו באנגלית אני כבר יבין יותר
חחחח שמעון א
אגדה עוד בחייו!!!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

izguy83 כתב: מי שלא מבין מה היה הוא חסר מושג ירוק על החיים או בעל אג'נדה פוליטית.
אלו המילים שלך. לא שלי.
אז לא מספיק שאתה מזיין פה בשכל עם שפה עאלק גבוהה, אתה גם מתנשא. לא עלי איש.
אין ויכוח איתך. זה כמו להתווכח עם קיר.
בסוף גם ככה תחתום את הויכוח במשפט עם מילים מהמקורות באמתלה שזו הוכחה לכך שאתה צודק.

אתה לא מרוכז, חביבי.
שדיברתי על מה היה, לא התכוונתי לזירת האירוע אלא פרופר להתנהלות של ראשי הצבא ומערכת הביטחון שזיהמה את ההליך מראשיתו. או שבעצם אין מצב שלא הבנת את זה, רק שאתה מגלגל עיניים והכל טכניקה ליצור לעצמך יכולת טיעון.

מתנשא? הפוסל במומו פוסל!
השתלשלות ההודעות מדברת בעד עצמה - אתה זה שבחרת להתחיל את השיח ביננו, בדיבור על גבול הנגוע, והאמן לי שאם לא היה לי כלפייך לא מעט רספקט הייתי מגיב בצורה הרבה הרבה פחות מעודנת.

לא התייחסת לעיקר הדברים כלל וכלל, רק הלכת סחור סחור וזרקת רפש, ולא בכדי - שום מלל, ולו הדעתני ביותר אין בכוחו להכשיר את השרץ בדמות זיהום ההליך. אז אני מבין שהסאבטקסט של ההודעה שלי לאלדר הבעיר את חמתך וגרם לך לאובדן פאסון קל מאחר והציג אותך בצורה שהיא אנטיתזה למה שאתה מתיימר להציג עצמך פה, אבל זה מה יש. שאתה מגן בלי הינד עפעף על מעשה שמעבר לנפשעות שלו נעשה בצורה של לחרבן מהמזרקה בכיכר העיר, שאפילו אלופים בצה"ל זעקו נגדו חמס, אתה אמור לקחת בחשבון שיהיה מי שיציב מראה מול פרצופך. ויכולתי כאמור להיות הרבה יותר בוטה וישיר.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

The red one כתב: תזכיר לי את ההתבטאויות של פרקליט המדינה ושל נשיא בית המשפט העליון?
לא ירדת לסוף דעתי.
הבאתי אותם כדוגמא, כמקבילה האזרחית לראשי הצבא ומערכת הביטחון כאשר אזרח נאשם בעבירה פלילית.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אורי אדום בנשמה כתב:
לא ירדת לסוף דעתי.
הבאתי אותם כדוגמא, כמקבילה האזרחית לראשי הצבא ומערכת הביטחון כאשר אזרח נאשם בעבירה פלילית.
אבל הדוגמא מאוד קריטית פה.

כשאתה אומר שמישהו מה-דרג המשפטי- התבטא ביום של האירוע ואמר חייל שסרח זה משנה לגמריי את כל הקונטקסט וזה אכן זיהום תהליך משפטי, כפי שחלקכם פה רוצים לומר. אבל זה לא קרה.

אתה לא יכול להקביל את הדרג המשפטי לראשי הצבא והמערכת הביטחון. שני דרגים שונים.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

The red one כתב: אבל הדוגמא מאוד קריטית פה.

כשאתה אומר שמישהו מה-דרג המשפטי- התבטא ביום של האירוע ואמר חייל שסרח זה משנה לגמריי את כל הקונטקסט וזה אכן זיהום תהליך משפטי, כפי שחלקכם פה רוצים לומר. אבל זה לא קרה.

אתה לא יכול להקביל את הדרג המשפטי לראשי הצבא והמערכת הביטחון. שני דרגים שונים.

