ULTRASOUTH

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

Re: ULTRASOUTH

שליחה על ידי YallaHapoel »

red ultras כתב:אני חושב שהמטרה הייתה לייצר באז סביב הנושא ואת זה הם עשו. אני חושב שזה כן השפיע גם על פתיחת המשחק הרדומה וגם על העידוד שהיה מאוד חלש לאורך כל המשחק. הייתה תחושה של חוסר אווירה באצטדיון.

על כל פנים אני מאחוריהם ואם זה השיג את המטרה ועדיין נצחנו אז אחלה!
דווקא לא רואה את הבאז, בעיקר אנשים שמבקרים את המהלך.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

The red one כתב: לא היה עידוד לשחקנים לפני העלייה למגרש. עידן עלה על הבמה 10 דקות בערך לפני ההתחלה ואמר שעכשיו בכניסה למגרש עיכבו 50 אנשים מהארגון ובדקו אחד אחד כי פוצץ איזה סופר טייגר, זה גרם לעיכוב ובגלל זה לא היה עידוד. בנוסף עצרו 2 חבר'ה מהארגון כולל "אבא בן אדם זהב שלא עשה כלום" (ככה עידן אמר). עוד הוא אמר שהמשטרה עושה לחברי הארגון ביקורי פתע בבית ושהארגון כבר הודיע למשטרה שאם זה יימשך ככה לא יהיה עידוד.

מפה לשם, הוא הודיע שכמחאה על העיכוב הזה לא מעודדים ב-5 הדקות הראשונות. מה שבפועל קרה זה שהמזרחי לקח את העידוד לידיים (שאפו עלייהם) ושרק לדרומי בוז כשנגמרו 5 הדקות של אי-העידוד. לא שמעתי הערה של עידן או איש הגדר השני למזרחי.
" שאפו " אחרי 5 דק' חזרו לשתוק.
עצוב שכולם יודעים לשים בתמונת קאבר תפאורה של הארגון וללקק להם אחרי כל תפאורה אבל להקשיב לארגון הפך לזריקת ז**.
גם אני חושב שהארגון לא היה צריך לשתוק, כי הקבוצה צריכה אותנו, אבל אם מבקשים כנראה שיש סיבה מספיק טובה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

הבאז הוא בזה שאנחנו מנהלים כאן דיון על זה. וגם בפייסבוק מתנהל דיון והנושא עלה על סדר היום. אני לדוגמה עד היום לא ידעתי שהמשטרה נטפלת לחברי הארגון. אני מניח שגם בדרגים הגבוהים בהנהלה, אלו שיכולים באמת להשפיע על יחס המשטרה מתנהל עכשיו דיון בנושא.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

חברים זה מאוד פשוט הכל היה טוב עד שהחליפו קצין במשטרה לפני כמה חודשים והוא יעני בא בקטע של להיכנס ראש בראש אין לנו אגו לא עשינו שום דבר לא בסדר טרנר האיצטדיון הכי פחות בעייתי בארץ לא גזענות לר אלימות ולא אמלח כל השנה והמשטרה סאה ונכנסת לנו לנשמה כל פעם טלפונים לפני משחקים כל פעם זימונים לחקירות והיום גם עיכוב של כל הארגון מחוץ למגרש עד 10 דקות לפני השריקה, אנחנו לא ארגון של שבורים ולא מוכנים לאכול את החרא הזה ולתת לחיים האישיים שלנו להיהרס (בין אם זה עבודה משפחה לימודים או צבא) ניסינו להיעזר בהנהלה הפ עושים מה שהם יכולים אבל המשטרה םא כפופה להם ועושה מה בזין שלה כרגע אנחנו רק אוכלים חרא למרות שאנחנו עושים רק טוב בטרנר ועשינו דברים שאף ארגון אחר בארץ לא עשה אז עם כל הכבוד מה אתם מצפים שיזינו אותנו גם בחיים האישיים?

