עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Eelect
Title: קרייזי-רד

Re: עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

שליחה על ידי Eelect »

tamirkal כתב:היא דוחפת את הכדור גם בגלל שהיריבה שלה מאפשרת לה ולא מנסה לחנות אוטובוס ברחבה כמו שהפועל חיפה עשו אתמול. וגם בגלל שהרמת תאום בהגנה של מכבי חיפה מחפירה לעומת התאום בהגנה של הפועל חיפה
הטיעון הזה נכון רק חלקית. אני אומר לך באחריות שבמספיק מקרים אנחנו מקבלים שטחים ומחליטים להיעצר, להסתובב סביב עצמנו, לשחק לרוחב, משלל סיבות כאלה ואחרות שלא קשורות בשטחים שאנחנו מקבלים. מי שמשחק לאט ומאפשר להגנות מולו להסתדר, שלא יתפלא כשיתקל פתאום באוטובוס ברחבה.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

South Boy כתב:
אם אתה כל כך רוצה לבדוק איפה היו "גאוני" הפורום לפני שלושה חודשים תחזור אחורה אפילו יותר משלושה חודשים ותראה שזה משהו שאנשים הצביעו עליו גם בתקופות יותר טובות שלנו, כשהיינו מקום ראשון ומנצחים בהליכה ואף אחד לא רצה חלילה לשמוע משהו לא חיובי כי אסור לבקר כשמנצחים.
בכל הקשור למשחק לחץ ותנועה ללא כדור של שחקנים אנחנו אף פעם לא היינו מעליהם, ואתה מוזמן לבדוק את נתון הקילומטראז' שלנו בכל משחק בשנים האחרונות ולהגיד לי מתי רצנו יותר ממכבי במשחק כלשהו, אגדיל ואשאל מתי רצנו יותר מכל קבוצה שפגשנו בשנה שנתיים האחרונות? פעמים בודדות, ובבקשה אל תגיד לי שהקילומטרז' הנמוך זה חלק משיטת המשחק כי זה בדיוק מה שאני מדבר עליו.
מצאת עוד הזדמנות להצטדק ולהטיף במקום להקשיב למה שאנשים אומרים? יאללה תמשיך, אין לי כוח כבר לשטויות האלה בחיי.
זה מה שקצת מציק פה. כשתצביע על איזושהי בעיה כשאנחנו בתקופה טובה זה יתפס כקנטרני.
כשתציין שוב את אותה בעיה כשאנחנו בתקופה פחות טובה זה פתאום יהפוך ל "איפה הייתם כשהיינו בתקופה טובה".

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

סולליך הזין הזה רק נגדנו נראה כמו האח התאום של ניימאר.
להרים כדור לא מסוגל

סמל אישי של משתמש
tamirkal

שליחה על ידי tamirkal »

Eelect כתב: הטיעון הזה נכון רק חלקית. אני אומר לך באחריות שבמספיק מקרים אנחנו מקבלים שטחים ומחליטים להיעצר, להסתובב סביב עצמנו, לשחק לרוחב, משלל סיבות כאלה ואחרות שלא קשורות בשטחים שאנחנו מקבלים. מי שמשחק לאט ומאפשר להגנות מולו להסתדר, שלא יתפלא כשיתקל פתאום באוטובוס ברחבה.
אתמול הייתה לנו מחצית ראשונה נהדרת מבחינת דחיפת כדור ומעבר בין אגפים אבל אין מה לעשות מול אוטובוס אתה כל פעם צריך להסתובב ולהתחיל מההתחלה כי אתה מחפש את הפרצות ולא מוצא

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Eelect כתב: זה מה שקצת מציק פה. כשתצביע על איזושהי בעיה כשאנחנו בתקופה טובה זה יתפס כקנטרני.
כשתציין שוב את אותה בעיה כשאנחנו בתקופה פחות טובה זה פתאום יהפוך ל "איפה הייתם כשהיינו בתקופה טובה".
אני ביקרתי את הקבוצה על יכולת לא טובה גם אחרי ניצחונות שלנו. אז זה לא העניין.
פשוט לא נכון לעשות השוואות בין קבוצות כשכל אחת בסיטואציה הפוכה לגמרי.

