עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

Re: עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

שליחה על ידי אסי, דגים »

Totti כתב:https://sports.walla.co.il/item/3077016

אדיר מילר יורד על שוקרני ובורחל...פיפי
ענק
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אדום זקן כתב:יש לי חולשה לעם הזה שנקרא ירושלמים.
חולה עליהם.
כמה רעש,צעדות,3500 באימון פתיחה,אלי אוחנה,עולם.
עד כה 1000 מנויים.
ימות העולם והם לא ייקנו מנוי גם אם יביאו להם את מסי.
זה בדיוק מה שיקרה לנו כשמדברים על להרחיב את טרנר.
כשכולם יודעים שלמשחק גדול יש כרטיסים בשפע וכל אחד יכול להיות, אז מה הלחץ? תביאו תוצאות נהיה איתכם, לא תביאו תתמודדו עם טדי ריק

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אלדר כתב: זה בדיוק מה שיקרה לנו כשמדברים על להרחיב את טרנר.
כשכולם יודעים שלמשחק גדול יש כרטיסים בשפע וכל אחד יכול להיות, אז מה הלחץ? תביאו תוצאות נהיה איתכם, לא תביאו תתמודדו עם טדי ריק
אתה אומר את זה על סמך ה35 מנויים שנשארו?

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

הטיעון של אלדר הוא טיעון מעניין...

יש את הגרעין הקשה שייקנה בכל מקרה מנוי.
אבל נניח שהיו 25 אלף מקומות, האם היו נמכרים במיידי 14 אלף או שחלק בגלל ידיעה שאין בעייה להשיג כרטיס (לחץ כלכלי) היו קונים והולכים רק לחלק מהמשחקים,???

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אני כמעט בטוח שלא היו נמכרים יותר מעשר אלף מנויים. והייתי לארג'.
שאר הקהל היה יודע שבכל רגע נתון יש 15000 כרטיסים זמינים, ופחות היה "מתחייב" למנוי שנתי; כל אותם אלו שרק מחפשים על מה להתלונן; שקנו מנוי בפאקינג 1400 ₪, ועכשיו מצפים שאסי יתייעץ איתם אם להביא חלוץ או ביד; שאם רק הייתה להם הזדמנות, קרי 25,000 מקומות, היו מתזמנים הגעה לטרנר כש"קבוצות גדולות" מגיעות.
בזיון, בושה, חרם מנויים... סורי, יצא לי קצת "אני מאשים" אבל זה נושא טעון :-)

2. בכלכלה, מחיר שוק נקבע לפי המון פרמטרים בין היתר לפי היצע לביקוש עד שמגיעים למחיר שיווי משקל.

בסופו של דבר, מנוי לקבוצת כדורגל, בשונה ממנוי לתיאטרון או חדר כושר, מכיל בתוכו גם תרומה לחיזוק המועדון והמותג, סוג של הבעת אמון במערכת, וחלק מתרבות ספורט אמיתית שנבנית פה בעצלתיים.

אולי אני מגזים אבל קהל אמיתי שמייצר אווירה במשחקים, קהל שתמך תומך ויתמוך ברגעים קשים, והגוש שיישאר גם בתקופות של מעט רייטינג... אם אני נחמד עומד סביבות ה5000 איש.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedBend כתב:אני כמעט בטוח שלא היו נמכרים יותר מעשר אלף מנויים. והייתי לארג'.
שאר הקהל היה יודע שבכל רגע נתון יש 15000 כרטיסים זמינים, ופחות היה "מתחייב" למנוי שנתי; כל אותם אלו שרק מחפשים על מה להתלונן; שקנו מנוי בפאקינג 1400 ₪, ועכשיו מצפים שאסי יתייעץ איתם אם להביא חלוץ או ביד; שאם רק הייתה להם הזדמנות, קרי 25,000 מקומות, היו מתזמנים הגעה לטרנר כש"קבוצות גדולות" מגיעות.
בזיון, בושה, חרם מנויים... סורי, יצא לי קצת "אני מאשים" אבל זה נושא טעון :-)

2. בכלכלה, מחיר שוק נקבע לפי המון פרמטרים בין היתר לפי היצע לביקוש עד שמגיעים למחיר שיווי משקל.

בסופו של דבר, מנוי לקבוצת כדורגל, בשונה ממנוי לתיאטרון או חדר כושר, מכיל בתוכו גם תרומה לחיזוק המועדון והמותג, סוג של הבעת אמון במערכת, וחלק מתרבות ספורט אמיתית שנבנית פה בעצלתיים.

