סאגת אורן חזן - שיעור בפרופג'נדה ותעתוע בתודעת ההמונים.

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: סאגת אורן חזן - שיעור בפרופג'נדה ותעתוע בתודעת ההמונים.

שליחה על ידי dor69 »

אורי אדום בנשמה כתב:התייאשתי...
אני מבקש ממך להסביר לי:
1. למה, כמו שציין טוטי קודם, אתה פותח את הדיונים הללו כשמבחינתך אין מקום לדיון?
2. למה בכל פעם שמכניסים אותך לפינה אתה נוקט בשיטת התייאשתי או מתחיל להמטיר עלינו מילים גבוהות כדי להרתיע אנשים מלהמשיך להתווכח (הרבה אנשים מושפעים מזה)?

לא בא להתגרות פשוט לא מבין אותך...

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

CrazyRed7 כתב:וליצנים אחרים.
ירון מזוז אולי?

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dor69 כתב: אני מבקש ממך להסביר לי:
1. למה, כמו שציין טוטי קודם, אתה פותח את הדיונים הללו כשמבחינתך אין מקום לדיון?
2. למה בכל פעם שמכניסים אותך לפינה אתה נוקט בשיטת התייאשתי או מתחיל להמטיר עלינו מילים גבוהות כדי להרתיע אנשים מלהמשיך להתווכח (הרבה אנשים מושפעים מזה)?

לא בא להתגרות פשוט לא מבין אותך...

להתייחס לשאלות שטומנות בחובן הנחות יסוד מופרכות בעליל זה קצת בעייתי, אבל שיהיה... אז:

1. הרוב פה כלל לא הגיבו לגופו של עניין, ככה שלומר שמבחינתי אין מקום לדיון זה אמירה הזויה ומנותקת.

2. הכניסו אותי לפינה ונוקט בשיטת בלה בלה בלה? שתי אפשרויות: או שכלל לא התעמקת בדיונים, או שהיושר האינטלקטואלי ממך והלאה.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אורי אדום בנשמה כתב:

להתייחס לשאלות שטומנות בחובן הנחות יסוד מופרכות בעליל זה קצת בעייתי, אבל שיהיה... אז:

1. הרוב פה כלל לא הגיבו לגופו של עניין, ככה שלומר שמבחינתי אין מקום לדיון זה אמירה הזויה ומנותקת.

2. הכניסו אותי לפינה ונוקט בשיטת בלה בלה בלה? שתי אפשרויות: או שכלל לא התעמקת בדיונים, או שהיושר האינטלקטואלי ממך והלאה.
בחייאת אורי מה זה משנה?
הבן אדם הפך בחטא להיות חבר כנסת,כמה שיותר מהר שיילך.
ערוץ 2 צודק או לא זה ממש לא מעניין במקרה שלו.
רק שיילך כבר.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

delta7 כתב: ירון מזוז אולי?
לא כל כך מכיר אותו אבל שמעתי עליו דברים טובים דווקא

ולא חסר ליצנים בליכוד

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

CrazyRed7 כתב: לא כל כך מכיר אותו אבל שמעתי עליו דברים טובים דווקא

ולא חסר ליצנים בליכוד
https://www.yediot.co.il/articles/0,734 ... 31,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

delta7 כתב: https://www.yediot.co.il/articles/0,734 ... 31,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
או אה..טוב לדעת

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אורי אדום בנשמה כתב:

עזוב פה, לא מכיר את הסיפור ולא יכול להביע דעה. מדבר על שלל נושאים אחרים שעשית בדיוק אותו דבר.
לגבי שני האפשרויות שלך:
1. אני אמנם לא מביע דעה בדיונים שאני פחות חזק בהם אבל אני מזהה את אותו דפוס שאתה משתמש בו בנושאים שאני כן חזק בהם וכן יודע דבר או שניים
2. אם היושר האינטלקטואלי שלי היה ממני והלאה בטח היית מגיב בציניות או פוסל על הסף.

