כדורגל עולמי 17/18

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: כדורגל עולמי 17/18

שליחה על ידי The red one »

אוי מה שהלך בברנבאו

יומיים משוגעים

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שופט בושה וחרפה. נתן פנדל מתנה שניה לסיום ועוד הרחיק את בופון(!!!).

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

שריקה גבולית אבל יותר מוצדקת מאשר טעות לדעתי.
חוסר ריכוז של שנייה, כי בלי המגע היה שם גול של 100%. התעלות של רונלדו שעלה כלכך גבוה להוריד את זה למרכז הרחבה.
כואב הלב על בופון. איזה משחק אכזר.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

זה לא פנדל בשום צורה. במקום בופון הייתי משחזר את הנגיחה של זידאן. לפחות לפרוש מליגת האלופות עם סטייל.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

Guevara כתב:זה לא פנדל בשום צורה. במקום בופון הייתי משחזר את הנגיחה של זידאן. לפחות לפרוש מליגת האלופות עם סטייל.
רק לשופט ולא לשחקן.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

פנדל גבולי וזה יותר קרוב לפנדל מאשר ללא פנדל. בסופו של יום בסיכום 2 המשחקים הקבוצה שהייתה יותר טובה עלתה. אי אפשר להתווכח על זה

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

סתם שופט אפס

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

לא ראיתי לנכון לראות את המשחק בערב יום השואה
אבל ראיתי עשרות סטטוסים נגד רונאלדו.
ממה שהבנתי הוא רק הבקיע את הפנדל וחגג, אפילו לא זה שהוכשל לכאורה, כך שאי אפשר לטעון להצגה שלו. על מה היה הכעס כלפיו?

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

"עזאזל יודע מה השופט האנגלי האומלל היה צריך לעשות. אפילו בופון עצמו אמר מיד אחרי שריקת הסיום: "זו היתה עשירית פנדל". תחשבו על זה לרגע. גם בופון מודה כי בנעטיה לא חף מפשע לחלוטין. מצד שני, זו גם לא היתה עבירה ברורה. ואפשר להתווכח פה עד המונדיאל על אחוזים. האם מדובר ב"עשירית פנדל", "שליש פנדל" או "חצי פנדל". זה לא ממש משנה. עובדה היא שאין פה החלטה טובה. כולם צודקים וטועים בו זמנית. זה טבעו של הכדורגל. אם אוליבר לא שורק, הוא מקפח את ריאל. אם הוא שורק, הוא מקפח את יובנטוס.

אפשר להזדהות עם סערת הרגשות של בופון וחבריו אחרי המאמץ המדהים במשחק היסטורי בכל קנה מידה. אבל למה לכל הרוחות הם חושבים שהפסיקה חייבת ללכת איתם באופן אוטומטי? האם גונסאלו היגוואין היה מסרב אתמול לבעוט פנדל אחרי שריקה זהה לחלוטין ברחבה השניה בדקה ה-93? האם בופון היה אומר לשופט: "עזוב, ידידי. זוכר איזו מספרת דפק כריסטיאנו לפני שבוע? ריאל שחטה אותנו בטורינו. מגיע להם לקבל צ'אנס בהארכה. כולה עשירית פנדל, בוא נגיד שלא היה כלום"? אתם מסוגלים לדמיין את זה? מונטארי כבר יודע את התשובה.

האשמה הגדולה ביותר לספיגת השער הזה מוטלת על הגנת יובנטוס עצמה, שהחלה לגלות סימנים של עייפות ועצבים בדקות הסיום, ואפשר היה לראות זאת כאשר ג'ורג'ו קייליני כמעט נגח שער עצמי. ואסקס היה השחקן היחיד של ריאל במרכז הרחבה בהתקפה הגורלית, והשמירה עליו היתה לקויה על גבול ההפקרות. מבחינת הצופה הנייטרלי, זה יש מעט מאוד סיכויים לראות קאמבק מושלם כזה. ההארכה היתה התסריט הנהדר עבור אוהדי הכדורגל הטהור, והוא נגנז באופן אכזרי - אבל בעיקר באשמת יובה עצמה. זו הבעיה המרכזית, ורק לאחר מכן אפשר לבוא בטענות לאוליבר."

