כדורגל עולמי 17/18

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: כדורגל עולמי 17/18

שליחה על ידי bs war »

South Boy כתב:
איך אפשר להזכיר את השמות הבינוניים האלה עם תור הזהב של איטליה ולא להבין את הנסיגה שלהם?
בופון הוא כמובן מחוץ למשוואה, לא שייך בכלל לדור הזה.
עם כל הכבוד לבונוצי ברזאלי וקייליני אף אחד מהם לא מתקרב למלדיני נסטה וקנאברו ואפילו לא לשמות עתיקים יותר כמו בארזי, הטובים ביותר בדורם שיכולים להיות מביאי כדורים בהשוואה לבלמים הגדולים ביותר בתולדות איטליה.
איזה שחקן בקישור של איטליה היום יכול לצחצח לפירלו את הנעליים? איפה הם ימצאו עוד בולדוג כמו גאטוסו? דה רוסי גם בשיאו לא היה כמוהו.
ובהתקפה זה בכלל השיא, בנבחרת שבה שיחקו שחקני התקפה כמו טוטי דל פיירו אינזאגי ובאג'יו לא יכולה לאפשר לשחקנים כמו בלוטי ואימובילה (וואו איזה רכיכה של שחקן) ללבוש את המדים שלה, זאת פשוט בדיחה לא רצינית.
אין ספק שלמאמן יש הרבה אשמה כמו שציינתי אבל אי אפשר תמיד לברוח לשם, זה הדור הכי עלוב של נבחרת איטליה שאני זוכר מאז שאני רואה כדורגל ואני בטוח שיש כאן ותיקים ממני שאפילו יעידו על יותר זמן.
אפשר לראות את הנסיגה בכדורגל האיטלקי בעיקר דרך הליגה שלהם, הנבחרת היא רק מראה. קבוצות איטלקיות ששלטו באירופה והתבססו כמעט אך ורק על תוצר מקומי היום מחווירות אפילו ליד הפועל באר שבע ומתקשות להוציא שחקנים מקומיים שהם אפילו חצי ראויים.
ועדיין, הכל יחסי. כיום נבחרת איטליה שווה לפחות טופ 10. לפחות.
גם ברזיל הנוכחית לא משתווה לברזיל של רונאלדו-ריבאלדו-רונאלדיניו, זה לא מונע ממנה להיות אחת הנבחרות הטובות בעולם כיום.

אנחנו עדיין מדברים על נבחרת שהייתה אחת המרשימות ביורו האחרון והגיעה לגמר היורו שלפניו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

היורו היה לא יותר מהבלחה.
איטליה חלשה כבר שנים.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ForeverRed כתב:היורו היה לא יותר מהבלחה.
איטליה חלשה כבר שנים.
שניהם?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ForeverRed כתב:היורו היה לא יותר מהבלחה.
איטליה חלשה כבר שנים.
די נו.
בוא נתחיל מזה שלא בכל קמפיין נבחרת יכולה להצליח. תראו את גרמניה, ברזיל וכו׳.
איטליה אומנם עפה ב-2 שלבי בתים בעשור האחרון אבל גם הייתה ברבעי גמר, גמר, ולקינוח זכתה במונדיאל 2006. לא רע בכלל.
היום יש דור פחות טוב, נכון, אבל עדיין דור ששווה הרבה יותר ממה שאלישע האיטלקי הוציא אתמול.
שים מאמן כמו קונטה, אלגרי, אנצ׳לוטי או אפילו אינזגי הצעיר ותקבל את אחת הנבחרות החזקות בעולם, כי סגל השחקנים מספיק טוב(עד הפרישה של בופון, ברזאלי, קייליני ודה רוסי).

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

CrazyRed7 כתב: די נו.
בוא נתחיל מזה שלא בכל קמפיין נבחרת יכולה להצליח. תראו את גרמניה, ברזיל וכו׳.
איטליה אומנם עפה ב-2 שלבי בתים בעשור האחרון אבל גם הייתה ברבעי גמר, גמר, ולקינוח זכתה במונדיאל 2006. לא רע בכלל.
היום יש דור פחות טוב, נכון, אבל עדיין דור ששווה הרבה יותר ממה שאלישע האיטלקי הוציא אתמול.
שים מאמן כמו קונטה, אלגרי, אנצ׳לוטי או אפילו אינזגי הצעיר ותקבל את אחת הנבחרות החזקות בעולם, כי סגל השחקנים מספיק טוב(עד הפרישה של בופון, ברזאלי, קייליני ודה רוסי).
מונדיאל 2006 היה לפני יותר מעשור.
בשנים האחרונות זה לא זה.

ברור שהם שווים יותר, אבל אני לא מופתע שהם עפו. שבדיה נבחרת חזקה. לא מבין את ההלם של האנשים.

