עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

שליחה על ידי גדי »

MikiRed כתב:אופיר דוידזאדה הולך לאכול זרנוק.
מכבי מתנערים ממנו, בטח הבטיחו לו הרים וגבעות בעל פה, יחפשו מגן חדש (טוואטחה?) ויזרקו אותו. יש לו בוררות נגד באר שבע, ואף קבוצה רצינית לא מחזרת אחריו...
הסיכוי היחיד שלו אם יש לו חוזה חזק בבלגיה, לשחק לא ישחק אבל לפחות לא ירעב.
קלאסי מכבי חיפה
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

מאז שאוזן החמיא לקמארה הוא רק גורם לגולים באשמתו כל משחק

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

מניה בירידה, לקנות ולהשאיל לרעננה, עם אופציה להעברה בינואר, כתוכנית גיבוי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

MikiRed כתב:אופיר דוידזאדה הולך לאכול זרנוק.
מכבי מתנערים ממנו, בטח הבטיחו לו הרים וגבעות בעל פה, יחפשו מגן חדש (טוואטחה?) ויזרקו אותו. יש לו בוררות נגד באר שבע, ואף קבוצה רצינית לא מחזרת אחריו...
הסיכוי היחיד שלו אם יש לו חוזה חזק בבלגיה, לשחק לא ישחק אבל לפחות לא ירעב.
Karma is a bitch

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אז עכשו וראן צריך עורך דין טוב ולתבוע את כל מי שאמר שהוא אנס שילמדו פעם הבאה לסתום תפה

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

הלוואי ויגיש תביעת דיבה נגד מירב מיכאלי.
טינופת אנושית כזאת לא ראיתי בחיים, אישה אומללה וחסרת מושג, לא יכול לראות אותה.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

South Boy כתב:הלוואי ויגיש תביעת דיבה נגד מירב מיכאלי.
טינופת אנושית כזאת לא ראיתי בחיים, אישה אומללה וחסרת מושג, לא יכול לראות אותה.
האבסורד הוא שאני בטוח שעכשיו בתוך תוכה היא בתבאסת שלא היה אונס

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אין על מרב הכי טובה לגילה תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אני מת, מתתתת שלוארן ולאחרים יהיה כוח להתעסק עם דביעת דיבה וישימו אותה סוף סוף על מקומה. מעניין אותי לשמוע מה יש לכל המזועזעים לומר. האם גם אתם תדבקו בגרסה הפמינאצית (שכבר שמעתי אותה): "מעניין כמה שילמו לבחורה כדי שתגיד שזה היה בהסכמה"?

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

The red one כתב:אני מת, מתתתת שלוארן ולאחרים יהיה כוח להתעסק עם דביעת דיבה וישימו אותה סוף סוף על מקומה. מעניין אותי לשמוע מה יש לכל המזועזעים לומר. האם גם אתם תדבקו בגרסה הפמינאצית (שכבר שמעתי אותה): "מעניין כמה שילמו לבחורה כדי שתגיד שזה היה בהסכמה"?

הנאצית מחזק את הטיעון?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

גדי כתב:

הנאצית מחזק את הטיעון?
אפשר להתגבר על זה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

הבחורה לא רוצה להיחשף ולהרוס לעצמה את החיים, אז אמרה שזה בהסכמה. העיקר שלא יזהו אותה בסרטון.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