אתה יודע שאני מכבד אותך ובתכלס אני לא כותב פה יומיים (וקורא פה עוד הרבה לפני) כך שאם עקבת אחריי הבנת שאי אפשר לבלבל לי את הביצים בשנייה וחצי ויש ראש על הכתפיים (הפעם אטפח לעצמי על השכם למרות שזה לא אופייני)

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

dor69 כתב: עזוב פה, לא מכיר את הסיפור ולא יכול להביע דעה. מדבר על שלל נושאים אחרים שעשית בדיוק אותו דבר.
לגבי שני האפשרויות שלך:
1. אני אמנם לא מביע דעה בדיונים שאני פחות חזק בהם אבל אני מזהה את אותו דפוס שאתה משתמש בו בנושאים שאני כן חזק בהם וכן יודע דבר או שניים
2. אם היושר האינטלקטואלי שלי היה ממני והלאה בטח היית מגיב בציניות או פוסל על הסף.

אתה יודע שאני מכבד אותך ובתכלס אני לא כותב פה יומיים (וקורא פה עוד הרבה לפני) כך שאם עקבת אחריי הבנת שאי אפשר לבלבל לי את הביצים בשנייה וחצי ויש ראש על הכתפיים (הפעם אטפח לעצמי על השכם למרות שזה לא אופייני)
עזוב אחי, זה אבוד.
איש יקר ואינטיליגט אורי, אבל הפלורליזם ממנו והלאה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

ns75 כתב:
מי שזורק האשמות חסרות בסיס זה אתה

אורן חזן תבע 2 מיליון ש״ח מערוץ 2, הפסיד ברוב הסעיפים וקיבל פיצוי של 40 אש"ח ( זעום ביחס לתביעה, שלא יכסה אפילו את עלויות המשפט)

אבל מבחינתך זה העיקר, בוא נחגוג על זה שמצאו איזה פסיק שלא הצליחו להוכיח ונהפוך אותו ליקיר הימין שמוקרב על מזבח העיתונות השמאלנית
תוסיף לזה את העובדה שמהרגע הראשון ערוץ 2 פרסם התנצלות בנוגע לסעיף הסחר בסמים, חזר בו מהפרומואים והציע לפצות את חזן על העניין הזה באופן ספציפי עוד בטרם הוגשה תביעה בבית המשפט.
או במילים אחרות - אחושילינג נוק-אאוט, באיזה תיקו מדובר?
והכי חשוב, הבן אדם סרח, שיקר שוב ושוב ויצא פאתט. יאללה הביתה, כל יום שהוא בכנסת מהווה בושה גדולה.

אה וכן, עמית סגל מלך!
(ואת ערוץ 2 חייבים בכלל לסגור בהול או להעביר לחבר'ה שבאמת שולטים בו מעבר לגדר)

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

טוב בואו נעשה סדר לגבי התוצאות תיקו וניצחונות שרצו פה:

עמית סגל - 5
אורן חזן -0

אורן חזן - 1
ערוץ 2/מאקו - 0

זה קודם כל.

עכשיו לגבי הדיון אורי היקר הערה קטנה לי אליל -

אתה לא יכול להעלות נושא לדיון ולקבוע לשאר המשתמשים להתמקד אך ורק בפן שאתה מעוניין להעלות אותו לדיון.

העלית את נושא אורן חזן לדיון, בחרת להתמקד דווקא בסעיף אחד ספציפי שבו הוא בהחלט ניצח את ערוץ 2 ודיברת על תעתוע בתודעת ההמונים.

לא יכול להיות שכשאנשים יגישו לך על מגש נתונים מהצד השני - על תחקיר מלא, מעמיק ואיכותי של עמית סגל שהוכח מעל כל ספק כי כל מה שנאמר בתחקיר הוא נכון (ניהול קזינו, סמים קשים, נערות ליווי לו ולחבריו) אתה תגיד להם שהם בורחים מהנושא.

