שיר הקונטרה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

Re: שיר הקונטרה

שליחה על ידי YallaHapoel »

נסחפים קצת...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

מעניין לי תקושניר השירים האלה
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

רייכסטאג, גרמנים...תמשיכו להיות חיקוי של הגועל בקהל של חיפה והפועל ת״א.

אין בעיה, לא נשיר.
אח״כ יגנבו שלטים מפאקינג אוהדים של מכבי פ״ת ועוד כל מיני כאלה. אין בעיה - לא נשתתף.

אחר כך לא תבינו למה אנשים מרגישים לא מזוהים.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

RedRock כתב:רייכסטאג, גרמנים...תמשיכו להיות חיקוי של הגועל בקהל של חיפה והפועל ת״א.

אין בעיה, לא נשיר.
אח״כ יגנבו שלטים מפאקינג אוהדים של מכבי פ״ת ועוד כל מיני כאלה. אין בעיה - לא נשתתף.

אחר כך לא תבינו למה אנשים מרגישים לא מזוהים.
מי מרגיש לא מזוהה? אתה?
אני ואני מניח שעוד הרבה מאוד אנשים מרגישים מאוד מזוהים עם הארגון, גם אם לא מסכימים על דברים מסוימים.
והגניבה של הדגל זה משהו בין ארגונים שגם לא בוצע על ידי הארגון עצמו.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

בספק אם 80 אחוז ממי ששר להם גרמנים , יודע למה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

yakar כתב:בספק אם 80 אחוז ממי ששר להם גרמנים , יודע למה.
למה באמת זה נדבק בהם?

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

The red one כתב: למה באמת זה נדבק בהם?
מהתקופה של קשטן שם אם אני לא טועה. הם היו מנצחים 1-0 לא משכנע כזה כמו נבחרת גרמניה באותם שנים.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

yakar כתב:בספק אם 80 אחוז ממי ששר להם גרמנים , יודע למה.
עזוב תכינוי העתיק שדבק בהם, היום אתה יודע בדיוק למה הכוונה.
קיצוני מדי? לטעמי ממש ממש לא אבל כל אחד והגבולות וההשקפות שלו.

ולמען האמת לא שמעתי מישהו שר גרמנים במקום צהובים בשיר הזה. לא קריטי מבחינתי.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

במקום לזרוק פה יציאות ולבלבל ת מוח תדייקו בעובדות, כמה פרטים חשובים":

1. יש שיר אליפות שלנו יש בו שורה אחת על מכבי ועל כך שהצהובים קיבלו בתחת, לא הגרמנים, וזה מה הקהל שר, אם 20 ילדים בוחרים לשיר מילים אחרות עניין שלהם, יש שיר עם מילים מאוד ברורות, מי שיש לו בעיה עם זה שיש שם שורה על מכבי? שיתמודד איתה, זה השיר, אלה המילים ואנחנו שרים אותו כמו כל שאר השירים ובתאכלס לא אמורה להיות בעיה עם זה, וגם אם כן ומפריעה לכם השורה על מכבי אתם לא חייבים לשיר ולהגיד את זה שזה מפריע לכם פעם אחת או פעמיים זה מספיק לא צריך 20 תאמינו לי קראנו הכל, קראנו והפנמנו ולטעמינו השיר טוב ככה ואין בו שום דבר פסול הוא יצא וככה הוא ימשיך להיות ביציע באותה מתכונת ואנחנו לא מכריחים אף אחד לשיר אותו, לדעתי האישית שיר נדיר במיוחד השורה על ה 21.5.

