אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי yossi »

ברדה לא צריך ללכת הביתה, אבל הוא עובר תהליך לא טוב כמאמן. זה לא נאמר מאתמול.
מותר לאהוב אותו ולומר את זה בקול, הוא לא איזה קדוש שצריך להגיד אמן על כל דבר.

לגבי הסגל:
1. שאין קבוצה קל להגיע למצב ששחקנים נראים רע ואז קל להגיד מי מהפועל חיפה נופל מהשחקנים האלה.
2. בואו לא נשכח מי הדמות שאחראית על בניית הסגל הזה בשנים האחרונות כמאמן + מנהל מקצועי. אז אם בתקציב עודף הוא לא מצליח לבנות סגל טוב יותר משל הפועל חיפה, אז הוא עושה עבודה לא טובה.

אישית אני לא חושב שהסגל פה גרוע, אבל הוא נבנה מאוד לא נכון.
אין הלימה בין פילוסופיית המשחק, החלל המקצועי שצריך למלא ואופי השחקן שמגיע.
שיש פער גדול בין הנקודות הללו, זה הבור בו כסף יורד לטימיון ולא מנוצל נכון.
כשהנקודות האלה קרובות ככל האפשר, אז אפשר בעבודת אימון טובה ליצור קבוצה ששווה יותר מהתקציב שלה. ואז היא גם תוכל בעונות מסוימות להרים ראש ממקום 3.

וזה מה שצריך לשפר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לא חושב שהסגל שלנו נופל מהפועל חיפה, סכנין או בני ריינה.
עובדתית גם סיימנו מעליהם, זה לא כאילו אנחנו היום מקום 4 כמו אז עם אבוקסיס ורוני לוי.
אני כן חושב שהפערים מחיפה ומכבי מבחינת תקציב וסגל ומעטפת מקצועית היא גדולה.
שחקנים שנפלטים מהם כי הם לא מספיק טובים (שמיר, אלמוג) אצלנו עושים סגל ואפילו הרכב.
יש לנו לא מעט שחקנים באיכות מאוד נמוכה שבחיים לא היו עושים אצל חיפה או מכבי אפילו סגל.
מקסימו, דדיה, אבו עביד, תורג׳מן, בדש, מדמון, שלום, אפילו שמיר, וגם אליאס ובאריירו אחרי הפציעות, הם שחקנים מאוד מוגבלים ומגבילים.
אנחנו מדברים כאן (למעט אולי מדמון) על 9 - 10 של שחקני סגל לא על איזה שחקנים בסוף הרוטציה.

שנה שעברה מול מכבי בתבוסה דומה בבלומפילד עלינו עם שמות כמו דדיה, אריאילי, בלוריאן, ואחרי זה גם אביב סולומון.
את דדיה כולנו מכירים, בלוריאן ירד השנה ליגה, סולומון מגן שמאלי מחליף בסכנין ואריאלי לא נספר בהפועל ירושלים ובהפועל עכו לאומית מבלה חצי מהמשחקים על הספסל, וזאת ההגנה שעלינו בבלומפילד אחרי שהורדנו את הפער מחיפה ל-4!

הפערים בסגלים עצומים, לא פחות.
גם בהרכב עצמו, יש לחיפה ומכבי איכות ישראלית בהתקפה שאנחנו לא מתקרבים אליה.
חלאילי, חזיזה, רפאלוב, קינדה, דין דוד, זהבי, דור פרץ, קניקובסקי, איפה זה ואיפה בדש, גנאח, סטויאנוב, תורג׳מן וחטואל.

ברדה יכול להשתפר ולעשות עבודה טובה יותר, אבל עם החומר הנוכחי, מבחינת תוצאות, אי אפשר יותר ממקום שלישי וגביע, אלא אם כן חיפה/מכבי מתרסקות.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 מאי 2024, 22:50
לא חושב שהסגל שלנו נופל מהפועל חיפה, סכנין או בני ריינה.
עובדתית גם סיימנו מעליהם, זה לא כאילו אנחנו היום מקום 4 כמו אז עם אבוקסיס ורוני לוי.
אני כן חושב שהפערים מחיפה ומכבי מבחינת תקציב וסגל ומעטפת מקצועית היא גדולה.
שחקנים שנפלטים מהם כי הם לא מספיק טובים (שמיר, אלמוג) אצלנו עושים סגל ואפילו הרכב.
יש לנו לא מעט שחקנים באיכות מאוד נמוכה שבחיים לא היו עושים אצל חיפה או מכבי אפילו סגל.
מקסימו, דדיה, אבו עביד, תורג׳מן, בדש, מדמון, שלום, אפילו שמיר, וגם אליאס ובאריירו אחרי הפציעות, הם שחקנים מאוד מוגבלים ומגבילים.
אנחנו מדברים כאן (למעט אולי מדמון) על 9 - 10 של שחקני סגל לא על איזה שחקנים בסוף הרוטציה.

