עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב: אז ככה.
לא יודע אם ראית או לא.
הבחור ממש נראה משועשע,מחייך למצלמה כמו ילד בר מצווה מטומטם ומודע להכל.
אתה כנראה לא מבין את הבושה שבזה, ולאור זאת זה ויכוח סרק
אני מניח שעוד 10 20 שנה תבין את הטמטום.
לא ראיתי ואני לא מעוניין לראות. סייגתי את דבריי כשאמרתי אם אכן השחקן לא מעורב בעצם צילום והפצת הסרטון (לגבי האקט עצמו אני מאמין שהיה בהסכמה, אחרת ארבעתם כבר היו במעצר). כמובן שהסרטון עצמו הוא מזעזע ויש למצות את הדין עם כל המעורבים בו.
כמה שלא נדוש בזה נזק כבר נגרם. מסכנה הבחורה שביזו אותה ככה ברבים... כואב הלב עליה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:עצם צילומו והפצתו של הסרטון הוא חמור מאוד אבל עד כמה שהבנתי וראן עצמו לא צילם את הסרטון ולא הפיץ אותו. אם אכן כך הם פני הדברים מה רוצים ממנו? כל עוד הבחורה לא תטען לאונס או משהו בסגנון והכל היה בהסכמה ובמודעות מוחלטת תעזבו את הבחור במנוחה
הודעה כל כך מנותקת מהמציאות. אם בחורה לא תטען כלום אז הכל תקין, וואלה.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

צמד בשבת

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב: לא ראיתי ואני לא מעוניין לראות. סייגתי את דבריי כשאמרתי אם אכן השחקן לא מעורב בעצם צילום והפצת הסרטון (לגבי האקט עצמו אני מאמין שהיה בהסכמה, אחרת ארבעתם כבר היו במעצר). כמובן שהסרטון עצמו הוא מזעזע ויש למצות את הדין עם כל המעורבים בו.
כמה שלא נדוש בזה נזק כבר נגרם. מסכנה הבחורה שביזו אותה ככה ברבים... כואב הלב עליה
הופץ סרטון נוסף כשהצלם הפעם זה אנתוני וארן.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

איזה שטויות. להעיף אותו. מה אתה מבלבל את המוח. ואל תגיד לי אם זאת אמא שלך, אחותך דודה שלך לא יודע מה.

המקרה הזה בכלל קרה הרבה לפני שהוא דמיין בחלומות הכי ורדוים שלו שהוא יהיה בבית"ר. לא תגיד זה קרה לפני שבוע והוא פיתה אותה להגיע לחדר כי הוא שחקן של בית"ר. אין לזה שום קשר לספורט ואין שום סיבה להעיף אותו. לא עומד ברף הפלילי (כרגע). סרטון שיכול להקפיץ ת'פיוזים לפמינאציות, ולכל הגברים שיצטדקו אבל אחר כך ילכו לראות גאנג באנגים במחשב ולחפש את הסרטון של נטע אלחמיסטר. די להיות צבועים.

זה העולם וכל אחד יכול לעשות מה שבא לו. אין שום סיבה לפגוע בפרנסה של אדם על אירוע שגם קרה לפני 4 שנים וגם כרגע נראה שלא עומד ברף הפלילי. אם זה יעמוד ברף הפלילי, זה משהו אחר ודעתי ככל הנראה תשתנה. כרגע זה לא ככה.

ניב זריהן נתן בוקס לבחורה. קראת להעיף אותו? (אולי כן, אני לא זוכר)

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב:איזה שטויות. להעיף אותו. מה אתה מבלבל את המוח. ואל תגיד לי אם זאת אמא שלך, אחותך דודה שלך לא יודע מה.

המקרה הזה בכלל קרה הרבה לפני שהוא דמיין בחלומות הכי ורדוים שלו שהוא יהיה בבית"ר. לא תגיד זה קרה לפני שבוע והוא פיתה אותה להגיע לחדר כי הוא שחקן של בית"ר. אין לזה שום קשר לספורט ואין שום סיבה להעיף אותו. לא עומד ברף הפלילי (כרגע). סרטון שיכול להקפיץ ת'פיוזים לפמינאציות, ולכל הגברים שיצטדקו אבל אחר כך ילכו לראות גאנג באנגים במחשב ולחפש את הסרטון של נטע אלחמיסטר. די להיות צבועים.

