מיחאי קורהוט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אלדר

Re: מיחאי קורהוט

שליחה על ידי אלדר »

manutd כתב:בסופו של דבר , זה עניין של טעם אישי.
ואני לא אוהב חלוצים כמו בן שהר שאם אתה לא שם אותו מול השער קשה לו לכבוש
זה לא עניין של טעם אחי. יש קבוצות שבונות את הסגנון שלהם סביב החלוץ. ובבאר שבע הנוכחית בונים על קו שני והכנפיים כשהחלוץ הוא כלי להזיז את הבלמים מהעמדה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

לרגע התבלבלתי וחשבתי שזה השרשור של סהר...

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

manutd כתב:בסופו של דבר , זה עניין של טעם אישי.
ואני לא אוהב חלוצים כמו בן שהר שאם אתה לא שם אותו מול השער קשה לו לכבוש
אין בעיה עם דעה אישית יש בעיה כשאתה קורא למישהו שרשם עובדות כגנב דעת ואתה מפיץ פה תיאוריות לא מוכחות על קריית אתא וכו' ומזלזל בכל חלוץ שעבר באלופת המדינה ב 3 שנים האחרונות ומשווה אותם לאקסברד ועוד מציג את הדברים כאילו הם עובדות מוגמרות.

סמל אישי של משתמש
manutd

שליחה על ידי manutd »

oranu כתב: אין בעיה עם דעה אישית יש בעיה כשאתה קורא למישהו שרשם עובדות כגנב דעת ואתה מפיץ פה תיאוריות לא מוכחות על קריית אתא וכו' ומזלזל בכל חלוץ שעבר באלופת המדינה ב 3 שנים האחרונות ומשווה אותם לאקסברד ועוד מציג את הדברים כאילו הם עובדות מוגמרות.
אל תנסה להוציא את הדברים שלי מהקשרם.
אמרתי שגם אקסברד יסיים פה עם אותה כמות שערים.
ואם חלוץ בינוני כמו שהר סיפסל כל כך הרבה חלוצים אז זה אומר עליהם משהו( חוץ מברדה כמובן שחווה הרבה פציעות )
בן שהר חלוץ בינוני. נקודה.
לא משנה איך תהפכו את זה
[glow=red]United Road, take me home

