ציטוטים 17/18

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
red guy

Re: ציטוטים 17/18

שליחה על ידי red guy »

אני חושב שההבדל הוא שמכבי מתגאים בסיסמא אני מכבי מי אתם בכלל, ומתעסקים רק במכבי וכו` ואז כל היום מתעסקים בנו, לעומת זאת אנחנו מעולם לא דיברנו ככה.
מסכים בנוגע להפועל חיפה, גם אני לא חושב שהם יכולים לקחת אליפות וזה מזכיר במידה מסוימת את הזלזול שהיה בנו, אבל זה כי אני חושב שכיום כדי לקחת אליפות צריך זמן בנייה כמו שהיה לנו, אולי עוד עונה שתיים כן ניקח אותם בחשבון אבל לא נראה לי שמישהו מזלזל בהם היום ולא בעתיד, אנחנו פשוט לא כאלה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

red guy כתב:אני חושב שההבדל הוא שמכבי מתגאים בסיסמא אני מכבי מי אתם בכלל, ומתעסקים רק במכבי וכו` ואז כל היום מתעסקים בנו, לעומת זאת אנחנו מעולם לא דיברנו ככה.
מסכים בנוגע להפועל חיפה, גם אני לא חושב שהם יכולים לקחת אליפות וזה מזכיר במידה מסוימת את הזלזול שהיה בנו, אבל זה כי אני חושב שכיום כדי לקחת אליפות צריך זמן בנייה כמו שהיה לנו, אולי עוד עונה שתיים כן ניקח אותם בחשבון אבל לא נראה לי שמישהו מזלזל בהם היום ולא בעתיד, אנחנו פשוט לא כאלה
מזלזלים ומשתחצנים ועוד איך. פחות פה, אבל חכה לעוד כמה שבועות שיגיעו לטרנר (אם יהיו במקום הראשון/שני), זה ייגבר

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

הפסקת ציטוטים כאן ואני מבסוט. תנו להם להיות במיץ של עצמם. יש להם בלי סוף. תנו לגל להטריל את עצמם.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

לא צריך לחכות עוד כמה שבועות שהפועל חיפה תגיע, מזלזל בהם מעכשיו אם הדיבור הוא לגבי אליפות שלהם או משהו בסגנון.
מזכיר את ההזייה שהייתה פה באחד הנושאים שעדיף שמכבי יקחו ולא הם כי זה יכול ליצור שחקן חדש בזירה.

אין כאן קשר ליהירות, נטו חשבון פשוט.
בהפועל חיפה לא יכול להיבנות שום דבר שיצור קבוצת צמרת. אין להם את פוטנציאל הקהל שלנו, לא עומק כיס של בעלים ולא שלד של סגל.
אם כבר לנתניה יש בסיס טוב יותר, אבל גם זה בלון שמתחיל לצאת ממנו האוויר.
הכתרים ששמים פה לקבוצות אחרי שלא עבר סיבוב זה מגוחך לגמרי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:לא צריך לחכות עוד כמה שבועות שהפועל חיפה תגיע, מזלזל בהם מעכשיו אם הדיבור הוא לגבי אליפות שלהם או משהו בסגנון.
מזכיר את ההזייה שהייתה פה באחד הנושאים שעדיף שמכבי יקחו ולא הם כי זה יכול ליצור שחקן חדש בזירה.

בהפועל חיפה לא יכול להיבנות שום דבר שיצור קבוצת צמרת. אין להם את פוטנציאל הקהל שלנו, לא עומק כיס של בעלים ולא שלד של סגל.
תודה.

סמל אישי של משתמש
The red one

yossi כתב:לא צריך לחכות עוד כמה שבועות שהפועל חיפה תגיע, מזלזל בהם מעכשיו אם הדיבור הוא לגבי אליפות שלהם או משהו בסגנון.

לא מדבר על אליפות. מדבר על אימרות כמו ״יאללה שיגיעו לטרנר נשחיל להם חמישייה״ שראיתי לא מעט בפייס

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

The red one כתב: לא מדבר על אליפות. מדבר על אימרות כמו ״יאללה שיגיעו לטרנר נשחיל להם חמישייה״ שראיתי לא מעט בפייס
אמרת פייס אמרת הכל

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

מה יש לפורום הסגן ה-12 להגיד על פרשת שיר צדק?
"באר שבע ניצחה את הבירוקרטיה, הספק, ההגינות בדרך לא ישרה."

ועל זה יש לי מילה אחת להגיד:

ראיקוביץ-מורן-מאירי-עונש-הרחקה-ממשחק-בגביע-הטוטו !!!!!!
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

גדי כתב:הפסקת ציטוטים כאן ואני מבסוט. תנו להם להיות במיץ של עצמם. יש להם בלי סוף. תנו לגל להטריל את עצמם.
שמע גדי,
אני חייב לומר שבתור אדם שמנסה להיות רציונלי מרבית הזמן אני לא רואה פסול.
אנחנו בתקופה אדירה, עמה יעמיק, במצב שבו אנו מתקבעים כמועדון הגדול בארץ, לראות את האימפריה הזאת שכולנו רק דמיינו להיות במקומות שהייתה נטרפת מהצלחה, זה סיפוק מדהים.
לראות איך כל ניצחון שלך שובר אותם, איך כל הישג מייאש, איך מחפשים אלף דרכים להוריד אותך מכס המלכות זה לא פחות ממרגש.

