חיים לוי נפרד מאיתנו בטרם עת יהיה זכרו ברוך

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
בוריס

Re: חיים לוי נפרד מאיתנו בטרם עת יהיה זכרו ברוך

שליחה על ידי בוריס »

יהי זכרו ברוך!

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

עצוב מאוד. חיים היה איש גדול עם לב ענק מלא באהבה ובשמחת חיים.
יהי זכרו ברוך.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

יהי זכרו ברוך

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לא הכרתי אותו אבל יהיה זכרו ברוך, שינוח על משכבו בשלום ובתקווה שאם יש עולם הבא שהואי זכה לנחת מהקבוצה :)
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

יהי זכרו ברוך

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

מאז ומתמיד זוכר אותו כעוגן של האוהדים,
הצטייר כמנהיג בקרב הגוש המועדד.
כן ירבו אנשים כמו חיים.
יהי זכרו ברוך משתתף בצער המשפחה !!
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

הזוי, לא נתפס, עצוב.

אוהד גדול.

יהי זכרו ברוך.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

יש כל כך הרבה דברים מרגשים שאפשר להגיד על חיים, אבל בחרתי לצטט את הדברים המרגשים של דודו:

"מנצח .
מוות. מוות זה עצב, זה בכי, זה יללות ושחור וזה בעיקר סוף. הכי ההפך בעולם מהחיוך הממזרי ומהשירים המקפיצים .
הוא היה גנרל העידוד, האיש שיודע לזהות בדיוק את רגע והשיר למומנטום . הוא היה האיש שישיר את השיר שאתה הכי אוהב ואז יתן עקיצה על זה שאתה קופץ בשיר ומיד ימשיך לשיר.
אתמול אחרי הרבה זמן חזרתי לשער 5 וככה סתם באמצע משחק האימון העפתי מבט מהטריבונה שליד לכיוון הטריבונה המעודדת. ברור שהיה חסר שם מישהו .ניסיתי לבדוקעם עצמי כמה שירים התחלנו לשיר בתקופה שלנו על הטריבונה המעודדת, ובמילים אחרות כמה שירים חיים כתב\המציא . התשובה : עדיין לא מעט. "

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

משתתף בצער המשפחה
יהי זכרו ברוך. ת.נ.צ.ב.ה
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Amit M
Title: South Side

שליחה על ידי Amit M »

:(
:דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

מצער לשמוע. מהפרצופים היותר מוכרים בשער 5.
יהי זכרו ברוך
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

איום ונורא,
לחשוב על הבן אדם מלא החיים,שמחה ואנרגיה בהקשר של מוות, בלתי נתפס.
יהי זכרו ברוך.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

עצוב לשמוע בשורה כזאת שינוח על משכבו בשלום
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Yakir Zigron

אייי דוגרי דוגרי....אח שלי, חבר יקר שלי....
כולם מכירים אותך בתור חיים לוי אבל בשבילי תמיד היית ותמיד תישאר "חיים דוגרי" אני כותב לך את המכתב ולא מאמין, הדמעות זולגות והלב נשבר!!!!!!
בליבי תמיד אבל תמיד האמנתי שאתה תנצח את המחלה הקשה, מי שמכיר אותך יודע עד כמה אהבת את החיים האלה ועד כמה רצית לחיות, מבחינתך היית מוכן לחיות ולסבול בשביל אורטל והילדים.
כולם יודעים כמה אהבת את הקבוצה ומה היית בשביל הקבוצה אתה מסמל מבחינתי את הפועל ב"ש! אין בן אדם שלא מכיר אותך ואת התחתון המפורסם שלך כולם יודעים שכשחיים לא מגיע למשחק העידוד הוא לא אותו עידוד.
אני לא יודע אם הרבה אנשים יודעים ש99% מהשירים כתב דוגרי שלי.
כשהיינו באים אלייך עם שיר שכתבנו אתה ישר היית יוצא עלינו ביציאה גרוזינית ומשנה את כל השיר.
איי דוגרי דוגרי דוגרי כמה ישיבות עשינו לפני משחקים, כמה בירות שתינו, כמה חמוצים אכלנו, כמה חוויות עברנו , כמה צחקנו וכמה היה לנו כיף יחד, כמה ימיי הולדת חגגנו וכמה ישיבות ושיחות עשינו....
אני לא צריך להגיד לך את זה אבל מבחינתי ומבחינת כולם אתה האוהד מספר 1 של הפועל ב"ש, האוהד שמעודד בכל מצב וללא תנאי, אתה האיש שהקים במו ידיו את שער 5 האיש שבזכותו הקהל של ב"ש נראה כמו שהוא נראה אתה חיים הבאת את השינוי ביציע!
למי שלא יודע אז החברות בנינו התחילה איי שם לפני 14 שנה דרך הפועל ב"ש אבל מהר מאוד היא הפכה לחברות גדולה עם אהבה גדולה וכבוד!!!!!
דוגריטו כמה אהבת את המילה הזאת כבוד מי שלא כיבד אותך ואת המשפחה שלך לא יכול להיות חבר שלך!!!!!
אני לא אשכח לעולם את הימים הראשונים שהיית חולה חשבנו שזה רק דלקת ריאות אמרת לי "דוגרי אני יוצא מפה עושים ישיבה של החיים".
אני לעולם לא אשכח איך שאחריי שגילו לך את המחלה ממש בהתחלה היית חלש ותשוש זכרת שאני מתחיל בעוד יומיים לעבוד בטבע ודאגת לעדכן אנשים שמגיע חבר שלך למתקן!! אפילו שהיית בשיא המאבק במחלה הגעת לחתונה שלי, לא היית מוכן לפספס אותה אמרת לי "דוגרי אין מצב שאני לא בא וכמה באסה שאני לא יכול לשתות"
ועכשיו זה כבר לא אם, זה באמת, אתה כבר לא איתנו היום קיבלנו את הבשורה הקשה.
דוגרי היקר תשמור על אורטל והילדים מלמעלה סבלת מספיק אפילו יותר מדיי.
אני אוהב אותך חבר יקר לעולם לא אשכח אותך.

תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

[BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=3QD6zDZuelE[/BBvideo]

לשמוע את השיר למעלה גורם לדמעות לחנוק את הגרון.
זוכר את היום שהוא חשב על השיר, היינו שנינו על הברזלים ליד הקופות של שער 2 והוא אמר לי משה, מכיר את השיר החדש של שרית חדד? עוד לפני שעניתי הוא כבר התחיל לשיר את השיר בהתלהבות ותשוקה שהייתה שמורה רק לחיים. דקה לאחר מכן הוא כבר התאים את השיר לקבוצה. קראתי לו חיים נחמן ביאליק אבל הוא היה הרבה מעבר לזה, שכן חיים לא הסתפק בכתיבת השיר והוא גם היה המנצח על היציע.
"תתחבקו, כולם להתחבק", חיים אמר, "מה להתחבק עכשיו" ענו לו ביציע. מי מתחבק ביוזמתו במגרש כדורגל עם אנשים שהוא לא מכיר? מילא אם זה קורה כשהקבוצה כובשת שער ואתה בספונטניות חוגג עם מישהו, אבל להתחבק ככה באופן מתוכנן, לא משהו שקורה במגרש כדורגל. אבל חיים לא ויתר, "תתחבקו שנדדה. תוך כדי שהוא מחבק את אלה שלידו ומחייך כמו שרק הוא יודע". שנייה לאחר מכן כבר כל היציע התחבק, תוך זמן קצר השיר הפך ללהיט מספר אחד שלנו. זה היה חיים לוי.
כולם כל הזמן מנסים לשנות את העולם דרך כסף, דרך כוחניות, דרך קומבינות, לי הייתה את הזכות להכיר אדם ששינה את העולם דרך חיוך שובב, דרך דוגמא אישית, דרך התנהלות כובשת ודרך הלב הענק שלו.
מאז שהשיר יצא ועד היום עברו מאות משחקים עם אלפי אנשים שהתחבקו בכל משחק מחדש, אנשים שהתחבקו עם זרים שאותם הם לא פגשו לפני. והכל בזכות חיים.
זה היה הכוח של חיים, הכוח שגרם לו לאחד ולחבר בין אלפי אנשים בלי צורך בכוחניות.

בשבת הבאה שוב יהיה משחק כדורגל, שוב נשיר את השיר "היום הזה ממש בגרסת חיים לוי" כשהקבוצה תעלה למגרש, שוב יתחבקו אלפי אנשים זרים אחד עם השני, אבל הפעם השיר יקבל משמעות אחרת לגמרי.
אני בטוח שחיים יסתכל עלינו מלמעלה, ואז גם הוא יראה שהלב הענק שלו השאיר כאן מורשת שלעד תהיה קיימת.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 14 אוגוסט 2013, 11:52, נערך פעם 1 בסך הכל.

שלח תגובה