ג'ון אוגו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: ג'ון אוגו

שליחה על ידי אדום זקן »

אני חושב וזאת הערכה שלי בלבד,שלבעלת הבית נשבר משחקנים שחושבים שהם מעל המועדון.
להלן מקרה ווקאמה,שהר ועכשיו אוגו.
הציוצים המיותרים,המקורבים המקשקשים,הציטוטים והשביתות הביאו אותה לסף עצבים.
מה שנקרא גם תשלם גם יעשו עליך פוזות.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב:אני חושב וזאת הערכה שלי בלבד,שלבעלת הבית נשבר משחקנים שחושבים שהם מעל המועדון.
להלן מקרה ווקאמה,שהר ועכשיו אוגו.
הציוצים המיותרים,המקורבים המקשקשים,הציטוטים והשביתות הביאו אותה לסף עצבים.
מה שנקרא גם תשלם גם יעשו עליך פוזות.
לא חושב שאוגו(ובטח שלא שהר) חושבים שהם מעל המועדון. טוני אולי כן, לא סגור על זה.

לפי דעתי יש פה מחשבה על בנייה מחדש של הקבוצה. לא משהו מעבר.
כמובן שזה תלוי מחליף שלו, אבל הסיכוי שיגיע מחליף ברמתו או אפילו מתקרב לרמתו נמוך מאוד.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב: לא חושב שאוגו(ובטח שלא שהר) חושבים שהם מעל המועדון. טוני אולי כן, לא סגור על זה.

לפי דעתי יש פה מחשבה על בנייה מחדש של הקבוצה. לא משהו מעבר.
כמובן שזה תלוי מחליף שלו, אבל הסיכוי שיגיע מחליף ברמתו או אפילו מתקרב לרמתו נמוך מאוד.
המשפט האחרון שלך רק מחזק את הטענה שלי.
אין לו מחליף ולא יכול להיות לו מחליף.
אוגו זה כח הרתעה בליגה מעבר להיותו שחקן קישור פנטסטי.
יש דברים מעבר שאנחנו לא יודעים ולא מכירים.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

בהנחה שאסי רחמים דובר אמת אז הכדור במגרש של אוגו. כנראה קיבל הצעה שעומדת בקנה אחד עם המדיניות החדשה של החוזים מה שוודאי מאכזב את ג'ון.
אני מסכים עם אדום זקן שזה נראה שלא הולכים להתאבד עליו. כנראה כל מיני שיקולים של שובע וגם ירידה בכושר.
אני גם לא כזה בטוח שיש תור של קבוצות שמחכות לו, מרוח הדברים זה היה נשמע שבקיץ אם הייתה מונחת הצעה היו נותנים לו ללכת.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

רק לחשוב עליו לובש מדים צהובים עושה לי חשק לבכות...
שלא תטעו אם תהיה חצי זוית המהבת מתאבדים עליו. . .
הוא יהיה להם הצהרה וחיזוק סופר משמעותי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dardasmiley כתב:רק לחשוב עליו לובש מדים צהובים עושה לי חשק לבכות...
שלא תטעו אם תהיה חצי זוית המהבת מתאבדים עליו. . .
הוא יהיה להם הצהרה וחיזוק סופר משמעותי.
הוא לא יחתום שם בחיים.
יהיו לו מספיק הצעות לא פחות טובות מאירופה. זה לא איזה ישראלי בלי ביקוש.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

RedBend כתב: וואו נכנסת ב180 לתוך קיר

אתה מתבלבל או מנסה להעליב אבל אני זורם איתך כל הדרך עד למטה.
אני לא זיינתי את המוח על כמה הכל טוב במשך חצי שנה, להיפך.
בקקי הבא שלך תחפש הודעות מהחצי שנה האחרונה.
נדמתי חודשיים? אולי החודשיים הכי פעילים שלי
"בזמן שצעקתם" עאלק, אתה לגמרי מבולבל.
אולי אני קצת מתנשא אבל אין לך מושג עם מי אתה מדבר וגם לי, אז בוא נשחרר את "הניחא על מה" ולא ננסה להעליב זה את זה...
תאמין לי שאין בי שומדבר מתנשא, טונשי באר שבעי אולי לא עם כל הגינונים הבאר שבעיים אבל להוציא ראש מתחת כל אחד מסוגל.
בוא נוותר על האבחונים הפסיכולגיים בבקשה
אנלא בקטע של להעליב אם לא הבנת אבל ה"ובכל מגרש בניגוד אלייך" היה כבר לגמרי ילדותי...
אז אתה זוכר איזה משחק חוץ בק"ש שלא נסעתי אז אתה עושה מין 1+1 דבילי שכזה. יופי לך!

האמת תשמע
אנחנו אנשים מבוגרים ובתכלס זה מביך כל הדבר הזה של
לשבת במרפסת עם תחתונים
לנסח לך רשימה של תהליכים שבזמן אמת הרגשתי שהם לא טובים
אישתי המותק הזאת לא מבינה מה זה האתר האדום הזה ולמה אני לא בא לסלון.