ממצא יפה את הדיון יפה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

יש לי תחושה שאתה אוהד ריאל.

בכל מקרה, שופטי העבר ושופט הכותב בעיתון אס המדרידאי טוענים גם הם שזה לא פנדל.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

https://twitter.com/RMadridInfo/status/ ... %2F3149734" onclick="window.open(this.href);return false;

אתה באמת יכול להגיד שזה לא אפילו ספק לפנדל?

כבר ראינו הרבה יותר ספק מזה שנשרקו.. בסיכום, מי שהייתה טובה יותר ב2 המשחקים עלתה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

זה לא משנה מי הייתה טובה יותר. מה קשור בכלל?

פשוט נמאס שמשחקים כל כך חשובים מוכרעים ע״י השופטים. לא שורקים על דבר כזה בשניה האחרונה, פשוט לא.
גם במשחק בטורינו היה פנדל שלא נשרק על קוואדראדו אבל לא היה רעש כל כך גדול כי לטיימינג יש משמעות גדולה. אם השער של איסקו היה נפסל בדקה ה93 תאמין לי שגם אז היה רעש גדול וזה לא היה עובר ככה סתם.

אה, ועוד לתת אדום לבופון במשחקו האחרון במפעל. זה בכלל מטריף.
מקווה שבעונה הבאה יכניסו שופט טלוויזיה. לפחות למשחקי הנוקאאוט.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

CrazyRed7 כתב:זה לא משנה מי הייתה טובה יותר. מה קשור בכלל?

פשוט נמאס שמשחקים כל כך חשובים מוכרעים ע״י השופטים. לא שורקים על דבר כזה בשניה האחרונה, פשוט לא.
גם במשחק בטורינו היה פנדל שלא נשרק על קוואדראדו אבל לא היה רעש כל כך גדול כי לטיימינג יש משמעות גדולה. אם השער של איסקו היה נפסל בדקה ה93 תאמין לי שגם אז היה רעש גדול וזה לא היה עובר ככה סתם.

אה, ועוד לתת אדום לבופון במשחקו האחרון במפעל. זה בכלל מטריף.
מקווה שבעונה הבאה יכניסו שופט טלוויזיה. לפחות למשחקי הנוקאאוט.
קשור מאוד שריאל היו טובים יותר בסיכום. כי זה לא שהקבוצה שהייתה פחות טובה עלתה בגלל שיפוט.

מעניין שלא יצאת בתלונות שבקאמפ נואו דזקו לא קיבל פנדל של אלף אחוז...

ובופון? אני מעריץ שלו אבל בוא נגיד את האמת, הוא יצא טיפש. אם עוצר לכריס את הפנדל הכל פתוח. ברגע שהורחק גם אם הפנדל היה נעדף, לא היה ליובה סיכוי 30 דקות ב10 שחקנים.
נערך לאחרונה על ידי niv1 ב 12 אפריל 2018, 18:05, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

CrazyRed7 כתב:
ועוד דבר. לא מבין את ההגיון בדברים האלה
לא צרייכה להיות שום התחשבות ושיקול דעת בדקה שבה מתבצעת פעולה כלשהי. מה שונה דקה 90 מדקה 5? כדורגל משחקים 90+ דקות ולא צריך להיות שיפוט שונה בין הדקות

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ברור שצריכה להיות התחשבות. אין שיקול דעת בכדורגל?
כניסה מסוימת בדקות ראשונות בדרך כלל לא מזכה בכרטיס צהוב לעומת אותה עבירה בדקות מאוחרות יותר.
שחקן שסוחב כרטיס צהוב לא יקבל צהוב שני על כל עבירה ותהיה קצת יותר סבלנות כלפיו מאשר שחקן בלי צהוב.
יכול לתת עוד כמה דוגמאות. לא מכריעים התמודדות עם פנדל כל כך שנוי במחלוקת בשניה האחרונה(!). רק פנדל 100% היה מתקבל על הדעת.

שלח תגובה