זה לא דיון לבחירתך אין מה לעשות, כשהעלית את הנושא לדיון לא כולם יבחרו להתמקד דווקא בסעיף של הפרסום שהוא סחר בסמים בכתבה במאקו שעליו קיבל פיצוי עלוב וזעום ביחס לתביעה.

התקשורת אולי שמאלנית (עמית סגל לא), התקשורת אולי מעדיפה לרדוף אנשי ציבור מהימין לעומת אנשי ציבור מהשמאל (עיין ערך בהבדלי הסיקור בין ינון מגל למשה איבגי שנחשד בחשדות חמורים הרבה יותר) בכל זה אני מסכים.

במקרה אורן חזן והסיקור התקשורתי, הבדיקה בבית המשפט הוכיחה שהתחקיר של סגל הוא ללא רבב, מדוייק ובמילים שבחר השופט - "עיתונאות אחראית".

אתה לא יכול למשוך את הדיון רק לנקודה שבה אתה בוחר לדון ולא להסתכל על התמונה הכוללת.

אורן חזן קיבל נוק אאוט, זאת הקדנציה הראשונה והאחרונה שלו כחבר כנסת לדעתי (לפחות אני מקווה כך) וגם אם ערוץ 2 רדף אותו וטעה פעם אחת בקביעה שהוא סחר בסמים אז הוא שילם על זה בהתאם.

בסופו של יום יושב לך חבר כנסת בכנסת ישראל שניהל קזינו, עשה סמים קשים וארגן נערות ליווי לכל לקוחותיו (אני בעד שכל אחד יעשה מה שבראש שלו כל עוד זה לא פוגע באף אחד אחר ובטח אם זה חוקי במדינה שבה זה בוצע) ודמות ציבורית לא יכולה להיות אחת שעשתה את כל הדברים הללו, ואם עשתה פעולות כאלו לטובתה האישית כדאי מאוד שזה לא ייצא החוצה, זה יצא החוצה והרדיפה גם אם התקיימה הייתה מוצדקת ב 100 אחוז, ואת זה אומר ליכודניק בכל רמח אבריו שמכיר את האדם אישית ואגב הוא אדם מאוד אינטילגנט וחכם פשוט עשה דברים בעבר שמונעים ממנו להיות איש ציבור והיה צריך להבין זאת עוד לפני כן.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

כמו שהדברים מתנהלים במרכז הליכוד בכלל לא בטוח שזו הקדנציה האחרונה שלו.
בגין מתהפך בקבר כשהוא רואה למה הפך הליכוד. (גם בן גוריון).
מח"כים מלומדים ורהוטים כמו בני בגין, יוסי שריד, אריה אלדד, משה ארנס, שלמה בן עמי, יוסף בורג,יצחק בן צבי וזרח ורהפטיג ירדנו לשפל של אורן חזן ואביו, בשארה, זועבי, מירי רגב, דוד ביטן, ועוד ליצנים משמאל ומימין.
עגום מאוד.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

oranu כתב:טוב בואו נעשה סדר לגבי התוצאות תיקו וניצחונות שרצו פה:

עמית סגל - 5
אורן חזן -0

אורן חזן - 1
ערוץ 2/מאקו - 0

זה קודם כל.

אתה לא יכול להעלות נושא לדיון ולקבוע לשאר המשתמשים להתמקד אך ורק בפן שאתה מעוניין להעלות אותו לדיון.

העלית את נושא אורן חזן לדיון, בחרת להתמקד דווקא בסעיף אחד ספציפי שבו הוא בהחלט ניצח את ערוץ 2 ודיברת על תעתוע בתודעת ההמונים.

לא יכול להיות שכשאנשים יגישו לך על מגש נתונים מהצד השני - על תחקיר מלא, מעמיק ואיכותי של עמית סגל שהוכח מעל כל ספק כי כל מה שנאמר בתחקיר הוא נכון (ניהול קזינו, סמים קשים, נערות ליווי לו ולחבריו) אתה תגיד להם שהם בורחים מהנושא.