2. למה אתם מזיינים את השכל ומדברים על הארגון כאילו הארגון לקח דגל למכבי פתח תקווה???
עזבו בצד שזה חלק מהתרבות אולטראס של גניבת ציוד אחד לשני וכל ילד בכיתה ח' שמתעניין קצת באולטראס יודע את זה כולל חברי הארגון של פתח תקווה, עזבו את זה שבמקרה יצא לי לשמוע על הסיפור ואפילו לא הייתה שם אלימות בכלל, עזבו את זה שבעיניי באופן אישי זה מיותר כי אין לנו שום קשר ויריבות עם פתח תקווה אבל רבאק, למה להגיד הארגון לקח? הארגון לא לקח את הדגל לפתח תקווה וכשהארגון לוקח משהו או מבצע פעולה כל שהיא הוא גם לוקח אחריות כמו גדול אז חדל פטפטפת והפצת שמועות לא נכונות.

3. יש עוד פירמות ביציע, יש עוד קבוצות של אוהדים שמתארגנים בינם לבין עצמם בין אם זה בדרומי, במזרחי או אפילו הנשים שעשו עכשיו משהו בינן לבין עצמן, הפירמות האלה פועלות באופן עצמאי יש לכם תלונות לפחות תפנו למי שצריך.

4. השיר על גניבת הבאנר, כן, שבוע לפני מכבי בבית מדליקים קצת אווירה, קצת יאללה לזיין את מכבי קצת באנר בפנים ושבוע טוב, זה לא שיר ששרים בכל משחק זה שיר ששרים לפני מפגשים ובמפגשים עם היריבה העיקרית שלנו על התואר, סה טו אל תעשו מזה משהו שזה לא ואל תציגו את זה כאילו כל שבוע חורשים על השיר הזה, שרים אותו בסיום המשחק האחרון לפני מכבי (כמו היום) ובמשחק עצמו, לגבי השימוש ברייכסטאג אני לא שמעתי וישבתי לא רחוק מהגוש ככה שאם מישהו השתמש במילה זה מספר מועט של אנשים שאין לאף אחד פה לא לי ולא לכם ולא לאיש גדר יכולת לשלוט ולקבוע להם מה יוצא מהפה שלהם, החשוב זה שזה מיעוט והשיר שבאמת כולם שרים לא כולל רייכסטאג וכל השיט הזה, זה בדיוק כמו שאני לא יכול לראות אוהדים שמקללים את ברדה אחרי איבוד כדור אבל אין לי מה לעשות נגד זה אי אפשר לחנך את כל העולם.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

oranu כתב:במקום לזרוק פה יציאות ולבלבל ת מוח תדייקו בעובדות, כמה פרטים חשובים":

1. יש שיר אליפות שלנו יש בו שורה אחת על מכבי ועל כך שהצהובים קיבלו בתחת, לא הגרמנים, וזה מה הקהל שר, אם 20 ילדים בוחרים לשיר מילים אחרות עניין שלהם, יש שיר עם מילים מאוד ברורות, מי שיש לו בעיה עם זה שיש שם שורה על מכבי? שיתמודד איתה, זה השיר, אלה המילים ואנחנו שרים אותו כמו כל שאר השירים ובתאכלס לא אמורה להיות בעיה עם זה, וגם אם כן ומפריעה לכם השורה על מכבי אתם לא חייבים לשיר ולהגיד את זה שזה מפריע לכם פעם אחת או פעמיים זה מספיק לא צריך 20 תאמינו לי קראנו הכל, קראנו והפנמנו ולטעמינו השיר טוב ככה ואין בו שום דבר פסול הוא יצא וככה הוא ימשיך להיות ביציע באותה מתכונת ואנחנו לא מכריחים אף אחד לשיר אותו, לדעתי האישית שיר נדיר במיוחד השורה על ה 21.5.

