כדורגל באר שבעי אחר: נמוכות, נשים וטף

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: ליגה ב'

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

The red one כתב:היום ב12 ברייסר מכבי ב״ש מארחת את ביתר נורדיה. אם מישהו מחפש רומנטיקה - זה שם

אגב, סתיו אלימלך חידש את כרטיס השחקן וטכנית (למרות שזה לא בתכנון) יוכל לשחק מהיום והלאה
וואו אם הוא ישחק אני חייב לראות את זה!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

דר אדום בנשמה כתב: וואו אם הוא ישחק אני חייב לראות את זה!
זה לא יקרה היום

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

עכשיו חזרתי מהמשחק של נורדיה, וחייב להגיד שהיה כיף גדול. לא בגלל הכדורגל (עד השער של נורדיה לא היה כזה בכלל) אלא בגלל הקהל הנפלא של נורדיה.
דרבוקה, חצוצרה, תופים, ובעיקר המון חיוביות ושמחה ובלי שנאה וגזענות.
האוהדים של נורדיה החזירו אותי לשנות ה90 ותחילת שנות ה2000, אז האווירה במשחקים של בית"ר י"ם הייתה דומה למה שיש היום. שירים עם הרבה מחרוזות, אווירה שמתמקדת בחיובי ולדחוף ולא בלקלל. אפילו כשהקוון או השופט טועים אין קללות אלא צעקות "צהוב צהוב צהוב" וכדומה עם הרבה חיוכים ואווירה ספורטיבית.
אחלה אווירה, אחלה קהל, לא יודע עד לאיזה ליגה הם יגיעו, אבל הצלחה אחת כבר יש להם, הם הצליחו להחזיר את בית"ר של פעם, לפני שלה פמיליה הגיעו והחריבו כל פינה חיובית בבית"ר י"ם.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

The red one כתב: זה לא יקרה היום
הבנתי כבר אבל מתישהו זה יקרה ואני מקווה שאני אוכל לראות את זה.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

Sir Alex Ferguson כתב:עכשיו חזרתי מהמשחק של נורדיה, וחייב להגיד שהיה כיף גדול. לא בגלל הכדורגל (עד השער של נורדיה לא היה כזה בכלל) אלא בגלל הקהל הנפלא של נורדיה.
דרבוקה, חצוצרה, תופים, ובעיקר המון חיוביות ושמחה ובלי שנאה וגזענות.
האוהדים של נורדיה החזירו אותי לשנות ה90 ותחילת שנות ה2000, אז האווירה במשחקים של בית"ר י"ם הייתה דומה למה שיש היום. שירים עם הרבה מחרוזות, אווירה שמתמקדת בחיובי ולדחוף ולא בלקלל. אפילו כשהקוון או השופט טועים אין קללות אלא צעקות "צהוב צהוב צהוב" וכדומה עם הרבה חיוכים ואווירה ספורטיבית.
אחלה אווירה, אחלה קהל, לא יודע עד לאיזה ליגה הם יגיעו, אבל הצלחה אחת כבר יש להם, הם הצליחו להחזיר את בית"ר של פעם, לפני שלה פמיליה הגיעו והחריבו כל פינה חיובית בבית"ר י"ם.
חבל על הזמן, מסכים לגמרי, היה ממש כיף, קהל צבעוני, לא שמעתי רבע קללה, רק מעודדים, החזיר אותי לילדות לגמרי, משחק באווירה נאיבית, במובן החיובי של המילה. נהנתי ממש והלוואי שיצליחו. מדהים לראות שיש חוט מקשר בין לה פמיליה ונורדיה וזה שהם אשכרה אוהבים את אותה קבוצה. עולם אחר.

סמל אישי של משתמש
The red one

למען האמת הקהל שלהם קצת איבד את זה לקראת הסוף על השופט, אבל כן, בכללי, זה דבר שלא רואים כל יום.

אבות, אימהות, עם ילדים קטנים, תיקים על הגב, כאילו רק עכשיו הוציאו אותם מהגן, רוקדים, משתוללים, שמחים, שרים, מחלקים שם בירות, סנדוויצ'ים. וסביר להניח שהם הגיעו מירושלים...וכולם מכירים את כולם. וכל זה בליגה 4, כן? לא תגיד מביאים אותם לפאר של סמי עופר וטרנר...לפאקינג רייסר שכדי להגיע למגרש היו צריכים לדרוך בבוץ כי בדיוק עשו איזה עבודות ניקוז בכניסה ל"מגרש". זה לא קורה בהרבה קבוצות בליגה הישראלית, אם בכלל.

