עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

שליחה על ידי אדום זקן »

[quote="The red one"]
ואגב, ההשוואה לסילבן ממש לא קשורה. גם בגלל שסילבן היה אמור להמתנות לנשיא המדינה ועם כל הכבוד לאנתוני וארן, הם לא דומים בקצת מבחינת תפקוד ציבורי וגם כי על פי כל ההערכות (אך הדבר ככל הזכור לי טרם הוכחש או אושר), הייתה אמורה להפתח חקירה פלילית נגד סילבן בחשד לטענות באותו היום בו פרש (בסוף באמת נפתחה החקירה, ואז נסגרה אחרי כמה חודשים). רחוק מאוד (מאוד מאוד מאוד) מהמקרה כאן.

אם תוכח אשמה פלילית או מעשה פלילי בסרטון של וארן - דעתי תשתנה. אבל זה לא נעשה ובכל זאת מאשימות אותו פוליטקאיות באונס וקראות לו להשעות עצמו לכל החיים. ו
נערך לאחרונה על ידי אדום זקן ב 15 מרץ 2018, 18:22, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב: ואגב, ההשוואה לסילבן ממש לא קשורה. גם בגלל שסילבן היה אמור להמתנות לנשיא המדינה ועם כל הכבוד לאנתוני וארן, הם לא דומים בקצת מבחינת תפקוד ציבורי וגם כי על פי כל ההערכות (אך הדבר ככל הזכור לי טרם הוכחש או אושר), הייתה אמורה להפתח חקירה פלילית נגד סילבן בחשד לטענות באותו היום בו פרש (בסוף באמת נפתחה החקירה, ואז נסגרה אחרי כמה חודשים). רחוק מאוד (מאוד מאוד מאוד) מהמקרה כאן.

אם תוכח אשמה פלילית או מעשה פלילי בסרטון של וארן - דעתי תשתנה. אבל זה לא נעשה ובכל זאת מאשימות אותו פוליטקאיות באונס וקראות לו להשעות עצמו לכל החיים. וגם אתה. פ-ו-פ-ו-ל-י-ז-ם
ההגנה שלך מביכה מאוד ומעידה על כמה דברים.
1. את הסרטון לא ראית ואם ראית ועדיין אתה חושב שהוא תמים/מסכן אתה נאיבי.
2. כנראה שאתה לא הורה כי אם היית כזה והבן שלך (אני כבר לא מדבר על הבת) היה מופיע בכזה סרטון רוב הסיכויים שהיית קובר את עצמך מתחת לאדמה.
4. אף אחד לא אמר שזה פלילי,גם אין כאן שום דבר פלילי,יש כאן ילד מאנייק שמתלהב להראות שהוא מזיין.
5. שוב,מעניין את הביצה שזה קרה לפני 3 שנים,הסרטון פורסם עכשיו כל ארגון שמכבד את עצמו מתנער מהבחור ולא חסרות דוגמאות.
6. ניב זריהן לא רלוונטי לסיפור.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

1. ראיתי את הסרטון. אם תוכל בבקשה להפנות אותי למקום שכתבתי בו שוארן הוא תמים/מסכן אני אשמח מאוד.

2. ידעתי שתתחיל עם האבא/אמא/סבתא. אם זה היה הבן שלי הייתי קובר את עצמי מבושה, בסדר? לא הייתי רוצה או מסכים שיעיפו אותו מקבוצה על זה ולבטל לו את החוזה.

לא עשית 3

4. וארן הוא הכי רחוק מילד מאניק שמתלהב מזה שהוא מזיין. לכל בן אדם יש תקופות, לחצים חברתיים, אנערף מה. אומרים שהוא מותק של בחור (כך מעידים אוהדי בית"ר וכאלה שקרובים אליו, אני אישית לא נתקלתי בו מעולם)

5. חבר של דלה עלי תיעד אותו עומד על מיטה, בחורה מצצה לו והוא משועשע מאוד + החבר מבסוט מבסוט. טוטנהאם העיפו אותו? בכלל, אתה מכיר קבוצה שהעיפה שחקן כי התפרסמה קלטת סקס שלו? באמת שואל

6. ועוד איך רלוונטי. ניב זריהן פגע בבחורה ואף אחד לא מכחיש את זה, הוא עצמו הודה. ניב זריהן קילל בצורה גזענית חבר שלו לקבוצה, הוא תועד עושה את זה. פה לא הוכחה פגיעה בבחורה. אם תוכח - זה משהו אחר (חוזר על זה בכל הודעה)

