עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

שליחה על ידי bs war »

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4619252386" onclick="window.open(this.href);return false;

הגול האחרון... וואו

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

מכבי חיפה הפסידה לק"ש היום במשחק אימון, אבל שימו לב מי כבש את השער הראשון. משפחת יחזקאל נושמת לרווחה אחרי שהתגלה שבנה עדיין חי...

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

bs war כתב:https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4619252386

הגול האחרון... וואו
כשהם שהבטיחו: חוזרים טוב יותר אחרי הפגרה
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

יש דיון מתיש באייסוקר שמשום מה אני ממשיך להגיב שם בפוסט על זהבי.

רק לי נראה כל כך ברור ששחקנים מצליחים שנים בליגה הבלגית/ספרדית/אנגלית יותר טובים מכל שחקן שלא היהי שלא יצא מהליגה הישראלית?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yedidel כתב:יש דיון מתיש באייסוקר שמשום מה אני ממשיך להגיב שם בפוסט על זהבי.

רק לי נראה כל כך ברור ששחקנים מצליחים שנים בליגה הבלגית/ספרדית/אנגלית יותר טובים מכל שחקן שלא היהי שלא יצא מהליגה הישראלית?
מצד אחד נכון, מצד שני שחקנים שכן הצליחו בליגות האלה מתגמדים כעת בסין בצילו של זהבי. כנראה שלעולם לא נוכל להגיד בוודאות כשאין מדדי השוואה רציניים.
מה שכן, אם תשאל לדעתי אני אגיד לך שזהבי הישראלי הכי טוב היום בפער ואחד הטובים בכל הזמנים

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

dor69 כתב: מצד אחד נכון, מצד שני שחקנים שכן הצליחו בליגות האלה מתגמדים כעת בסין בצילו של זהבי. כנראה שלעולם לא נוכל להגיד בוודאות כשאין מדדי השוואה רציניים.
מה שכן, אם תשאל לדעתי אני אגיד לך שזהבי הישראלי הכי טוב היום בפער ואחד הטובים בכל הזמנים
אז יש לי ויכוח גם איתך. זה נראה לי כזה מובן מאליו.
השחקנים האלה בסין שאתה מדבר עליהם באו לנופש אל תשכח

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yedidel כתב:
אז יש לי ויכוח גם איתך. זה נראה לי כזה מובן מאליו.
השחקנים האלה בסין שאתה מדבר עליהם באו לנופש אל תשכח
אני לא מפציר בך לחשוב שונה, הרי כמו שציינתי אין מדד אמיתי להשוואה. סך הכל דעה, מותר לא להסכים

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

dor69 כתב: מצד אחד נכון, מצד שני שחקנים שכן הצליחו בליגות האלה מתגמדים כעת בסין בצילו של זהבי. כנראה שלעולם לא נוכל להגיד בוודאות כשאין מדדי השוואה רציניים.
איך שחקן שמשחק בליגה הסינית, שהיא לכל הדעות בדיחה ענקית, הוא "יותר טוב היום בפער" משחקנים שמשחקים קבוע בליגות הרבה יותר טובות, ביניהם - נאתכו בליגה הרוסית ואלמוג כהן בליגה הגרמנית השנייה? או אפילו משחקן כמו דיא סבע שעושה ככל העולו על רוחו בליגה שיותר טובה מהסינית?
(ונעזוב בצד את תומר חמד, שאם נתקטנן על המושג "היום" אז אפשר להבין כי הוא לא שיחק כבר פרק זמן מה בגלל ההרחקה וגם לפנייה קצת חלה ירידה במעמדו המקצועי)

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

The red one כתב: איך שחקן שמשחק בליגה הסינית, שהיא לכל הדעות בדיחה ענקית, הוא "יותר טוב היום בפער" משחקנים שמשחקים קבוע בליגות הרבה יותר טובות, ביניהם - נאתכו בליגה הרוסית ואלמוג כהן בליגה הגרמנית השנייה? או אפילו משחקן כמו דיא סבע שעושה ככל העולו על רוחו בליגה שיותר טובה מהסינית?
(ונעזוב בצד את תומר חמד, שאם נתקטנן על המושג "היום" אז אפשר להבין כי הוא לא שיחק כבר פרק זמן מה בגלל ההרחקה וגם לפנייה קצת חלה ירידה במעמדו המקצועי)
תחשוב לרגע את מי היית לוקח לקבוצה שלך מבין מי שציינת ותבין. תוסיף את כל מי שהצליח באירופה. חוץ מברקוביץ ובניון בשיא שלהם, לוקח אותו לפני כל אחד אחר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

זהבי הוכיח שהוא כלי נשק עצום לליגות בינוניות.
זהו בערך.

