הקרב על השבת

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
yakar

Re: הקרב על השבת

שליחה על ידי yakar »

The red one כתב:שטויות במיץ. גם מה שאתה אמרת לא נכון (נתוני כלכלה מצויינים? יצא לך לראות את הכתבות על הבני 80 שנאלצים לעבוד? או על ניצולי השואה שלא מצליחים לסיים את החודש?) אבל עזוב, זה לא העניין באשכול הזה..

ללכת אחרי גחמה של 4 אנשים כדי לא לעזוב את הכיסא ועל הדרך לפגוע במיליוני אזרחים. אם זה לא 'הורס', לא יודע מה כן.
אתה טועה בעניין הכלכלה. יש לנו כלכלה הרבה יותר טובה מלהרבה מדינות . הנתונים הכללים מצויינים. כן .

לעניין השני , אתה חושב שאם בוז'י היה ראש הממשלה , היה מתנהל משהו אחרת בעניין הזה? הוא היה מסכים לוותר על החרדים?

מיליוני אזרחים שנפגעים זה מוגזם. חד פעמי שהרכבת לא תעבוד במוצש ושישי. אני מסכים שהיה צריך למנוע את זה. אבל קצת קשה שיש איומים ממשיים להפיל את הממשלה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

yakar כתב:
אתה טועה בעניין הכלכלה. יש לנו כלכלה הרבה יותר טובה מלהרבה מדינות . הנתונים הכללים מצויינים. כן .

לעניין השני , אתה חושב שאם בוז'י היה ראש הממשלה , היה מתנהל משהו אחרת בעניין הזה? הוא היה מסכים לוותר על החרדים?
לא יודע, וזה לא מעניין כרגע.

מעניין מה האדם שעומד בראש המערכת עושה, לא מה אחרים היו עושים.

לצורך העניין, הייתי פותח אשכול כזה גם במידה ובוז'י היה ראש הממשלה. אבל בגלל שזו לא הפעם הראשונה שביבי עושה גחמות אישיות על מנת לרצות את הדתיים/חרדים, זה עוקץ עוד יותר.

אני מת שיגיע הבן אדם שגם יצליח להעיף אותם מהקואליציה וגם ישים עלייהם ז** אחד גדול. לא אכפת לי אם יקראו לו ביבי, בוז'י, בוגי או יוסי בובליל.
נערך לאחרונה על ידי The red one ב 03 ספטמבר 2016, 10:55, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

The red one כתב: לא יודע, וזה לא מעניין כרגע.

מעניין מה האדם שעומד בראש המערכת עושה, לא מה אחרים היו עושים.
סבבה . אז זה פופוליסטי להאשים את הראש , מאשר את המנגנון שגרם למנוף הלחץ הכה משמעותי הזה.

סמל אישי של משתמש
The red one

yakar כתב:
סבבה . אז זה פופוליסטי להאשים את הראש , מאשר את המנגנון שגרם למנוף הלחץ הכה משמעותי הזה.
ממש לא פופוליסטי. הוא זה שאחראי על המנגנון. הוא הראש.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

בחייאת נווה, הבאת לנו את רוטר לפורום. רק חסר שאורי יהיה בתפקיד החתול והשתוונו.
לפני הבחירות הבאות אני מקווה שמישהו יקפיץ את שרשור הבחירות הקודם. מה שהיה הוא שיהיה ומי שמצביע לליכוד בראשות נתניהו שלא יתפלא שזה מה שהוא מקבל.
חילול השבת שמתנהל כרגע לצורך הזמנת אוטובוסים, הקפצת נהגים ונציגים למוקדי השירות, ישיבות הערכות, עבודה של עיתונאים וכו' עולה פי כמה על שמירת השבת שנחסכה בביטול העבודות חמש דקות לפני שבת.
ושיהיה ברור שהרכבת ומשרד התחבורה יפגעו בכוונה בציבור כדי לפגוע בנתניהו ולכן הפעלת הרכבות תתעכב ככל הניתן ולא יהיו תגבורים מיוחדים באמצעות אוטובוסים והאזרח הפשוט ידפק.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

לדעתי העניין הוא פשוט ההתחזקות של כץ. ביבי מנסה להיפטר ממנו ולהפיל עליו את המשבר הזה.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

yedidel כתב:לדעתי העניין הוא פשוט ההתחזקות של כץ. ביבי מנסה להיפטר ממנו ולהפיל עליו את המשבר הזה.
ראש ממשלה שכל מה שאכפת לו ממנו זה הכיסא שלו.

