מהראן ראדי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

מהראן ראדי

שליחה על ידי clark kent »

לא ברור לי מה אנשים רוצים ממנו. זה התחיל לפני כמה שבועות וזה היה נראה לי כמו משהו מתוזמן שפתאום בלי קשר לתוכן הכתבה מלא טוקבקים באתרי הספורט השונים מחו נגד ראדי. ממש ראיתי כאילו מישהו מכוון ומנסה ליצור באז בקהל (אולי מישהו מבחוץ?).
בהתחלה לא ייחסתי לזה חשיבות עד שאותו גורם (לכאורה) הגדיל את כמות הטוקבקים עם משתמשים שונים על מנת שיראה כאילו יש באז בקהל נגד ראדי(שוב, לכאורה).
זה לא היה נראה לי הגיוני אז וזה גם עכשיו לא ממש הגיוני שאחד מהשחקנים היותר מוערכים מקבל קבוצת נגד בתוך הקהל שלו.
כנראה שיש הרבה אנשים שמושפעים מטוקבקיסטים והרי לזה כיוון אותו גורם מזיק (אולי מאחת היריבות?..) ונוצר שמספר אוהדים, משה פרימו אמר מעל לקומץ, קיללו את ראדי אחרי המשחק מול פראג וזה מה שגרר את הפוסט של אלונה.
אני מקווה שהרוב השפוי יצא מהר נגד התופעה וימגר אותה לחלוטין ואת זה אפשר לעשות רק בתמיכה מסיבית לשחקן, תמיכה בכל שחקן שלובש אדום.
שבוע טוב וחג שמח.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

Re: נושא ראדי

שליחה על ידי MikiRed »

הירידה מהצד המערבי, כשהוחלף היו רק מחיאות כפיים ולא קללות. גם אם יש לעיתים אי שביעות רצון, וזה לגיטימי, לא היו קללות, המצאה של פרימו.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

אין כלום, פרימו מזיין תשכל.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

מנסים לחבל לנו בקבוצה.
אני בטוח ש 90% מהקהל מעריך את ראדי ואת העבודה שהוא עושה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

ראדי בעייתי בקטעים האלה. הוא לא עשוי מחומר של כדורגלנים מקצוענים. הוא ממש "אבי נעלבי". כל קללה הכי קטנה, גם אם זה 10 אנשים מול 15,000 שמוחאים כפיים, הופכת אותו.

אבל ספציפית במיני פרשה הזו - הטעות הייתה של אלונה. מישהו שמע על הקללות לראדי או על חוסר שביעות רצון של הקהל מראדי לפני שהיא צייצה את ציוץ התמיכה בו? אני בטוח שלא. במשחק עצמו לא שמעתי שום שריקת בוז כשהוחלף. ברגע שאלונה צייצה את זה- וזה עבר לכל מיני עמודי פייסבוק, אז התחילו לשלוח בו ביקורות ופתאום התגלו אנשים ש"הוא לא בא להם בטוב". אבל כל זה לא היה קורה לולא אלונה לא הייתה מצייצת. ואני בטוח שהיא צייצה את זה אחרי שהוא דיבר איתה.

למה זה קורה? אני חייב להסכים עם פותח האשכול. לדעתי יש איזושהי קבוצה שתפסה אותו כשעיר לעזאזל, והם בטח יושבים במערבי מאוד קרוב אליו, וככה הוא שומע וסופג הכל. אולי חבר'ה מהמערבי יוכלו להעיד.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

The red one כתב:ראדי בעייתי בקטעים האלה. הוא לא עשוי מחומר של כדורגלנים מקצוענים. הוא ממש "אבי נעלבי". כל קללה הכי קטנה, גם אם זה 10 אנשים מול 15,000 שמוחאים כפיים, הופכת אותו.

אבל ספציפית במיני פרשה הזו - הטעות הייתה של אלונה. מישהו שמע על הקללות לראדי או על חוסר שביעות רצון של הקהל מראדי לפני שהיא צייצה את ציוץ התמיכה בו? אני בטוח שלא. במשחק עצמו לא שמעתי שום שריקת בוז כשהוחלף. ברגע שאלונה צייצה את זה- וזה עבר לכל מיני עמודי פייסבוק, אז התחילו לשלוח בו ביקורות ופתאום התגלו אנשים ש"הוא לא בא להם בטוב". אבל כל זה לא היה קורה לולא אלונה לא הייתה מצייצת. ואני בטוח שהיא צייצה את זה אחרי שהוא דיבר איתה.

למה זה קורה? אני חייב להסכים עם פותח האשכול. לדעתי יש איזושהי קבוצה שתפסה אותו כשעיר לעזאזל, והם בטח יושבים במערבי מאוד קרוב אליו, וככה הוא שומע וסופג הכל. אולי חבר'ה מהמערבי יוכלו להעיד.
יושב במערבי, לא שמעתי ולו חצי קללה כלפיו. ההפך, רק מחיאות כפיים.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

שמעון א כתב:מנסים לחבל לנו בקבוצה.
אני בטוח ש 90% מהקהל מעריך את ראדי ואת העבודה שהוא עושה.
99%.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

The red one כתב:ראדי בעייתי בקטעים האלה. הוא לא עשוי מחומר של כדורגלנים מקצוענים. הוא ממש "אבי נעלבי". כל קללה הכי קטנה, גם אם זה 10 אנשים מול 15,000 שמוחאים כפיים, הופכת אותו.

