מהראן ראדי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: מהראן ראדי

שליחה על ידי גדי »

ומה עם הקהל?
נשאר אותו קהל חם? סבלני? מגיע לכל משחק ולא משנה מי היריבה?

משחק בכורה לפני שלוש עונות היה נגד קש חוץ ביום ראשון. הגיעו מעל 1000 אוהדים. בו נראה כמה יגיעו מוצאש.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

גדי כתב:ומה עם הקהל?
נשאר אותו קהל חם? סבלני? מגיע לכל משחק ולא משנה מי היריבה?

משחק בכורה לפני שלוש עונות היה נגד קש חוץ ביום ראשון. הגיעו מעל 1000 אוהדים. בו נראה כמה יגיעו מוצאש.
חם וסבלני אני חושב שעדיין אפשר להגיד על הקהל שלנו. בכל הקיץ הנורא הזה לא שמעתי שריקת בוז אחת, ונגד זאגרב ראינו עידוד ותמיכה שבעיניי לא מובנים מאליהם.
לגבי כמויות? אני כבר אמרתי את דעתי לגבי הסיבות להתמעטות במשחקי המוקדמות בטרנר. זו פחות אשמה של הקהל.

לגבי הכמות בק"ש- נראה, בכל מקרה אי אפשר להשוות בין מחזור הפתיחה לפני 3 שנים לזה הקרוב.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: הגישה שלי היא ישירה, בלי יותר מדי בלבולי מוח. אני רואה את כל הגוונים.
חושב שדווקא אתה חי בקיצון. בוחר להסתכל תמיד על עשרת האחוזים שנוחים לך ולא על ה-90 שמספרים אמת שונה לגמרי.
לא ראיתי כאן תגובה אחת קיצונית. אנשים בסך הכל אמרו שמשהו בגישה של המועדון השתנה וזה מורגש בכל המישורים.
אין קשר למנהלים חדשים וליועצים חיצוניים. ראדי הוא לא הראשון ולא האחרון שידבר על זה.
כותבים כאן שהפכנו ממקום חם ומשפחתי למקום קר ללא חום ומשפחתיות. לדעתי זה קיצוני מידי.

יש שינוי, וגם אני כתבתי את זה, אבל יחסית לשינוי שהמועדון שלנו עבר, משק חבטות לאימפריה שמפרק כאן כל מה שזז כבר שלוש שנים עם הישגים יפים באירופה לא חושב שהשינוי כל כך קיצוני.

ושוב מפנה אותכם למכבי תל אביב, חבר אוהד מכבי תל אביב טען בפני בשנה שעברה שבמשחקים רבים הם לא מאפשרים לאוהדים שלהם להכניס אביזרי עידוד, שבמשחקים רבים אין עדיפות למנויים ואוהדים שרופים לא מצליחים לקנות כרטיס למשחקים מיוחדים.
אצלנו יש מנוי חוץ, יש עדיפות למנויים במשחקים מחוץ למנוי וברכישה לאירועים כמו גמר גביע (אצל מכבי תל אביב פשוט פתחו הרשמה חופשית בלאן לפני גמר הגביע מולנו בזמנו מה שגרם להרבה מאוד בעלי מנויים להישאר בלי כרטיס לגמר על חשבון אוהד בלי מנוי שקנה כרטיס בהתלהבות ברגע שנפתחה המכירה).
גם מבחינת פנייה להנהלה, חושב שיש נגישות שלא נמצאת במועדונים אחרים בגודל שלנו גם באירופה וגם בישראל, לא חושב שבמכבי חיפה או מכבי תל אביב אוהד מן השורה יכול בכמה טלפונים להגיע ישירות למנכ"ל הקבוצה ואפילו לבעלים (תחשבו על אוהד של חיפה או מכבי שמתקשר ישירות לנייד של שחר או לגולדהאר, אין חיה כזאת).

יש בהחלט שינוי מסוים שאני לא אוהב, יש בהחלט ביקורת שצריך להעביר (אני למשל כעניין של עיקרון לא הגעתי למשחק גביע הטוטו מול נתניה בגלל ההתנהלות של המועדון בנושא), אבל אני עדין חושב שיחסית לשינוי שהמועדון עבר עדין יש כאן חום ומשפחתיות שאין במקומות אחרים, גם בנוגע לשחקנים כשאלונה עם כל ההתנהגות של קוואנקה לדוגמא סירבה להקפיא אותו וגם לא איימה עליו בהקפאה (בניגוד למכבי חיפה שאיימו על קלאוס בשבוע שעבר שאם לא יגיע להסדר הם יקפיאו אותו).

ושוב, לא שמעתי מראדי ציוץ בנושא עד לרגע שהוא ירד ביכולת המקצועית וברק החליט מקצועית לשתף אותו בפחות משחקים ולבנות עליו פחות (ובצדק מוחלט, לכו בנושא הזה אחורה ותראו מה הייתה הדעה שלנו על ראדי החל מחודש ינואר בשנה שעברה).