To the place, I belong

To Old Trafford, to see United

Take me home, United road[/glow]תמונה

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

manutd כתב: אל תנסה להוציא את הדברים שלי מהקשרם.
אמרתי שגם אקסברד יסיים פה עם אותה כמות שערים.
ואם חלוץ בינוני כמו שהר סיפסל כל כך הרבה חלוצים אז זה אומר עליהם משהו( חוץ מברדה כמובן שחווה הרבה פציעות )
בן שהר חלוץ בינוני. נקודה.
לא משנה איך תהפכו את זה
אני לא הוצאתי את דבריך מהקשרם, כתבתי בדיוק מה שרשמת והסברתי למה לדעתי טועה.
לגבי שהר, חלוץ בינוני ביחס למי? ביחס לליגת העל הוא ממש לא בינוני והוא מהטופ 5 שיש פה, וזה באמת כבר לא משנה איך תהפוך את זה, עובדתית הוא החלוץ המרכזי והפותח של אלופת המדינה 3 שנים ברציפות.
כן, גם אני הייתי רוצה לראות פה תואם זהבי, לא יקרה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב: תפסיק לקשקש. 3 שנים מגיעים לפה חלוצים ללא הפסקה, כולם מוצאים את עצמם בספסל למרות שקיבלו מספיק הזדמנויות, כולל גם מוצאים את עצמם עוזבים חוץ מבן שהר.
משום מה אף אחד מהם לא חורר רשתות, גם כשבן שהר נעדר 3 חודשים. כנראה הם לא אקסברד.
אם אתם לא רואים את התרומה של שהר אז אתם לא מבינים בכדורגל. לא החלוץ המושלם, אבל החלוץ הישראלי הכי טוב בליגה.
זוכר שאמרו את זה גם על אביתר אילוז בזמנו שכל מגן ימני שהגיע בסוף מצא עצמו על הספסל אז כניראה שזה מעיד על האיכויות של אילוז. עד שהגיע מגן ימני איכותי וגרם לנו להבין מה זה מגן ימני אמיתי.
חלוץ קילר מסיים עם שלושער מול האסטונים. שהר רך, לא עושה תנועה נכונה לעומק, לא מסוגל לעבור קונוס באחד על אחד או לייצר לשחקן אחר מצב לכיבוש. הוא מהיר, הוא בועט פנדלים טוב, יש לו סיומת טובה כשהוא צריך לסיים בנגיעה ולא צריך לחשוב יותר מידי, וזה מספיק בשוק הישראלים הדל כדי להיות מהחלוצים הישראלים הטובים בליגה. עדין, עמדת החלוץ הייתה מנקודות התורפה שלנו בשנה שעברה, ומודה שהייתה לי תקווה שבקיץ יגיע לכאן חלוץ זר שיתן לנו משהו אחר...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב: זוכר שאמרו את זה גם על אביתר אילוז בזמנו שכל מגן ימני שהגיע בסוף מצא עצמו על הספסל אז כניראה שזה מעיד על האיכויות של אילוז. עד שהגיע מגן ימני איכותי וגרם לנו להבין מה זה מגן ימני אמיתי.
חלוץ קילר מסיים עם שלושער מול האסטונים. שהר רך, לא עושה תנועה נכונה לעומק, לא מסוגל לעבור קונוס באחד על אחד או לייצר לשחקן אחר מצב לכיבוש. הוא מהיר, הוא בועט פנדלים טוב, יש לו סיומת טובה כשהוא צריך לסיים בנגיעה ולא צריך לחשוב יותר מידי, וזה מספיק בשוק הישראלים הדל כדי להיות מהחלוצים הישראלים הטובים בליגה. עדין, עמדת החלוץ הייתה מנקודות התורפה שלנו בשנה שעברה, ומודה שהייתה לי תקווה שבקיץ יגיע לכאן חלוץ זר שיתן לנו משהו אחר...
זה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב: זוכר שאמרו את זה גם על אביתר אילוז בזמנו שכל מגן ימני שהגיע בסוף מצא עצמו על הספסל אז כניראה שזה מעיד על האיכויות של אילוז. עד שהגיע מגן ימני איכותי וגרם לנו להבין מה זה מגן ימני אמיתי.
אחלה גניבת דעת. אילוז ושהר, בדיוק אותה סיטואציה.
הראשון היה חור הגנתי ושחקן לא מספיק טוב והשני אחד הישראלים הטובים בתפקידו והחלוץ המוביל של אלופת המדינה 3 פעמים ברציפות.

גם בן ביטון לא מושלם. יש מגנים זרים שיכולים לתת הרבה יותר בהתקפה וגם בהגנה.
גם דן איינבינדר וחנן ממן לא מושלמים בתפקידם. אפשר להביא זרים טובים מהם, כנ״ל לגבי שיר צדק ולואי טאהא וכו׳ וכו׳. הרי אין לזה סוף.
בסופו של דבר התחרו איתו 2 חלוצים זרים ו2 ישראלים בכירים ובסוף שהר סיים כחלוץ הראשון. הוא לא אשם שאף חלוץ זר לא הוכיח את עצמו.
זה לא שמעדיפים לא להביא חלוץ זר כי שהר בקבוצה. זה לא המצב.

צריך גם לזכור שחלוצים כאלה לא מגיעים לארץ. זה מצרך נדיר, תשאל את מגבי שזרקה 3.5 מיליון יורו דמי העברה וקרוב למיליון יורו שכר(לעונה!) על איזה חלוץ שלא נותן הרבה יותר משהר.
אז אפשר להעריך שחקן כמו שהר. לא מושלם, לא גולר מפלצתי, אבל אחד שעושה את העבודה, אחד הישראלים היותר טובים בליגה ואחד שתמיד יציל אותך אם תיפול עם החלוץ הזר.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

CrazyRed7 כתב: אחלה גניבת דעת. אילוז ושהר, בדיוק אותה סיטואציה.
הראשון היה חור הגנתי ושחקן לא מספיק טוב והשני אחד הישראלים הטובים בתפקידו והחלוץ המוביל של אלופת המדינה 3 פעמים ברציפות.