לצערי הפוסטים המבישים בפייסבוק הגיעו לפני ההודעה של אלונה. מיד אחרי המשחק בדרך לאוטו כבר מצאתי את עצמי מתנגח בכמה דבילים.
אין על ראדי, ורק טיפש לא מבין כמה תרומה הוא נותן ונתן למועדון הזה. תן לי עוד עשרה אבי נעלבים עם היכולת שלו. כשהוא טוב, הוא בטופ של קשרי האמצע בארץ, גם בגילו.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אלונה שמה לעצמה את העיקרון של אפס סובלנות לגזענות. לא ממצמצת. אין לי מושג מה הרקע למחאה אבל אלונה עושה חכו בעיניי כאשר היא נעמת ישר מול מי שסורח.

את לה פאמליה חיבקו בהתחלה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
The red one

גדי כתב:אלונה שמה לעצמה את העיקרון של אפס סובלנות לגזענות. לא ממצמצת. אין לי מושג מה הרקע למחאה אבל אלונה עושה חכו בעיניי כאשר היא נעמת ישר מול מי שסורח.

את לה פאמליה חיבקו בהתחלה.
אני לא חושב שלגזענות יש קשר. לא נראה לי שאנשים נתפסו על ראדי בזמן שלטאהא "מחליקים".

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

The red one כתב: אני לא חושב שלגזענות יש קשר. לא נראה לי שאנשים נתפסו על ראדי בזמן שלטאהא "מחליקים".
ייתכן מאוד ואתה צודק אבל לא ממצמצים.
אגב בדרומי אחרי השער יש קבוצת לובשי שחור שנוהמים ללא הפסקה לשחקנים במיוחד בליגה האירופית. גם לנו יש מסריחים. אסור לטמון את הראש בחול. זה בסוף יתהפך אלינו במקום לא צפוי וכואב.
אני לא אתפלא אם אותה חבורה קשורה לטרנד החדש של גניבת ציוד עידוד של אולטראס כפר סבא ופתח תקווה פנאטיקס תוך הרבצת מכות לילדים.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
The red one

גדי כתב:
ייתכן מאוד ואתה צודק אבל לא ממצמצים.
אגב בדרומי אחרי השער יש קבוצת לובשי שחור שנוהמים ללא הפסקה לשחקנים במיוחד בליגה האירופית. גם לנו יש מסריחים. אסור לטמון את הראש בחול. זה בסוף יתהפך אלינו במקום לא צפוי וכואב.
אני לא אתפלא אם אותה חבורה קשורה לטרנד החדש של גניבת ציוד עידוד של אולטראס כפר סבא ופתח תקווה פנאטיקס תוך הרבצת מכות לילדים.
אני יושב דיי בסמוך אלייהם ולא ממש שומע אותם נוהמים, ואני כן מאמין שהם קשורים לגניבות הציוד. אתה צודק בקשר אלייהם.

בכלל, הכל עניין של זמן ובסוף הכל יתהפך. אירועים אלמיים, אפקט טרנר השלילי. נקווה שנצליח לעצור את זה.

ולגבי האשכול - שמעתי כמה בפייסבוק שקושרים את הקללות של ראדי לגזענות אבל כמו שאמרתי, לא רואה למה ראדי כן סופג וטאהה לא. ורוני ציין כאן שהוא במערבי וכלל לא שמע..קיצר...מוזר..

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

התגובה של forevered בנושא אחר:

"לראדי יש איבודי כדור שיכולים להוציא מהדעת.
יש מקרים שכל האצטדיון רואה לאן צריכה ללכת המסירה הבאה והוא עושה בדיוק ההפך, או מקרים אחרים שבהם פס פשוט שלו מגיע לרגלי היריב. מכאן חוסר הסבלנות כלפיו.
דווקא אתמול, האיבודים שלו נבעו מניסיון למסור לעומק. אני לא חושב שזה היה משחק חלש שלו כמו שמציירים. הוא עשה עבודה גדולה באמצע."

זו הסיבה היחידה שאנשים מתעצבנים עליו, גם אני הייתי עצבני עליו תקופה מסוימת בסוף העונה שעברה ,אבל זה עובר כשרואים את התרומה שלו בנושאים אחרים (כמו למשל זה שהוא תמיד רץ הכי הרבה בקבוצה).
יש כאלה שזה לא עבר להם.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

כשהיתה התמהמהות בחילוף של ראדי היו כמה אוהדים שצעקו לו לצאת בעצבים וזלזול... התנחמתי בזה שזה אוהדים שעשו מנוי על חשבון אלה שלא חידשו לאירופית ומעולם לא ראיתי אותם.

זה תמיד קורה לראדי בכל קבוצה ששיחק
נותן את הכל והופך למובן מאליו.
ראדי שחקן ענק ולא שחקן ישראלי טיפוסי. האחוז הקטן של האוהדים מתסיס נגדו סתם

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

דרך אגב אני גם במערבי ודווקא נראה שאצלנו תמיד מוחאים כפיים בחילוף ולא זוכר ששמעתי בוז במשחק כלשהו בשנה וחצי האחרונות. אבל היציע גדול אז אין 100%

שלח תגובה