המחאה יצרה באז ורעש והודענו רשמית אנחנו ככה לא ממשיכים, לא בגלל אגו ולא בגלל פוזות אלא כי אנחנן לא מוכנים להיות שקי אגרוף וואלה זה כבר מוגזם, כשלא עשינו מחאה באצטדיון הדברים רק החריפו למרות כל הדיבורים וכל המאמצים של ההנהלה לשנות היחס רק החמיר וסתם על ריק הרי כולכם רואים מה קורה בטרנר ואין שום סיבה לקבל את זה ושום סיבה שנמשיך לשים את התחת כשאנחנו נפגעים באישי.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

בנוסף כולם צועקים עלינו מהההה פגעתם בקבוצה בלנ בלה בלה מה קרה? 5 דקות בשביל הארגון שלכם לא שווים את זה?

מה קרה אנחנו רובוטים? שישר באים לעבוד כל משחק 90 דקות כאילו לא מדובר בבני אדם?

איך אתם הייתם משנים בואו נשמע חברים אני פתוח להצעות.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

maor20094 כתב:
" שאפו " אחרי 5 דק' חזרו לשתוק.
עצוב שכולם יודעים לשים בתמונת קאבר תפאורה של הארגון וללקק להם אחרי כל תפאורה אבל להקשיב לארגון הפך לזריקת ז**.
גם אני חושב שהארגון לא היה צריך לשתוק, כי הקבוצה צריכה אותנו, אבל אם מבקשים כנראה שיש סיבה מספיק טובה.
סביר להניח שבמזרחי לא ידעו מה קרה. לפחות לא כולם, ולכן עודדו כי לא הבינו מה קרה לדרומי. אני דווקא ראיתי גם במהלך המשחק לא מעט חבר'ה שעומדים שם ומעודדים (כמה שהצלחתי לראות) יחד עם הדרומי.

אורן תודה על התשובה. כשאני חושב על זה עכשיו, אם אני מתעלם מהתגובות השליליות (ופה אלה לא תגובות שליליות, בפייסבוק לעומת זאת יש הרבה מאוד כלומניקים שאין להם מושג) אני דווקא בהחלט רואה את הנושא מגיע לסדר היום של מי שצריך בצורה קצת יותר מהירה מאשר אם לא הייתה מחאה. מקווה שהיא תהיה האחרונה.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

oranu כתב:בנוסף כולם צועקים עלינו מהההה פגעתם בקבוצה בלנ בלה בלה מה קרה? 5 דקות בשביל הארגון שלכם לא שווים את זה?

אופירה היום הקדישה 15 דקות לחברה שעשתה קייטרינג לתא כבוד של הפועל תל אביב, תרימו טלפון, היא תעלה גם את המפכל אם צריך.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

The red one כתב: סביר להניח שבמזרחי לא ידעו מה קרה. לפחות לא כולם, ולכן עודדו כי לא הבינו מה קרה לדרומי. אני דווקא ראיתי גם במהלך המשחק לא מעט חבר'ה שעומדים שם ומעודדים (כמה שהצלחתי לראות) יחד עם הדרומי.

אורן תודה על התשובה. כשאני חושב על זה עכשיו, אם אני מתעלם מהתגובות השליליות (ופה אלה לא תגובות שליליות, בפייסבוק לעומת זאת יש הרבה מאוד כלומניקים שאין להם מושג) אני דווקא בהחלט רואה את הנושא מגיע לסדר היום של מי שצריך בצורה קצת יותר מהירה מאשר אם לא הייתה מחאה. מקווה שהיא תהיה האחרונה.
היא תהיה האחרונה בכל מקרה אחי, אם המשטרה תחזור למה שהיה פעם אז גם אף אחד לא יפגע מזה, אם הם ימשיכו לרדוף אותנו אנחנו פשוט נפסיק פעילות ונבוא כאוהדים מן השורה, לא בקטע של לאיים אחי בקטע אמיתי שעל הזין הכל אם הורים לילדים מעוכבים לתחנה ואם אנחנו שלא עשינו שום דבר לא חוקי נשלם מחיר אישי כבד מעבר למחיר שאנחנו כבר משלמים ומשלמים אותו באהבה.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

oranu כתב:בנוסף כולם צועקים עלינו מהההה פגעתם בקבוצה בלנ בלה בלה מה קרה? 5 דקות בשביל הארגון שלכם לא שווים את זה?