זה העולם וכל אחד יכול לעשות מה שבא לו. אין שום סיבה לפגוע בפרנסה של אדם על אירוע שגם קרה לפני 4 שנים וגם כרגע נראה שלא עומד ברף הפלילי. אם זה יעמוד ברף הפלילי, זה משהו אחר ודעתי ככל הנראה תשתנה. כרגע זה לא ככה.

ניב זריהן נתן בוקס לבחורה. קראת להעיף אותו? (אולי כן, אני לא זוכר)
כעיתונאי אתה אמור להיות יותר חכם מזה.
יש הבדל עצום,עצום בין "שמעתי,ראיתי,בדקתי"
לבין משהו חי ומצולם!
מעניין לי תביצה שזב היה לפני קום המדינה.
אין לזה בכלל קשר.
היום וארן הוא דמות שהיא מודל לחיקוי.
גם סילבן שלום נחשד במעשים שלפני 200 שנה שכבר חל עליהם חוק ההתיישנות ועדיין התפטר ממועמדותו לנשיאות.
יש עניין של נראות.
אחר כך אל תבואו בטענות שהכדורגל כאן הוא פח,הכל מתחיל בחינוך.
הבן אדם צולם נקודה.

סמל אישי של משתמש
The red one

אז תחליט - לא טוב לך המעשה או לא טוב לך שהמעשה צולם?

אתה לא יודע מה קרה מעבר למה שצולם. אולי היא הייתה בסדר עם זה? אולי זו נערת ליווי שהם שילמו לה וכאמור, הייתה בסדר עם זה?

שחקן מהקבוצה שלך נתן בוקס לבחורה (הוא לא צולם אבל לא הכחיש בבית המשפט) שזו עבירה ברף הפלילי וגם אותו אחד צולם(!!!!!!!!!!!!) מקלל בגזענות. קראת להעיף אותו?

וארן מודל לחיקוי. זורם עם זה. מאמין לו שהיום, כשהוא מודל לחיקוי, הוא לא היה עושה את זה. באותה תקופה הוא גירד את הביצים ביבנה או באשדוד, מי ידע שיהיה מודל לחיקוי?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אני עם נווה.
מקרה מכוער אבל לגמרי יצא מפרופורציות.
יש עשרות כאלה ביום שבכלל לא זוכים להתייחסות.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב: הודעה כל כך מנותקת מהמציאות. אם בחורה לא תטען כלום אז הכל תקין, וואלה.
תקרא הודעה אחרי זה אולי יסדר לך קצת את הרושם. לרגע לא טענתי שתלך לחפש, פשוט תהיתי מהי מידת מעורבותו של השחקן עצמו באירוע. הרי אם היה מעורב רק באקט עצמו ולא בעצם צילום או שיתוף הסרטון (שוב, לא ראיתי ולא מעוניין בכך, אם היה מעורב הרי שצריך לעמוד לדין) והבחורה לא התלוננה חלילה על מעשי סדום וכדומה אז אין במה להאשים אותו. לרגע לא העמדתי בספק את העובדה שהסרטון עצמו הוא גועל נפש ושצריך למצות את הדין עם כל המעורבים בו

