אופיר דוידזאדה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
galaaa

Re: אופיר דוידזאדה

שליחה על ידי galaaa »

Sir Alex Ferguson כתב: לפי מה שאני יודע, יש למועדון אופציה להפסיק את ההתקשרות עם קורוהט הקיץ בלי לשלם לו פיצויים.

קיצוני זרים שיכול להגיע ולשדרג אותנו, לדעתי כבר עשינו את זה בעבר עם הבחור הזה -

תמונה
זה לא שליקטנו אותו מחול לפה
הוא בא מרעננה אחרי שאתה יודע מה תקבל ממנו.
יש בליגה שלנו זר לצד ימין שמתאים לנו?(לא נראה לי שיש פה בכלל זרים בעמדה הזאת)
מעבר לגבולות המדינה שלנו זה יהיה קשה למצוא שחקן מתאים בסכומים שלנו

סמל אישי של משתמש
adomi2
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי adomi2 »

South Boy כתב:
תביא לי שחקן כמו טוני בימין ואני מוותר גם על חלוץ זר אם צריך.
אנשים חושבים שבגלל שמצאנו זר כמו טוני (מצאנו...רכשנו אותו מקבוצה אחרת בארץ) שזאת מציאה שנופלים עליה פעם באף פעם אז כל זר שיגיע לפה מעתה והלאה יהיה ברמה הזאת.
זאת גניבה של אחת לאלף, הסיכוי שנמצא עוד קיצוני כזה ובמיוחד במסגרת התקציב שלנו כל כך נמוך שלא שווה שום ויתור על אף זר טוב שיש לנו כרגע, ונשבע שלא התכוונתי להגיב אבל אנשים צריכים להבין את זה.
1+

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

דר אדום בנשמה כתב:על איזו הוצאה כספית אתם מדברים?
יש אפשרות לעשות עסקה שבן ביטון יגיע אליהם ודוידזאדה אלינו.
והייתי מוסיף לעסקה גם את אלחמיד.
כן ולשחרר את בן ביטון בלי לקבל עליו תמורה זה לא הפסד כספי?
הרי אם ימכרו אותו זה יהיה במיליון יורו ויותר, זה שנקבל בעד את אופיר שווה ערך לתשלום עליו, הוצאה כספית בכל מצב.

בלי קשר - אופיר לדעתי לא יחזור לבאר שבע העונה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב: 1. הדברים שלי נאמרו בהתייחסות לנחרצות שלך. אתה מתייחס לדברים שלך כעובדה מוגמרת (גם אם לא בכוונה, זה משתמע מההודעות שלך), וזה לא בהכרח המצב.

2. אני לא מבין מה זה משנה אם מחליפים שחקן בשחקן, או שמחליפים שחקן בשחקן בשביל לקבל שחקן נוסף בעמדה אחרת. בסוף הכל זה עניין של ויתורים ולקיחת סיכונים מחושבים. כרגע יש בדיוק שתי אפשרויות. או להישאר עם קורהוט ולוותר על זר בכנף ימין, מה שאומר שזריהן הופך למחליף בפועל של בוזגלו, או שמחליפים את קורהוט באופיר, ואז אפשר להביא זר כמחליף של בוזגלו. איפה יש יותר סיכון, בהחלפה של קורהוט באופיר שכבר לקח פה אליפות ונתן כמה הופעות לא רעות באירופה (כשיש את ביטון ולא את תורגמן החלש כגיבוי לעמדה), או בהסתמכות על שחקן לא מוכח כמו זריהן כמחליף של בוזגלו? מבחינתי אין שאלה בכלל.
לגבי סעיף 2, למה לא לשחרר את סוארס ואז
לשדרג את כנף ימין?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

South Boy כתב:
אנשים חושבים שבגלל שמצאנו זר כמו טוני (מצאנו...רכשנו אותו מקבוצה אחרת בארץ) שזאת מציאה שנופלים עליה פעם באף פעם אז כל זר שיגיע לפה מעתה והלאה יהיה ברמה הזאת.
זאת גניבה של אחת לאלף, הסיכוי שנמצא עוד קיצוני כזה ובמיוחד במסגרת התקציב שלנו כל כך נמוך שלא שווה שום ויתור על אף זר טוב שיש לנו כרגע, ונשבע שלא התכוונתי להגיב אבל אנשים צריכים להבין את זה.
מסכים עם רוח הדברים וגם כתבתי על זה בעבר, אבל יש גם אמצע. לא חייב להגיע טוני לצד ימין. גם משהו שבין טוני לזריהן זה מספיק.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שיש כתב: לגבי סעיף 2, למה לא לשחרר את סוארס ואז
לשדרג את כנף ימין?
כי נראה שזה לא על הפרק כרגע, בדיוק כמו הדיון על אופיר שהוא תאורטי בלבד.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

South Boy כתב:
ההבדל ביננו הוא שאני סומך על ברק בכר והסקאוט של הקבוצה ואתה לא.

