כדורגל עולמי 17/18

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
niv1

Re: כדורגל עולמי 17/18

שליחה על ידי niv1 »

שימשיך לדבר כמה הליגה שם חזקה..
שערים שאני בספק בליגה ב סופגים

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

niv1 כתב:שימשיך לדבר כמה הליגה שם חזקה..
שערים שאני בספק בליגה ב סופגים
לא יודע עד כמה הוא מספר לעצמו ולאחרים שהליגה שם חזקה אבל הזקפה הלאומית הזאת מהשערים האלה הייתה אולי איכשהו מקובלת בהתחלה.

אחרי עונה שלמה שראינו מה זה החרא הזה שנקרא ליגה סינית זה כבר מביך..גם היום..פנומן..מכונה..דיי...זה לא רציני. הוא אמנם כן כזה, אבל אי אפשר להגיד את זה על סמך המשחקים בקקה הזה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

ליגה חלשה, אין ספק, אבל כמה שחקנים יעשו שם את מה שזהבי עושה?
מעט מאוד.
לבוא לקבוצה כזו בינונית ועדיין להצליח להיות מפלצת ולשדרג אותה ככה זה מרשים. גם הגולים שלו הם עם טכניקת בעיטה מהרמות הכי גבוהות.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

yossi כתב:ליגה חלשה, אין ספק, אבל כמה שחקנים יעשו שם את מה שזהבי עושה?
מעט מאוד.
לבוא לקבוצה כזו בינונית ועדיין להצליח להיות מפלצת ולשדרג אותה ככה זה מרשים. גם הגולים שלו הם עם טכניקת בעיטה מהרמות הכי גבוהות.
+1
אכן חלק מהשערים שהשוערים שם סופגים מביכים אבל שיחקו ומשחקים שם שחקני התקפה זרים מצויינים ועובדה שהוא לפניהם.
לא חושב שיש הרבה שחקנים שלא היו מסכימים לרדת ברמה המקצועית של הליגה בה הם משחקים כנגד משכורת מטורפת כזו. בהחלט מבין את הבחירה שעשה, בשנים ספורות הוא מסדר את המשפחה שלו 10 דורות קדימה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

delta7 כתב: בשנים ספורות הוא מסדר את המשפחה שלו 10 דורות קדימה.
השאלה אם לא היה עדיף להישאר במכבי/לצאת לאירופה, ולסדר את המשפחה שלו "רק" 2 דורות קדימה. אבל להנות ממה שאתה עושה. אני בטוח שלא כיף לו ולמשפחתו שם.
ולמה בכלל צריך לסדר את המשפחה 10 דורות קדימה? מי יודע מה יהיה איתו או עם משפחתו עוד 10 דורות קדימה?

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

שמעון א כתב: השאלה אם לא היה עדיף להישאר במכבי/לצאת לאירופה, ולסדר את המשפחה שלו "רק" 2 דורות קדימה. אבל להנות ממה שאתה עושה. אני בטוח שלא כיף לו ולמשפחתו שם.
ולמה בכלל צריך לסדר את המשפחה 10 דורות קדימה? מי יודע מה יהיה איתו או עם משפחתו עוד 10 דורות קדימה?
לא היית עובר לסין עם כל המשפחה (+בוא נגיד פחות נהנה שם) בעבור הגדלת השכר שלך כפול מיליארד ארבע מאות מליון?
אני מסופק.
תן לי הגדלה של השכר באותו היחס ואני לא פה כבר שלשום.
ובעניין ה"לא כיף": אני לא חושב שהם כ"כ סובלים, אני מניח שיותר נוח היה בארץ אבל אתה חושב שלבניון ומשפחתו היה יותר נוח בסנטאנדר? בין העונות אני קורא שהוא מפצה יופי את המשפחה שלו, כאן בארץ, במיאמי, בקריביים, בסינגפור, במקביל דואג להביא את המשפחה מהארץ לשם כך שגעגועים לא ממש יש שם, אחלה חיים יש להם.
נערך לאחרונה על ידי delta7 ב 02 מרץ 2018, 21:28, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

delta7 כתב: +1
אכן חלק מהשערים שהשוערים שם סופגים מביכים אבל שיחקו ומשחקים שם שחקני התקפה זרים מצויינים ועובדה שהוא לפניהם.
הוא לפניהם כי רוב מי שמגיע לשם למעשה מודיע על פרישה מכדורגל.. באים לשם אך ורק בשביל הכסף ומסיימים עם השאיפות להתקדם בתור כדורגלן
זהבי מצליח כי יש לו רעב למשחק ורעב לכסף והראשון גורם לשני..

זה ליגה פח אשפה שאני בספק אם האלופה שם לא יורדת מהלאומית

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ליגה א' מחוזקת בשחקני התקפה שהגיעו לסיבוב הופעות לפני הפנסיה.
זה לא כדורגל מה שמשחקים שם.

זהבי לוקח את המקצוע ברצינות גם שם וזה ייאמר לזכותו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

niv1 כתב: הוא לפניהם כי רוב מי שמגיע לשם למעשה מודיע על פרישה מכדורגל.. באים לשם אך ורק בשביל הכסף ומסיימים עם השאיפות להתקדם בתור כדורגלן
זהבי מצליח כי יש לו רעב למשחק ורעב לכסף והראשון גורם לשני..