שנה שעברה מול מכבי בתבוסה דומה בבלומפילד עלינו עם שמות כמו דדיה, אריאילי, בלוריאן, ואחרי זה גם אביב סולומון.
את דדיה כולנו מכירים, בלוריאן ירד השנה ליגה, סולומון מגן שמאלי מחליף בסכנין ואריאלי לא נספר בהפועל ירושלים ובהפועל עכו לאומית מבלה חצי מהמשחקים על הספסל, וזאת ההגנה שעלינו בבלומפילד אחרי שהורדנו את הפער מחיפה ל-4!

הפערים בסגלים עצומים, לא פחות.
גם בהרכב עצמו, יש לחיפה ומכבי איכות ישראלית בהתקפה שאנחנו לא מתקרבים אליה.
חלאילי, חזיזה, רפאלוב, קינדה, דין דוד, זהבי, דור פרץ, קניקובסקי, איפה זה ואיפה בדש, גנאח, סטויאנוב, תורג׳מן וחטואל.

ברדה יכול להשתפר ולעשות עבודה טובה יותר, אבל עם החומר הנוכחי, מבחינת תוצאות, אי אפשר יותר ממקום שלישי וגביע, אלא אם כן חיפה/מכבי מתרסקות.
+7000 סוף סוף קול שפוי שאומר את מה ש90 אחוז חושבים ולא אומרים

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

יש כאן יותר מדי אנשים שנמצאים עמוק בפוזיציה או לוקים בהבנת הסיטואציה.

ברדה הוא לא קדוש.
הוא מאמן צעיר שלא חף מטעויות.
הוא עובר תהליך הפוך, ממאמן יוזם והתקפי לטקטי בהגזמה. תהליך שאני לא אוהב לראות.
יש לו בעיה בעין המקצועית וזה מוכח בשחקנים שהגיעו במשמרת שלו.

ויחד עם כל אלה, קשה לי מאוד לבוא אליו בטענות.
מאמן צעיר, שצריך להתמודד עם לחץ להישגים עם שליש תקציב מהיריבות שלו. לבחור שחקנים זרים בסכומים שקשה מאוד לפגוע איתם ביחס לציפיות מזרים במועדון גדול. לבנות קבוצה תוך כדי תנועה אל תוך העונה אחרי שמפרקים לו את כל שיטת המשחק על הבאזר של החלון. וכל זה עם מעטפת (צוות מקצועי, מערך כושר, מערך סקאוטינג ועוד) של שקל תשעים.

קל להקל ראש בדברים האלה.
גדולים ממנו (בכר) כשלו בדיוק באותם מקומות ואפילו בתנאים עדיפים.
אני לא אאשים אותו עד שיקבל תנאים טובים יותר להצליח.

וכן, יש כאן סגל מביך ביחס לתקציב ולמטרות המועדון.
אני מוציא אחד או שניים, חוץ מהם לא מוצא יותר מדי הבדלים בהשוואה למועדונים קטנים שנמצאים בפלייאוף.
כשאין מי שיסחוב ככה זה נראה. ככה זה היה נראה לפני שברדה חזר מבלגיה. ככה זה נראה עד לפני כמה שנים במכבי חיפה. עד שבמועדון הזה לא ישכילו להפנים שאי אפשר לחלטר בהשקעה על שחקנים מובילים ככה זה ימשיך להיראות.

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

אם הוא כאיש מקצוע לא יכול להביא זרים ראויים כי משלמים להם עד 300 אלף יורו אז הוא צריך ללכת הביתה.
הנה עובדה יש לנו כרגע לפחות 5 זרים שתורמים ונראים טוב. אז כנראה שאפשר להביא זרים שלא זרים לכדורגל.

זר יכנס לפורום יחשוב שיש לנו תקציב מינימום ולא תקציב של 60 מיליון ש"ח.
די לאנוס את המציאות. אף אחד לא דורש ריצה לאליפות. רוצים כדורגל טוב ורוצים להיות כמה שיותר למעלה.
שאר התירוצים(פירקו לו את הקבוצה..נו באמת) זה רמה סופר נמוכה.

לא צריך להפוך את ברדה לאבי נמני של באר שבע. הוא לא זקוק לזה. הוא איש מקצוע מצוין שצריך להשתפר כמו כל המערכת יחד(כן, גם אלונה).

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

צר לי, משחק גארברג'. זה לא מעניין.
מה שמעניין זה שנסיים במקום ה3, ושנניף גביע.

