אופיר דוידזאדה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

Re: אופיר דוידזאדה

שליחה על ידי South Boy »

ForeverRed כתב: גבר, שתה כוס מים ותירגע.
קורהוט הוא עוד לא מרסלו, ואת רוב הדברים שאמרת על איינבינדר אפשר להגיד גם על אופיר. הכל עניין של הסתכלות.
מי שחושב כמוך על עניין הזרים לא יתקדם לעולם. גם ויטור הגיע במקום סוארס שהיה יציב ונתן שקט על העמדה הזאת.

בגדול אתם סתם חופרים פה על מהלך שכרגע בכלל לא רלוונטי.
חבל על המגילות.
אפשר להגיד על אופיר שהוא שיחק כל העונה או שהוא היה מצטיין של איזה קבוצת צמרת בליגת העל? וואלה.
מת לדעת למה מי שחושב כמוני בעניין הזרים לא יתקדם לעולם, ועוד מוסיף חטא על פשע וחושב שלהחליש עמדה אחת כדי לחזק עמדה אחרת זאת התקדמות. ויטור הגיע על חשבון סוארס בלבד ולא על חשבון זר אחר שבשביל לפנות מקום במצבת הזרים הביאו ישראלי פחות טוב ממנו, אם אתה לא רואה את ההבדלים בין שני המקרים אז באמת חבל על המגילות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

סתיו רווח!.! כתב:בשביל להנחית קשר ימיני וחלוץ זרים איכותיים אפשר לוותר על קורהוט, קורהוט שחקן נחמד לא איזה עילוי אומנם טוב מדוידזאדה אבל ממש במעט.. קשר ימיני יותר נחוץ.
א. הבאה של חלוץ לא קשורה לקורהוט.
ב. המהלך הכלכלי הכי מטומטם שיכול להיות זה להביא את אופיר ב700000 יורו ולהביא זר לכנף בעוד חצי מליון יורו.
בכסך הזה אפשר להשאיר את בוזגלו.
לא מאמין שאופיר יגיע לכאן על אחת כמה שהוא לא משדרג את עמדת המגן השמאלי ועולה כפול כסף.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

South Boy כתב:
אפשר להגיד על אופיר שהוא שיחק כל העונה או שהוא היה מצטיין של איזה קבוצת צמרת בליגת העל? וואלה.
מת לדעת למה מי שחושב כמוני בעניין הזרים לא יתקדם לעולם, ועוד מוסיף חטא על פשע וחושב שלהחליש עמדה אחת כדי לחזק עמדה אחרת זאת התקדמות. ויטור הגיע על חשבון סוארס בלבד ולא על חשבון זר אחר שבשביל לפנות מקום במצבת הזרים הביאו ישראלי פחות טוב ממנו, אם אתה לא רואה את ההבדלים בין שני המקרים אז באמת חבל על המגילות.
אתה צריך להבין שאין לך מנדט על הדעה.
כמו שמשה הסביר יפה, מותר לאחרים לחשוב אחרת. מבחינתך ההבדל בין אופיר לקורהוט הוא תהומי. מבחינתי לא. מבחינתי אני מחליש עמדה אחת בצורה מינורית ומחזק עמדה אחרת בצורה מטורפת עם זר לאף הימני.

זה לא משנה אם ויטור הגיע במקום סוארס כי הוא ישראלי או זר. מה שמשנה זה שהחלפנו שחקן טוב שעשה עבודה טובה בשחקן טוב יותר שעושה עבודה מצוינת. ההנחה שהזרים להתקפה הם הימור מוחלט היא הערכה אישית שלך בלבד. מבחינתי, הסיכוי להצליח עם זר בעמדה הזאת גבוה בהרבה מהסיכוי להצליח עם מחליף כמו זריהן. אם נלך לפי הגישה שלך, אז עדיף לשמור על הסגל ולא לשנות כלום. הרי זה עבד מצוין בעונה הקודמת. מצטער להגיד לך, אבל זאת חשיבה מצומצמת מאוד וככה קשה להתקדם.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

יותר זול להתיר את החוזה של סוארס מאשר לרכוש את דוידזאדה ולשחרר את קורהוט

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב: אתה צריך להבין שאין לך מנדט על הדעה.
כמו שמשה הסביר יפה, מותר לאחרים לחשוב אחרת. מבחינתך ההבדל בין אופיר לקורהוט הוא תהומי. מבחינתי לא. מבחינתי אני מחליש עמדה אחת בצורה מינורית ומחזק עמדה אחרת בצורה מטורפת עם זר לאף הימני.

