כדורגל עולמי 17/18

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

Re: כדורגל אירופי 17/18

שליחה על ידי RedRock »

bs war כתב:בקאיוקו בצ׳לסי
עזוב שטויות
מה עם ואן דייק וקייטה??? :לאלא:

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

קייל ווקר בסיטי תמורת 53 מיליון ליש"ט.
המחירים באנגליה מופרכים רצח, לא רק על שחקנים אנגלים.
אם הייתי מנהל רכש שם רק כברירת מחדל מביא שחקן מהפרמיירליג. מספרד/גרמניה/איטליה/צרפת המחיר זול הרבה יותר תמורת שחקנים שנאמר בעדינות, לא פחות טובים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yossi כתב:קייל ווקר בסיטי תמורת 53 מיליון ליש"ט.
המחירים באנגליה מופרכים רצח, לא רק על שחקנים אנגלים.
אם הייתי מנהל רכש שם רק כברירת מחדל מביא שחקן מהפרמיירליג. מספרד/גרמניה/איטליה/צרפת המחיר זול הרבה יותר תמורת שחקנים שנאמר בעדינות, לא פחות טובים.
ואז הם בשוק למה הם לא מצליחים בזירה האירופית.
העלו להם את ההכנסות בצורה חסרת תקדים ומה הם עושים עם הכסף?קונים את אותו החרא פשוט פי 2-3 מהמחיר הריאלי.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

RedRock כתב:
עזוב שטויות
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5094888773" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

RedRock כתב:
עזוב שטויות
לייפציג לא משחררים, הגב הכלכלי של רד בול הוא עצום וכסף זה הדבר האחרון שהם צריכים. היו"ר שלהם כבר אמר ששום סכום לא יגרום להם לשחרר אותו למרות שבקיץ הבא יש לו סעיף שחרור בגובה 47 מיליון פאונד ואם קייטה ייתן עוד עונה כזאת ליברפול לא תצליח לשים עליו יד במחיר הזה. זה או עכשיו או לעולם לא אבל אני מאוד פסימי לגבי הסיכוי שיצליחו להוציא אותו מלייפציג למרות שמדווחים שהוא מאוד רוצה להגיע, גם כי אני לא בטוח שליברפול מעוניינת בו מספיק כי ההנהלה הקמצנית והעלובה שלה רק מחפשת להתמקח כמו איזה ישראלי בשוק בתאילנד.
ואן דייק בכלל לא רואה אותו מגיע, קלופ סיבך את ליברפול מאוד עם החיזורים אחרי ואן דייק והאיום בתביעה די הוריד את ליברפול ממנו, הוא מאוד רוצה לבוא אבל שוב סוטון פשוט לא משחררת, גם כי ואן דייק הוא הבלם הכי טוב בפרימיירליג ובעיקר כי נמאס לה להיות פס ייצור של ליברפול וההנהלה שלהם יודעת שאם עוד שחקן מוביל שלהם ילך לליברפול האוהדים ישרפו אותם.
בקיצור, התחילו עם שמועות על ואן דייק וקייטה ובסוף זה יסתיים עם אוקסלייד צ'מברליין ואיזה בלם אנגלי אפור. ליברפול קלאסי.

סמל אישי של משתמש
RedRock
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

ואן דייק וקייטה יגיעו. זאת רק שאלה של זמן.

ואן דייק לדעתי עושה להנהלה שם את המוות עכשיו בשביל לבוא.
על קייטה הם ישימו בסוף את ה75 מיליון ויביאו.
אני אופטימי.
לא ברור לי למה יש דיבור גם על אובמיינג, דווקא ההתקפה בסדר, במיוחד אחרי סלאח...חייבים את כל היתר לשפר.
ליאב, לפחות זה אומר שמורנו יילך כבר ויחד עם לוקאס ניפרד משני שחקנים מהיותר חלשים בסגל (עם כל האהבה ללוקאס).