אולי אני מגזים אבל קהל אמיתי שמייצר אווירה במשחקים, קהל שתמך תומך ויתמוך ברגעים קשים, והגוש שיישאר גם בתקופות של מעט רייטינג... אם אני נחמד עומד סביבות ה5000 איש.
לא מסכים איתך.
הנתון הזה היה נכון לתקופת וסרמיל.
גם אם חלילה הפועל ב"ש תיקלע לשנים קצת פחות טובות,אנשים לא יוותרו מהר על המנוי.
בדיוק כמו ההקבלה שעשית מקודם,אדם לא מוותר מהר על המקום שלו בבית כנסת.
אז אולי לא יהיה סולד אאוט,אבל בין 8 ל10 בטוח.
יש משהו פסיכולוגי בקטע של לוותר על המקום שלך.
ואגב,עוד מילה על המערבי ואתה נעלם.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

אדום זקן כתב: לא מסכים איתך.
לא ידוע לגבי הכמויות היום, אבל עונות לא טובות יביאו לירידה הדרגתית, לא יודע איפה זה ייעצר.
מה שבטוח זה שבוסרמיל בשום אופן לא היה גרעין של 5,000. להזכירך - פלייאוף עליון, קבוצת צמרת, משחק נגד מכבי תל אביב שעשויה לחגוג לך אליפות בבית אם תתנצח, והיה צריך להסתובב בעיר לחלק כרטיסים ולהתחנן לאנשים שיבואו כדי שמכבי לא יקבלו את כל האיצטדיון.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

סניור כתב:
לא ידוע לגבי הכמויות היום, אבל עונות לא טובות יביאו לירידה הדרגתית, לא יודע איפה זה ייעצר.
מה שבטוח זה שבוסרמיל בשום אופן לא היה גרעין של 5,000. להזכירך - פלייאוף עליון, קבוצת צמרת, משחק נגד מכבי תל אביב שעשויה לחגוג לך אליפות בבית אם תתנצח, והיה צריך להסתובב בעיר לחלק כרטיסים ולהתחנן לאנשים שיבואו כדי שמכבי לא יקבלו את כל האיצטדיון.
אל תיקח משחק אחד ותהפוך אותו לכלל.
ובכלל אני לא סובל שמגמדים את הקהל שלנו או לחלופין יוצרים כאן טאבו על העידוד ומי אוהד ומי לא.
הפועל ב"ש ושלא תשכח את זה,הביאה עלינו רק כינים במשך 40 שנה.
בזמן הזה עדיין נשאר לה גרעין אוהדים נאמן שהגיע בעיקר למשחקי הבית שגם בלאומית היו משחקים שמילאו את וסרמיל.
דין מנוי בטרנר ודין מנוי בוסרמיל הוא שונה לגמרי.
כשהיה את נושא האיצטדיון החדש אני אמרתי שפחות מ10000 מנויים יהיה אכזבה כי אני מכיר את הפוטנציאל מצויין.
וסרמיל היה מקום מצחין,מגעיל,מקום שהוא זלזול באוהדי כדורגל.
טרנר זה החלום הרטוב של כל אוהד לא מוותרים מהר על הכסא.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

אני לא סותר את מה שאתה אומר אחי, וגם מה שאתה אומר לא סותר את הדברים שלי - למרות כל מה שעברנו נשאר גרעין מכובד וברור שמתקן נורמלי ביחד עם הצלחה הוציאו הרבה אנשים בחזרה אל האור וגם הביאו חדשים.
מה שאני אומר זה שבימי וסרמיל השחורים (גם בערוב ימיו כשהייתה קבוצה טובה) לא היה לנו גרעין נאמן חזק שיגיע בכל מקרה של 5,000 איש.
אבל זה ויכוח תיאורטי שאי אפשר באמת לבדוק.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אדום זקן כתב: לא מסכים איתך.
אמרתי שלא היו נמכרים יותר מ- 10K מנויים, בפועל בעיני זה היה אפילו פחות. אתה אמרת בין 8 ל-10, כלומר עד כאן אנחנו אותו דבר.
איזה נתון היה נכון לתקופת וסרמיל? של הגוש שמייצר רעש שמונה בקושי 5000 איש? מייצר הכוונה שלי היא לעידוד 90 דק', ולא בחמש דקות לאחר כל גול
הייתי שמח לשמוע לגבי מה אתה לא מסכים
אני מדבר על עידוד נטו. מד דציבלים. רק בהקשר הזה "זלזלתי" במערבי, קח הכל בפרופורציה
נערך לאחרונה על ידי RedBend ב 29 יוני 2017, 09:25, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

כל השוואה בן טרנר לוסרמיל היא הזויה.
אנשים לא הגיעו לוסרמיל בגלל המתקן.
טרנר הוא חוויה לראייה גם במחירים הזויים אף אחד לא מוכן לוותר על המנוי (1200 מנוי ילד)

ו2 אליפויות לא בנו לנו אוהדים חדשים? מה עם כל הילדים שמתים להשיג מנוי ולא יכולים?