זה לא משנה אם ויטור הגיע במקום סוארס כי הוא ישראלי או זר. מה שמשנה זה שהחלפנו שחקן טוב שעשה עבודה טובה בשחקן טוב יותר שעושה עבודה מצוינת. ההנחה שהזרים להתקפה הם הימור מוחלט היא הערכה אישית שלך בלבד. מבחינתי, הסיכוי להצליח עם זר בעמדה הזאת גבוה בהרבה מהסיכוי להצליח עם מחליף כמו זריהן. אם נלך לפי הגישה שלך, אז עדיף לשמור על הסגל ולא לשנות כלום. הרי זה עבד מצוין בעונה הקודמת. מצטער להגיד לך, אבל זאת חשיבה מצומצמת מאוד וככה קשה להתקדם.
יש איזה קשר זר שישדרג אותנו בצורה מטורפת? אתה באמת מאמין שיגיע אחד כזה?

סמל אישי של משתמש
adomi2

שליחה על ידי adomi2 »

אם מה שכתוב בספורט 5 נכון אז הייתי מציע דבר כזה:
רוצים שנוותר על הסעיף בחוזה של אופיר: תביאו את דור פרץ/יונתן כהן/מיכה
האחרון שהצעתי זה חסר סיכוי למרות שמיכה מסיים חוזה בינואר וגם די בטוח שהוא לא ירצה לשחק אצלנו.
נערך לאחרונה על ידי adomi2 ב 13 יוני 2017, 13:23, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

ForeverRed כתב: אתה צריך להבין שאין לך מנדט על הדעה.

אני אמרתי שרק מה שאני חושב זה נכון? מנעתי ממך או ממשה להביע את דעתו? אל תצייר אותי ככה. אני פשוט חושב אחרת ממך ועדיין לא נתת לי סיבה הגיונית אחת לחשוב אחרת, רק דיבורים תאורטיים על מהלך שאני חושב שיש לנו יותר מה להפסיד בו מאשר להרוויח.
אתה כל הזמן נותן לי דוגמאות בלי לציין נקודה אחת קטנה וחשובה, אף זר שהגיע לכאן בתור שידרוג לא הגיע על חשבון זר אחר שהביאו ישראלי פחות טוב ממנו כדי לכסות על היעדרו. זה לא קרה בשום מקום אחר ויש גם סיבה למה לא, כי זה טיפשי.
אם מבחינתך אתה מחליש עמדה אחת בצורה מינורית (אוי לזיכרון הקצר, אבל בסדר זכותך לחשוב ככה) ומחזק עמדה אחרת בצורה מטורפת אני מבין שבייל בדרך לבאר שבע? כי אם כן אז גם אני בעד להביא את דוידזאדה. הורגת אותי הנחרצות שלכם שכבר מגיע לפה זר מטורף לאגף ימין שישכיח כל זר אחר שהיה כאן ויהיה שווה שנקריב כל זר עבורו, בתיאוריה זה יכול לקרות אבל במציאות כרגע אין אף אחד כזה, ושוב כל זה ואפילו התעלמתי מהעובדה שהוא בקלות יכול להיות פלופ או פשוט לא להשתלב כאן.
אני מאוד בעד להשתפר גם במחיר של ויתורים כאלה ואחרים, לוותר על זר כמו סוארס שהיה טוב עד לפני שעזב אפילו רק בשביל הסיכוי לקבל בלם כמו ויטור זה סיכון שבהחלט הייתי רוצה לקחת, אבל לוותר על שחקן זר אחר ולהביא שחקן ישראלי יותר חלש ממנו רק בשביל הסיכוי לקבל קיצוני ימני איכותי מספיק (ואגב galaaa נתן תובנה נכונה מאוד בכל הנושא של שחקני הגנה מול שחקני התקפה והמחירים שלהם שזה גם שיקול שאתם צריכים לקחת בחשבון)? זה כבר מחיר גבוה מדי שיכול יותר לפגוע בקבוצה מאשר להועיל לה.
אם היה לנו זר בימין ורוצים לשחרר אותו בשביל הסיכוי להביא זר אפילו יותר טוב וממש מאמינים בו בכיף, גם להחליש את עמדת המגן השמאלי בשביל זה? לא תודה.
לא חושב שיש לי יותר מה להוסיף בנושא.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