אני חושב שיחסית למועדון שהפכנו להיות, אנחנו עדין במצב טוב מאוד מבחינת חום ומשפחתיות, וכן, יש מקום לשיפור, וכן יש אנשים במערכת שרוצים לקחת את המועדון למקומות אחרים ובמקרים האלה כמו במשחק גביע הטוטו צריך להעביר ביקורת, אבל לא חושב שאנחנו מועדון לא חם או לא משפחתי בהווה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

bs war כתב:
חם וסבלני אני חושב שעדיין אפשר להגיד על הקהל שלנו. בכל הקיץ הנורא הזה לא שמעתי שריקת בוז אחת, ונגד זאגרב ראינו עידוד ותמיכה שבעיניי לא מובנים מאליהם.
לגבי כמויות? אני כבר אמרתי את דעתי לגבי הסיבות להתמעטות במשחקי המוקדמות בטרנר. זו פחות אשמה של הקהל.

לגבי הכמות בק"ש- נראה, בכל מקרה אי אפשר להשוות בין מחזור הפתיחה לפני 3 שנים לזה הקרוב.
בקיצור רק המערכת אחראית. יושבים אנשים אטומים שמדרדרים את המצב והקהל הוא הקורבן.
המשפט האחרון שלך אומר את הכל. אין מה להשוות את מה שהיה לפני שלוש שנים. נגמרה התמימות. אצל כולם. זה כלכך טבעי שאני רק משתהה איך גם זה הופך למרמרה.

עידוד ותמיכה זה הכי ברור מאליו. כל דבר אחר זה לא לאהוד.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

bs war כתב:

גם אז הוא היה מאוחר

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

גדי כתב:
בקיצור רק המערכת אחראית. יושבים אנשים אטומים שמדרדרים את המצב והקהל הוא הקורבן.
המשפט האחרון שלך אומר את הכל. אין מה להשוות את מה שהיה לפני שלוש שנים. נגמרה התמימות. אצל כולם. זה כלכך טבעי שאני רק משתהה איך גם זה הופך למרמרה.

עידוד ותמיכה זה הכי ברור מאליו. כל דבר אחר זה לא לאהוד.
אני לא מדבר עלינו גדי. לי ולך ברור שעידוד ותמיכה זה ברור מאליו ומבחינתי ומבחינתך אין הבדל בין מחזור ראשון אחרי 3 אליפויות לבין מחזור ראשון בלאומית.
אני מדבר על החלק היותר "מפונק" בקהל, זה שלא יבוא בכל מחיר, אבל מה לעשות שמתוך ה- 16 אלף שעושים ניסים בטרנר הם גם חלק בלתי נפרד וצריך גם אותם.

ואגב, מחירי המנויים והכרטיסים העונה הם פגיעה קודם כל ומעל הכל בגרעין הנאמן של הקהל. כי אנחנו תמיד נבלע את הגלולה של כרטיס ב- 125 ש"ח והמועדון מנצל את זה עד תום.

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב: גם אני טועה לפעמים, אבל הגישה שלך היא יותר מידי קיצונית. אין אמצע, אין אפור. התחלתם להאמין לפרסומים בתקשורת על מועדון קר ומנוכר ודורסני כשהמציאות היא שונה מאוד.
יש הרבה דברים שהמועדון השתנה בהם ולא לטובה, אבל אסי הוא אותו אסי ואלונה היא אותה אלונה לטוב ולרע, וכן במציאות הנוכחית יש הרבה מאוד החלטות שלא מתקבלות על ידי שניהם אלא באמצעות האצלת סמכויות לאנשים אחרים שלפי מה שאני הבנתי רואים את הקהל ואת המועדון בצורה שונה משאנחנו רואים אותו, הם לא גדלו כאן, רבים מהם לא היו קשורים מעולם לעולם הכדורגל, וזה בא לידי ביטוי לפעמים בגישה שלהם.
מסכים ועדיין, בשביל זה יש ראשים למערכת.
אם הבעלים והמנכ"ל לא יודעים להאציל סמכויות על פי המדיניות שהם התוו לקבוצה הם בבעיה סופר רצינית.
לא יכול להיות שעובד מועדון פועל בניגוד מוחלט למדיניות, זה חובבני.
לדעתי האמת היא שאותם עובדים עושים את עבודתם נאמנב אחרת היו מפוטרים והם ה"קופים" של המערכת לעשות את העבודה המלוכלכת.

אם ג'ונאם ואני ואחרים רבים וטובים כולל אותך ידענו לעמוד בראש ארגון אוהדים שמורכב מאוכלוסייה צעירה וקלת דעת עם תפיסות עולם קיצוניות שעובדת בהתנדבות מלאה ועדיין הצלחנו להעביר את המדיניות לכל אחד ואחת שהיו חלק מהארגון וכל אחד ידע מה מותר, מה אסור ואיך פועלים אז מי אלה אסי ואלונה שלא ידעו לעשות זאת.