גם דן איינבינדר וחנן ממן לא מושלמים בתפקידם. אפשר להביא זרים טובים מהם, כנ״ל לגבי שיר צדק ולואי טאהא וכו׳ וכו׳. הרי אין לזה סוף.
בסופו של דבר התחרו איתו 2 חלוצים זרים ו2 ישראלים בכירים ובסוף שהר סיים כחלוץ הראשון. הוא לא אשם שאף חלוץ זר לא הוכיח את עצמו.

צריך גם לזכור שחלוצים כאלה לא מגיעים לארץ. זה מצרך נדיר, תשאל את מגבי שזרקה 3.5 מיליון יורו דמי העברה וקרוב למיליון יורו שכר(לעונה!) על איזה חלוץ שלא נותן הרבה יותר משהר.
אז אפשר להעריך שחקן כמו שהר. לא מושלם, לא גולר מפלצתי, אבל אחד שעושה את העבודה, אחד הישראלים היותר טובים בליגה ואחד שתמיד יציל אותך אם תיפול עם החלוץ הזר.
+1
אפשר לא לאהוב את בן ולרצות מישהו יותר טוב, אבל מי שרוצה שדרוג על בן צריך לרצות שדרוג כמעט על כל עמדה בהרכב שמאייש אותה ישראלי.
ההשוואה לאילוז כל כך לא נכונה כי אילוז היה מגן ימני בעידן אחר לחלוטין, זה לא שאפשר להביא לפה משהו יותר טוב מבן בכלום כסף, אילוז לא הרוויח הרבה בזמנו וגם בן ביטון כשהגיע לא הרוויח הרבה והדיח אותו מההרכב, בן שהר ישראלי בכיר וכל חלוץ שהגיע בקול תרועה רמה לא הוכח כיותר טוב ממנו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב: אחלה גניבת דעת. אילוז ושהר, בדיוק אותה סיטואציה.

אתה לא גונב דעת, סתם דמגוג.

ההשוואה היא לא בין אילוז לשהר כשחקני כדורגל, הם משחקים בתקופות אחרות והם שחקנים באיכות אחרת לגמרי, אלא בעובדה שאם מנהלים דיון על האיכויות של שחקן ספציפי הוא צריך להישפט לפי היכולת שהוא מציג ולא לפי היכולת ששחקנים אחרים בעמדה שלו הציגו.
זה שחלוצים אחרים שהגיעו אלינו איכזבו או לא סיפקו את הסחורה לא קשורה לבן שהר וליכולת שלו. בדיוק כמו שזה שמגינים אחרים איכזבו או לא סיפקו את הסחורה לא הייתה קשורה לאביתר אילוז וליכולת שלו.

בשורה התחתונה, בן שהר נהנה מהעובדה שיש מגבלת זרים ושהשוק הישראלי דל. לא מדובר באיזה חלוץ יוצא דופן, בטח בשכר הגבוה שהוא מקבל (היום הוא השחקן עם העלות הכי גבוה מבחינת המועדון!).
מדובר על חלוץ ליגה טוב, שיש לו יתרונות מסוימים אבל גם מגבלות מסוימות, חלוץ שאני שמח שיש לנו ואני שמח שהאריכו לו את החוזה, אבל הכל לאור מגבלות השוק. אם הוא היה זר התגובה שלי הייתה אחרת לגמרי. ואני עדין מאמין שבקבוצה עם השאיפות שלנו בן שהר צריך להיות החלוץ המחליף או חלוץ ברוטציה ולא החלוץ הפותח. תנו לנו חלוץ קילר, ותקבלו מספרים אחרים לגמרי עם הצוות המסייע שיש לנו בקבוצה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: אתה לא גונב דעת, סתם דמגוג.

ההשוואה היא לא בין אילוז לשהר כשחקני כדורגל, הם משחקים בתקופות אחרות והם שחקנים באיכות אחרת לגמרי, אלא בעובדה שאם מנהלים דיון על האיכויות של שחקן ספציפי הוא צריך להישפט לפי היכולת שהוא מציג ולא לפי היכולת ששחקנים אחרים בעמדה שלו הציגו.
זה שחלוצים אחרים שהגיעו אלינו איכזבו או לא סיפקו את הסחורה לא קשורה לבן שהר וליכולת שלו. בדיוק כמו שזה שמגינים אחרים איכזבו או לא סיפקו את הסחורה לא הייתה קשורה לאביתר אילוז וליכולת שלו.

