תקשורת ספורט

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: תקשורת ספורט

שליחה על ידי CrazyRed7 »

פוסטים דומים נכתבו לפני שנה ושנתיים לפני משחקים מול מכבי. מה השתנה?אמרתי בעבר - זה בסדר להביע ביקורת אבל להפוך את הארגון לקיצוני? נו באמת.

זה ארגון אולטראס חברים. אתם שוכחים את הפרט הקטן הזה.
זה שיש חילוקי דעות עם המועדון וחלק מהקהל הרחב זה בסדר גמור, מאמין שיש דברים שהארגון יקח לתשומת ליבו. מצד שני המועדון והאוהדים חייבים להם הערכה רבה על כל מה שהם עושים ביציע.
להתבכיין על אבוקות ולצעוק שיש הקצנה בארגון בעקבות הנושא וחילוקי דעות מול המועדון בעניין זה סופר כפוי טובה. נכון, המועדון סופג קנסות אבל האנשים האלה שמלכלכים עליהם משקיעים כל כך הרבה כסף ובעיקר זמן(שבא על חשבון הזמן האישי שלהם ועל חשבון המשפחה וכו׳) שמי שלא חלק מזה פשוט לא מבין.

סמל אישי של משתמש
a-t
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי a-t »

CrazyRed7 כתב:פוסטים דומים נכתבו לפני שנה ושנתיים לפני משחקים מול מכבי. מה השתנה?אמרתי בעבר - זה בסדר להביע ביקורת אבל להפוך את הארגון לקיצוני? נו באמת.

זה שיש חילוקי דעות עם המועדון וחלק מהקהל הרחב זה בסדר גמור, מאמין שיש דברים שהארגון יקח לתשומת ליבו. מצד שני המועדון והאוהדים חייבים להם הערכה רבה על כל מה שהם עושים ביציע.
להתבכיין על אבוקות ולצעוק שיש הקצנה בארגון בעקבות הנושא וחילוקי דעות מול המועדון בעניין זה סופר כפוי טובה. נכון, המועדון סופג קנסות אבל האנשים האלה שמלכלכים עליהם משקיעים כל כך הרבה כסף ובעיקר זמן(שבא על חשבון הזמן האישי שלהם ועל חשבון המשפחה וכו׳) שמי שלא חלק מזה פשוט לא מבין.
אם אנשים משקיעים זמן על הקבוצה זה לא אומר שהם יכולים לגרום לקנסות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

CrazyRed7 כתב:פוסטים דומים נכתבו לפני שנה ושנתיים לפני משחקים מול מכבי. מה השתנה?אמרתי בעבר - זה בסדר להביע ביקורת אבל להפוך את הארגון לקיצוני? נו באמת.

אף אחד לא אמר שהארגון קיצוני. אם אתה לא מזהה מגמה של הקצנה, אז אין מה להוסיף. כנראה שאתה מעדיף לחיות בללה לנד (ולא בפעם הראשונה).

רק אנחנו נהרוס את עצמנו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

a-t כתב: אם אנשים משקיעים זמן על הקבוצה זה לא אומר שהם יכולים לגרום לקנסות.
אוי אוי אוי. פעמיים בשנה משלמים קנסות על אבוקות. אוי אוי אוי.

תאמין לי, אנשי הארגון משלמים מחיר כבד יותר. ולא רק פעמיים בשנה.
ממליץ לך פעם אחת להצטרף ולראות כמה שעות(וכסף) משקיעים בתפאורה, מתי מגיעים לאיצטדיון כדי לארגן הכל ומתי עוזבים את האיצטדיון כי צריך לקפל הכל.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ForeverRed כתב: אף אחד לא אמר שהארגון קיצוני. אם אתה לא מזהה מגמה של הקצנה, אז אין מה להוסיף. כנראה שאתה מעדיף לחיות בללה לנד (ולא בפעם הראשונה).

רק אנחנו נהרוס את עצמנו.
בוא תגיד איפה אתה רואה הקצנה. אענה לך ואביא לך דוגמאות שהיו בשנתיים האחרונות אחד לאחד לכל מקרה שתביא.

עדיף לחיות בללה לנד מאשר להיות רואה שחורות לגבי כל דבר ודבר. במקום להנות ולהעריך אתה מוצא רק רע בכל דבר. מתבאס בשבילך.

