הישראליות באירופה- 17/18

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

Re: הישראליות באירופה- 17/18

שליחה על ידי hb7 »

כל הכבוד

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

סעמק גם מכבי 1-0
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

ForeverRed כתב:ספרו לי עוד על האיכויות של ההונגרים.
נגרים.
חולה על הגאונים בדיעבד, חולה על אלה שמסיקים מסקנות על כדורגל של מדינה שלמה על סמך משחק אחד.
התפיסה של אנשים כאן מעוותת מכל כך הרבה בחינות והראייה שלהם כל כך צרה ולא משקפת את המציאות.
נערך לאחרונה על ידי South Boy ב 29 יוני 2017, 20:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

סתיו רווח!.! כתב:סעמק גם מכבי 1-0
למה ציפית?

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

לואשאש האלה אין הגנה
ביתר עם יותר ריכוז ופחות חלודה שמים להם 7

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

South Boy כתב:
חולה על הגאונים בדיעבד, חולה על אלה שמסיקים מסקנות על כדורגל של מדינה שלמה על סמך משחק אחד.
התפיסה של אנשים כאן מעוותת מכל כך הרבה בחינות והראייה שלהם כל כך צרה ולא משקפת את המציאות.
גבר, תנשום.
בדיעבד זה לא, כי גם תוך כדי משחק אמרתי שזאת יריבה חלשה.
הסקה על כדורגל של מדינה זה גם לא, כי דיברתי ספציפית על וואשאש ולא על הכדורגל ההונגרי לדורותיו.
לא יודע מה ראית מהמשחק, זה היה צריך להסתיים בתבוסה לטובת ביתר.
נאיביות ועוד נאיביות.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

South Boy כתב:
עזוב אותך, גם שהיה 3-1 לושאש נאמר שההגנה שלהם פח. זה גם הוכח לא רע..
לא יודע עד כמה ניתן להסיק מושאש להונבד, אבל סביר להניח שזה לא הבדלים תהומיים.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

yossi כתב: עזוב אותך, גם שהיה 3-1 לושאש נאמר שההגנה שלהם פח. זה גם הוכח לא רע..
לא יודע עד כמה ניתן להסיק מושאש להונבד, אבל סביר להניח שזה לא הבדלים תהומיים.
למה הם פח? ההגנה של בית"ר יותר טובה? אני בטוח שמי שרואה אותם בהונגריה אומר את אותו הדבר עליהם.
אף אחת מהקבוצות לא טובה באופן מיוחד אבל מדובר בשתי קבוצות לא רעות באופן כללי, במיוחד ביחס לקבוצות הלא מדורגות שבית"ר יכלה לקבל מדובר בקבוצה טובה. לא צריך להיות קיצוני לאף צד הם פשוט קבוצה לא רעה וזהו. מפה ועד להגיד עליהם נגרים ועוד להסיק מסקנות לגבי כל הכדורגל ההונגרי על סמך משחק של קבוצה אחת? זה פשוט לא רציני.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

South Boy כתב:
למה הם פח? ההגנה של בית"ר יותר טובה? אני בטוח שמי שרואה אותם בהונגריה אומר את אותו הדבר עליהם.
אף אחת מהקבוצות לא טובה באופן מיוחד אבל מדובר בשתי קבוצות לא רעות באופן כללי, במיוחד ביחס לקבוצות הלא מדורגות שבית"ר יכלה לקבל מדובר בקבוצה טובה. לא צריך להיות קיצוני לאף צד הם פשוט קבוצה לא רעה וזהו. מפה ועד להגיד עליהם נגרים ועוד להסיק מסקנות לגבי כל הכדורגל ההונגרי על סמך משחק של קבוצה אחת? זה פשוט לא רציני.
איפה ראית הסקת מסקנות? מאמין שלנו יהיה הרבה יותר קשה.
פשוט כשאתה צופה במשחק, אתה מקבל את הרושם שכל התקפה יכולה להסתיים בשער ורק חוסר ריכוז מונע מביתר להכריע את שני המפגשים כבר בדקה 60.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