הם יודעים את העבודה מצוין והיועצים שלהם קצת בלבלו אותם.
אם במסדרונות המועדון בכיר במערכת צועק "תסגרי להם את היציע הדרומי" ואף אחד לא מסתים לו את הפה באותה שנייה ומבהיר לו שהוא התבלבל אז יש פה בעיה.

ולמרות כל מה שרשמתי, אנחנו עדיין בטופ מבחינת יחסי מועדון-קהל מבין כל הקבוצות הגדולות וזה רק מראה כמה כל מה שעשינו ב 3 שנים האחרונות ביחסי מועדון קהל הוא הישג בלתי נתפס.
למרות הטעויות ולמרות הדיסטנס שנוצר (באשמת המועדון, הארגון והקהל הרחב יחד) אנחנו עדיין במקום טוב.
מקווה שמפה נשתפר ונחזור ליחסים ולקרבה שהייתה עד כה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אף אחד לא פירסם כאן את הודעת ההבהרה של ראדי? אכזבתם.

"הפוסט מכוון לאוהדי באר שבע...היה לי ראיון באתר ספורט שבו נשאלתי על המצב בבאר שבע ונגעתי בכמה נקודות שאני חושב שקשורות למצב הקבוצה וברוב הראיון פירגנתי לכל מי שקשור למועדון היקר לי אישית...אבל לצערי חלק מאתרי אוהדים מסויימים בבאר שבע לקחו ציטוטים והרכיבו אותם בצורה שאני יוצא נגד המועדון...(כדאי לקרוא את כל הראיון ולבדוק מה היה שם)צר לי לאכזב אותם כי בכל הקריירה סיימתי את ההתקשרות שלי עם מועדנים בצורה מכובדת ותמיד המשכתי את הקשר הטוב אז בטח ובטח שמדובר בקבוצה שחוויתי את רוב הרגעים היפים בקריירה וגם בניתי בסיס אהבה וכבוד עם רוב מי שקשור למועדון הנהלה שחקנים אנשי צוות ובמיוחד אוהדים ...אז בבקשה שלא יבלבלו אותכם כי באר שבע תמיד תהיה בלב שלי..."

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

The red one כתב:אף אחד לא פירסם כאן את הודעת ההבהרה של ראדי? אכזבתם.

"הפוסט מכוון לאוהדי באר שבע...היה לי ראיון באתר ספורט שבו נשאלתי על המצב בבאר שבע ונגעתי בכמה נקודות שאני חושב שקשורות למצב הקבוצה וברוב הראיון פירגנתי לכל מי שקשור למועדון היקר לי אישית...אבל לצערי חלק מאתרי אוהדים מסויימים בבאר שבע לקחו ציטוטים והרכיבו אותם בצורה שאני יוצא נגד המועדון...(כדאי לקרוא את כל הראיון ולבדוק מה היה שם)צר לי לאכזב אותם כי בכל הקריירה סיימתי את ההתקשרות שלי עם מועדנים בצורה מכובדת ותמיד המשכתי את הקשר הטוב אז בטח ובטח שמדובר בקבוצה שחוויתי את רוב הרגעים היפים בקריירה וגם בניתי בסיס אהבה וכבוד עם רוב מי שקשור למועדון הנהלה שחקנים אנשי צוות ובמיוחד אוהדים ...אז בבקשה שלא יבלבלו אותכם כי באר שבע תמיד תהיה בלב שלי..."
בקיצור כל מה שאמרנו - נכון.
לא לקח כלום בחזרה.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

ForeverRed כתב: בקיצור כל מה שאמרנו - נכון.
לא לקח כלום בחזרה.
נו ומה הבעיה עם קצת אמת ישר לפנים?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אלדר כתב: נו ומה הבעיה עם קצת אמת ישר לפנים?
אין שום בעיה, רק לא הבנתי למה נווה יצא בכותרת עם "פוסט ההבהרה של ראדי".
לא הבהיר שום דבר. עמד מאחורי כל מילה והוסיף שהוא אוהב אותנו. אחלה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

ForeverRed כתב: אין שום בעיה, רק לא הבנתי למה נווה יצא בכותרת עם "פוסט ההבהרה של ראדי".
לא הבהיר שום דבר. עמד מאחורי כל מילה והוסיף שהוא אוהב אותנו. אחלה.
הבהיר שהוא אוהב אותנו, לא דבר של מה בכך בימינו :)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לפי אחד מהמקורבים למועדון במשחק אתמול, ראדי מאוכזב מהמעמד שלו ומהיכולת של סכנין ואמר שהוא מבחינתו מוכן לחזור בינואר...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:לפי אחד מהמקורבים למועדון במשחק אתמול, ראדי מאוכזב מהמעמד שלו ומהיכולת של סכנין ואמר שהוא מבחינתו מוכן לחזור בינואר...
רק לא זה. לא לחזור אחורה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

הייתי מחזיר אותו רק בתנאי שהוא יקבל את מעמדו בתור שחקן ספסל, ושבסוף העונה הוא פורש ממשחק ומצטרף לצוות המקצועי עם תפקיד כלשהו בנוער, שילמד את הילדים על מקצוענות

שלח תגובה