אני גדלתי בבית ספר במרכז הארץ, הייתי אוהד הפועל באר שבע היחיד בכל הבית ספר כולו, כל טיול שנתי הייתי רואים עם חברים אוהדי מכבי חיפה משחקים ותמיד היו משפילים אותנו והיינו הבדיחה של המדינה, כשהייתי מציג את עצמי ואומר שאני אוהד הפועל באר שבע היו אומרים לי: "באיזה ליגה אתם?", כשחברים שלי אוהדי מכבי והפועל היו הולכים למשחקים במסגרת אירופאית אני הייתי מחכה למשחק בשישי מול קריית אתא.

תן להנות מהתקופה הזאת, לך תדע כמה היא תימשך.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

E26

שליחה על ידי E26 »

ניב כתב: שמע גדי,
אנחנו בתקופה אדירה, עמה יעמיק, במצב שבו אנו מתקבעים כמועדון הגדול בארץ, לראות את האימפריה הזאת שכולנו רק דמיינו להיות במקומות שהייתה נטרפת מהצלחה, זה סיפוק מדהים.
לראות איך כל ניצחון שלך שובר אותם, איך כל הישג מייאש, איך מחפשים אלף דרכים להוריד אותך מכס המלכות זה לא פחות ממרגש.

אני גדלתי בבית ספר במרכז הארץ, הייתי אוהד הפועל באר שבע היחיד בכל הבית ספר כולו, כל טיול שנתי הייתי רואים עם חברים אוהדי מכבי חיפה משחקים ותמיד היו משפילים אותנו והיינו הבדיחה של המדינה, כשהייתי מציג את עצמי ואומר שאני אוהד הפועל באר שבע היו אומרים לי: "באיזה ליגה אתם?", כשחברים שלי אוהדי מכבי והפועל היו הולכים למשחקים במסגרת אירופאית אני הייתי מחכה למשחק בשישי מול קריית אתא.

ואללק בדיוק היום בבוקר ברכב בדרך לעבודה חושב לעצמי,תראה מה זה הפועל תל אביב כמה קנאה הייתה לי כלפיהם בעבר,משחקים באירופה,לוקחים אליפויות, ואיפה אנחנו היינו באותה התקופה.
והיום,איך התהפכו היוצרות פאקינג הפועל באר שבע אלופת המדינה שליטה בלעדית בארץ 555 ואיפה הפועל תל אביב.
תודה תודה תודה. תהנווווו

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

ניב כתב:

ריגשת

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

ניב כתב: שמע גדי,

שלא יהיה לך ספק. אני אתך בכל דבר. העיניין הוא שיש שם חולי נפש. אין שום אפשרות לממשק הגיוני. מאחלים לאליה להיפגש עם פליקס?
כל ציטוט כאן נותן להם את הדלק שהם צריכים בכדי לקיים את מסיבת החולי נפש.
אם זה עושה לך טוב? לך על זה בכל הכוח. גם אני אתך שחייבים לנצל כל רגע. חיכינו יותר מידי זמן לימים האלו.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

הסתומים בטוחים שאיבנציץ מכר את המשחק, אין מה להגיד יותר

סמל אישי של משתמש
The red one

Tal_Hbs כתב:הסתומים בטוחים שאיבנציץ מכר את המשחק, אין מה להגיד יותר
תשמע, אין ספק שהפאול השני שלו מועמד על הכרטיס הצהוב המטופש של השנה, והוא נעשה שעתיים לפני סיום השנה, אז אפשר להבין אותם

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ניב כתב:אני גדלתי בבית ספר במרכז הארץ, הייתי אוהד הפועל באר שבע היחיד בכל הבית ספר כולו, כל טיול שנתי הייתי רואים עם חברים אוהדי מכבי חיפה משחקים ותמיד היו משפילים אותנו והיינו הבדיחה של המדינה, כשהייתי מציג את עצמי ואומר שאני אוהד הפועל באר שבע היו אומרים לי: "באיזה ליגה אתם?", כשחברים שלי אוהדי מכבי והפועל היו הולכים למשחקים במסגרת אירופאית אני הייתי מחכה למשחק בשישי מול קריית אתא.

כנ"ל לגביי בתקופת השירות הצבאי.
התגייסתי בעונת 99/00, השחונות והמבישות בתולדות המועדון. בנו קבוצה לעלייה עם תקציב ליגת על ובפועל כמעט ירדנו לליגה השלישית.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה