עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

שליחה על ידי The red one »

אדום זקן כתב: המיעוט לא נשמע כי אתה מצליח.
מתישהו,מקווה שלא בשנים הקרובות,בכר יילך ובמקומו ייכנס מאמן שמלכתחילה יזכה ל10 דקות של חסד.
ועדיין, יש אצלנו יותר "טובים" מ"רעים" ואני מניח שככל שנמשיך להצליח, ה"טובים" ישתרשרו עוד יותר בקהל של טרנר.

בעוד התקרית של עזורי נחשבת לכתם גדול בקהל אך בפועל היו שם סך הכול 2-3 אנשים באוטו שעשו מה שעשו, בבית"ר יש גרעין הרבה יותר גדול שמקלקל ומתסיס וגם סוחף אחריו את רוב הקהל מסתבר.

חרא יש בכל מקום, ובלי קשר זה לא אומר שאסור להרים גבה שיש חרא במקום אחר.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

עזורי? באמת משווים?
מעניין מה היה קורה בבית"ר אם היה מגיע מאמן שהיה מאשים מיומו הראשון את האוהדים בכל ראיון

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:עזורי? באמת משווים?
מעניין מה היה קורה בבית"ר אם היה מגיע מאמן שהיה מאשים מיומו הראשון את האוהדים בכל ראיון
די די.
זה נכון שהוא גנב דעת לא קטן אבל שאני אזכיר לך איזה ציפיות לא ריאליות היו אז?
פרסומים בעיתונים שברקת הולכת לפרק את ביתר ולהחתים כל מה שזז,בפועל זה נגמר עם קאלה ובנדורה.
מהמשחק במחזור השלישי נגד מכבי פת נגמר לו הקרדיט.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב: ועדיין, יש אצלנו יותר "טובים" מ"רעים" ואני מניח שככל שנמשיך להצליח, ה"טובים" ישתרשרו עוד יותר בקהל של טרנר.

בעוד התקרית של עזורי נחשבת לכתם גדול בקהל אך בפועל היו שם סך הכול 2-3 אנשים באוטו שעשו מה שעשו, בבית"ר יש גרעין הרבה יותר גדול שמקלקל ומתסיס וגם סוחף אחריו את רוב הקהל מסתבר.

חרא יש בכל מקום, ובלי קשר זה לא אומר שאסור להרים גבה שיש חרא במקום אחר.
אנחנו ניבחן בתקופות הפחות טובות,היום זה לא מדד לכלום.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אדום זקן כתב: אנחנו ניבחן בתקופות הפחות טובות,היום זה לא מדד לכלום.
בהחלט, זה לא אומר שאסור לנו לבקר אוהדי בית"ר או כל אוהדים אחרים.

בכל מקרה, גם בתקופות יותר רעות משל עזורי, לא "הורדנו"(משתמש במרכאות כי שוב..זרקו התנהגות של קהל שלם על 3 או 4 אנשים שהיו באוטו) מאמן מהכביש. זה חריג ביותר, זו לא נורמה וההתייחסות לזה אז הייתה בדיוק ככה. ההתנהגות של הקהל הבית"רי עם יצר ההרס העצמי היא דיי עקבית בשנים האחרונות..

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב: די די.
זה נכון שהוא גנב דעת לא קטן אבל שאני אזכיר לך איזה ציפיות לא ריאליות היו אז?
פרסומים בעיתונים שברקת הולכת לפרק את ביתר ולהחתים כל מה שזז,בפועל זה נגמר עם קאלה ובנדורה.
מהמשחק במחזור השלישי נגד מכבי פת נגמר לו הקרדיט.
עזוב ציפיות(שהוא בעצמו יצר את רובן). החרא הקטן הזה גזר קופונים יפים מאוד על חלק מהשחקנים שהחתים, לכאורה.
וכולם היו פחים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב: בהחלט, זה לא אומר שאסור לנו לבקר אוהדי בית"ר או כל אוהדים אחרים.