ממש לא מכובד לקרוא לפמיניסטיות הכבדות נאציות מפאת כבודם של הנאצים.
יש נשים פמיניסטיות שהן פשוט חיות אדם, בכללן אלה שיושבות בכנסת, כמות החוקים שהן העבירו שמפלות בבירור את המין הגברי לטובת המין הנשי היא פשוט מחליאה, יש נשים שפשוט לא רואות בעיניים ומחפשות לדרוס את מעמד הגבר בעולם בכל מחיר.
הדוגמה הכי מחליאה היא המלחמה של מרב מיכאלי וחברותיה למנוע העברת חוק שלא מאפשרת חזקה אוטומטית לאמא על ילד בטענה ש"ילד צריך אמא", גם אם יש זוגות שהאמא נרקומנית או חולת נפש והאבא הוא הצד השפוי במשפחה. אפילו על גב של ילדים קטנים אין לה בעיה לרכב כדי לדרוס בכל מחיר זכויות של גברים.
ועכשיו היא קוראת לבנאדם ששכב בהסכמה עם בחורה (אמנם הסרטון משפיל וגועלי אבל הכול בהסכמה) אנס, זה פשוט מרתיח איך היא מרשה לעצמה להשמיץ ככה אנשים בלי שהבורה הזאת בכלל מכירה את דיני עבירות המין. סתם לא מסתדר לה שהבחורה לא מחלקת כאפות לבן זוג שלה כמו שהיא עושה לכאורה אז יאללה בוא נקרא לכולם אנסים ונלך נגיש תלונה במשטרה כי אני חברת כנסת אז אני יודעת יותר טוב מכולם מה היה שם.
היא חתיכת חלאה, וממש אין לי שום בעיה עם נשים חזקות ופמיניסטיות שדואגות לזכויותיהן אבל היא חוצה כל גבול בצביעות ובגועל שלה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

South Boy כתב:ממש לא מכובד לקרוא לפמיניסטיות הכבדות נאציות מפאת כבודם של הנאצים.
אין לי בעיה שתקרא למירב מיכאלי פסיכית ועוד שלל דברים, אבל יש גבול, לנאצים לא היה כבוד, הנאצים היו חלאות אדם מהזן הנחות ביותר, כל הנאצים, לא רק היטלר ושות'...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

South Boy כתב:ממש לא מכובד לקרוא לפמיניסטיות הכבדות נאציות מפאת כבודם של הנאצים.
יש נשים פמיניסטיות שהן פשוט חיות אדם, בכללן אלה שיושבות בכנסת, כמות החוקים שהן העבירו שמפלות בבירור את המין הגברי לטובת המין הנשי היא פשוט מחליאה, יש נשים שפשוט לא רואות בעיניים ומחפשות לדרוס את מעמד הגבר בעולם בכל מחיר.
הדוגמה הכי מחליאה היא המלחמה של מרב מיכאלי וחברותיה למנוע העברת חוק שלא מאפשרת חזקה אוטומטית לאמא על ילד בטענה ש"ילד צריך אמא", גם אם יש זוגות שהאמא נרקומנית או חולת נפש והאבא הוא הצד השפוי במשפחה. אפילו על גב של ילדים קטנים אין לה בעיה לרכב כדי לדרוס בכל מחיר זכויות של גברים.
ועכשיו היא קוראת לבנאדם ששכב בהסכמה עם בחורה (אמנם הסרטון משפיל וגועלי אבל הכול בהסכמה) אנס, זה פשוט מרתיח איך היא מרשה לעצמה להשמיץ ככה אנשים בלי שהבורה הזאת בכלל מכירה את דיני עבירות המין. סתם לא מסתדר לה שהבחורה לא מחלקת כאפות לבן זוג שלה כמו שהיא עושה לכאורה אז יאללה בוא נקרא לכולם אנסים ונלך נגיש תלונה במשטרה כי אני חברת כנסת אז אני יודעת יותר טוב מכולם מה היה שם.
היא חתיכת חלאה, וממש אין לי שום בעיה עם נשים חזקות ופמיניסטיות שדואגות לזכויותיהן אבל היא חוצה כל גבול בצביעות ובגועל שלה.

מה אני אגיד לך. יכול להיות שכתבת דברים חשובים. אני ברגע שמכניסים שואה לעניינים של יום יום מאבד עניין. זה אומר לי שכנראה הטיעונים חלשים אז צריך לקרוא לנאצים שיחזקו.

כבודם של הנאצים? נדבר עוד שבועיים ביום השואה.

שלח תגובה