נבחרת ישראל נושא מתעדכן

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: נבחרת ישראל נושא מתעדכן

שליחה על ידי אדום זקן »

בעודנו מדברים והתחיל שוב קמפיין ברקוביץ בנבחרת.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

אדום זקן כתב: אני באמת שואל.
אתם עושים את עצמכם או שהנאיביות נוזלת ממכם? באמת,בלי ציניות.
כסף זה המפתח.
תקציבים=מאמנים איכותיים=אימונים איכותיים.
מצידי שיביאו אותם מלפלנד.
בסוף כסף זה המפתח.
יש דברים שזה מעבר לכסף, לאמן את הנבחרת זה צריך להיות פסגת השאיפות של כל מאמן ישראלי ואנשים מעדיפים לוותר על כסף בשבילה ועובדה שזה באמת ככה כי כל המאמנים הישראלים באחרונים שאימנו היו מאמנים שהיה סביבם קונצנזוס והביאו את המאמן הישראלי הטוב ביותר על הנייר שפנוי וזמין (גרנט, קשטן, גוטמן, אלישע) ככה שכסף זה לא מכשול

אם אתה רוצה צוות זר, כבר צריך כסף אבל לדעתי זר לא יצליח פה..

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

niv1 כתב: יש דברים שזה מעבר לכסף, לאמן את הנבחרת זה צריך להיות פסגת השאיפות של כל מאמן ישראלי ואנשים מעדיפים לוותר על כסף בשבילה ועובדה שזה באמת ככה כי כל המאמנים הישראלים באחרונים שאימנו היו מאמנים שהיה סביבם קונצנזוס והביאו את המאמן הישראלי הטוב ביותר על הנייר שפנוי וזמין (גרנט, קשטן, גוטמן, אלישע) ככה שכסף זה לא מכשול

אם אתה רוצה צוות זר, כבר צריך כסף אבל לדעתי זר לא יצליח פה..
תתחבר לנושא מלכתחילה.
דיברנו על מכלול שלם.
מאמן לנבחרת זו הבעיה האחרונה.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

אדום זקן כתב: תתחבר לנושא מלכתחילה.
דיברנו על מכלול שלם.
מאמן לנבחרת זו הבעיה האחרונה.
אז טעות שלי, קראתי רק את 2 ההודעות האחרונות חח :D :D

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לא צריך מאמן טקטיקן, ולא איזה גאון כדורגל.
יש כולה 2 אימונים פעם בחודש, אי אפשר לעשות יותר מידיי.

צריך מישהו שיצליח לגרום לשחקנים לעלות כמו אריות כל משחק ולהחזיר את האמון של אוהבי הכדורגל בארץ בנבחרת ישראל(זאת המטרה העיקרית), מישהו שיזמין שחקנים שמגיע להם להיות בנבחרת, ולא שחקנים של סוכן כזה או אחר.

לא ברקוביץ׳. לא מגיע לו רק על הפה המסריח שלו.

אני מאוד מקווה שיתנו הזדמנות למאמנים מהדור הצעיר, החדש. לא הייתי רוצה לוותר על המאמן שהגשים לי חלום ילדות.... לכן אני אשמח אם יתנו לחיים סילבס הזדמנות. לדעתי יכול להצליח.
לדעתי מיותר להביא מאמן זר בהרבה כסף. עדיף צוות ישראלי צעיר, רעב, חדשני...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

niv1 כתב: אז טעות שלי, קראתי רק את 2 ההודעות האחרונות חח :D :D
באמת סטית מהנושא, אבל אם כבר נגעת בנקודה אז היום יותר מתמיד אני חושב שצריך פה מאמן זר. כזה שיהיה חף מאינטרסים אישיים ולא ייכנע ללחצים של סוכנים ותקשורת.

האחרון שענה להגדרה הזאת הוא לואיס פרננדז שרבים אוהבים להשמיץ, אבל הוא היחיד בשנים האחרונות שחשב מחוץ לקופסה וגם זה שבנה את השלד שרץ עד היום.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אישית אני חושב שדראפיץ' ושי ברדה יכולים להתאים, הם עושים דברים טובים בכל מקום שהם היו בו, בין אם זה בבית"ר תל אביב רמלה, ובין אם בבית"ר ירושלים ועכשיו במכבי נתניה, זה אומנם מעט אבל זה לא הולך ברגל לדעתי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

שמעון א כתב:לא צריך מאמן טקטיקן, ולא איזה גאון כדורגל.
יש כולה 2 אימונים פעם בחודש, אי אפשר לעשות יותר מידיי.