אבל ה"צעקתם חודשיים" הזה תפס אותי חזק, מודה, הצליח לך.
רק שגם אני ראיתי את כל ההחלטות הלא טובות. ולא נדמתי וזה לא התפוצץ לי בפרצוף, כמו שאתה גונב דעת.
אבל אתה פשוט או משקר או מתבלבל אז לא השארת ברירה

https://www.crazyred.co.il/forum/viewto ... 94#p404269" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.crazyred.co.il/forum/viewto ... AA#p404306" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.crazyred.co.il/forum/viewto ... AA#p404334" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.crazyred.co.il/forum/viewto ... 9D#p404837" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.crazyred.co.il/forum/viewto ... 9D#p404837" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.crazyred.co.il/forum/viewto ... AA#p408108" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.crazyred.co.il/forum/viewto ... 95#p408130" onclick="window.open(this.href);return false;

רציתי לחסוך את הטרחנות שבציטוטים, במיוחד בשבילך שמתי לינקים ואני מחכה להתנצלות על הרפש או למחווה ידידותית כלשהיא.
לא מתחייב שאין עוד הודעות מהקיץ שנדמתי כמו אוהד הצלחות ממוצע
כנראה שאם תגלול קצת למעלה קצת למטה תראה מה חשבתי על הקיץ הנפלא שלנו.
מסכים איתך זה מביך לחלוטין. כל הדרך עד למטה ירדנו
המלצה שלי שים לב לתאריך כי אולי יש לך בעיית זמן (חצי שנה או חודשיים, מי סופר)
:כבשה:
וואו. ציטטת 7 הודעות שבהם כתבת שאתה לא מתחבר לתהליך כזה או אחר. לא משעמם לי ולכן לא אנבור אחורה לצטט מלא הודעות שבהן אתה מגונן "על עיוור". בכל מקרה, אתה צודק בדבר אחד. דירדרנו את השיח ואם פגעתי, קבל התנצלות.
מציק לי מאוד שמתנשאים פה. הקטע על המשחק בקרית שמונה לא היה כדי לעקוץ, אלא כדי להבהיר את הנקודה הזו. רשמת אז "מת שהקהל יעשה את הסוויץ'", כאשר יום לפני כן 1000 איש, אישה וילד עודדו חזק בק"ש (גם בשבת באשדוד, כולל מפגן מרשים לאחר המשחק) וכל זאת לפני השבועיים האחרונים. אז בוא, אף אחד מאיתנו לא יודע מה קורה באמת, כל אחד מפרש את הדברים אחרת. דוגמא טובה היא מסיבת העיתונאים אתמול. פירשת אותה בצורה מאוד מאוד חיובית. אני לא. חוץ מההודאה של אסי על הטעויות הרבות שנעשו בקיץ (לא מובן מאליו, גם בדרך שבו היא נאמרה. אף מועדון בארץ לא מסוגל לכך ועצם העובדה שזה נאמר, מראה שלומדים ומתפכחים), כל השאר היה מכבסת מילים עם תשובות מתחמקות.
לענייננו, אסור לנו להיות עיוורים. לא כל שנה אלונה תשפוך 3.5 מליון יורו בשבוע וחצי כדי לתקן טעויות של 4 חודשים. תחזור אחורה ותראה מה oran כתב על אוגו, כשברור מההודעה שהוא כותב מידיעה ואף יותר מכך, אפילו נמנע מלהגיד הכל (בין השורות). אם נאבד את אוגו בגלל משחקים כאלו זו תהיה בכיה לדורות והמשך להתנהלות הקלוקלת בקיץ הזה. השבוע וחצי האחרונים היו נקודת אור, אבל בוא נראה מה יעשו בהמשך.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

ג'ון יהיה בסוף החוזה שלו בן 31. אם הוא לא יסכים להתפשר אז הוא לא יקבל חוזה עתק ל3 שנים בשווי של מעל 10 מיליון שקלים.
אני פשוט מנסה להיות מציאותי ולתרגם את מה שהבנתי בשבועיים האחרונים.

בלי קשר אני מתקשה לקחת את זה למקומות קיצוניים של אסון.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

צריך למצוא דרך להשאיר אותו.
מוכן לוותר הבאה של זר אחד, כדי להשאיר אותו.
למה צריך 6 זרים? מספיק לנו ג׳ון ועוד 4 טובים. את הכסף של השישי שיגדילו לג׳ון את ההצעה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מסכים שהארכה בשנתיים זה המקסימום.
הסכומים כנראה צריכים להיות אחרים, כי עבור ה-300 אלף יורו שהוא מרוויח כיום הוא לא יחתום ובצדק.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

מכבי חיפה ומכבי ת"א בשקט יציעו לו 3 שנים ואפילו 4 וסכום הרבה יותר ממה שהוא מקבל פה.

ואל תחשבו שחוזר למספר x של שנים נועל אותו בקבוצה יכולים למצוא פתרון ולהשתחרר כמו שאנחנו השתחררנו מקוואנקה פקארט שיימן איבינדר וכו
תמונה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ברדה בגיל 31 קיבל פה חוזה לשלוש שנים ואף אחד לא נרתע.
מבחינתי אין הבדל.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

ג'ון חייב להשאר נקודה. שימצאו את הדרך להשאיר אותו, שנתיים, שלוש, שכר כזה או אחר רק שישאר

סמל אישי של משתמש
Red Temple
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Temple »

התמונה שהוא מנשק את הסמל בכזאת תשוקה.
30 4over

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

נכנסתי לפורום של האובססיבית ה-12 כי סיקרן אותי מה חושבים עליו. יש את אלה שחושבים שכדאי להביא (מעט) ויש את אלה שחושבים שהצמד חמד פרץ את גלזר, קשרי הנבחרת המהוללים עולים עליו בכל קנה מידה. עכשיו אני שואל ברצינות, קשר נבחרת ניגריה לעומת שני קשרים שלא קרעו זוג שרוכים בנבחרת הגרועה בתבל. קשר שהחזיק קישור של אלופה 3 שנים לעומת שני קשרים שעונה שעברה בילו על הספסל בעיקר או בקישור הפרוץ בליגה (נתניה). מה עובר עליכם מתנשאים צהובים? הרי אם אוגו פוגש את פרץ וגלזר בסימטה חשוכה שניהם חוזרים הביתה בהריון.... על מה את מדברים? תשתחוו כשאתם אומרים את השם שלו כושיליראבק!

שלח תגובה