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

מפחדים להגדיל את טרנר מתוך פחד שלא יהיה מלא אם נחזור להיות הקבוצה שהיינו, כאשר הגדלה של טרנר רק תקטין את הסיכוי שנחזור להיות אותה קבוצה מכיוון שההכנסות הטבעיות יצמחו בעוד כמה מיליונים.
צריך להגדיל ל20-22 לפחות.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אדום זקן כתב: אל תיקח משחק אחד ותהפוך אותו לכלל.
ובכלל אני לא סובל שמגמדים את הקהל שלנו או לחלופין יוצרים כאן טאבו על העידוד ומי אוהד ומי לא.
הפועל ב"ש ושלא תשכח את זה,הביאה עלינו רק כינים במשך 40 שנה.
בזמן הזה עדיין נשאר לה גרעין אוהדים נאמן שהגיע בעיקר למשחקי הבית שגם בלאומית היו משחקים שמילאו את וסרמיל.
דין מנוי בטרנר ודין מנוי בוסרמיל הוא שונה לגמרי.
כשהיה את נושא האיצטדיון החדש אני אמרתי שפחות מ10000 מנויים יהיה אכזבה כי אני מכיר את הפוטנציאל מצויין.
וסרמיל היה מקום מצחין,מגעיל,מקום שהוא זלזול באוהדי כדורגל.
טרנר זה החלום הרטוב של כל אוהד לא מוותרים מהר על הכסא.
תרשה לי להניח כרגע את ווסרמיל בצד כי זה פחות רלוונטי. אני מדבר על עידוד נטו. כאחד שיושב בדרומי, ועידוד 90 דקות זה מה שמביא אותי לאצטדיון - לראות משחק אני יכול בבית, בטלויזיה, על הספה, עם גרעינים וג'ויינט. לפעמים יש משחקים שהאווירה הייתה כל כך טובה, שרק בשבילה היה שווה לי להגיע, ו-וואלה התוצאה הייתה פחות חשובה לי.
מבטיח לך שלא ניסיתי לגמד אף אחד, ובטח שלא יצרתי כאן טאבו על העידוד. אין ולא יכול להיות טאבו על אהבה ועידוד, שנינו מבלים פעם בשבועיים בטרנר ואני לא צריך לספר לך איפה מעודדים יותר ואיפה פחות... זה מיותר לגמרי.
אני לא מכליל; יכול מאוד להיות שיש 100-200 צדיקים בסדום, שמנסים לדחוף את הקבוצה גם כשזה נראה פחות טוב על הדשא, ועומדים ומעודדים כל המשחק עד שנגמר להם הקול... דברתי על יציע באופן כללי . בדיוק באותה מידה שיש כמות קטנה בדרומי, שיימות העולם השירים שהם הכי באטרף בהם זה "לכל אוהד מכבי תל אביב וחרישי הוא הלילה ואפל".
תהיה איתי רגע.
מבחינתי, אצטדיון מלא זה לא ערובה לקהל תומך. "החוכמה" היא לא למלא את האצטדיון. זה לא אולם סרטים. החוכמה היא לתת את כל מה שיש לך. להשפיע על מה שקורה על כר הדשא.
לדוג' משחק חוץ במושבה, ערב פסח, 8000 איש. העידוד היה מנת חלקם של אולי 3000 ומי שהיה שם יודע על מה אני מדבר.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

yossi כתב:מפחדים להגדיל את טרנר מתוך פחד שלא יהיה מלא אם נחזור להיות הקבוצה שהיינו, כאשר הגדלה של טרנר רק תקטין את הסיכוי שנחזור להיות אותה קבוצה מכיוון שההכנסות הטבעיות יצמחו בעוד כמה מיליונים.
צריך להגדיל ל20-22 לפחות.
גם אם זה נכון זה לא ישים. אי אפשר להגדיל את טרנר! בטח שלא בתהליך שלא יחייב את נדידת הקבוצה למגרש אחר.
אתה מוכן לעזוב את טרנר במהלך העונה רק כדי להגדיל הכנסות או לאפשר לכמה אוהדים שעם כל הכבוד וההערכה שיש לי אליהם יש סיבה שפתאום עכשיו הם רוצים לעשות מנוי? זה גזר דין מוות לשאיפות המקצועיות שלנו, מי שגילה נאמנות בזמנים הקשים הרוויח ומי שלא יאלץ לחכות להזדמנות שלו, את טרנר לא עוזבים בשביל להגדיל היצע.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אוי ויי..בית"ר חוטפת שני שערים ומהפך מההונגרים...

שלח תגובה