מפגן תמיכה באלאור אזריה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: מפגן תמיכה באלאור אזריה

שליחה על ידי ForeverRed »

מיותר לגמרי.

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

חלאס כבר שחררו אותנו מכל המפגנים והתמיכות האלה מספיק עם זה כבר! למה מביאים את כל המחאות והמפגנים האלה לכדורגל כל הזמן?
יש אנשים בקהל שממש בא לי להרוג, מספיק עם השטויות כבר תבואו לעודד את הקבוצה ואם אתם רוצים להפגין תמיכה באזריה לכו במוצש להפגין בכיכר רבין, נחנקנו כבר!
אם מישהו ינסה לתפוס כותרות על חשבון הקבוצה הוא צריך לקבל מכות, אני באמת שונא אנשים שבאים לכדורגל כדי לקדם אג'נדות שלא קשורות לכדורגל.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

South Boy כתב:חלאס כבר שחררו אותנו מכל המפגנים והתמיכות האלה מספיק עם זה כבר! למה מביאים את כל המחאות והמפגנים האלה לכדורגל כל הזמן?
יש אנשים בקהל שממש בא לי להרוג, מספיק עם השטויות כבר תבואו לעודד את הקבוצה ואם אתם רוצים להפגין תמיכה באזריה לכו במוצש להפגין בכיכר רבין, נחנקנו כבר!
אם מישהו ינסה לתפוס כותרות על חשבון הקבוצה הוא צריך לקבל מכות, אני באמת שונא אנשים שבאים לכדורגל כדי לקדם אג'נדות שלא קשורות לכדורגל.
אל תהרוג, הם מנוטרלים

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

The red one כתב: באת עם דגל ישראל למשחק מול סלטיק ?
לא

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

dor69 כתב: ״אגב לדעה שלי בעניין אין שום קשר לזה שמפגן פוליטי במשחק כדורגל זה מביך״ = ״אני לא חלק מהעדר ואני מעוניין לפתוח את זה כאן ועכשיו״. שווה ערך להערות של דר כ״אתאיסט גאה״ בכל נושא שמעורבת בו דת בפורום.

סתם מתסיס את האווירה
ממה שאני רואה הדעה בעניין כאן ממש לא חד משמעית כמו בשאר הציבור אז אין כל כך עדר.
לדעתי לגיטימי להוסיף שאני נגד מפגן פוליטי במשחק כדורגל באופן כללי ולא נגד המפגן הפוליטי הספציפי הזה בגלל שאת הדעה שלי בעניין הבעתי בטופיק המתאים באופסייד ובגלל זה יכול להיות שיחשבו שדעתי מוטה.

נווה הביא דוגמה מצויינת, גם לא באתי עם דגל ישראל נגד סלטיק כי למרות שמן הסתם אני עם הצד הישראלי בסכסוך הזה, אני רואה מפגן פוליטי בכדורגל כמשהו מביך.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Noam98 כתב: לא
ונגד רעננה?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

גדי כתב:
ונגד רעננה?
חחחחחח מה

שלח תגובה