בשורה התחתונה, בן שהר נהנה מהעובדה שיש מגבלת זרים ושהשוק הישראלי דל. לא מדובר באיזה חלוץ יוצא דופן, בטח בשכר הגבוה שהוא מקבל (היום הוא השחקן עם העלות הכי גבוה מבחינת המועדון!).
מדובר על חלוץ ליגה טוב, שיש לו יתרונות מסוימים אבל גם מגבלות מסוימות, חלוץ שאני שמח שיש לנו ואני שמח שהאריכו לו את החוזה, אבל הכל לאור מגבלות השוק. אם הוא היה זר התגובה שלי הייתה אחרת לגמרי. ואני עדין מאמין שבקבוצה עם השאיפות שלנו בן שהר צריך להיות החלוץ המחליף או חלוץ ברוטציה ולא החלוץ הפותח. תנו לנו חלוץ קילר, ותקבלו מספרים אחרים לגמרי עם הצוות המסייע שיש לנו בקבוצה.
1+

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אתם לא בדיון הנכון

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב: אתה לא גונב דעת, סתם דמגוג.

חחחח אני הדמגוג כאן..אוקיי

בקיצור אתה כותב את אותם דברים שאני כותב רק בצורה אחרת. חייב להתחכם.
את מה שאתה כותב על שהר, כפי שאמרתי גם בתגובה הקודמת(ולא התייחסת), אפשר לכתוב על כל שחקן ישראלי שלנו חוץ ממליקסון(כולל צדק, טאהא, הביטונים, דן, ממן וכו׳). את כולם אפשר להחליף בזרים קילרים ובלה בלה בלה.
שורה תחתונה הביאו 2 חלוצים זרים ובסוף שהר גבר עליהם. אז זאת נקודה לזכותו ולא לחובתו, כפי שמנסים לצייר.
כשיגיע חלוץ זר ״קילר״, תהיה בטוח ששהר לא יהיה באנקר. עד אז שהר הוא נכס, בדיוק כמו צדק, טאהא וכל ישראלי מוביל אחר. זה הכל.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

CrazyRed7 כתב: חחחח אני הדמגוג כאן..אוקיי

בקיצור אתה כותב את אותם דברים שאני כותב רק בצורה אחרת. חייב להתחכם.
את מה שאתה כותב על שהר, כפי שאמרתי גם בתגובה הקודמת(ולא התייחסת), אפשר לכתוב על כל שחקן ישראלי שלנו חוץ ממליקסון(כולל צדק, טאהא, הביטונים, דן, ממן וכו׳). את כולם אפשר להחליף בזרים קילרים ובלה בלה בלה.
שורה תחתונה הביאו 2 חלוצים זרים ובסוף שהר גבר עליהם. אז זאת נקודה לזכותו ולא לחובתו, כפי שמנסים לצייר.
כשיגיע חלוץ זר ״קילר״, תהיה בטוח ששהר לא יהיה באנקר. עד אז שהר הוא נכס, בדיוק כמו צדק, טאהא וכל ישראלי מוביל אחר. זה הכל.
אוהדים רואים בסופש משחקים של ריאל מדריד וחלוץ אולטימטיבי מבחינתם זה רונאלדו.

בואו נראה את ריאל העונה אם יהיה לה שחקן שיכבוש 50 שערים בעונה ותבינו שגם בשוק בלתי נגמר שאפשר להביא כל שחקן בעולם רונאלדו יש רק אחד כמו שבארץ זהבי יש רק אחד.

אנשים איבדו כל ערך רציני לגבי איך תופסים את עמדת החלוץ.

תמיד!! אפשר להביא טוב יותר! תמיד!! יש את הדבר הבא מעבר לפינה! בפועל.... כולם בגדר אופציה/פוטנציאל וכו.

בן שהר טוב להפועל בש בהרבה מובנים.
אם אפשר להביא יותר טוב? תמיד אפשר לחשוב ככה...
האם זה פרקטי? לא חושב.

שופטים לחומרה שלא בצדק

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אנורתוסיס הודחה מאירופה מול יריבה נחותה מאלבניה.
ישפיע על המעבר?

שלח תגובה