נו באמת, מי שהדרג המשפטי כפוף אליו לא יכול לזהם את ההליך? מביך בכלל לדון על זה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אורי אדום בנשמה כתב:

נו באמת, מי שהדרג המשפטי כפוף אליו לא יכול לזהם את ההליך? מביך בכלל לדון על זה.
אבל הם לא זיהמו! נשיא בית המשפט העליון -לא- התבטא נגד אלאור.

ברור שהם יכולים לזהם את ההליך, אבל הם לא עשו את זה כפי שאתה ניסית לצייר לפני כמה הודעות.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

איזנקוט: "בן 18 שמתגייס הוא חייל, לא הבן של כולנו"
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 63,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

"...הדברים הללו מצטרפים לפעולותיו של אייזנקוט סביב משפט אזריה. מספר ימים לאחר האירוע הוא פרסם אגרת לחיילים שבה קיבע את המסר כי מעשיו של אזריה חמורים, והציג אותו למעשה כמורשע; הוא תיאר את האזרחים והחיילים התומכים באזריה כברברים המונעים מ"אתוס של כנופיות". מלבד זאת זכור נאומו המחוצף של סגן הרמטכ"ל, יאיר גולן, בטקס יום השואה, שבו תיאר את החברה הישראלית כמתקדמת לכיוון הנאציזם..."

------
ויקיפדיה:

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7 ... 7%99%D7%94" onclick="window.open(this.href);return false;

תגובת הרמטכ"ל ושר הביטחון
הרמטכ"ל גדי אייזנקוט, בתיאום עם שר הביטחון משה יעלון, פרסם הודעת גינוי לאירוע הירי עוד ביום שבו התרחש (על בסיס התחקיר המבצעי הראשוני שנערך),[7] הורה למצות את החקירה וציין: "זה לא צה"ל, אלו לא ערכי צה"ל וזו לא תרבות צה"ל".[23] על פי עמוס הראל ההודעה הוצאה בעקבות חשש מהשלכות הפרשה על התנהגות חיילי צה"ל מחד, וחשש מהסלמה ופיגועי נקמה מהצד הפלסטיני מאידך.[7] מאידך, ב-6 באפריל אמר הרמטכ"ל כי "לחייל יש חזקת חפות".[24]
---------

"דובר צה"ל עדכן כי הרמטכ"ל גדי אייזנקוט שוחח על האירוע החמור עם אלוף פיקוד המרכז וסיפר כי שניהם רואים את האירוע הזה בחומרה"

https://www.nrg.co.il/online/1/ART2/763/461.html" onclick="window.open(this.href);return false;

"נוסיף לתת גיבוי לכל חייל שישגה בלהט הקרב, מול אויב המסכן חיי אזרחים וחיילים. עם זאת, לא נהסס למצות את הדין עם חיילים ומפקדים שיחרגו מאמות המידה המבצעיות והמוסריות שעל פיהן אנו פועלים".
https://www.bizportal.co.il/general/news/article/426207" onclick="window.open(this.href);return false;

הרמטכ"ל רב אלוף גדי איזנקוט עודכן על פרטי התחקיר בשטח שביצע מפקד פיקוד המרכז, ושיבח את סיכול הפיגוע וההתנהגות המקצועית של הלוחמים. הוא ציין כי צה"ל מנהל מאבק נחוש ומקצועי נגד הטרור והתוצאות ניכרות והוסיף כי בצה"ל יינתן גיבוי מוחלט למפקדים וחיילים על שגיאות, אך לא על התנהגות שאינה נורמטיבית ומנוגדת לערכיו.
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 39,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

וזו הודעה שהוציא אתמול, שיקר לגבי התבטאויותיו בפרשה.
אמר שדיבר 5 שבועות לאחר המקרה.
והנה (הודעה קודם) הוכחות שדיבר לפני והתערב באופן ישיר.