אם בכר החליט ששווה לו לוותר על קורוהט בשביל אופיר, כניראה שהוא מאמין שהקיצונים שנמצאים ברשימה שלנו היום הם מספיק איכותיים כדי להצדיק את זה.
אותו הדבר עם ההחלטה לוותר על הובאן בשביל להחתים חלוץ זר.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

ForeverRed כתב: מסכים עם רוח הדברים וגם כתבתי על זה בעבר, אבל יש גם אמצע. לא חייב להגיע טוני לצד ימין. גם משהו שבין טוני לזריהן זה מספיק.
שוב, כנראה שלעולם לא נסכים על זה אבל כל הנושא הזה הוא פונקציה של עלות מול תועלת וזאת הסתכלות סובייקטיבית בהחלט.
אני לא חושב שבשביל זר שנמצא על הסקאלה בין זריהן לטוני שווה לי גם להיחלש בעמדת המגן השמאלי (ובין אם זאת היחלשות מינורית או תהומית יש פה קונצנזוס שאופיר על חשבון קורהוט זאת היחלשות) וגם לקחת את הסיכון המובן מאליו שהזר שאני מביא לימין יכול להתברר כנפילה מאלף ואחת סיבות.
אני כבר השלמתי עם זה שהמועדון מכוון קודם כל לחלוץ זר ובכך לסגור את מצבת הזרים, ככל שעובר הזמן אני חי יותר בשלום עם האפשרות שמליקסון ישחק בימין וגאדיר\זריהן יהיו בגדר גיבוי בזמן שאוחנה יפתח באמצע, וזאת בטח אפשרות טובה יותר בעיניי מאשר לוותר על המגן השמאלי הראשון שלי בשביל דוידזאדה והאפשרות להביא קיצוני טוב גם אם לא כמו טוני.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

מושיקו, יש מצב שהטופיק הזה יזכה אותך בתואר חביתת השנה :)

ולעניינו - אין מצב שאופיר יחזור השנה.
גם מקצועית וגם כלכלית זה לא משתלם לנו.
למעשה, אין למועדון שום אינטרס שזה יקרה.
הכי רחוק שיקרה - ב"ש תוותר על הסכום שאופיר נדרש לשלם למועדון במידה והוא חותם בקבוצה ישראלית אחרת, וגם את זה לא נמהר לעשות לדעתי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

RedRock כתב:מושיקו, יש מצב שהטופיק הזה יזכה אותך בתואר חביתת השנה :)
?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

עזוב את מושיקו אליק לא ישן בלילה 11 בלילה היה בסופר פארם

זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

RedRock כתב:הכי רחוק שיקרה - ב"ש תוותר על הסכום שאופיר נדרש לשלם למועדון במידה והוא חותם בקבוצה ישראלית אחרת, וגם את זה לא נמהר לעשות לדעתי.
יש נעלם במשוואה הזו...
כי אם אכן הסעיף הזה הוא זה שמאיים לפוצץ הכל, איך בכלל מעבר שלו לקבוצה ישראלית עמד בכלל על הפרק? הרי מדובר בסכום עצום, ולא מדובר בתת סעיף משני בחוזה שדוידזאדה לא היה מודע לקיומו...

אז או שהסיבה לפיצוץ היא אחרת, או שהבחור חי בסרט עצבני שיוותרו לו כ"כ בקלות על סכום עצום, אחרי כל ההתנהלות כפויית הטובה שלו שבאמת מיותר להרחיב עליה את הדיבור...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

מעניין אותי מה הוא חשב לעצמו שהוא הסכים לסעיף כזה.
הוא היה כל כך בטוח שהוא יחזור לקבוצה?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Marin כתב:מעניין אותי מה הוא חשב לעצמו שהוא הסכים לסעיף כזה.
הוא היה כל כך בטוח שהוא יחזור לקבוצה?
אמרו שחור על גבי לבן מה הוא חשב...

הבלגים היו מוכנים לשלם 1 מילון אירו...אלונה רצתה 1.5...בסוף הסכימה לוותר על חצי מיליון תמורת הסעיף, אחרי שאופיר ביקש
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אני חושב שבחלומות הכי שחורים שלו הוא לא חלם שהעונה שלו בבלגיה תראה ככה.
עשה טעות שהרבה ילדים בגילו עושים כדי לחתום במקום שהם חלמו עליו, היה מוכן לכל סעיף הזוי ככל שיהיה בחוזה עם אפס מחשבה על העתיד.
בדיוק כמט שיש מקומות עבודה שבהם אתה סוגר בדיבור עם מנהל משאבי אנוש על משהו ומגיע למשכורת הראשונה ומבין שאם זה לא רשום זה לא יקרה.

מוריד את הכובע בפני אלונה, גאונות עיסקית.
מעניין אם בגלל שמדובר על חיפה העלובה בש תסכים לבוא קצת לקראת השחקן והקבוצה ולוותר על חלק מהסכום.

מעניין 2, האם זה יעמוד בבחינה של בית משפט היות וזה פגיעה קשה בחופש העיסוק שלו

שלח תגובה