אגב, אם זו מכבי כשהיא בתקופה טובה, אני ״רגוע״. אתמול נראינו יותר טוב מול יריבה טובה יותר.
אם לא ניקח אליפות שלישית ברציפות זה רק בגלל עונה חלשה להחריד שלנו. הכל תלוי בנו.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

CrazyRed7 כתב:נורא חכם לעשות השוואות כשהם בתקופה הטובה ביותר שלהם ואנחנו בדיוק הפוך.
איפה גאוני הפורום היו לפני 3 חודשים?גם אז זיהיתם את הדברים הנפלאים שהצהובים עשו במגרש?
יש תקופות שהכל הולך לך ויש תקופות שהכל הולך חרא. התקופה הזאת תיגמר גם לנו וגם להם.
אתה אוהב לפרש הודעות בצורה מעוותת. אף אחד לא אמר שהם מדהימים. סך הכל רצים בהרבה יותר אטרף, ולא מתמזמזים עם הכדור יותר מדי בהתקפה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

zivmay כתב:
אתה אוהב לפרש הודעות בצורה מעוותת. אף אחד לא אמר שהם מדהימים. סך הכל רצים בהרבה יותר אטרף, ולא מתמזמזים עם הכדור יותר מדי בהתקפה.
ההוכחה הכי טובה לכך היא נתוני הריצות של המנהלת, מול מכבי תל אביב רצים פחות מאשר הריצות מולנו שהירבות אשכרה רצות יותר.
והנה הנתונים ד"א:
מכבי תל אביב שולטים בכדור: 60.43% בממוצא, אנחנו 62.65% בממוצא.

קילומטראז' עד מחזור 17: מכבי תל אביב: 1839.43, אנחנו: 1788.64.

סך קילומטראז' היריבות: יריבות מכבי: 1809.81, היריבות ששיחקו מולנו: 1816.79.

ספרו לי שוב כמה קבוצה ששולטת בכדור צריכה לרוץ פחות מהקבוצה שמתגוננת....
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

בגדול הם נמצאים בתקופה טובה יותר וזו עובדה.
הלחץ שלהם טוב יותר,הבטחון בטח ובטח ויש להם גם חלוץ,מצרך נדיר אצלנו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

zivmay כתב:
לא יודע, אתמול שיחקנו בקצב לא פחות גבוה, מול הגנה חזקה וצפופה יותר, ממכבי היום.
פשוט הולך להם. הם בתקופה שכל מטאטא יורה אבל זה לא ימשך עד סוף העונה ואז הדברים יראו קצת פחות טוב.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

עם כל תוצאה אני אשתדל לראות את הטוב
אם הם ינצחו אולי זה יעיר אותנו
פחות מזה- אין צורך להסביר.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Redbull כתב:עם כל תוצאה אני אשתדל לראות את הטוב
אם הם ינצחו אולי זה יעיר אותנו
פחות מזה- אין צורך להסביר.
זה היה אמור להעיר אותנו מול הפועל חיפה, אומנם נראנו טוב יותר אבל זה היה בעיקר בזכות וואקמה, אנחנו העונה תלוים מדיי ביכולת של וואקמה, שוואקמה טוב אנחנו טובים ושהוא לא טוב אנחנו לא טובים, ממש כמו שהם היו תלוים בערן זהבי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

Eelect כתב: זה מה שקצת מציק פה. כשתצביע על איזושהי בעיה כשאנחנו בתקופה טובה זה יתפס כקנטרני.
זה ממש אחד לאחד ככה, כשטוב אסור לבקר וכשרע אז כולם גאונים בדיעבד.
שיהיה, שכל אחד יתעסק במה שמעניין אותו, ההודעות הענייניות מכוונות למי שמעוניין להקשיב ושנחמד לשמוע את דעתו, כל השאר זה רעשי רקע לא מעניינים ובזבוז זמן על שטויות.
מי שבאמת מעוניין להסתכל למציאות בעיניים מבין שיש בעיה בנושא הזה, מי שחושב שהכול בסדר זכותו, רק שאף אחד לא ימציא דברים ויגיד שפתאום נזכרו לדבר על זה.
יאללה נקסט.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

היציאה של חיפה קדימה זה ברמה של ליגה א'.
רק אלברמן באמצע, דחיפת כדורים חסרי סיכוי.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

לא היה יותר שקוף שהוא יתפוצץ עליהם, שחקן כמוהו חי מהשטחים ומהטעויות שהגנה כמו של חיפה נותנת.
אין משחק יותר קל בלוח ממכבי חיפה בית או חוץ, מעצבן שתמיד רק אנחנו נופלים שם בזמן שצריך כל כך מעט כדי לנצח את הליצנים האלה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yossi כתב:היציאה של חיפה קדימה זה ברמה של ליגה א'.
רק אלברמן באמצע, דחיפת כדורים חסרי סיכוי.
וההולנדי המוזר הזה לא מכניס את אזולאי. מדהים אותי רמת אנשי המקצוע שמגיעים למכבי חיפה.
וגם מה זאת הגישה המוזרה הזו?לא הגנתי, לא התקפי, סתם זורם עם מה שיש.
על ההכנה אין טעם לדבר. מכבי כבר חודשיים רצה באותו מערך עם 2 חלוצים ומכבי חיפה לא מוכנה לזה, מדהים.

שלח תגובה