פוסטים בפייסבוק עם דוגמאות, תפיצו את זה, הקהל שלנו יודע ךעשות רעש שצריך אבל תספרו אחרת לא נדע.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

YallaHapoel כתב:
אופירה היום הקדישה 15 דקות לחברה שעשתה קייטרינג לתא כבוד של הפועל תל אביב, תרימו טלפון, היא תעלה גם את המפכל אם צריך.
אנחנו לא עובדים עם תקשורת ובטח שלא נרוץ לבכות לאופירה שתיתן לנו זמן אוויר, ברוך השם יש לנו פייסבוק לתקשר עם הקהל ויש לנו את היציע למחות בו, 5 דקות בשביל שעונה שלמה תינצל לא שווה?

כי אני מסביר לך ולכל האחרים כאן שאנשים לא מוכנים להתעסק בזה יותר במתכונת הזאת של רדיפה על פארש יש גבול, אם לא ישתנה פשוט נפנה את המקום ומי שבא ברוך הבא נראה את כל החכמים מתמודדים עם העשייה הזאת והחרא שבא ביחד איתה, אף אחד לא יישאר בעמדה שלנו במצב הזה, לא אדם נורמלי לפחות רק מזוכיסטים.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

YallaHapoel כתב: פוסטים בפייסבוק עם דוגמאות, תפיצו את זה, הקהל שלנו יודע ךעשות רעש שצריך אבל תספרו אחרת לא נדע.
אבל זה קרה לפני המשחק לא היה זמן לפרסם פרסמנו ישר בסיום המשחק, ניסינו כמו תמיד לפתור עם ההנהלה הם עשו מה שהם יכולים וחשבנו שהכל טוב ורגוע קוב ופתאום עוצרים את כולם בשער 3 ועושים עליהם חיפוש ולא נותנים להם לזוז.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

אולי אני קיצוני מדי אבל אם נניח היה לי בידיים את הכוח של עידן כמוביל העדר אני פשוט עומד באמצע משחק על הבמה עם המיקרופון ואומר לכולם אם אתם לא יודעים לכבד אותנו בדרישה הקטנה והלא פוגעת בקבוצה שלנו כדי לעזור לנו להביע את מחאתנו תחפשו לכם פראיירים אחרים שיעבדו ימים ולילות על תפאורות שכל מה שאתם עושים זה לצלם עם הסלפי סטיק שלכם, תחפשו לכם מישהו אחר שיעמוד עם הגב למגרש 90 דקות כדי לנסות להעיר אתכם ואתם על דגל קטן למעלה צועקים כמו סמרטוטים, תחפשו לכם מישהו אחר שישים אתכם על המפה.
אני לא יודע מה הסיפור של הארגון עם המשטרה, אבל לעזאזל ביקשו מכם חמש דקות לא לעודד בשביל הכבוד של חברי הארגון למה אתם לא מסוגלים לשתוק? למה משחק שלם צריך להעיר אתכם כדי שתעודדו ודווקא כשהארגון מבקש לא לעודד אתם קופצים? פשוט אנשים דוחים שרק מחפשים תשומת לב וללכת נגד הזרם.
כשהיה את הבלאגן עם הכרטיסים למכבי שיחקנו מול אשדוד בוסרמיל והייתה בדיוק, אבל בדיוק את אותה מחאה שקטה. אף אחד לא הוציא מילה מהפה במשחק הזה, אז כשזה משרת את האינטרסים של הקהל הרחב אפשר "לפגוע בקבוצה" ולא לעודד אבל כשזה כולה כמה חברי ארגון שבזכותם יש פה שמץ של תרבות עידוד בכלל אז זה בסדר ללכת נגדם?
לכו תזדיינו לא מגיע לכם ארגון כזה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

בלאגן בתקשורת. "אהובת הפורום" אופירע, מתה על הבלאגן הזה, להיות איתה בקשר מחר, לעלות לשידור, לפרט.
אין לי ספק שהיא תפעל לקבלת תגובת המשטרה.
אם היחס ממשיך, לא לתת לזה לרדת מסדר היום, שוב: הגברת מתה על הדברים האלו! אפשר וחשוב לנצל את זה.