אגיד לך רק דבר אחד נוסף - אני לא חלק מהארגון ומעולם לא הייתי.
גם אני הייתי מעדיף לוותר על דברים כגון פוסט קצת שחצני ופעולות ביציע שיכולים לגרום לפגיעה במועדון(כמו רדיוס, משחק ללא קהל וכו׳) אך אני נותן קרדיט לאנשי הארגון כי אני יודע איזה אנשים איכותיים נמצאים שם. אנשים שמקריבים יותר ממני וממך למען המועדון.
אני יודע שיש להם קווים אדומים והם ידאגו לשמור עליהם ולא יתנו למועדון להיפגע(ולא, קנס של 5000₪ פעמיים בשנה בגלל אבוקות זה לא פגיעה במועדון).

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

CrazyRed7 כתב: אוי אוי אוי. פעמיים בשנה משלמים קנסות על אבוקות. אוי אוי אוי.

תאמין לי, אנשי הארגון משלמים מחיר כבד יותר. ולא רק פעמיים בשנה.
ממליץ לך פעם אחת להצטרף ולראות כמה שעות(וכסף) משקיעים בתפאורה, מתי מגיעים לאיצטדיון כדי לארגן הכל ומתי עוזבים את האיצטדיון כי צריך לקפל הכל.
אין לי בעיה שמישהו מדליק אבוקה אבל הוא צריך לקחת את האחריות עליו גם הכלכלית וגם הפלילית.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

מה שברקוביץ' עושה ברדיו סביב היציאה מהארון של אורי קוקיה זה פשוט גועל נפש. חתיכת ערס לא מפותח.
משליך מהבורות שלו על כל העם, איש קטן.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

מה אמר? אין לחלאה הבוגדנית והנואפת הזאת גבול. עוד רוצים שיאמן את הנבחרת.
חלום שלי שהבן שלו יביא הביתה בגיל 18 בן זוג, חתיכת אפס.
בדיוק ראיתי את הריאיון של אורי קוקיה לערוץ הספורט, אישיות מקסימה ואדם אמיץ מאוד, הומו או לא הומו הלוואי והחברה שלנו הייתה מורכבת מיותר אנשים כמוהו.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

'מתאר לעצמי מה היה קורה בכדורגל.. חגיגה ביציעים..זה העם שלנו...' כמובן שתוך כדי הוא נקרע מצחוק וזורק כל מיני בדיחות עלובות. לא יודע למה בכלל שמעתי את זה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

סניור כתב:'מתאר לעצמי מה היה קורה בכדורגל.. חגיגה ביציעים..זה העם שלנו...' כמובן שתוך כדי הוא נקרע מצחוק וזורק כל מיני בדיחות עלובות. לא יודע למה בכלל שמעתי את זה.
הוא בטח לא טעה במשפט שציטטת פה

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

The red one כתב: הוא בטח לא טעה במשפט שציטטת פה
לא אמרתי שהוא טעה, אמרתי שההתנהגות שלו בתור איש תקשורת הייתה מזעזעת.כשהמרואיין (נראה לי ג'ל אוחובסקי) העיר לו על זה שהוא מדבר בשני קולות - מצד אחד מדבר על כמה זה חשוב, יפה, משמעותי, ומצד שני מספר בדיחות של כיתה ד וצורח מצחוק, הוא התחיל לקשקש על זה שהוא חי בתוך עמו ויודע מה יהיה.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

כתבה על מכבי ת"א:
https://sport1.maariv.co.il/israeli-soc ... cle-791392" onclick="window.open(this.href);return false;
ציטוט: "ומי שמתעדכן בכל המתרחש הוא גולדהאר, שלפי מספר קולות בקריית שלום אף שוקל להקפיא בחלון ההעברות בחודש ינואר את החיזוק כי הקבוצה כבר הודחה מאירופה וגם בליגה הסיכויים לא נראים גבוהים"

כתבה בוואלה:
https://sports.walla.co.il/item/3116308" onclick="window.open(this.href);return false;
ציטוט:"אין כאן באמת תחרות אמיתית על תואר האליפות והפער בין באר שבע לשאר הליגה הוא פשוט גדול מדי. אם באר שבע תנצח הערב גם היא תזכה לתואר הזמני של "מקום ראשון" אך במקרה שלה, נראה שלאורך זמן אין באמת אף קבוצה שיכולה להתמודד איתה בדרך לתואר שלישי ברציפות."

עמה-יעמיק-חמסה-שום-בצל !!!
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בובה של לילה עם פרימו יורד על ג'ורדי היה יכול להיות כל כך טוב עכשיו.
רק בשביל זה הם צריכים להרים עונה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא תקשורת ספורט אבל מה שברקוביץ׳ עשה למני נפתלי בתוכנית שלו בערוץ 12 זה ענק!רוצו לראות

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

בגלל אנשים שחושבים שזה ענק ומצחיק, הם ממשיכים לקבל במה ובעקבותם התקשורת יורדת לזנות

שלח תגובה