יותר מבעיית לשחק התקפי או לא לברדה יש בעיה וזה לא רק נגד הגדולות שיש תיאומים בין שחקנים שלא עובדים עונה שלמה - שנתיים/שלוש והוא עדיין ממשיך איתם. אבועביד ודדיה באותו אגף זה אחד מהם. הבעיה השניה היא שהוא משנה יותר מדי הרכבים, תוך כדי משחק הוא מגיב מעולה, אבל הרכבים זוועה.

הבעיה האחרונה שלו זה מערך פיזיו שלא תואם את האני מאמין שלו במשחק אינטנסיבי ולחץ גבוה וזה עלה במחיר של פצועים. כבר 3 שנים שקרע/מתיחה באחורי זה דבר שלא לומדים ממנו לדוגמה, גם בקע.

אני רואה בו בשנתיים - שלוש הקרובות המאמן היחיד שצריך לשקול, רק שזה יקרה מהר ושלא ננהל את הקיץ בעצלתיים עם החתמות מיותרות.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
18 מאי 2024, 23:23
יש כאן יותר מדי אנשים שנמצאים עמוק בפוזיציה או לוקים בהבנת הסיטואציה.

ברדה הוא לא קדוש.
הוא מאמן צעיר שלא חף מטעויות.
הוא עובר תהליך הפוך, ממאמן יוזם והתקפי לטקטי בהגזמה. תהליך שאני לא אוהב לראות.
יש לו בעיה בעין המקצועית וזה מוכח בשחקנים שהגיעו במשמרת שלו.

ויחד עם כל אלה, קשה לי מאוד לבוא אליו בטענות.
מאמן צעיר, שצריך להתמודד עם לחץ להישגים עם שליש תקציב מהיריבות שלו. לבחור שחקנים זרים בסכומים שקשה מאוד לפגוע איתם ביחס לציפיות מזרים במועדון גדול. לבנות קבוצה תוך כדי תנועה אל תוך העונה אחרי שמפרקים לו את כל שיטת המשחק על הבאזר של החלון. וכל זה עם מעטפת (צוות מקצועי, מערך כושר, מערך סקאוטינג ועוד) של שקל תשעים.

קל להקל ראש בדברים האלה.
גדולים ממנו (בכר) כשלו בדיוק באותם מקומות ואפילו בתנאים עדיפים.
אני לא אאשים אותו עד שיקבל תנאים טובים יותר להצליח.

וכן, יש כאן סגל מביך ביחס לתקציב ולמטרות המועדון.
אני מוציא אחד או שניים, חוץ מהם לא מוצא יותר מדי הבדלים בהשוואה למועדונים קטנים שנמצאים בפלייאוף.
כשאין מי שיסחוב ככה זה נראה. ככה זה היה נראה לפני שברדה חזר מבלגיה. ככה זה נראה עד לפני כמה שנים במכבי חיפה. עד שבמועדון הזה לא ישכילו להפנים שאי אפשר לחלטר בהשקעה על שחקנים מובילים ככה זה ימשיך להיראות.
אני מתחיל לחשוד שהוא מאמן תחת אלי טביב..
יש לך נטיה להעצים טיפ טיפה בשל הפוזיציה.
לברדה יש סגל נחמד שמראה כדורגל פח,אפשר גם להגיד את זה ככה בלי להתפלסף ולהפוך אותו לבני בן זקן.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Red Tiger כתב:
19 מאי 2024, 08:27
אני מתחיל לחשוד שהוא מאמן תחת אלי טביב..
יש לך נטיה להעצים טיפ טיפה בשל הפוזיציה.
לברדה יש סגל נחמד שמראה כדורגל פח,אפשר גם להגיד את זה ככה בלי להתפלסף ולהפוך אותו לבני בן זקן.
סגל נחמד עם ציפיות של קבוצה גדולה.
זה בדיוק מה שאני מדבר עליו.

היכולת אכן פח וזה גם באשמתו.

לגבי מה שנכתב למעלה, ״זרים עד 300 אלף יורו״.
אז רובם, אם לא כולם, מרוויחים הרבה מתחת לסכום הזה.
אי אפשר לשלם מחירים של מכבי נתניה ולצפות לזרים של ליגת אלופות.

גם הזרים שיש לנו היום, נחמדים, לא זרים לכדורגל, אבל רחוקים מלהיות כאלה שעושים הבדל.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
19 מאי 2024, 09:33
סגל נחמד עם ציפיות של קבוצה גדולה.
זה בדיוק מה שאני מדבר עליו.

היכולת אכן פח וזה גם באשמתו.

