הבוזגלוס- פתאום כבר לא כועס

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
zivmay

Re: הבוזגלוס- פתאום כבר לא כועס

שליחה על ידי zivmay »

בוואלה. חחח אף אחד לא מופתע.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

CrazyRed7 כתב: איפה?
איפה לא..
כנס לוואלה למשל
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

CrazyRed7 כתב: איפה?
האתר הראשון שאני בודק. וואלה
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

כל אחד ואחד מאיתנו צריך להסתכל על יעקב בוזגלו ולהפנים לאן מובילים חמדנות ואגו.

הילד כבר חמישה חודשים בלי משכורת.

סמל אישי של משתמש
drorhalperin
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי drorhalperin »

לא היה עוזב את באר שבע היה מקבל יחס של מלך.
דיי כבר הוא בן 30 שיגיד לאבא שלו מספיק

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

איזה כיף שנפטרנו ממנו.

קללת בוזגלו משמעותה היא קללה של יעקב על בניו, אבות אכלו בוסר ושיני בנים תקהינה. הילד הענק מתקשה להשיג חוזה נוסף וכבר פוזל אל העתיד אחרי הכדורגל, הילד המקופח גמר את העונה, איך לא, מולנו ושוב העביר עונה לא משמעותית בליגת העל, הילד הערס פוטר מכפר קאסם, והילד ההוא שבשביל לדעת את השם שלו השתמשתי בגוגל פרש מכדורגל ושכח להודיע.
עוד שנתיים-שלוש הם ייעלמו מהתודעה שלנו לנצח, כשיעקב במקסימום יחליף את שלום אביטן כליצן התורן שמעלים ברדיו כדי לעשות ממנו צחוק.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

איך הגורל צחק לכולכם בפנים. לנשיא מכבי חיפה הרחמן והכל יכול, לקהל הירוק שמעולם לא טינף על שחקן, וכמובן למשפחה הכל יכולה.
הקארמה היא הזונה הכי גדולה בעולם, אף אחד לא יכול לברוח ממנה. כולכם תאכלו את מה שבישלתם וזאת רק ההתחלה.
אחחחח איזה כיף!

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

עוד נכתב, היום פרסם יעקב בוזגלו פוסט בו כתב כי "המועדון היחיד שלא לקח אחריות הוא הפועל באר שבע". בוזגלו אמר על כך: "יש לי הרבה מה לומר על מה שקורה שם, אבל אני לא רוצה שאוהדי הפועל באר שבע יתקוממו נגד המועדון. אני יודע שאלונה חשובה להם. אני מעדיף לשתוק".
לא נמאס לו לתקוף? יאללה אתה כבר לא מעניין שחרר, תרשום על שחר אולי זה יעניין את הירוקים

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אם הוא לא מעניין למה אתה כותב עליו?

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

red guy כתב:עוד נכתב, היום פרסם יעקב בוזגלו פוסט בו כתב כי "המועדון היחיד שלא לקח אחריות הוא הפועל באר שבע". בוזגלו אמר על כך: "יש לי הרבה מה לומר על מה שקורה שם, אבל אני לא רוצה שאוהדי הפועל באר שבע יתקוממו נגד המועדון. אני יודע שאלונה חשובה להם. אני מעדיף לשתוק".
לא נמאס לו לתקוף? יאללה אתה כבר לא מעניין שחרר, תרשום על שחר אולי זה יעניין את הירוקים
שירגיש חופשי לכתוב. אנחנו נבחר למי להאמין.

באמת שמגיע להם
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

"סגל, לא הוגן להשניא את ערן לוי על הקהל".

האיש בדיחה עצובה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

חשבתם שסגל ישתוק? אז חשבתם.

"בוקר טוב ליעקב בוזגלו ובוקר אור גם לשאר המגיבים והעוקבים.
בחרתי לא להגיב אתמול בדיוק כמו שלא הגבתי ביום שני בערב להודעתו של ערן לוי.

הבוקר אני שואל אותך יעקב,האם ידי יעקב או ידי עשו בכתיבה, האם מכיר את השתלשלות הדברים,או שרק ניצלת חלון זמן וחזרת לפריים, האם שמעת מה שחקן אמר בתאום עם עיתונאים ודקה אחרי משחק , האם קראת את תגובותי, או שרק דאגו להשתמש בך יועצי האחיטופל , או שאתה בעצם אחיטופל?
ולעינייננו.
מילה רעה לא נכתבה על ערן כי אני אייל סגל אוהד מלידה של מכבי נתניה ואוהד של ערן לוי מהרגע שרגלו דרכה במועדון, הצהרתי קבל עם ועדה וכלפי ערן לוי ב4 עיניים,שכל עוד הצוות המקצועי יחפוץ בשרותיו הוא יהיה במכבי נתניה.
כל שנכתב כתגובה להתנהלותו הלא אחראית , היתה העמדה במקום שמופנת לא רק לערן, מופנת לכל השחקנים והאוהדים והעיתונאים והיעקב בוזגלואים, שמכבי נתניה היא לפני הכל,היא לפני הבעלים והיא לפני המאמנים והיא לפני השחקנים.
ולא יווצר מצב שעובד מועדון ינסה לשפר את מצבו הכלכלי דרך אמצעי תקשורת ואוהדים,בטח ובטח זה לא יקרה במשמרת שלי.