בינתיים הרכש הכי רציני באנגליה נעשה ע"י מוריניו לדעתי.
הביאו מחליף קטלני לזלאטן, הביאו בלם מבטיח, ואם פריסיץ' יגיע (וזה די סגור שהוא יגיע) יהיה להם גם המון ברק בקישור, סעמק.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

לא סובל אותם אבל לדעתי גם סיטי שיחקו אותה עם ברנרדו סילבה
יוסיף להם הרבה לדעתי

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

RedRock כתב:ואן דייק וקייטה יגיעו. זאת רק שאלה של זמן.

אני אופטימי.
לא ברור לי למה יש דיבור גם על אובמיינג, דווקא ההתקפה בסדר, במיוחד אחרי סלאח...חייבים את כל היתר לשפר.
ליאב, לפחות זה אומר שמורנו יילך כבר ויחד עם לוקאס ניפרד משני שחקנים מהיותר חלשים בסגל (עם כל האהבה ללוקאס).

הביאו מחליף קטלני לזלאטן, הביאו בלם מבטיח, ואם פריסיץ' יגיע (וזה די סגור שהוא יגיע) יהיה להם גם המון ברק בקישור, סעמק.
ספאלטי לא מוכן לשחרר את פריסיץ׳. אולי ישוכנע בסוף אבל כרגע זה רחוק מלהיות ״סגור שיגיע״, ספאלטי עקשן מאוד.

סמל אישי של משתמש
RedRock
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

CrazyRed7 כתב: ספאלטי לא מוכן לשחרר את פריסיץ׳. אולי ישוכנע בסוף אבל כרגע זה רחוק מלהיות ״סגור שיגיע״, ספאלטי עקשן מאוד.
לא תהיה לו ברירה.
כמו שאיקרדי אמר במסיבת עיתונאים - מי שלא רוצה להיות באינטר, לא צריך להיות חלק מהקבוצה.
לפי הפרסומים, הוא מסתובב ליד השחקנים בדיכאון, שולח רמזים ברורים ברשתות החברתיות והיום גם קיבל שחרור מהמסע של הקבוצה לאסיה...נראה לי שמעכשיו זה רק מו"מ על הסכום\עסקת שחקנים שתיסגר.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

RedRock כתב:ואן דייק וקייטה יגיעו. זאת רק שאלה של זמן.

אני אופטימי.