סמל אישי של משתמש
The red one

אדום זקן כתב: כעיתונאי אתה אמור להיות יותר חכם מזה.
יש הבדל עצום,עצום בין "שמעתי,ראיתי,בדקתי"
לבין משהו חי ומצולם!
מעניין לי תביצה שזב היה לפני קום המדינה.
אין לזה בכלל קשר.
היום וארן הוא דמות שהיא מודל לחיקוי.
גם סילבן שלום נחשד במעשים שלפני 200 שנה שכבר חל עליהם חוק ההתיישנות ועדיין התפטר ממועמדותו לנשיאות.
יש עניין של נראות.
אחר כך אל תבואו בטענות שהכדורגל כאן הוא פח,הכל מתחיל בחינוך.
הבן אדם צולם נקודה.
ואגב, ההשוואה לסילבן ממש לא קשורה. גם בגלל שסילבן היה אמור להמתנות לנשיא המדינה ועם כל הכבוד לאנתוני וארן, הם לא דומים בקצת מבחינת תפקוד ציבורי וגם כי על פי כל ההערכות (אך הדבר ככל הזכור לי טרם הוכחש או אושר), הייתה אמורה להפתח חקירה פלילית נגד סילבן בחשד לטענות באותו היום בו פרש (בסוף באמת נפתחה החקירה, ואז נסגרה אחרי כמה חודשים). רחוק מאוד (מאוד מאוד מאוד) מהמקרה כאן.

אם תוכח אשמה פלילית או מעשה פלילי בסרטון של וארן - דעתי תשתנה. אבל זה לא נעשה ובכל זאת מאשימות אותו פוליטקאיות באונס וקראות לו להשעות עצמו לכל החיים. וגם אתה. פ-ו-פ-ו-ל-י-ז-ם

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

אם זו הייתה אורגיה רגילה, לא היה קורה כלום וכנראה גם שהסרטון לא היה מופץ.
אבל האקט עצמו נראה די משפיל, לא כל גבר היה מעמיד את עצמו במצב כזה.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

אקט מביך ומשפיל
ורק גברים טיפשים מעמידים את עצמם במצב כזה
מעשה ילדותי וחסר כל ערך וכבוד לאישה

סמל אישי של משתמש
The red one

zivmay כתב:אם זו הייתה אורגיה רגילה, לא היה קורה כלום וכנראה גם שהסרטון לא היה מופץ.
אבל האקט עצמו נראה די משפיל, לא כל גבר היה מעמיד את עצמו במצב כזה.
מה זאת "אורגיה רגילה"?

בוא אחי, בוא נוריד את הפוליטקלי קורקט. 4 גברים על בחורה? שום פריים ושום ווידאו שתציג לי מאקט כזה לא יראו "לא משפילים"

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

אם הסרטון הזה צולם בהסכמת הבחורה אין בזה שום דבר פלילי גם אם הסרטון הזה משפיל, הגיע הזמן שאנשים עם קבלת החלטות לקויה יפסיקו להצטייר כקדושים מעונים, יש לה אחריות במקרה הזה ולא יעזור כלום.
אם הוא הופץ בניגוד להסכמתה ואני מאמין שהיא לא שמחה שיפיצו את הסרטון הזה העבירה הפלילית היא על מי שהפיץ, לא על מי שהשתתף ולא על מי שצילם.
כל עוד וראן לא הפיץ את הסרטון אי אפשר לעשות לו כלום, מה שהכי מחליא לראות זה איך המשטרה לא שמה ז** כשזה קורה לאזרחים אנונימיים אבל כשמישהו מפורסם מעורב בפרשה פתאום הם וההתאחדות וכל מיני אגודות שקר כלשהן מתעוררות. צביעות מביכה.
לעולם לא אבין מה מניע אנשים לתעד עצמם עושים כל דבר, תזדיינו בשקט ותשנו בלי דאגות.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

The red one כתב: מה זאת "אורגיה רגילה"?

בוא אחי, בוא נוריד את הפוליטקלי קורקט. 4 גברים על בחורה? שום פריים ושום ווידאו שתציג לי מאקט כזה לא יראו "לא משפילים"
אורגיה רגילה, זה להתרכז בדבר האמיתי ולא לצחוק, לשיר בזמן שארבעתם מעליה, לצלם כאילו זה בדיחה בזמן שהוא לא זזה, ועל הדרך לתופף לה על התחת בזמן שוארן עושה מה שעושה.
יש סרטי סקס, ויש סרטונים שנראים כמו השפלה, ושוב פעם לא הרבה גברים היו מסוגלים להשתתף באקט כזה משפיל ( בנוסף, הבחורה לא כלכך מגיבה בסרטון, מה שמוסיף לאווירה הרעה).

שלח תגובה