South Boy כתב:
מבין מאיפה אתה בא אבל יש סיבה מדוע הקבוצות ההונגריות מתקשות להצליח באירופה בשנים האחרונות (ואני מדבר על קבוצות עם יותר מסורת מוואשאש והונבד).
בכל מקרה כשאמרתי דייגים, התכוונתי שגם מול קבוצות פחות טובות מההונגריות אפשר למעוד בשלבים האלה של העונה אם לא נבוא מוכנים.
שלא יובן לא נכון, ממש לא מצפה שיהיה קל. בטח לא על פי איך שנראינו במשחקי ההכנה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

South Boy כתב:
התפיסה שלך היא מעוותת וצרה. אתה תמיד בגישה של "הכדורגל הישראלי הכי פח בעולם"

רציתי מאוד לכתוב בעמוד הראשון ש"הנה, עוד פעם נכנסתם לפאניקה מוגזמת" כי ידעתי שאראה פה תגובות של "הנה תראו מה ההונגרים עושים לבית"ר, זהו עכשיו הונבד מפחידיםםםםםםםם"..חבל שלא עשיתי את זה, לפחות לא היית זוכה לתואר "גאון בדיעבד" (אבל אתה מוזמן לראות שתי שיחות שלי בקבוצות וואטסאפ ולראות ששם הראתי את החוכמת לא-בדיעבד שלי)

אז זהו, שלא. המשחק היה ברמה נמוכה ובלי הגנות לשני הצדדים. ולמען האמת, בית"ר הייתה הרבה יותר טובה. אתה ראית את הגולים של ואשאש? ביזיון הגנתי כזה לא נראה ברמות של נערים א'.

אין שום קשר בין המשחק הזה לבין הונבד בודפשט. לטוב ולרע.

הונבד בודפשט קבוצה חלשה (פחות או יותר ברמה של ושאש, לצורך העניין - ושאש ניצחה 0-1 את הונבד והונבד ניצחה 1-2 את ושאש משער בדקה 90 של מרטין אפל), לא מאומנת באירופה, לא מנוסה, לא יודעת מה זה להתחיל כל כך מוקדם לשחק. אנחנו קבוצה חזקה שעונה על כל הקרטריונים שהם לא. אם אנחנו לא מסיימים את המפגש בטרנר, צריך להסיק מסקנות.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

South Boy כתב:
הם חלשים בגלל שמבלי להתאמץ או להתכוון מדי, שחקני ביתר מצאו את עצמם במצבים נוחים מאוד במרכז הרחבה.
יכול להיות שסתם תפסו יום חלש או שהחום טיגן להם את המוח, אף אחד מאיתנו לא צופה בליגה ההונגרית אז לא באמת נדע.
ממה שכן ראינו, ושאש וגיורי נגד קבוצות ישראליות היו רחוקות מלהרשים. גם שאר הקמפיינים שלהם מאז וידאוטון של סוזה הם לא משהו להתפאר בו.

לזלזל בהונבד זה טיפשי ולא במקום, אין על זה עוררין.
אישית אני מעדיף לקבל אותם מאשר איזה אלופת אסטוניה חצי מקצוענית.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

מה שמדאיג אותי בעיקר כרגע זה שאנחנו רחוקים מלהיות מסונכרנים בהגנה נגד מתפרצות.
בהנחה שזה הסגנון שהונבד תאמץ בצמד המשחקים האלה, בטח שאי אפשר לזלזל.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

The red one כתב: אם אנחנו לא מסיימים את המפגש בטרנר, צריך להסיק מסקנות.
רוצה לסיים בטרנר את הסיפור? הבעיה שגם אנחנו לא נראים משהו בשלב הזה.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

למי שצפה במשחק, איך היה סאבו?

שלח תגובה