ועכשיו בנימה אישית, באמת באמת באמת, גידלת טאלנטים, בשורה התחתונה הצלחת!
אבל, זה לא אומר ששיטת יעקב בוזגלו תצליח גם במקרים אחרים ולכן, בוא תנצל את "חלון הזמנים" שניתן לך לשמור על מעט צניעות, באמת שמה שקורה במכבי נתניה זה הכי רחוק משיטת יעקב בוזגלו, תשאר אתה באזור הנוחות שלך ותן לנו לבנות משהו חדש ורענן ואחר ובלי כותרות ובלי משברים ובלי רעשים, אך תמיד תמיד כשתירצה לראות איך אפשר לעשות זאת נכון ובלי כסף גדול,אתה מוזמן לביקור.
בהצלחה לך ובעיקר בריאות טובה והחלמה מהירה לאלמוג."

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

ForeverRed כתב:חשבתם שסגל ישתוק? אז חשבתם.

"בוקר טוב ליעקב בוזגלו ובוקר אור גם לשאר המגיבים והעוקבים.
בחרתי לא להגיב אתמול בדיוק כמו שלא הגבתי ביום שני בערב להודעתו של ערן לוי.

הבוקר אני שואל אותך יעקב,האם ידי יעקב או ידי עשו בכתיבה, האם מכיר את השתלשלות הדברים,או שרק ניצלת חלון זמן וחזרת לפריים, האם שמעת מה שחקן אמר בתאום עם עיתונאים ודקה אחרי משחק , האם קראת את תגובותי, או שרק דאגו להשתמש בך יועצי האחיטופל , או שאתה בעצם אחיטופל?
ולעינייננו.
מילה רעה לא נכתבה על ערן כי אני אייל סגל אוהד מלידה של מכבי נתניה ואוהד של ערן לוי מהרגע שרגלו דרכה במועדון, הצהרתי קבל עם ועדה וכלפי ערן לוי ב4 עיניים,שכל עוד הצוות המקצועי יחפוץ בשרותיו הוא יהיה במכבי נתניה.
כל שנכתב כתגובה להתנהלותו הלא אחראית , היתה העמדה במקום שמופנת לא רק לערן, מופנת לכל השחקנים והאוהדים והעיתונאים והיעקב בוזגלואים, שמכבי נתניה היא לפני הכל,היא לפני הבעלים והיא לפני המאמנים והיא לפני השחקנים.
ולא יווצר מצב שעובד מועדון ינסה לשפר את מצבו הכלכלי דרך אמצעי תקשורת ואוהדים,בטח ובטח זה לא יקרה במשמרת שלי.

ועכשיו בנימה אישית, באמת באמת באמת, גידלת טאלנטים, בשורה התחתונה הצלחת!
אבל, זה לא אומר ששיטת יעקב בוזגלו תצליח גם במקרים אחרים ולכן, בוא תנצל את "חלון הזמנים" שניתן לך לשמור על מעט צניעות, באמת שמה שקורה במכבי נתניה זה הכי רחוק משיטת יעקב בוזגלו, תשאר אתה באזור הנוחות שלך ותן לנו לבנות משהו חדש ורענן ואחר ובלי כותרות ובלי משברים ובלי רעשים, אך תמיד תמיד כשתירצה לראות איך אפשר לעשות זאת נכון ובלי כסף גדול,אתה מוזמן לביקור.
בהצלחה לך ובעיקר בריאות טובה והחלמה מהירה לאלמוג."
פיספסתי משהו? מה קשור יעקב בוזגלו לסגל?

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

blueman כתב:
פיספסתי משהו? מה קשור יעקב בוזגלו לסגל?
האבא המצטיין פרסם בעמוד פייסבוק שלו פוסט תמיכה בערן לוי (שפתח מול המצלמות את סוגיית החוזה שלו, בצורה בוזגלואית להפליא) ונגד סגל. כמובן שהאבא מצודד באלו שפותחים הכל בתקשורת, ובא בטענות על זה שסגל צריך לתת ללוי חוזה שמן יותר. הוא כמובן לא טרח לציין שלפני מספר חודשים לוי חתם על חוזה חדש וכנראה מנסה להתנער מלכבד אותו. אולי איזה מועדון ירוק ואובדני יושב לו על הכתף...?

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

תגובות אפשריות עם פוסט לפנתיאון.

שלח תגובה