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

yedidel כתב:לדעתי העניין הוא פשוט ההתחזקות של כץ. ביבי מנסה להיפטר ממנו ולהפיל עליו את המשבר הזה.
+1
והרכבת שעובדת עם כץ הודיעה עכשיו על ביטול הרכבות בציר חיפה-נתניה-תל אביב עד ראשון בערב.
וזה ביום ראשון אולי הכי עמוס בשנה (גם יום א וגם חזרה לשגרה אחרי חופשת הקיץ).

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

The red one כתב: ממש לא פופוליסטי. הוא זה שאחראי על המנגנון. הוא הראש.
אוקיי אבל זה יקרה עם כל ראש אחר גם.

סמל אישי של משתמש
The red one

אריאל2 כתב:בחייאת נווה, הבאת לנו את רוטר לפורום. רק חסר שאורי יהיה בתפקיד החתול והשתוונו.
לפני הבחירות הבאות אני מקווה שמישהו יקפיץ את שרשור הבחירות הקודם. מה שהיה הוא שיהיה ומי שמצביע לליכוד בראשות נתניהו שלא יתפלא שזה מה שהוא מקבל.
חילול השבת שמתנהל כרגע לצורך הזמנת אוטובוסים, הקפצת נהגים ונציגים למוקדי השירות, ישיבות הערכות, עבודה של עיתונאים וכו' עולה פי כמה על שמירת השבת שנחסכה בביטול העבודות חמש דקות לפני שבת.
ושיהיה ברור שהרכבת ומשרד התחבורה יפגעו בכוונה בציבור כדי לפגוע בנתניהו ולכן הפעלת הרכבות תתעכב ככל הניתן ולא יהיו תגבורים מיוחדים באמצעות אוטובוסים והאזרח הפשוט ידפק.
לדון על ענייני פוליטיקה זה להפוך לרוטר ? :?

לא יודע אם מה שאמרת בשורה האחרונה נכון - אבל בנתיים הרכבת הודיעה שהתנועה תחזור רק ביום ראשון בערב.

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

The red one כתב: לדון על ענייני פוליטיקה זה להפוך לרוטר ? :?

לא יודע אם מה שאמרת בשורה האחרונה נכון - אבל בנתיים הרכבת הודיעה שהתנועה תחזור רק ביום ראשון בערב.
כשאורי פה זה להפוך לרוטר.
זה נכון, מתוך ידיעה.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

מחכה לתגובה של אורי בנושא

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Noam98 כתב:מחכה לתגובה של אורי בנושא
יש לי תחושה שאני יודע מה הוא יענה.

ולענייננו.
נמאס לי כבר מהחרדים, שוברים כל פעם את הסטטוס קוו לטובתם...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

ברצינות עכשיו, אמנם אני לא מאמין באלוהים אבל אני מכבד מאוד את הדת כמו שאני מכבד כל אמונה. אני בעד שכל אחד יעשה את מה שנכון בשבילו.
אני לא מסכים עם אמירות כמו "הדת תוקעת את ההתקדמות האנושית" וכו, כי זה תלוי איך אתה מגדיר התקדמות ואם בכלל צריך להתקדם. עבור אדם דתי, האורח חיים שלו גורם לו להרגיש נכון ומאושר וזה הדבר היחיד שחשוב באמת לדעתי.

אבל, זה לא צריך להתנגש אחד בשני. אין שום סיבה לעצור רכבות בשבת. זה לא שמכריחים דתיים לעלות על הרכבת. אין כאן כפייה חילונית, כפייה דתית יש גם יש.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

השאלה היא על נחיצות עבודות בשבת.
על זה הויכוח. ברור שאם אין ברירה אז יעבדו בשבת. השאלה אם יש או אין ברירה.

מה שקרה הפעם שעשו שינוי מאוחר מידי , בגלל זה הרכבת נתקעה , ואין רכבות הסופש. שום שינוי סטאטוס.

שלח תגובה