לגבי מה שנכתב למעלה, ״זרים עד 300 אלף יורו״.
אז רובם, אם לא כולם, מרוויחים הרבה מתחת לסכום הזה.
אי אפשר לשלם מחירים של מכבי נתניה ולצפות לזרים של ליגת אלופות.

גם הזרים שיש לנו היום, נחמדים, לא זרים לכדורגל, אבל רחוקים מלהיות כאלה שעושים הבדל.
בוא נסגור את הדיון הזה באופן הבא.
אליניב היה אמור להוציא הרבה יותר מהסגל הזה שהוא בחר בעצמו ובטח לא בתקציבים של נתניה.
אלונה צריכה לקבל החלטה אם מתאים לה להיות סוג של ״אתלטיקו מדריד״ שלוקח כנראה באופן וודאי מקום 3 כל עונה ואלי מדי פעם גביע ואולי מדי פעם שהכוכבים מסתדרים אליפות.
קצת לא מסתדר לי עם האופי שלה אבל ימים יגידו.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

יש לציין שזה כבר פלייאוף שלישי רצוף שמגיעים רע מאוד.
זה קשור בכלל למועדון, נושאי פציעות וכשירות והרחקות שחוזרים על עצמם באופן מוגזם.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Red Tiger כתב:
19 מאי 2024, 09:57
בוא נסגור את הדיון הזה באופן הבא.
אליניב היה אמור להוציא הרבה יותר מהסגל הזה שהוא בחר בעצמו ובטח לא בתקציבים של נתניה.
אלונה צריכה לקבל החלטה אם מתאים לה להיות סוג של ״אתלטיקו מדריד״ שלוקח כנראה באופן וודאי מקום 3 כל עונה ואלי מדי פעם גביע ואולי מדי פעם שהכוכבים מסתדרים אליפות.
קצת לא מסתדר לי עם האופי שלה אבל ימים יגידו.
לא יודע מה זה הרבה יותר.
בסוף אנחנו במקום הראוי לנו + בונוס של גמר גביע.
היכולת פח זה כן, אבל שוב, יש נסיבות מקלות.

אני גם לא יודע מה ברדה בחר בעצמו.
ברור שהיו הרבה אילוצים ומכאן כל אחד לוקח את זה למקום שנוח לו. כשאתה מסתכל על השמות שמרכיבים את הסגל הזה, זה די ברור שאין הלימה בין האיכות למטרות.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

רקקקק ברדה. זהו.
שיחקנו עם הרכב מזעזע, מובן בהתחשב בנסיבות. ועדיין מזעזע. היה מבאס מאוד לראות את איך ששיחקנו, אבל אם הייתי אומר למישהו שנשחק ב10 שחקנים מול מכבי כשבהגנה שלנו משחקים דדיה ואבו עביד ובקישור יש לנו רק את שמיר, הוא היה מהמר על שביעייה צהובה.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

red and white כתב:
19 מאי 2024, 11:10
רקקקק ברדה. זהו.
שיחקנו עם הרכב מזעזע, מובן בהתחשב בנסיבות. ועדיין מזעזע. היה מבאס מאוד לראות את איך ששיחקנו, אבל אם הייתי אומר למישהו שנשחק ב10 שחקנים מול מכבי כשבהגנה שלנו משחקים דדיה ואבו עביד ובקישור יש לנו רק את שמיר, הוא היה מהמר על שביעייה צהובה.
די לתרץ לעצמנו. כל משחק יש סיפור אחר.
פעם זה כי גורדנה לא היה, פעם זה אבו עביד (כאילו אם היה רז שלמה במקום אבו עביד אז הגנה נעולה 100%).
הנושא של משחקי חוץ מול המכביות (או בכלל בתקופה האחרונה) הוא לא לעניין עוד לפני שמסתכלים על הרכבים.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

yedidel כתב:
19 מאי 2024, 11:37
די לתרץ לעצמנו. כל משחק יש סיפור אחר.
פעם זה כי גורדנה לא היה, פעם זה אבו עביד (כאילו אם היה רז שלמה במקום אבו עביד אז הגנה נעולה 100%).
הנושא של משחקי חוץ מול המכביות (או בכלל בתקופה האחרונה) הוא לא לעניין עוד לפני שמסתכלים על הרכבים.
בזה אני מסכים. ההתבטלות מול המכביות היא נוראית.
העונה היינו גרועים ביותר מולן.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

תחליטו
או שמדברים על המשחק אתמול בלבד!!!!
או שמדברים על ההתבטלות מול המכביות ב 10 שנים האחרונות

אתמול - לא הייתה לנו אפשרות להראות טוב יותר.
בפעמים הקודמות? ודאי שכן. ודיברנו על זה.

שלח תגובה