אף פעם לא הייתי ידוע בתור אופטימיסט חסר תקנה, ריאלית העובדות על פני השטח רחוקות מאוד ממה שאתה מתאר.
אני יהיה בהלם מוחלט אם אחד מהם יגיע לליברפול, ואני חושב שאין בנאדם שפוי מספיק בדעתו כדי להאמין ששניהם יגיעו לליברפול.
ההנהלה של ליברפול הוא אולי החסכנית ביותר מבין מועדוני הוורלד קלאס באירופה למרות שליברפול היא אחת הקבוצות הכי רווחיות בכדורגל האירופי, מאז ש-FSG רכשו את המועדון הם לא סיימו שום חלון העברות עם הוצאות נטו של מעל 40 מיליון פאונד, אני לא רואה באיזה יקום הם שופכים סכומי כסף כאלה גם על קייטה וגם על ואן דייק, אני אגיד תודה אם יביאו אחד מהם עם עדיפות ענקית לואן דייק.
ואן דייק יכול לעשות את המוות להנהלה עד מחר, עובדתית יש לו עוד חוזה ארוך בסוטון ובלי סעיף שחרור עד כמה שאני יודע, הוא יכול לדבר ללמפה. חוץ מזה יש עוד קבוצות שהביעו עניין ואני בטוח שאם סוטון תהיה חייבת למכור היא תציע אותו גם לבאר שבע לפני ליברפול, יש הרבה דם רע בין המועדונים ולראיה האיום של סוטון להגיש תביעה להתאחדות על ליברפול בגלל משהו שכמעט כל קבוצה עושה. כל זה ואני יוצא מנקודת הנחה שליברפול בכלל תסכים לשלם את מה שסוטון דורשים, עד לרגע זה הם אפילו לא הגישו עליו הצעה אחת רשמית.
קייטה עוד יכול להגיע לליברפול בקונסטלציה מסוימת שבה לייפציג נכנעים ללחצים שלו, ברור לכולם שכסף הם לא צריכים ואם הוא רק אומר שהוא רוצה להישאר בלייפציג הם יכולים לדחות הצעות שיכולות לנפץ את שיא סכום ההעברות בלי להניד עפעף.
אובמיאנג זאת סתם הנפצה של שחקן שמקושר לחצי יבשת, למרות שהייתי שמח לראות אותו בליברפול כי העונה ארוכה ולא חושב שפירמינו יראה מספיק יציבות כדי להעמיד מספרים כמו שמצופה ממנו לאורך עונה שלמה וארוכה עם ריצה באירופה, מה שבטוח הוא שגם הוא לא יבוא לליברפול.
שמע, הלוואי והייתי חצי אופטימי כמוך, פשוט נמאס להתאכזב כל חלון מחדש וצריך לקרוא לילד בשמו, ההנהלה של המועדון לא באמת עושה מספיק כדי להחזיר את ימי הזוהר לאנפילד ואחרי שנים של תקוות שווא פשוט קשה לי להאמין להם.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ניימאר ככל הנראה עובר לפריז. 222 מיליון יורו.
הרסו את הכדורגל עם הסכומים האלה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אין יותר מדי מה לעשות נגד הסכומים הללו.
האנגליות עם חוזה השידורים החדש שלהם הכניסו את השוק לסחרור מעבר להתייקרות הטבעית.
אם פסז באמת תחתים את אלכסיס וניימאר היא הופכת לקבוצה מאוד דומיננטית.

במקום ניימאר הייתי עובר. אם הוא שואף להיות שחקן היסטורי הוא חייב לצאת מתחת לצל של מסי ולהיות הכוכב הראשי בהצגה.
עם כל הברזילאים שם יהיה לו שמח.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

yossi כתב:אין יותר מדי מה לעשות נגד הסכומים הללו.
האנגליות עם חוזה השידורים החדש שלהם הכניסו את השוק לסחרור מעבר להתייקרות הטבעית.
אם פסז באמת תחתים את אלכסיס וניימאר היא הופכת לקבוצה מאוד דומיננטית.

במקום ניימאר הייתי עובר. אם הוא שואף להיות שחקן היסטורי הוא חייב לצאת מתחת לצל של מסי ולהיות הכוכב הראשי בהצגה.
עם כל הברזילאים שם יהיה לו שמח.
בחיים לא אבין איזה ריגוש יש לשחקן ברמות האלה בלשחק בפריז סן ז׳רמן.
חוץ מהתלוש.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

bs war כתב:
חוץ מהתלוש.
מסכים...
אם הוא רוצה להוביל שיהיה טוב ממסי על הדשא, הוא צריך לקחת את זה... שניה לפני שזה קורה הוא מחפש הרפתקה שתעלים אותו מהסדר יום. מה הסיכוי שנראה ליגה צרפתית סתם ככה?

עם 222 מליון יורו של ברצלונה הם יכולים לקנות עולם כדורגל שלם ולהשאר יותר טובים פי כמה מפאריס...

הוא בטווח הקצר מחליש את ברצלונה על הדשא ובטווח הארוך הוא מחזק אותם יותר.. כל כשרון חדש יהיה בברצלונה בלי לעבור על הפייר פליי

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

bs war כתב:
חוץ מהתלוש.
האתגר לקחת איתם צ'מפיונס כשאתה הכוכב הראשי.
מסכים שבצ'לסי או יונייטד זה יותר מגניב ויותר נחשב, אבל גם שם זה עובר.
צ'ק שמן במיוחד, עיר על רמה ומושבה ברזילאית. יש פה פיתוי.

שלח תגובה