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

האמת רק עכשיו ראיתי את הסרטון המדובר ,
רק אגיד שעצם העובדה שהבחורה לא מגיבה כלל מעלה דברים חשודים מאוד(מסוממת/שיכורה/חסרת הכרה.)
סרטון כזה פתטי , ולא משנה אם מדובר בח״כ /שחקן כדורגל/חייל מסיירת גולני , אני בחיים לא אבין את המהות בלצלם סרטון כזה.
מביך לכדורגל , מביך לוארן בתור כדורגלן , מביך בתור גבר.
אבל יש אבל , ויש אבל גדול , אין פה עילה לעלות אותו לדין ( נכון לכרגע , במידה והוא לא הפיץ תסרטון ו/או מדובר בהסכמה).
מעשה לא חכם בלשון המעטה,במידה והיה מדובר בשחקן מהקבוצה שלי הייתי מצפה מהקבוצה שתיתן לו עונש חינוכי , כמו הסברה לקהילה על איך אסור להתנהג.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

סרטון מביך מאד, בטוח שהוא מצטער עליו אבל פה זה נגמר. אלפי סרטונים של ישראלים צעירים עם שבורות מסתובבים בוואטאפ, זה עוד אחד מהם, ואם וראן נשאר שחקן ליגה לאומית זה גם לא מעניין אף אחד. חלאס עם הצביעות.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

Guevara כתב:סרטון מביך מאד, בטוח שהוא מצטער עליו אבל פה זה נגמר. אלפי סרטונים של ישראלים צעירים עם שבורות מסתובבים בוואטאפ, זה עוד אחד מהם, ואם וראן נשאר שחקן ליגה לאומית זה גם לא מעניין אף אחד. חלאס עם הצביעות.
לפרסום יש מחיר לפעמים.
גם אייל גולן הוא לא הראשון שהתעסק עם קטינות ויאיר נתניהו הוא לא הראשון שביקר בפוסיקט.

וראן כיום הוא שחקן בכיר בקבוצת צמרת בליגת העל, טבעי והגיוני שיהיה ברדק סביב סרטון כזה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

מעשה מביך, וזה לא משנה שעשו את כבר אלפי אנשים לפניו.
הוא עשה טעות חמורה, עכשיו שיתמודד עם הבושה. זה העונש הכי גדול.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

בדיוק, הוא את העונש שלו קיבל וישא את הבושה הזאת לתמיד.
לא יכול לסבול את מי שינסה לנצל את זה לטובתו, אם זה בקריאה להשעות אותו או אם בדרך אחרת.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

ההתאחדות חייבת להוריד לבית״ר שלוש נקודות על זה

וגם למכבי ת״א

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

ns75 כתב:ההתאחדות חייבת להוריד לבית״ר שלוש נקודות על זה

וגם למכבי ת״א
ולתת לנו פנדל.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

ns75 כתב:ההתאחדות חייבת להוריד לבית״ר שלוש נקודות על זה

וגם למכבי ת״א
גדול

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

די מצחיק שבביתר משחק שחקן שהרביץ לחברה שלו, ריסק מוח של מישהו עם אלת בייסבול וכל הנוכחות שלו כאן היא כדי לברוח מעונש, ובאים על וארן.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

yossi כתב:די מצחיק שבביתר משחק שחקן שהרביץ לחברה שלו, ריסק מוח של מישהו עם אלת בייסבול וכל הנוכחות שלו כאן היא כדי לברוח מעונש, ובאים על וארן.
מסתדר טוב עם בעלים שהורשע בתקיפת קטין ונסיון לברוח מהארץ בזהות בדויה.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אסי, דגים כתב:
מסתדר טוב עם בעלים שהורשע בתקיפת קטין ונסיון לברוח מהארץ בזהות בדויה.
זו הסיבה המרכזית להתנהלות של בית״ר כמועדון בפרשה. אלונה למשל לעולם לא הייתה עוברת לסדר היום על דבר כזה בין אם יש אשמה או אין

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

dor69 כתב: זו הסיבה המרכזית להתנהלות של בית״ר כמועדון בפרשה. אלונה למשל לעולם לא הייתה עוברת לסדר היום על דבר כזה בין אם יש אשמה או אין
תזכיר לי מה אלונה הגיבה או עשתה בפרשת ניב זריהן?

שלח תגובה