הוא לא היה ולא יהיה בלבל של הישראלים הגדולים ביותר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

חברים שוב, זה ויכוח עקר שמבוסס על דעות וטעם אישי בכדורגל בלבד.
אני מאמין שזהבי כשחקן הרבה יותר טוב מכל ישראלי שיש היום וגם מבחינתי אם הייתה לי אפשרות לבחור שחקן ישראלי אחד שאני לוקח אליי לקבוצה בתור חיזוק אני הייתי בוחר בו מבלי להסס בכלל. אני גם חושב שכל קבוצה שתיקח אותו באירופה רק תרוויח ממנו (לפני שתזכירו את פאלרמו אני חושב שיש לעשות הפרדה מאוד ברורה בין זהבי שלפני פאולו סוזה לבין זהבי מאז)

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

כל קבוצה שתיקח אותו ותכריז עליו כנשק המרכזי והעיקרי שלה.
איזו קבוצת כדורגל לגיטימית באירופה תעשה את זה?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

סניור כתב:כל קבוצה שתיקח אותו ותכריז עליו כנשק המרכזי והעיקרי שלה.
איזו קבוצת כדורגל לגיטימית באירופה תעשה את זה?
בשלב הזה של הקריירה שלו זה כבר לא יקרה. למה זה לא קרה? כמו שכולנו יודעים ומבינים אין מעברים ישירים מהליגה הישראלית ישירות לטופ, צריך לעבור בליגת ביניים. השכר האסטרונומי שלו במכבי ותג המחיר העצום הצליחו בזמנו לעמוד במטרתם המקורית להרתיע ולבלום כל הצעה מקבוצה כזו כך שהיחידות שיכולות להציע לו באהלן אהלן שדרוג משמעותי הן קבוצות טופ או סין. באשר לקביעה שהוא צריך להיות מוכרז כנשק המרכזי לדעתי זה לא נכון. הדומיננטיות במשחק שלו עושה את העבודה לבד מבלי שיבנו קבוצה סביבו. היכולת להיות תמיד פנוי ותמיד לכבוש גורמת לחברים לקבוצה למסור לו תמיד מתוך ידיעה שיעשה את הדברים כמו שהוא יודע (דומה אגב לתופעה שקורית לנו השנה הרבה שהרבה כדורים נזרקים לטוני)

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

izguy83 כתב: תחשוב לרגע את מי היית לוקח לקבוצה שלך מבין מי שציינת ותבין. תוסיף את כל מי שהצליח באירופה. חוץ מברקוביץ ובניון בשיא שלהם, לוקח אותו לפני כל אחד אחר.
אבל אני לא מדבר איתך על דברים תאורטיים, מה שהיה פעם, ברקו, בניון וכאלה. מדבר נטו עכשיו על התואר של "השחקן הישראלי הטוב ביותר היום".

יש לך שחקנים, בלי שמות, אין קשר למי הייתי לוקח לקבוצה שלי ומי אני חושב שצריך להיות בנבחרת וכאלה:
אחד מפציץ בליגה הסינית
אחד משחק קבוע בליגה הרוסית
אחד משחק קבוע בליגה הגרמנית השנייה
ונגיד שאחד חילוף ראשון בפריימר ליג

אתה באמת בוחר בזה שמפציץ בליגה הסינית כ"הכי טוב נכון לעכשיו" מביניהם?

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

The red one כתב: אבל אני לא מדבר איתך על דברים תאורטיים, מה שהיה פעם, ברקו, בניון וכאלה. מדבר נטו עכשיו על התואר של "השחקן הישראלי הטוב ביותר היום".

יש לך שחקנים, בלי שמות, אין קשר למי הייתי לוקח לקבוצה שלי ומי אני חושב שצריך להיות בנבחרת וכאלה:
אחד מפציץ בליגה הסינית
אחד משחק קבוע בליגה הרוסית
אחד משחק קבוע בליגה הגרמנית השנייה
ונגיד שאחד חילוף ראשון בפריימר ליג

אתה באמת בוחר בזה שמפציץ בליגה הסינית כ"הכי טוב נכון לעכשיו" מביניהם?
אנשים תמיד יתפסו שחקני התקפה כ"יותר טובים".
לדעתי בגלל זה גם אנשים פה אומרים שזהבי זה הישראלי הראשון שהם לוקחים אלינו, למרות שלא בטוח בכלל שהוא השחקן שהכי חסר לנו. אבל ההשפעה שלו הכי בולטת והכי קלה למדידה, כי שחקנים כמו אלמוג כהן ונאתכו לא נותנים מספרים כמוהו, בגלל תפקידם במגרש.

זה מאותה סיבה שבדרך כלל שחקני התקפה הם אלה שזוכים בפרסים כמו שחקן העונה/החודש/כדור הזהב.

שלח תגובה