שיש כתב:יותר זול להתיר את החוזה של סוארס מאשר לרכוש את דוידזאדה ולשחרר את קורהוט
צודק

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

adomi2 כתב:אם מה שכתוב בספורט 5 נכון אז הייתי מציע דבר כזה:
רוצים שנוותר על הסעיף בחוזה של אופיר: תביאו את דור פרץ/יונתן כהן/מיכה
האחרון שהצעתי זה חסר סיכוי למרות שמיכה מסיים חוזה בינואר וגם די בטוח שהוא לא ירצה לשחק אצלנו.
יותר הגיוני שאמבפה יעדיף אותנו מאשר את ריאל

סמל אישי של משתמש
adomi2

שליחה על ידי adomi2 »

galaaa כתב: יותר הגיוני שאמבפה יעדיף אותנו מאשר את ריאל
חח נכון אבל קצת טקטיקה של תורת המשחקים לא תזיק ואולי נקבל את דור פרץ.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

adomi2 כתב: חח נכון אבל קצת טקטיקה של תורת המשחקים לא תזיק ואולי נקבל את דור פרץ.
תורת המשחקים זו אחלה חשיבה אבל מה הקשר שלה לאוברייטד העתידי שנקרא דור פרץ?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שיש כתב:יותר זול להתיר את החוזה של סוארס מאשר לרכוש את דוידזאדה ולשחרר את קורהוט
לפי מה שאני יודע, יש למועדון אופציה להפסיק את ההתקשרות עם קורוהט הקיץ בלי לשלם לו פיצויים.
שיש כתב: יש איזה קשר זר שישדרג אותנו בצורה מטורפת? אתה באמת מאמין שיגיע אחד כזה?
קיצוני זרים שיכול להגיע ולשדרג אותנו, לדעתי כבר עשינו את זה בעבר עם הבחור הזה -

תמונה
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 13 יוני 2017, 13:40, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
adomi2

שליחה על ידי adomi2 »

galaaa כתב: תורת המשחקים זו אחלה חשיבה אבל מה הקשר שלה לאוברייטד העתידי שנקרא דור פרץ?
שחקן עם פוטנציאל ענק.
מביא אותו לרוטציה עם אוגו,לא מתקרב אליו עדיין אבל כמחליף אחלה שחקן.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