זה ליגה פח אשפה שאני בספק אם האלופה שם לא יורדת מהלאומית
לא חולק עליך על רמת הליגה שם.
אתה כותב "רוב מי שמגיע לשם...", אז בכל זאת כנראה יש כמה בעלי שם שלא באו אחרי הפרישה ועובדתית הוא לפניהם...

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

שיהיה ברור - ערן זהבי הוא מקצוען ברמות אחרות, ווינר בנשמה שלו ואין הרבה כמוהו.

אבל - אי אפשר לקבל כזאת זיקפה לאומית (מה שהלך היום בטוויטר..איף..) ממשחקים ברמה הזאת ובליגה הזאת. קראו לו מכונה, פנומן, יוסיפוביץ' הלא-אובייקטיבי לא הפסיק לקרוא לזה פורנו.

מ-וגזם.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

ההשוואות שעושים בינו לבין שאר הכוכבים שם פשוט מגוכחות.

כל הכוכבים מגיעים לשם אחרי שכבר עשו את שלהם באירופה, בעיקר כדי לעשות ארגזים בלי להתאמץ.
היחיד שבא לעבוד באמת זה זהבי והתוצאות בהתאם.

מי שחושב שזהבי מתקרב לקרסוליים של שחקנים כמו האלק וטבס, צריך להתאשפז בדחיפות.

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

ReDo כתב:ההשוואות שעושים בינו לבין שאר הכוכבים שם פשוט מגוכחות.

כל הכוכבים מגיעים לשם אחרי שכבר עשו את שלהם באירופה, בעיקר כדי לעשות ארגזים בלי להתאמץ.
היחיד שבא לעבוד באמת זה זהבי והתוצאות בהתאם.

מי שחושב שזהבי מתקרב לקרסוליים של שחקנים כמו האלק וטבס, צריך להתאשפז בדחיפות.
לא מבין למה זה מוריד ממה שזהבי עושה שם. אם אתה סיני חמוד אוהד גוואנגז'ו, את מי תעדיף בחוד שלך, זהבי או האלק?

נכון שיוסיפוביץ הפך להיות צ'יר לידר בכל מה שקשור אליו, עדיין הייחודיות שלו ראויה להערצה. בטח במדינת כדורגל מפוארת כמו שלנו

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

delta7 כתב: לא היית עובר לסין עם כל המשפחה (+בוא נגיד פחות נהנה שם) בעבור הגדלת השכר שלך כפול מיליארד ארבע מאות מליון?
אני מסופק.
תן לי הגדלה של השכר באותו היחס ואני לא פה כבר שלשום.
ובעניין ה"לא כיף": אני לא חושב שהם כ"כ סובלים, אני מניח שיותר נוח היה בארץ אבל אתה חושב שלבניון ומשפחתו היה יותר נוח בסנטאנדר? בין העונות אני קורא שהוא מפצה יופי את המשפחה שלו, כאן בארץ, במיאמי, בקריביים, בסינגפור, במקביל דואג להביא את המשפחה מהארץ לשם כך שגעגועים לא ממש יש שם, אחלה חיים יש להם.
אחלה חיים יש להם שם. אבל לא כמו שהיה להם פה.

הוא הרוויח פה מיליון יורו נטו בעונה. הציעו לו עוד 2-1.5 מיליון יורו נטו לעונה למשך 4 שנים. נטו!!!!!
לא יודע מה אדם צריך יותר מזה. זה שסכום אדיר שיכול לסדר את הילדים והנינים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מה שהכי מניע את זהבי זה האגו. הוא עצמו הודה באחד הראיונות שהמטרה המרכזית שלו שיזכרו אותו וידברו עליו גם בעוד 20-40 שנה.
בנוסף, יש לו סוג אופי שחייב להוכיח לכולם בארץ שהוא הכי טוב. זה מה שמניע אותו וזה מה שגורם לו לרעב בלתי נגמר.
בנוסף 2, הוא מאוד אוהב כסף(מי לא בעצם?) והוא מנסה לעשות כמה שיותר עד סוף הקריירה ובשביל זה הוא צריך לעבוד קשה גם שם, כדי לקבל את החוזים המפלצתיים שם.

אלה דברים שאין לשאר הזרים שמגיעים לסין. רובם שחקנים שהרוויחו סכומים גבוהים גם לפני, ולרובם את האגו הזה להוכיח לכולם שהם הגדולים ביותר בארצם.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

RedBend כתב: לא מבין למה זה מוריד ממה שזהבי עושה שם. אם אתה סיני חמוד אוהד גוואנגז'ו, את מי תעדיף בחוד שלך, זהבי או האלק?

נכון שיוסיפוביץ הפך להיות צ'יר לידר בכל מה שקשור אליו, עדיין הייחודיות שלו ראויה להערצה. בטח במדינת כדורגל מפוארת כמו שלנו
כל הכבוד לו. ההשקעה שלו באמת ראויה להערכה.

אבל עם כל הכבוד, הוא משחק בליגה למקומות עבודה מחוזקת בכוכבי על שבאו להעביר את הזמן.

העובדה שמנסים להאדיר את ההישגים שלו ע"י השוואות לביצועים של שאר השמות הגדולים שם היא לא יותר מגניבת דעת.

שלח תגובה