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

CrazyRed7 כתב:שמע אחי לא יודע כמה אתה רואה את הליגה האיטלקית וכמה אתה מכיר את השחקנים האיטלקים אבל כמעט כל מה שכתבת זה שטות אחת גדולה.
לאיטליה יש בור באמצע ובעמדות המגנים, נכון, אבל בכל שאר העמדות(איפה פחות איפה יותר) היא מחזיקה מהשחקנים הטובים בעולם ולא נופלת מאף נבחרת אחרת.
פחות מרבע גמר מונדיאל ויורו זה כישלון עצום לנבחרת עם שחקנים כאלה.
באמת? לאיטליה של היום יש בהתקפה שחקנים מהטובים בעולם? אתה רציני? אני יכול לחשוב על לפחות עשר נבחרות עם שחקני התקפה טובים יותר.
יש להם מרכז הגנה חזק ותו לא, בינוניים פלוס בכל שאר חלקי המגרש ובלי מאמן שמוציא מים מהסלע כמו קונטה זה נראה כמו שזה נראה אתמול.
אני לא מבין איך אפשר להגיד שהליגה שלהם לא הלכה אחורה כשהם כבר שנים מזדנבים אחרי הפרימיירליג הלה ליגה והבונדסליגה, לא לפני הרבה זמן הליגה הזאת נחשבה לטובה בעולם שהוציאה כמה מהשחקנים הכי טובים בהיסטוריה של המשחק, מה יש שם היום? בודדים בים של בינוניות, ואני כן צופה בליגה הזאת ובגלל זה תמיד משווה לזמנים שהליגה הזאת הייתה הרבה יותר טובה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הליגה האיטלקית לא מזדנבת אחרי הפרמיירליג בשום מצב. לפחות לא באיכות הקבוצות.
יובה עשתה פעמיים גמר ליגת האלופות ב3 השנים האחרונות כשאף אנגלית לא באזור חיוג בכלל.
גם רומא ונאפולי חזקות אבל בגלל חוסר מסורת וניסיון לא מגיעות רחוק באירופה.
וכל זה כשמילאן ואינטר דשדשו בשנים האחרונות ועכשיו מתרוממות בזכות הכסף הסיני.

לגבי הסגל האיטלקי,
שוערים - בופון ודונארומה.

בלמים - קייליני וברזאלי שפרשו(ואת מקומם יתפסו צעירים דוגמת רוגאני וקאלדרה) ובונוצ׳י.

מגנים - קונטי המצוין(פצוע), זאפקוסטה, דאמברוסיו, ספינצולה - לא הטופ של הטופ אבל כולם משחקים בקבוצות גדולות וחזקות.

קישור - דה רוסי, וראטי, מרקיזים, ג׳ורג׳יניו, פלורנצי וחבר׳ה צעירים כמו לורנצו פלגריני, גליארדיני וכו׳ - גם כאן אמצע מעולה.

התקפה - אינסינייה(האיטלקי הכי טוב שבכלל לא שותף אתמול), אל שרעווי, ברנרדסקי, קאנדרבה, בונוונטורה, אימובילה ובלוטי - לא ההתקפה של ארגנטינה אבל עדיין התקפה מצוינת. קונטה התמודד עם התקפה פחות טובה ועשה הרבה יותר.

איך אפשר להגיד על סגל כזה בינוני?זה סגל טופ 8 בעולם, קל. וזה בתקופה ה״פחות טובה״ של הדור האיטלקי.
נערך לאחרונה על ידי CrazyRed7 ב 14 נובמבר 2017, 11:28, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

South Boy כתב:
אני יכול לחשוב על לפחות עשר נבחרות עם שחקני התקפה טובים יותר.
תן

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

bs war כתב:
תן
ברזיל, צרפת, גרמניה, בלגיה, ארגנטינה, ספרד, פורטוגל, אנגליה, אורוגוואי ואפילו קרואטיה, יש עוד כמה גבוליות שאני בטוח שלא תסכים אבל לדעתי לכל אחת מהנבחרות האלה יש התקפה יותר טובה מלאיטליה וזה עצוב כי איטליה לא צריכה להיות מוזכרת באותה נשימה עם רוב הנבחרות האלה.
קרייזי, נראה לי שיש פער גדול מדי בתפיסה של כל אחד את המושג "טופ עולמי" ולכן לא נראה לי שנצליח להסכים על משהו, רק שים לב כמה פעמים המשפט "לא הטופ אבל..." מופיע בתגובה שלך.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

South Boy כתב:
ברזיל, צרפת, גרמניה, בלגיה, ארגנטינה, ספרד, פורטוגל, אנגליה, אורוגוואי ואפילו קרואטיה, יש עוד כמה גבוליות שאני בטוח שלא תסכים אבל לדעתי לכל אחת מהנבחרות האלה יש התקפה יותר טובה מלאיטליה וזה עצוב כי איטליה לא צריכה להיות מוזכרת באותה נשימה עם רוב הנבחרות האלה.
קרייזי, נראה לי שיש פער גדול מדי בתפיסה של כל אחד את המושג "טופ עולמי" ולכן לא נראה לי שנצליח להסכים על משהו.
הפער נמצא בסגידה של אנשים לשמות.
ויכוח חוזר פה בפורום.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