צריך מישהו שיצליח לגרום לשחקנים לעלות כמו אריות כל משחק ולהחזיר את האמון של אוהבי הכדורגל בארץ בנבחרת ישראל(זאת המטרה העיקרית), מישהו שיזמין שחקנים שמגיע להם להיות בנבחרת, ולא שחקנים של סוכן כזה או אחר.

לא ברקוביץ׳. לא מגיע לו רק על הפה המסריח שלו.

אני מאוד מקווה שיתנו הזדמנות למאמנים מהדור הצעיר, החדש. לא הייתי רוצה לוותר על המאמן שהגשים לי חלום ילדות.... לכן אני אשמח אם יתנו לחיים סילבס הזדמנות. לדעתי יכול להצליח.
לדעתי מיותר להביא מאמן זר בהרבה כסף. עדיף צוות ישראלי צעיר, רעב, חדשני...
כמו שאמרו כבר קודם - מאמן הנבחרת הבוגרת זו הבעיה האחרונה כרגע של הכדורגל הישראלי.
הכל הרבה יותר בסיסי - מתקנים, הכשרת מאמנים חדשים בסטנדרט גבוה, שיעורי חינוך גופני נורמליים בבתי הספר, הנגשה של חוגים לאוכלוסיות גדולות, תוכניות עבודה ארוכות טווח, בניית תשתית אימון אחידה בנבחרות לכל הגילאים, אקדמיות מצטיינים של הנבחרת, ביטול ליגות ילדים ודגש על היכולת ולא על הניצחון ועוד אינספור דברים שאפשר לעשות.
את הבוגרת אפשר בינתיים לתת אפילו לראובן עטר. זה לא מעניין מה קורה שם עד עשור מתחילת המהפכה לכשתבוא.
אבל אנחנו במידל איסט, אז עוד מעט ימנו מושיע חדש ואחרי שני הפסדים נזרוק אותו מהגג בכיכר העיר.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

סניור כתב:כמו שאמרו כבר קודם - מאמן הנבחרת הבוגרת זו הבעיה האחרונה כרגע של הכדורגל הישראלי.
הכל הרבה יותר בסיסי - מתקנים, הכשרת מאמנים חדשים בסטנדרט גבוה, שיעורי חינוך גופני נורמליים בבתי הספר, הנגשה של חוגים לאוכלוסיות גדולות, תוכניות עבודה ארוכות טווח, בניית תשתית אימון אחידה בנבחרות לכל הגילאים, אקדמיות מצטיינים של הנבחרת, ביטול ליגות ילדים ודגש על היכולת ולא על הניצחון ועוד אינספור דברים שאפשר לעשות.
את הבוגרת אפשר בינתיים לתת אפילו לראובן עטר. זה לא מעניין מה קורה שם עד עשור מתחילת המהפכה לכשתבוא.
אבל אנחנו במידל איסט, אז עוד מעט ימנו מושיע חדש ואחרי שני הפסדים נזרוק אותו מהגג בכיכר העיר.
כל מילה סניור.

לתת במה בתקשורת להתעסקות החולנית הזו של "מי יהיה מאמן הנבחרת הבא" זה לירוק לאוהדי הכדורגל בארץ בפרצוף.
לא מעניין אותנו מאמן הנבחרת הבא, דברו עניינית. איך הולכת להיראות רפורמת הכדורגל בארץ, מי הולך להוביל אותה, איך אתם הולכים ליישם אותה, רוצים דד ליין.
לא את האלישע הבא של העאלק ועדת איתור.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אתם מדברים על תהליך של שנים. אין בעיה, סבבה. אפשר להתחיל. אבל בנתיים, מה לעשות, צריך להחתים מאמן.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Eelect כתב: כל מילה סניור.

לתת במה בתקשורת להתעסקות החולנית הזו של "מי יהיה מאמן הנבחרת הבא" זה לירוק לאוהדי הכדורגל בארץ בפרצוף.
לא מעניין אותנו מאמן הנבחרת הבא, דברו עניינית. איך הולכת להיראות רפורמת הכדורגל בארץ, מי הולך להוביל אותה, איך אתם הולכים ליישם אותה, רוצים דד ליין.
לא את האלישע הבא של העאלק ועדת איתור.
בוא נחסוך לך כבר עכשיו.
לא תהיה רפורמה.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

Eelect כתב: שנינו רוצים שהנבחרת תצליח, אתה חושב שזה יבוא בדרך אחת אני בדרך אחרת.
בסדר, מותר. עד לקמפיין הזה נשמעתי בדיוק כמוך, אבל הגיעו מים עד נפש.
אצלי הזיקה לנבחרת נעלמה איפשהוא בסוף תקופת גוטמן קדנציה ראשונה
אני לא ערבי מהשטחים אבל אולי קצת פחות פטריוט, לא מדבר אליי ה"אל אל ישראל" והאיתן טיבים

