בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

Re: בן שהר חתם רשמית עד 2022/23

שליחה על ידי הראל »

מזלנו שבן שהר הוא לא מאור בוזגלו .
תנו לזה לעבור , אל תתיחסו .

הוא השתיק אותה בעבר הוא ישתיק אותה גם עכשיו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

REDZED כתב:חחחח אומרת ש מליקסון משחק יותר לרוחב בזמן שבוזגלו משחק לעומק , ההפך גברתי ההפך
מאז העונה הראשונה של שניהם אצלנו יש לה פטיש קשה לבוזגלו. טוענת שרק איתו בן פורח באמת..

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

תקשורת הספורט בישראל, קווים לדמותה.

הכותרת בוואלה- "אם יביאו עוד שני חלוצים, בן לא יישאר"

בתוך הכתבה- "אני לא חושבת שבן יישאר אם יביאו עוד שני חלוצים"

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ReDo כתב:תקשורת הספורט בישראל, קווים לדמותה.

הכותרת בוואלה- "אם יביאו עוד שני חלוצים, בן לא יישאר"

בתוך הכתבה- "אני לא חושבת שבן יישאר אם יביאו עוד שני חלוצים"
מה אכפת להם?עובד להם. גם מלא קליקביטים וגם מלא אוהדים גאונים שאוכלים את זה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

צפיתי עכשיו בראיון.
אפילו בתיה מודה שבן הוא לא אותו השחקן שהיה לפני מספר שנים.

חבל שלא שאלו מה הסיבות לכך.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב:צפיתי עכשיו בראיון.
אפילו בתיה מודה שבן הוא לא אותו השחקן שהיה לפני מספר שנים.

חבל שלא שאלו מה הסיבות לכך.
צריך לקחת את הכותרות הפומפוזיות הללו בערבון מוגבל ואת זה אני אומר לכולנו שגם אני בפנים.
אני יכול לנתח את העניין רק מנקודת מבטי הצנועה ויכול להגיד שבן שהר וסביבתו ציפו ממנו להרבה יותר ברמה האישית.
שחקן שבגיל 17 כבר יצא לחול ושיחק במועדונים גדולים חלקם מרגיש קצת פספוס והפספוס הזה לא עוזב אותו בראש.
הוא עדיין חולם על אירופה ולשחק ברמות הגבוהות ואולי זה גם משהו שלא משחרר ממנו ומונע ממנו בראש להביא יכולת טובה יותר.
אני אומר לכם שאם הוא משחרר מהעניין ברמה המנטלית שנה הבאה הוא מחורר רשתות אין לי ספק בכלל.
ואולי שמשחררים קצת מגיע הבלתי צפוי ואני באמת מאחל לו לחזור לאירופה,אחלה של בחור,אחלה של שחקן למרות שלפעמים מחמיץ כמו טירון(מה שלא אפיין אותו בשנתיים האחרונות) לא מוותר עליו בשום אופן.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

לעולם לא לכלכתי על שחקן באר שבעי, אבל לבקר מותר, בניגוד לכמה מקודמיי שטוענים שמי שמבקר את בן הוא לפחות כפוי טובה.

על סמך השנה האחרונה, בן בנפילה גדולה. לא ההחמצות הפריעו לי. הפריע לי ברוב המשחקים שהוא לא היה מסוגל לעצור כדור למסור מסירה מדוייקת, לעבור מגן והוא נכנס כמעט כל התקפה לניבדל.
מקווה שזו ירידה לצורך עלייה, אבל על פי השנה האחרונה תורגמן טוב ממנו בשתי דרגות. גם בשנה הבאה יקבל עדיפות כחלוץ המוביל, אבל הפעם תהיה לו תחרות.