במדינה מתוקנת רמטכל כזה צריך ללכת הבית.
עוד בהודעה שהוציא שולח אנשים לבדוק :/
שקרן שקרן שקרן!!!
-------------

הרמטכל איזנקוט זועם על הטענות שהתערב בפרשת אזריה
‏הרמטכ"ל איזנקוט בוועדת החוץ והביטחון: פוליטיקאים שיקרו לגבי התבטאויותיי בפרשת אזריה. דיברתי רק חמישה שבועות לאחר האירוע ⁦‪@OrHeller‬⁩

הרמטכ"ל גדי איזנקוט אמר הבוקר (רביעי) במהלך דיון בוועדת חוץ וביטחון של הכנסת כי בשבועות שאחרי אירוע הירי בחברון, במהלכו ירה אלאור אזריה במחבל מנוטרל, כמה פוליטיקאים תקפו אותו בתקשורת ושיקרו לגבי התערבותו (של איזנקוט, ב"ר) בחקירה ובהליך המשפטי.

"שלושה פוליטיקאים עלו לשידור ושיקרו לגבי המעורבות שלי", אמר איזנקוט לפי ח"כ שהשתתף בדיון, "גם בוועדה הזו יש מי שתקף אותי על התערבות שלא היתה. הדביקו לי דברים שלא עשיתי, נתנו לי כינויים שונים והשוו אותי בכל מיני השוואות. בכל אותו זמן צה"ל התנהל כפי שהיה צריך להתנהל בהקשר לטוהר הנשק ולרוח צה"ל. אני התייחסתי פומבית לנושא רק חמישה שבועות אחרי האירוע בחברון במהלך התוכנית 'קולה של אמא' בגלי צה"ל, אתם יכולים לבדוק את זה. עשיתי זאת כי נאלצתי להגיב על האשמות מצד פוליטיקאים".

https://twitter.com/news10/status/83433197250373222" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אורי אדום בנשמה כתב:

אתה לא מרוכז, חביבי.
שדיברתי על מה היה, לא התכוונתי לזירת האירוע אלא פרופר להתנהלות של ראשי הצבא ומערכת הביטחון שזיהמה את ההליך מראשיתו. או שבעצם אין מצב שלא הבנת את זה, רק שאתה מגלגל עיניים והכל טכניקה ליצור לעצמך יכולת טיעון.

מתנשא? הפוסל במומו פוסל!
השתלשלות ההודעות מדברת בעד עצמה - אתה זה שבחרת להתחיל את השיח ביננו, בדיבור על גבול הנגוע, והאמן לי שאם לא היה לי כלפייך לא מעט רספקט הייתי מגיב בצורה הרבה הרבה פחות מעודנת.

לא התייחסת לעיקר הדברים כלל וכלל, רק הלכת סחור סחור וזרקת רפש, ולא בכדי - שום מלל, ולו הדעתני ביותר אין בכוחו להכשיר את השרץ בדמות זיהום ההליך. אז אני מבין שהסאבטקסט של ההודעה שלי לאלדר הבעיר את חמתך וגרם לך לאובדן פאסון קל מאחר והציג אותך בצורה שהיא אנטיתזה למה שאתה מתיימר להציג עצמך פה, אבל זה מה יש. שאתה מגן בלי הינד עפעף על מעשה שמעבר לנפשעות שלו נעשה בצורה של לחרבן מהמזרקה בכיכר העיר, שאפילו אלופים בצה"ל זעקו נגדו חמס, אתה אמור לקחת בחשבון שיהיה מי שיציב מראה מול פרצופך. ויכולתי כאמור להיות הרבה יותר בוטה וישיר.
לא מבין מה אתה רוצה?
אם 2 אלופים (לשעבר) טענו שהחייל בסדר, אז זהו? הוא זכאי? מדוע הטענות של האלופים האלה מחזיקות מים ושל אלופים אחרים (מכהנים ולשעברים) לא? כי זה לא מסתדר לך עם התזה?
ולא עניתם (אתה ואלדר), מדוע לא זעקתם חמס כשחייל בדואי הורשע בהריגה וקיבל 8 שנים?
ואיזה כיף להפוך את כל הפרש רק למה שאמר הרמטכ"ל או שר הבטחון כשזה הדבר הפחות חשוב במקרה הזה.