בכל מקרה, גם בתקופות יותר רעות משל עזורי, לא "הורדנו"(משתמש במרכאות כי שוב..זרקו התנהגות של קהל שלם על 3 או 4 אנשים שהיו באוטו) מאמן מהכביש. זה חריג ביותר, זו לא נורמה וההתייחסות לזה אז הייתה בדיוק ככה. ההתנהגות של הקהל הבית"רי עם יצר ההרס העצמי היא דיי עקבית בשנים האחרונות..
ההורדה מהכביש הגיעה ממחאה של כללל הקהל.
תזכורת קלה-משחק מול אחי נצרת,מגיעים עם חולצות שחורות,שריקות בוז בלי סוף ואז בא אותו אחד שעשה מה שעשה.
ביתר ים- שריקות בוז,קללות ואימה במגרש,מכאן ועד שמישהו יעיף כאפה לבן זקן המרחק הוא קטן מאוד.
ועדיין זה רק אחד לא? אבל אחד שהוסת עי אלפים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב: עזוב ציפיות(שהוא בעצמו יצר את רובן). החרא הקטן הזה גזר קופונים יפים מאוד על חלק מהשחקנים שהחתים, לכאורה.
וכולם היו פחים.
עזוב,אני לא מדבר ספציפית עליו,בהחלט אחד הגרועים שהיו כאן.
הכוונה הייתה להבהיר שגם אנחנו חטאנו באותו חטא.
קבוצה שעלתה מהלאומית,ציפיות השמיים,סהכ עד שהתפטר היינו כמדומני מקום 7-8 מקום סביר בהחלט ואחרי נצחון גדול על ביתר שהייתה כמונו היום.
גם אז התקשורת לא הבינה מה אנחנו רוצים בכלל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yedidel כתב:עזורי? באמת משווים?
אומנם עזורי לא היה כוס התה שלי או של אף אוהד לצורך העניין אבל מי שהאשים את הקהל היה גיא לוי, אני לא אשכח את האמרה שלו שיש אצלנו "אנרגיות שליליות בבסיס וזה נמשך כבר שנים"
גיא עזורי היה ועודנו טמבל בתחום המקצועי אבל לא צריך להוציא לו מילים מהפה שהוא לא אמר.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אדום זקן כתב: עזוב,אני לא מדבר ספציפית עליו,בהחלט אחד הגרועים שהיו כאן.
הכוונה הייתה להבהיר שגם אנחנו חטאנו באותו חטא.
קבוצה שעלתה מהלאומית,ציפיות השמיים,סהכ עד שהתפטר היינו כמדומני מקום 7-8 מקום סביר בהחלט ואחרי נצחון גדול על ביתר שהייתה כמונו היום.
גם אז התקשורת לא הבינה מה אנחנו רוצים בכלל.
אבל אתה מתעלם מהעובדה שמאז אותו מקרה עזורי (יותר נכון- מקרה אלונה שאיימה בעזיבה) הקהל שלנו ברובו השתנה לחלוטין ומקרים כאלו לא היו קרובים לקרות שוב. ואין את ה"תירוץ" של הקבוצה מצליחה אז כולם מרוצים ושותקים, כי גם אחרי עזורי היו 3 שנים של מאבקי תחתית וכישלונות מקצועיים.

אני אגיד לך יותר מזה, אפשר אפילו להגיד שמאז אותו מקרה הקהל שלנו היה אקסטרה סבלני. קלינגר השתחל בקושי לפלייאוף אמצעי, קיבל הארכת חוזה ועונה אחר כך בנה קבוצה לירידה, ואלישע עם תקציב של 25-30 מיליון ניצל מירידה במחזור האחרון ועדיין קיבל הארכת חוזה, וכלפי אף אחד מהם לא הייתה מחאה גדולה כמו שיש עכשיו בבית"ר. הטראומה מהכמעט-עזיבה של אלונה הייתה כל כך חזקה שאף אחד לא חשב לפצות פה.
בבאר שבע הישנה אלישע וקלינגר לא גומרים עונה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

bs war כתב:
אבל אתה מתעלם מהעובדה שמאז אותו מקרה עזורי (יותר נכון- מקרה אלונה שאיימה בעזיבה) הקהל שלנו ברובו השתנה לחלוטין ומקרים כאלו לא היו קרובים לקרות שוב. ואין את ה"תירוץ" של הקבוצה מצליחה אז כולם מרוצים ושותקים, כי גם אחרי עזורי היו 3 שנים של מאבקי תחתית וכישלונות מקצועיים.

אני אגיד לך יותר מזה, אפשר אפילו להגיד שמאז אותו מקרה הקהל שלנו היה אקסטרה סבלני. קלינגר השתחל בקושי לפלייאוף אמצעי, קיבל הארכת חוזה ועונה אחר כך בנה קבוצה לירידה, ואלישע עם תקציב של 25-30 מיליון ניצל מירידה במחזור האחרון ועדיין קיבל הארכת חוזה, וכלפי אף אחד מהם לא הייתה מחאה גדולה כמו שיש עכשיו בבית"ר. הטראומה מהכמעט-עזיבה של אלונה הייתה כל כך חזקה שאף אחד לא חשב לפצות פה.
בבאר שבע הישנה אלישע וקלינגר לא גומרים עונה.
העובדה שהקהל נרגע שייכת אך ורק לעניין אלונה ברקת וההבנה שאם היא הולכת המועדון הזה מתרסק.
בביתר המצב הוא שהקהל גם "סובל" מהכדורגל וגם סובל מהבעלים.
והקהל של ביתר ביחס לקהל של ביתר עבר מהפכה גדולה בעיקר בקטע הגזעני,הוא כן קהל שמבין שקצה נפשו מכל הטמבלים מסביב וכן החליט להרגיע.
אם אלונה ברקת הייתה היום הבעלים של ביתר יש לך בכלל ספק שהם לא היו נרגעים?
בעלים לא "בריא" יוצר קהל לא "בריא",בעלים שמפטר מאמנים כל שני וחמישי יוצר זילות בעמדה הזאת וזה משפיע על הקהל.
ושוב נחזור אלינו ונחזור לימי זינו שהיה מפטר מאמנים סידרתי וזה הושרש גם לקהל שהיה חסר סבלנות כלפי כל מאמן שהגיע.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

להקיא על ההתבטלות של פתח תקווה. 3-0 קל

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

משחקים טוב מכבי.
האיזון הזה בקישור עושה אותם אגרסיביים מאוד.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מימר עם הכנה איומה של מאמן ליגה ב. גם עכשיו כשמכבי לא בעניינים אפשר לראות כמה גרוע הם עומדים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

טוב אני חוזר בי.
חולשה רגעית.

שלח תגובה