כמובן שלזכותו עומדים האישיות שלו והעבודה הרבה שהוא משקיע, אבל כיוון שהוא קודם חלוץ, הוא איכזב מאד בשנה האחרונה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום זקן כתב: צריך לקחת את הכותרות הפומפוזיות הללו בערבון מוגבל ואת זה אני אומר לכולנו שגם אני בפנים.
אני יכול לנתח את העניין רק מנקודת מבטי הצנועה ויכול להגיד שבן שהר וסביבתו ציפו ממנו להרבה יותר ברמה האישית.
שחקן שבגיל 17 כבר יצא לחול ושיחק במועדונים גדולים חלקם מרגיש קצת פספוס והפספוס הזה לא עוזב אותו בראש.
הוא עדיין חולם על אירופה ולשחק ברמות הגבוהות ואולי זה גם משהו שלא משחרר ממנו ומונע ממנו בראש להביא יכולת טובה יותר.
אני אומר לכם שאם הוא משחרר מהעניין ברמה המנטלית שנה הבאה הוא מחורר רשתות אין לי ספק בכלל.
ואולי שמשחררים קצת מגיע הבלתי צפוי ואני באמת מאחל לו לחזור לאירופה,אחלה של בחור,אחלה של שחקן למרות שלפעמים מחמיץ כמו טירון(מה שלא אפיין אותו בשנתיים האחרונות) לא מוותר עליו בשום אופן.
אבל היא צודקת.
פעם היית רואה את בן פורץ, לוקח שחקנים בדריבל. היה יותר טכני. היום גם המהירות כבר לא אותה המהירות.
לא ברור מה קרה לו.
זה שחקן שאמור להיות בשיא הקריירה והוא רק הולך אחורה מדי עונה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב: אבל היא צודקת.
פעם היית רואה את בן פורץ, לוקח שחקנים בדריבל. היה יותר טכני. היום גם המהירות כבר לא אותה המהירות.
לא ברור מה קרה לו.
זה שחקן שאמור להיות בשיא הקריירה והוא רק הולך אחורה מדי עונה.
בוודאי שהיא צודקת ולטעמי מהסיבות שרשמתי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדום זקן כתב: צריך לקחת את הכותרות הפומפוזיות הללו בערבון מוגבל ואת זה אני אומר לכולנו שגם אני בפנים.
אני דווקא חושב שהבעיה המנטלית היא אחרת. הוא לא דוחף את עצמו מספיק חזק. שימו לב שבכל פעם שהוא מרגיש שאין לו תחרות על חולצת ההרכב, אוטומטית היכולת שלו יורדת. גם השנה, ברגע שחתם על חוזה חדש כשבמקביל כמות הדקות של פקהארט הלכה ופחתה, היכולת שלו ירדה משמעותית ומאז חתימת ההסכם הוא לא היה אותו שחקן.
זה רק מוסיף לנחיצות של החתמת חלוץ איכותי בקיץ, שבן היתר בן גם ירגיש מאוים, אולי אפילו יתחיל את העונה על הספסל, זה אולי יגרום לו לדחוף את עצמו קדימה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב: אני דווקא חושב שהבעיה המנטלית היא אחרת. הוא לא דוחף את עצמו מספיק חזק. שימו לב שבכל פעם שהוא מרגיש שאין לו תחרות על חולצת ההרכב, אוטומטית היכולת שלו יורדת. גם השנה, ברגע שחתם על חוזה חדש כשבמקביל כמות הדקות של פקהארט הלכה ופחתה, היכולת שלו ירדה משמעותית ומאז חתימת ההסכם הוא לא היה אותו שחקן.
זה רק מוסיף לנחיצות של החתמת חלוץ איכותי בקיץ, שבן היתר בן גם ירגיש מאוים, אולי אפילו יתחיל את העונה על הספסל, זה אולי יגרום לו לדחוף את עצמו קדימה.
גם נכון

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

ויכוחים על שהר פה בבקשה
אנשים מחכים במתח שקורהוט יעזוב רשמית בטופיק שלו...

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

CrazyRed7 כתב: חחחח אני הדמגוג כאן..אוקיי

בקיצור אתה כותב את אותם דברים שאני כותב רק בצורה אחרת. חייב להתחכם.
את מה שאתה כותב על שהר, כפי שאמרתי גם בתגובה הקודמת(ולא התייחסת), אפשר לכתוב על כל שחקן ישראלי שלנו חוץ ממליקסון(כולל צדק, טאהא, הביטונים, דן, ממן וכו׳). את כולם אפשר להחליף בזרים קילרים ובלה בלה בלה.
שורה תחתונה הביאו 2 חלוצים זרים ובסוף שהר גבר עליהם. אז זאת נקודה לזכותו ולא לחובתו, כפי שמנסים לצייר.
כשיגיע חלוץ זר ״קילר״, תהיה בטוח ששהר לא יהיה באנקר. עד אז שהר הוא נכס, בדיוק כמו צדק, טאהא וכל ישראלי מוביל אחר. זה הכל.
אוהדים רואים בסופש משחקים של ריאל מדריד וחלוץ אולטימטיבי מבחינתם זה רונאלדו.