בקמפיין הזה של אלישע זה הגיע לשיא האדישות
שומע נבחרת ומפחד שמליקסון ייפצע
יותר מדי נפילות ביכולת של שחקנים שלנו שהתחילו משם.
נזכר ב
בן ביטון ושיר צדק אחרי איטליה
דודו גורש אחרי אלבניה
אפילו מיכאל אוחנה

ואז בסוף נזכר שאת המאמן הכי גרוע שאימן אותה מאז ומעולם בחרה וועדת איתור לאחר סינון קפדני....
זה השלב שבו אני מתייאש סופית.

לא יכול להפגין פטריוטיות כשהכל רקוב, מזל שיש הפועל

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

סניור כתב: כמו שאמרו כבר קודם - מאמן הנבחרת הבוגרת זו הבעיה האחרונה כרגע של הכדורגל הישראלי.
יפה

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אדום זקן כתב:
מדינת ישראל מוציאה מאות מליוני שקלים על יח"צ והסברה.
קח חצי מהסכום הזה,תשקיע אותו בספורט ומדליה שיביא לל איזה אתלט שווה לאלף כתבות בילאומיות על כמה טוב כאן.
פשוט וקל.
הספורט זה קונצנזוס עולמי.
מישהו בכלל היה יודע איפה זה טרנידד טובגו אם היא לא הייתה עולה למונדיאל?
מתחבר לדברים שלך גם מהכיוון של איך שחקנים זרים בכדורגל עושים שירות טוב למדינה.

יש מהחצי שנה האחרונה מלא ציטוטים של שחקנים זרים שהתראיינו במדינתם על כמה ישראל היא גן עדן עבורם,
היום הבלם הגרמני של נתניה כתב שהוא לא יכול לצפות לחיים טובים מאלה
כולם מתראיינים במדינות שלהם ומספרים כמה הם אוהבים את המקום ושזה לא כמו שחשבו בהתחלה.

פורטוגל, צרפת, דנמרק, צ'כיה, ספרד, יוון, גרמניה, שוויץ, איסלנד - ויש עוד אבל שכרגע לא עולה לי.
(הונגרים, רומנים מזרח אירופאים תמיד היו פה)
כל השווקים האלו נפתחו בשנים האחרונות, חלקם יותר חלקם פחות אבל השורה התחתונה זהה - יחסי ציבור אמינים שנעשים על ידי גורם שקל להזדהות איתו ולא לחשוד בו- השחקן עצמו.

# אפרופו הגדלת מכסת הזרים

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

RedBend כתב: אצלי הזיקה לנבחרת נעלמה איפשהוא בסוף תקופת גוטמן קדנציה ראשונה
אני לא ערבי מהשטחים אבל אולי קצת פחות פטריוט, לא מדבר אליי ה"אל אל ישראל" והאיתן טיבים

בקמפיין הזה של אלישע זה הגיע לשיא האדישות
שומע נבחרת ומפחד שמליקסון ייפצע
יותר מדי נפילות ביכולת של שחקנים שלנו שהתחילו משם.
נזכר ב
בן ביטון ושיר צדק אחרי איטליה
דודו גורש אחרי אלבניה
אפילו מיכאל אוחנה

ואז בסוף נזכר שאת המאמן הכי גרוע שאימן אותה מאז ומעולם בחרה וועדת איתור לאחר סינון קפדני....
זה השלב שבו אני מתייאש סופית.

לא יכול להפגין פטריוטיות כשהכל רקוב, מזל שיש הפועל
כל דקה שמליקסון על המגרש מפחדים שהוא יפצע, אולי בנבחרת פולין היו דואגים לו יותר...

ב-5/9 ישראל שיחקה נגד איטליה. ב-15/9 בן ביטון נתן אולי את משחקו הטוב ביותר בקריירה (נחש על אדמת איזה מדינה), בדרך לעונה הטובה בקריירה שלו. כמובן שבגלל אותו משחק אלישע מחק אותו, היה צריך להאשים מישהו...
שיר צדק נתן אחלה עונה שנה שעברה, הנפילה היתה השנה.
גורש התחיל את הנפילה הרבה לפני אלבניה, הבחירה של אלישע בו היתה מפתיעה והתוצאות בהתאם

אלישע היה גרוע בגלל שכרגיל בבחירת ההרכב ותכנית המשחק הוא חשב יותר על איך שה יעזור לו לגנוב דעת אחרי המשחק מאשר מה יהיה טוב לקמפיין.

שלח תגובה