South Boy כתב:
קרייזי, נראה לי שיש פער גדול מדי בתפיסה של כל אחד את המושג "טופ עולמי" ולכן לא נראה לי שנצליח להסכים על משהו, רק שים לב כמה פעמים המשפט "לא הטופ אבל..." מופיע בתגובה שלך.
ההתקפות של פורטוגל וקרואטיה הן לכל הפחות ברמה של איטליה ואני מפרגן. בפורטוגל אין אף שחקן התקפה רציני חוץ מרונאלדו, בקרואטיה אני לא רואה במה מנדזוקיץ׳, פריסיץ׳ וקאליניץ׳ יותר טובים מהשמות שהזכיר קרייזי. לגבי השאר אני מסכים.
אבל תוסיף לזה מרכז שדה והגנה יותר טובים משל חצי מהנבחרות שהזכרת כאן ותקבל נבחרת אולי לא הכי אטרקטיבית, אבל שחייבת להיות באזור הטופ 10 בעולם.

כל דבר פחות מזה הוא כישלון.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

South Boy כתב:
לכל נבחרת יש דור יותר מוצלח ודור פחות מוצלח. גם ספרד של היום היא לא ספרד של לפני 4 שנים. אז היא נבחרת בינונית?
יש חילופי דורות באיטליה וטבעי שיש ירידה מסוימת. יחד עם זאת, גם עם הירידה הזו, איטליה היא אחת הנבחרות הטובות בעולם(כמובן, כשיש מאמן איכותי ושחקנים מובילים בריאים ומוזמנים).
למרות הירידה(הקטנה), ההדחה אתמול היא לא בגלל הדור האיטלקי אלא בגלל מאמן הזוי שגרם לשחקנים האלה להוציא את המינימום של המינימום.

לא חייבים להסכים, זה בטוח, ולמען האמת אני קצת משוחד בכל הקשור לנבחרת איטליה ולליגה האיטלקית. :)

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

CrazyRed7 כתב: למען האמת אני קצת משוחד בכל הקשור לנבחרת איטליה ולליגה האיטלקית. :)
רואים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אתם מתפלספים יותר מדי ומתעלמים מהעובדה שבגלל שיטה הזויה, הגרלה סידרה שאיטליה תשחק בשלב הפלייאוף (היה די ברור שספרד תסיים ראשונה בבית).
ואז בצמד משחקים הכל יכול לקרות. עפו בגלל איזה שער מקרי. מזכיר לכם שגם אנחנו העפנו קבוצות יותר טובות מאיתנו בנוקאאוט ועפנו מול קבוצות פחות טובות. סה"כ די שכיח בכדורגל.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

izguy83 כתב:אתם מתפלספים יותר מדי ומתעלמים מהעובדה שבגלל שיטה הזויה, הגרלה סידרה שאיטליה תשחק בשלב הפלייאוף (היה די ברור שספרד תסיים ראשונה בבית).
ואז בצמד משחקים הכל יכול לקרות. עפו בגלל איזה שער מקרי. מזכיר לכם שגם אנחנו העפנו קבוצות יותר טובות מאיתנו בנוקאאוט ועפנו מול קבוצות פחות טובות. סה"כ די שכיח בכדורגל.
זוכרים את המשחק "ידידות" ההוא שאיטליה טיילה והפסידה 1-0 לפורטוגל שהוריד אותה לדרג 2? אז ירדנו לדרג 2, קיבלנו את ספרד והסוף ידוע....
הכי קל להאשים את השיטה, נראה לי שאפילו האיטלקים לא משתמשים בזה בתור תירוץ, פה הבכיינות פשוט יוצאת מאיתנו באופן אוטומטי.
בחיאת מה זה השטויות האלה? השיטה הזאת לא קיימת מאתמול ואיטליה לא נמצאת בדרג השני בגלל שמישהו שונא אותם, להאשים את השיטה וחוסר המזל של איטליה בהגרלה זה מגוחך.
חלאס, הם נבחרת מפוארת אבל חלשה שלא ראויה להיות במונדיאל, במקום לבכות על השיטה אפשר לעמוד ולמחוא כפיים לשבדיה שנפלה על בית אפילו יותר קשה משל איטליה, הצליחה נגד כל הסיכויים להעפיל להצלבה והדיחה את האיטלקים בצדק מוחלט ואפילו כשהם מקופחים במהלך המשחק באיטליה, ולמען האמת מאוד רציתי שאיטליה תעלה ואפילו הייתי במתח בדקות הסיום אבל הם פשוט לא ראויים.

שלח תגובה