בואו נראה את ריאל העונה אם יהיה לה שחקן שיכבוש 50 שערים בעונה ותבינו שגם בשוק בלתי נגמר שאפשר להביא כל שחקן בעולם רונאלדו יש רק אחד כמו שבארץ זהבי יש רק אחד.

אנשים איבדו כל ערך רציני לגבי איך תופסים את עמדת החלוץ.

תמיד!! אפשר להביא טוב יותר! תמיד!! יש את הדבר הבא מעבר לפינה! בפועל.... כולם בגדר אופציה/פוטנציאל וכו.

בן שהר טוב להפועל בש בהרבה מובנים.
אם אפשר להביא יותר טוב? תמיד אפשר לחשוב ככה...
האם זה פרקטי? לא חושב.

שופטים לחומרה שלא בצדק

סמל אישי של משתמש
manutd

שליחה על ידי manutd »

אלדר כתב: אוהדים רואים בסופש משחקים של ריאל מדריד וחלוץ אולטימטיבי מבחינתם זה רונאלדו.

בואו נראה את ריאל העונה אם יהיה לה שחקן שיכבוש 50 שערים בעונה ותבינו שגם בשוק בלתי נגמר שאפשר להביא כל שחקן בעולם רונאלדו יש רק אחד כמו שבארץ זהבי יש רק אחד.

אנשים איבדו כל ערך רציני לגבי איך תופסים את עמדת החלוץ.

תמיד!! אפשר להביא טוב יותר! תמיד!! יש את הדבר הבא מעבר לפינה! בפועל.... כולם בגדר אופציה/פוטנציאל וכו.

בן שהר טוב להפועל בש בהרבה מובנים.
אם אפשר להביא יותר טוב? תמיד אפשר לחשוב ככה...
האם זה פרקטי? לא חושב.

שופטים לחומרה שלא בצדק
אתה עושה מכולנו ילדים קטנים שמתלהבים משמות.
בתחילת הדרך בן שהר היה חלוץ שרק פינטזנו עליו כי הרמה שלנו הייתה בהתאם.
בינתיים התחזקת ברוב העמדות וטוני נהיה מפלצת ומליקסון רק משתבח ואתה רוצה שבשלישייה הזאת יהיה חלוץ שמתאים את עצמו ברמה, מה לא בסדר לחשוב ככה?
זה שמביאים לשהר חלוץ על הראש כל שנה לא מראה שגם הצוות המקצועי חושב ככה?
אף אחד לא שונא את שהר פשוט נמאס לנו מהתקרת זכוכית הנמוכה שלו
[glow=red]United Road, take me home

To the place, I belong

To Old Trafford, to see United

Take me home, United road[/glow]תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

manutd כתב: אתה עושה מכולנו ילדים קטנים שמתלהבים משמות.
בתחילת הדרך בן שהר היה חלוץ שרק פינטזנו עליו כי הרמה שלנו הייתה בהתאם.
בינתיים התחזקת ברוב העמדות וטוני נהיה מפלצת ומליקסון רק משתבח ואתה רוצה שבשלישייה הזאת יהיה חלוץ שמתאים את עצמו ברמה, מה לא בסדר לחשוב ככה?
זה שמביאים לשהר חלוץ על הראש כל שנה לא מראה שגם הצוות המקצועי חושב ככה?
אף אחד לא שונא את שהר פשוט נמאס לנו מהתקרת זכוכית הנמוכה שלו
תגיד בן כמה אתה?מה זה ״כל שנה מביאים לו מישהו על הראש״?זה כמו להגיד שלא מחזיקים ממליקסון כי הביאו את קואנקה וכו׳.
מביאים עוד חלוץ כי לא הולכים לעונה עם חלוץ אחד. נו באמת.
אה, ואם הצוות המקצועי לא מחזיק ממנו, למה השאירו אותו פה בחוזה גדול ל5 שנים?אבל למה שתציין עובדה זאת?זה לא תורם לשטויות שאתה אומר עליו.

נמאס לך?תסבול בשקט אחי. אף אחד לא מכריח אותך להחזיק ממנו, מצד שני לא צריך ללכלך עליו.
נערך לאחרונה על ידי CrazyRed7 ב 19 יולי 2018, 11:40, נערך 2 פעמים בסך הכל.

שלח תגובה