זה לא דיון לבחירתך אין מה לעשות, כשהעלית את הנושא לדיון לא כולם יבחרו להתמקד דווקא בסעיף של הפרסום שהוא סחר בסמים בכתבה במאקו שעליו קיבל פיצוי עלוב וזעום ביחס לתביעה.

התקשורת אולי שמאלנית (עמית סגל לא), התקשורת אולי מעדיפה לרדוף אנשי ציבור מהימין לעומת אנשי ציבור מהשמאל (עיין ערך בהבדלי הסיקור בין ינון מגל למשה איבגי שנחשד בחשדות חמורים הרבה יותר) בכל זה אני מסכים.

במקרה אורן חזן והסיקור התקשורתי, הבדיקה בבית המשפט הוכיחה שהתחקיר של סגל הוא ללא רבב, מדוייק ובמילים שבחר השופט - "עיתונאות אחראית".

אתה לא יכול למשוך את הדיון רק לנקודה שבה אתה בוחר לדון ולא להסתכל על התמונה הכוללת.

אורן חזן קיבל נוק אאוט, זאת הקדנציה הראשונה והאחרונה שלו כחבר כנסת לדעתי (לפחות אני מקווה כך) וגם אם ערוץ 2 רדף אותו וטעה פעם אחת בקביעה שהוא סחר בסמים אז הוא שילם על זה בהתאם.

בסופו של יום יושב לך חבר כנסת בכנסת ישראל שניהל קזינו, עשה סמים קשים וארגן נערות ליווי לכל לקוחותיו (אני בעד שכל אחד יעשה מה שבראש שלו כל עוד זה לא פוגע באף אחד אחר ובטח אם זה חוקי במדינה שבה זה בוצע) ודמות ציבורית לא יכולה להיות אחת שעשתה את כל הדברים הללו, ואם עשתה פעולות כאלו לטובתה האישית כדאי מאוד שזה לא ייצא החוצה, זה יצא החוצה והרדיפה גם אם התקיימה הייתה מוצדקת ב 100 אחוז, ואת זה אומר ליכודניק בכל רמח אבריו שמכיר את האדם אישית ואגב הוא אדם מאוד אינטילגנט וחכם פשוט עשה דברים בעבר שמונעים ממנו להיות איש ציבור והיה צריך להבין זאת עוד לפני כן.
כפרה עלייך איש חכם.

כמו כן, ברכות לאביך היקר שזוכה היום בפרס איכות הסביבה באוניברסיטת בן גוריון. המיתוג החדש של רמת חובב כ"נאות חובב" עושה שרות טוב לכולנו.
אתם משפחה רבת פעלים לטובת הציבור והכי חשוב אוהדים מסורים של אהובתנו
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

oranu כתב:טוב בואו נעשה סדר לגבי התוצאות תיקו וניצחונות שרצו פה:

עמית סגל - 5
אורן חזן -0

אורן חזן - 1
ערוץ 2/מאקו - 0

זה קודם כל.

אורן,
זה בסדר גמור לדבר על הדרך גם על נושאים נלווים, קרי שהאיש לא ראוי לכהן כח"כ, כל עוד זה על הדרך, אחרי שהתייחסו בראש ובראשונה לנושא העיקרי. העניין הוא שנהיה פה אוף טופיק מוחלט.

ולגבי הקביעה שלך שקיבל נוקאאוט - תקרא את עיקרי פסק הדין ותווכח שזו קביעה שלא עולה בקנה אחד עם המציאות.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אורי אדום בנשמה כתב:

אורן,
זה בסדר גמור לדבר על הדרך גם על נושאים נלווים, קרי שהאיש לא ראוי לכהן כח"כ, כל עוד זה על הדרך, אחרי שהתייחסו בראש ובראשונה לנושא העיקרי. העניין הוא שנהיה פה אוף טופיק מוחלט.

ולגבי הקביעה שלך שקיבל נוקאאוט - תקרא את עיקרי פסק הדין ותווכח שזו קביעה שלא עולה בקנה אחד עם המציאות.

היכן ניתן לקרוא את פסק הדין?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

שלח תגובה