סמל אישי של משתמש
The red one

דר אדום בנשמה כתב:הבנתי כבר אבל מתישהו זה יקרה ואני מקווה שאני אוכל לראות את זה.
לא הספקת דר. זה קרה ביום שישי, באילת. נכנס בתוספת הזמן.

אגב - הם הובילו 2-4 בדקה 89 והמשחק נגמר 4-4.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

The red one כתב: לא הספקת דר. זה קרה ביום שישי, באילת. נכנס בתוספת הזמן.

אגב - הם הובילו 2-4 בדקה 89 והמשחק נגמר 4-4.
נו מה?
רצית שאני אסע עד אילת?
ואיזה הזוי שהם איבדו יתרון 4-2 בתוספת הזמן.

סמל אישי של משתמש
The red one

https://www.calcalist.co.il/sport/artic ... 86,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

מעניין, תודה נווה.

סמל אישי של משתמש
The red one

ברשותכם אקפיץ את הנושא ללא קשר לליגה ב', אבל כן ליגות נמוכות -

קבוצת הנשים של המועדון (כן כן, יש דבר כזה) העפילה הערב לחצי גמר גביע המדינה.

באר שבע במאבק צמוד מאוד על עלייה (עם בנות אילת) מהליגה השנייה לראשונה, והיריבה הערב הייתה פתח תקווה, שנמצאת בקרב על הירידה לליגת העל.

סחטיין לבנות! לדעתי הקבוצה הבוגרת היחידה שנושאת את השם הפועל באר שבע (בלבד) באיזשהו ענף היא קבוצת כדורגל הבנות. נכון?

סמל אישי של משתמש
The red one

מכבי ב"ש בסכנת ירידה ממשית לליגה ג'.

נמצאת כרגע במקום 15 (מתחת לקו האדום) עם 19 נקודות כשמעלייה רהט עם 19 נקודות גם כן. נותרו 2 משחקים לסיום העונה. יהיה מחזור באמצע השבוע הנוכחי, וייתכן שהסיפור ייגמר כבר בו

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

The red one כתב:מכבי ב"ש בסכנת ירידה ממשית לליגה ג'.

נמצאת כרגע במקום 15 (מתחת לקו האדום) עם 19 נקודות כשמעלייה רהט עם 19 נקודות גם כן. נותרו 2 משחקים לסיום העונה. יהיה מחזור באמצע השבוע הנוכחי, וייתכן שהסיפור ייגמר כבר בו
ולחשוב שלפני כמה שנים היה דרבי.
מרגש

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

bs war כתב:
ולחשוב שלפני כמה שנים היה דרבי.
מרגש
צ'יצ'ו בלבוש שק ואפר על הראש :D
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
The red one

המחזור הלפני אחרון של ליגה ב' דרום ב' התקיים היום והדרמה בשיאה. גם רהט וגם מכבי ב"ש הובסו, ו-90 דקות לסוף, מכבי ב"ש עדיין מתחת לקו האדום.

ב-4.4 בשעה 16:30 יתקיים מחזור הסיום. מכבי ב"ש תארח בוסרמיל את בני יצ'לאל ורהט תארח את שדרות. מבחינת נקודות שתי הקבוצות שוות (19) אבל לרהט יש 5 ניצחונות ולמכבי ב"ש 4 ולכן כרגע רהט מעלייה בטבלה וניצלת מירידה אוטומטית.

המצב של מכבי דיי קשה כי סביר להניח ששתי הקבוצות יצליחו לנצח ואז היא תרד לליגה ג'. רק אם הם ישיגו יותר נקודות מרהט (תיקו מכבי-הפסד רהט, ניצחון מכבי-הפסד רהט וכו') הם ישרדו בליגה.

למי שמתעניין ברגעים הדמרטיים האלה - המשחק של מכבי יתקיים בוסרמיל. אווירה נוסטלגית לגמריי עם עדכונים בסמארטפונים על המשחק של רהט מובטחת.

שלח תגובה