2. למה אתם מזיינים את השכל ומדברים על הארגון כאילו הארגון לקח דגל למכבי פתח תקווה???
עזבו בצד שזה חלק מהתרבות אולטראס של גניבת ציוד אחד לשני וכל ילד בכיתה ח' שמתעניין קצת באולטראס יודע את זה כולל חברי הארגון של פתח תקווה, עזבו את זה שבמקרה יצא לי לשמוע על הסיפור ואפילו לא הייתה שם אלימות בכלל, עזבו את זה שבעיניי באופן אישי זה מיותר כי אין לנו שום קשר ויריבות עם פתח תקווה אבל רבאק, למה להגיד הארגון לקח? הארגון לא לקח את הדגל לפתח תקווה וכשהארגון לוקח משהו או מבצע פעולה כל שהיא הוא גם לוקח אחריות כמו גדול אז חדל פטפטפת והפצת שמועות לא נכונות.

3. יש עוד פירמות ביציע, יש עוד קבוצות של אוהדים שמתארגנים בינם לבין עצמם בין אם זה בדרומי, במזרחי או אפילו הנשים שעשו עכשיו משהו בינן לבין עצמן, הפירמות האלה פועלות באופן עצמאי יש לכם תלונות לפחות תפנו למי שצריך.

4. השיר על גניבת הבאנר, כן, שבוע לפני מכבי בבית מדליקים קצת אווירה, קצת יאללה לזיין את מכבי קצת באנר בפנים ושבוע טוב, זה לא שיר ששרים בכל משחק זה שיר ששרים לפני מפגשים ובמפגשים עם היריבה העיקרית שלנו על התואר, סה טו אל תעשו מזה משהו שזה לא ואל תציגו את זה כאילו כל שבוע חורשים על השיר הזה, שרים אותו בסיום המשחק האחרון לפני מכבי (כמו היום) ובמשחק עצמו, לגבי השימוש ברייכסטאג אני לא שמעתי וישבתי לא רחוק מהגוש ככה שאם מישהו השתמש במילה זה מספר מועט של אנשים שאין לאף אחד פה לא לי ולא לכם ולא לאיש גדר יכולת לשלוט ולקבוע להם מה יוצא מהפה שלהם, החשוב זה שזה מיעוט והשיר שבאמת כולם שרים לא כולל רייכסטאג וכל השיט הזה, זה בדיוק כמו שאני לא יכול לראות אוהדים שמקללים את ברדה אחרי איבוד כדור אבל אין לי מה לעשות נגד זה אי אפשר לחנך את כל העולם.
https://www.facebook.com/ultrasouth1/?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
מהפייסבוק שלכם היום, רייכסטאג.
בכל מקרה לי אישית זה לא כל כך מפריע אבל חלאס להיעלב ולהיכנס למגננה על כל ביקורת, אף אחד לא יצא פה על הארגון.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

יש שיר אחד שאני לא אוהב.

״פאק מכבי פאק מכבי הייל הייל״
(מי שחשב שזה ״היא״)
שהשנאה למכבי לא תהפוך אותנו לאוהדי הפועל עם שירי שואה

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

אלדר כתב:יש שיר אחד שאני לא אוהב.

״פאק מכבי פאק מכבי הייל הייל״
(מי שחשב שזה ״היא״)
שהשנאה למכבי לא תהפוך אותנו לאוהדי הפועל עם שירי שואה
לא הבנתי מה הקשר וזה אי ללא ספק.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

YallaHapoel כתב: לא הבנתי מה הקשר וזה אי ללא ספק.
זה הייל. תבדוק אותי.
התחיל או אה ולאט לאט התפתח מכיוון אוהדי הפועל תל אביב.
הקשר הוא שיש שיר שמציק לחלק מהאוהדים שיש שיר שחומק לכולם מהרדאר בגלל מחשבה שזה ״אי״ ״הי״ או לא משנה איך יכתבו את זה

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

זה הי, יש לך בעיות שמיעה חבר

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

זה בוודאות 'הי הי'. ומי בכלל שר את זה אצלנו ומתי?
זכור לי כמה פעמים בשנה שעברה שאוהדי סכנין שרו את זה, גם במשחקים מולנו, לא זכורה לי הצטרפות.

שלח תגובה