גאדיר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: גאדיר

שליחה על ידי שיש »

Totti כתב:יש מצב שעובר בעסקה לאנשהו (משער)
בעייתי מאוד כי אלונה החליטה לא להשתתף בשכר ואני לא רואה קבוצה שמשלמת לו את הסכומים שקיבל פה

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אין סרט כזה שממשו את האופציה בשביל שישב ביציע או שיעבור לקבוצה אחרת או שיטוס למחנה אימון

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

לא משתתפת בשכר אבל נותנת פיצוי...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

נגמר הבית מלון.
אין יותר ארוחות חינם.
רק זאת הגישה.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

גאדיר+וובה(לצערי)+מיליון וחצי אירו על האסלבייק , זאת השמועה שרצה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

כלפי אומר שאיזי לא מוכן לשחרר.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

לא מוותר על וובה
תמונה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

גיא חניה כתב:גאדיר+וובה(לצערי)+מיליון וחצי אירו על האסלבייק , זאת השמועה שרצה
מוגזם

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אין עוד זרים בעולם?
יש גם חסרונות בשחקן הזה. בואו לא נהפוך אותו לאיזה מפלצת תלת ראשית.
הייתי פונה לאופציות אחרות. אחר כך נראה את איזי, כשה1.5 מיליון יורו מתרחקים ממנו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שמח מאוד על שינוי הגישה אצל ההנהלה.
ההנהלה הציעה לגאדיר לוותר על סעיף הפיצוי עבור אי הארכת החוזה ובתמורה הוא יהיה שחקן חופשי ויחתום בכל קבוצה שירצה.
גדיר, כמו קוואנקה, ניסה לאיים על ההנהלה שאם ישאירו אותו (או במילים אחרות אם לא יתנו לו שחרור + מאה אלף יורו) הוא יסרב לעבור בהשאלה גם אם זה אומר שיצטרך לשבת עונה שלמה ביציע.
ההנהלה לא התרגשה, מימשה את האופציה, אבל מצד שני הבהירה לגדיר שהוא לא בתוכניות המקצועיות ושהתוכנית היא להשאיל אותו/להעביר אותו לקבוצה אחרת.
ובדיוק כמו קוואנקה, ברגע שהשחקן הבין שאין להנהלה שלנו בעיה להושיב אותו ביציע, הוא פתאום מדבר אחרת, בסופו של יום קל מאוד לשחקן לאיים שאין לו בעיה לשבת שנה שלמה ביציע, אבל כשהוא מבין שזה באמת הולך לקרות אז פתאום הגישה של השחקן משתנה...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

Sir Alex Ferguson כתב:שמח מאוד על שינוי הגישה אצל ההנהלה.
ההנהלה הציעה לגאדיר לוותר על סעיף הפיצוי עבור אי הארכת החוזה ובתמורה הוא יהיה שחקן חופשי ויחתום בכל קבוצה שירצה.
גדיר, כמו קוואנקה, ניסה לאיים על ההנהלה שאם ישאירו אותו (או במילים אחרות אם לא יתנו לו שחרור + מאה אלף יורו) הוא יסרב לעבור בהשאלה גם אם זה אומר שיצטרך לשבת עונה שלמה ביציע.
ההנהלה לא התרגשה, מימשה את האופציה, אבל מצד שני הבהירה לגדיר שהוא לא בתוכניות המקצועיות ושהתוכנית היא להשאיל אותו/להעביר אותו לקבוצה אחרת.
ובדיוק כמו קוואנקה, ברגע שהשחקן הבין שאין להנהלה שלנו בעיה להושיב אותו ביציע, הוא פתאום מדבר אחרת, בסופו של יום קל מאוד לשחקן לאיים שאין לו בעיה לשבת שנה שלמה ביציע, אבל כשהוא מבין שזה באמת הולך לקרות אז פתאום הגישה של השחקן משתנה...
למה שהוא יוותר על 100 אלף יורו סתם ?אף קבוצה לא תציע לו את הסכומים שהוא מרוויח אצלינו,אז עכשו הקבוצה תנסה להעביר אותו בטריד או תשאיל אותו ותשלים את השכר שלו כי אני לא מאמין שיש איזה פראייר שישלם לשחקן מזכוכית 200 אלף יורו ,שילמדו להביא שחקנים בחוזים סבירים ולא גרועים(פקהארט,קוואנקה והחוזה החדש של קורהוט ושהר )

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

hb7 כתב: למה שהוא יוותר על 100 אלף יורו סתם ?אף קבוצה לא תציע לו את הסכומים שהוא מרוויח אצלינו,אז עכשו הקבוצה תנסה להעביר אותו בטריד או תשאיל אותו ותשלים את השכר שלו כי אני לא מאמין שיש איזה פראייר שישלם לשחקן מזכוכית 200 אלף יורו ,שילמדו להביא שחקנים בחוזים סבירים ולא גרועים(פקהארט,קוואנקה והחוזה החדש של קורהוט ושהר )
תגיד,אמיתי אבל,אתה לא חושב שאתה חוצפן?
הרי אם אני לוקח אותך,הופך אותך ומנער,נופל לך אולי עשר שקל ומצית מהכיס.
אז איך אתה מפקפק ביכולות העסקיות או החוזיות של אנשים כמו אלי ברקת?
מה אתה חושב שהוא אהבל? תורם תכסף? מה שהוא עשה ליעקב בוזגלו כותבים בבתי ספר למו"מ אז מה אתה מבלבל בביצים??
אז נפלו עם קוואנקה מה עשית מזה אידואולוגיה.
אנחנו הקבוצה עם התקציב השלישי בגודלו עונה שלישית ואלופים 3 שנים.
מה זה אם לא ניהול גדול?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אנחנו מדברים אתית או חוזית? חוזית היה סעיף פיצוי במקרה של אי הארכת חוזה והיה סעיף הארכת חוזה ופעלנו לפי הסעיף והארכנו חוזה. אתית אני לא חושב שראוי ששחקן יגיד לקבוצה אני רוצה את הפיצוי (כלומר רוצה חצי מהחוזה בלי לשחק דקה) ותדעו שאני יודע שאתם חושבים להאריך לי את החוזה כדי להשתמש בי לטרייד ואני לא אשתף פעולה וגם כאן פעלנו מידה תחת מידה.

הכי ראוי היה אם גאדיר היה בא בקיץ ואומר תודה על הכל, תודה ששילמתם לי שנתיים שכר למרות שרוב הזמן הייתי פצוע וביתר הזמן לא סיפקתי את הסחורה, אתם לא תממשו את האופציה בשביל להעביר אותי בטרייד ואני לא אבקש פיצוי על אי הארכת החוזה בשנה נוספת ונפרד כידידים.

מי שפועל בכוחניות ואיומים יקבל כוחניות כתגובה ובצדק.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

הסעיף מלכתחילה הוא בעייתי.
פיצוי לשחקן כי הוא לא הוכיח את עצמו והקבוצה לא רוצה לממש את האופציה עליו? לא מסתדר לי

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

yanivnew91 כתב:הסעיף מלכתחילה הוא בעייתי.
פיצוי לשחקן כי הוא לא הוכיח את עצמו והקבוצה לא רוצה לממש את האופציה עליו? לא מסתדר לי
+1

שלח תגובה