South Boy כתב:
אני אמרתי שרק מה שאני חושב זה נכון? מנעתי ממך או ממשה להביע את דעתו? אל תצייר אותי ככה. אני פשוט חושב אחרת ממך ועדיין לא נתת לי סיבה הגיונית אחת לחשוב אחרת, רק דיבורים תאורטיים על מהלך שאני חושב שיש לנו יותר מה להפסיד בו מאשר להרוויח.
אתה כל הזמן נותן לי דוגמאות בלי לציין נקודה אחת קטנה וחשובה, אף זר שהגיע לכאן בתור שידרוג לא הגיע על חשבון זר אחר שהביאו ישראלי פחות טוב ממנו כדי לכסות על היעדרו. זה לא קרה בשום מקום אחר ויש גם סיבה למה לא, כי זה טיפשי.
אם מבחינתך אתה מחליש עמדה אחת בצורה מינורית (אוי לזיכרון הקצר, אבל בסדר זכותך לחשוב ככה) ומחזק עמדה אחרת בצורה מטורפת אני מבין שבייל בדרך לבאר שבע? כי אם כן אז גם אני בעד להביא את דוידזאדה. הורגת אותי הנחרצות שלכם שכבר מגיע לפה זר מטורף לאגף ימין שישכיח כל זר אחר שהיה כאן ויהיה שווה שנקריב כל זר עבורו, בתיאוריה זה יכול לקרות אבל במציאות כרגע אין אף אחד כזה, ושוב כל זה ואפילו התעלמתי מהעובדה שהוא בקלות יכול להיות פלופ או פשוט לא להשתלב כאן.
אני מאוד בעד להשתפר גם במחיר של ויתורים כאלה ואחרים, לוותר על זר כמו סוארס שהיה טוב עד לפני שעזב אפילו רק בשביל הסיכוי לקבל בלם כמו ויטור זה סיכון שבהחלט הייתי רוצה לקחת, אבל לוותר על שחקן זר אחר ולהביא שחקן ישראלי יותר חלש ממנו רק בשביל הסיכוי לקבל קיצוני ימני איכותי מספיק (ואגב galaaa נתן תובנה נכונה מאוד בכל הנושא של שחקני הגנה מול שחקני התקפה והמחירים שלהם שזה גם שיקול שאתם צריכים לקחת בחשבון)? זה כבר מחיר גבוה מדי שיכול יותר לפגוע בקבוצה מאשר להועיל לה.
אם היה לנו זר בימין ורוצים לשחרר אותו בשביל הסיכוי להביא זר אפילו יותר טוב וממש מאמינים בו בכיף, גם להחליש את עמדת המגן השמאלי בשביל זה? לא תודה.
לא חושב שיש לי יותר מה להוסיף בנושא.
1. הדברים שלי נאמרו בהתייחסות לנחרצות שלך. אתה מתייחס לדברים שלך כעובדה מוגמרת (גם אם לא בכוונה, זה משתמע מההודעות שלך), וזה לא בהכרח המצב.

2. אני לא מבין מה זה משנה אם מחליפים שחקן בשחקן, או שמחליפים שחקן בשחקן בשביל לקבל שחקן נוסף בעמדה אחרת. בסוף הכל זה עניין של ויתורים ולקיחת סיכונים מחושבים. כרגע יש בדיוק שתי אפשרויות. או להישאר עם קורהוט ולוותר על זר בכנף ימין, מה שאומר שזריהן הופך למחליף בפועל של בוזגלו, או שמחליפים את קורהוט באופיר, ואז אפשר להביא זר כמחליף של בוזגלו. איפה יש יותר סיכון, בהחלפה של קורהוט באופיר שכבר לקח פה אליפות ונתן כמה הופעות לא רעות באירופה (כשיש את ביטון ולא את תורגמן החלש כגיבוי לעמדה), או בהסתמכות על שחקן לא מוכח כמו זריהן כמחליף של בוזגלו? מבחינתי אין שאלה בכלל.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

Sir Alex Ferguson כתב: לפי מה שאני יודע, יש למועדון אופציה להפסיק את ההתקשרות עם קורוהט הקיץ בלי לשלם לו פיצויים.

קיצוני זרים שיכול להגיע ולשדרג אותנו, לדעתי כבר עשינו את זה בעבר עם הבחור הזה -

תמונה
תביא לי שחקן כמו טוני בימין ואני מוותר גם על חלוץ זר אם צריך.
אנשים חושבים שבגלל שמצאנו זר כמו טוני (מצאנו...רכשנו אותו מקבוצה אחרת בארץ) שזאת מציאה שנופלים עליה פעם באף פעם אז כל זר שיגיע לפה מעתה והלאה יהיה ברמה הזאת.
זאת גניבה של אחת לאלף, הסיכוי שנמצא עוד קיצוני כזה ובמיוחד במסגרת התקציב שלנו כל כך נמוך שלא שווה שום ויתור על אף זר טוב שיש לנו כרגע, ונשבע שלא התכוונתי להגיב אבל אנשים צריכים להבין את זה.

שלח תגובה