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

אלדר כתב:
אני מכבד כל דעה של כל אדם אחי.
אני מכבד את דעתך מאוד.
תנתק אג'נדה - ותסתכל על העובדות.
דבר אחרי דבר - לא נעשה כאן צדק
הלהט בלהרשיע אותו גרם להם לעשות המון טעויות.
כל כך הרבה שגם אם הוא אשם, אי אפשר לקחת ברצינות את התביעה ופסק הדין.
תפרו דברים בפנים שלנו ובגלל זה גם היה הד גדול מהרגיל.
לדבר על להסתכל על עובדות ולהיות האחרון שמיישם את זה, כאן האבסורד חבר

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

The red one כתב: אבל הם לא זיהמו! נשיא בית המשפט העליון -לא- התבטא נגד אלאור.

ברור שהם יכולים לזהם את ההליך, אבל הם לא עשו את זה כפי שאתה ניסית לצייר לפני כמה הודעות.

אתה אמיתי או שהחלטת לחרפן אותי?! מה לא ברור בזה שהבאתי את שני האישים הללו רק כדוגמה, כמקבילה האזרחית לראשי הצבא ומערכת הביטחון שזיהמו את ההליך במקרה עזריה?!
izguy83 כתב: לא מבין מה אתה רוצה?
אם 2 אלופים (לשעבר) טענו שהחייל בסדר, אז זהו? הוא זכאי? מדוע הטענות של האלופים האלה מחזיקות מים ושל אלופים אחרים (מכהנים ולשעברים) לא? כי זה לא מסתדר לך עם התזה?
ולא עניתם (אתה ואלדר), מדוע לא זעקתם חמס כשחייל בדואי הורשע בהריגה וקיבל 8 שנים?
ואיזה כיף להפוך את כל הפרש רק למה שאמר הרמטכ"ל או שר הבטחון כשזה הדבר הפחות חשוב במקרה הזה.

תפסיק כבר לחרבש ותתמקד בליבת הנושא!!
הדיון כעת לא נסוב על האם עזריה זכאי או אשם אלא פרופר על תקינות ההליך המשפטי. גם את שני האלופים בצה"ל שהזכרתי זה היה בעניין טענותיהם על זיהום ההליך ולא על האם זכאי או אשם!!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אורי אדום בנשמה כתב:

אתה אמיתי או שהחלטת לחרפן אותי?! מה לא ברור בזה שהבאתי את שני האישים הללו רק כדוגמה, כמקבילה האזרחית לראשי הצבא ומערכת הביטחון שזיהמו את ההליך במקרה עזריה?!

תפסיק כבר לחרבש ותתמקד בליבת הנושא!!
הדיון כעת לא נסוב על האם עזריה זכאי או אשם אלא פרופר על תקינות ההליך המשפטי. גם את שני האלופים בצה"ל שהזכרתי זה היה בעניין טענותיהם על זיהום ההליך ולא על האם זכאי או אשם!!
אה....
אז עכשיו האישו זה התקינות של ההליך המשפטי.... אוקי.
אז בוא נגיד שאני חושב שההליך המשפטי פרופר היה תקין.
נגד ענין ציהורי גדול אין מה לעשות. האימרות של כל מי שהתבטא היומיים הראשונים היו לא במקום, אבל זה לא מה שגרם לעסק להתנפח. ובטח שזה לא מה שגרם להרשעת החייל. מה שהכי השפיע לדעתי אלו עצות האחיתופל שקיבל ויישם.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הבן אדם הולך להדפיס כסף ברמת הטראמפ.
יעקב בוזגלו כבר נמצא מתחת לבית של ההורים שלו עם שלט "הילד ענק" ואתם מדברים איתי על הליך משפטי.
נו באמת..

שלח תגובה