כל זה כמובן בהנחה שאין דברים בגו.

בהמשך באם העסק לא חולף ראוי לשקול לפרסם שם ותמונה של אותו קצין משטרה שאחראי לדבריכם לשינוי היחס.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

oranu כתב: אנחנו לא עובדים עם תקשורת ובטח שלא נרוץ לבכות לאופירה שתיתן לנו זמן אוויר, ברוך השם יש לנו פייסבוק לתקשר עם הקהל ויש לנו את היציע למחות בו, 5 דקות בשביל שעונה שלמה תינצל לא שווה?

כי אני מסביר לך ולכל האחרים כאן שאנשים לא מוכנים להתעסק בזה יותר במתכונת הזאת של רדיפה על פארש יש גבול, אם לא ישתנה פשוט נפנה את המקום ומי שבא ברוך הבא נראה את כל החכמים מתמודדים עם העשייה הזאת והחרא שבא ביחד איתה, אף אחד לא יישאר בעמדה שלנו במצב הזה, לא אדם נורמלי לפחות רק מזוכיסטים.
5 דקות בטח ששוות אם זה היה פותר את הבעיה, אבל לדעתי זה לא מוביל לכלום.
ד״א בדיוק מחר יש לי מבחן באזרחות ואחד ממנגנוני הפיקוח על המדינה (שכוללת גם את המשטרה) ואולי החזק בהם זה התקשורת, חבל אם תוותרו על זה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

South Boy כתב:אולי אני קיצוני מדי אבל אם נניח היה לי בידיים את הכוח של עידן כמוביל העדר אני פשוט עומד באמצע משחק על הבמה עם המיקרופון ואומר לכולם אם אתם לא יודעים לכבד אותנו בדרישה הקטנה והלא פוגעת בקבוצה שלנו כדי לעזור לנו להביע את מחאתנו תחפשו לכם פראיירים אחרים שיעבדו ימים ולילות על תפאורות שכל מה שאתם עושים זה לצלם עם הסלפי סטיק שלכם, תחפשו לכם מישהו אחר שיעמוד עם הגב למגרש 90 דקות כדי לנסות להעיר אתכם ואתם על דגל קטן למעלה צועקים כמו סמרטוטים, תחפשו לכם מישהו אחר שישים אתכם על המפה.
אני לא יודע מה הסיפור של הארגון עם המשטרה, אבל לעזאזל ביקשו מכם חמש דקות לא לעודד בשביל הכבוד של חברי הארגון למה אתם לא מסוגלים לשתוק? למה משחק שלם צריך להעיר אתכם כדי שתעודדו ודווקא כשהארגון מבקש לא לעודד אתם קופצים? פשוט אנשים דוחים שרק מחפשים תשומת לב וללכת נגד הזרם.
כשהיה את הבלאגן עם הכרטיסים למכבי שיחקנו מול אשדוד בוסרמיל והייתה בדיוק, אבל בדיוק את אותה מחאה שקטה. אף אחד לא הוציא מילה מהפה במשחק הזה, אז כשזה משרת את האינטרסים של הקהל הרחב אפשר "לפגוע בקבוצה" ולא לעודד אבל כשזה כולה כמה חברי ארגון שבזכותם יש פה שמץ של תרבות עידוד בכלל אז זה בסדר ללכת נגדם?
לכו תזדיינו לא מגיע לכם ארגון כזה.
+1

דרך אגב, אלה שעודדו הכי חזק במזרחי ב5 הדקות הראשונות, הם אלה שקיללו את ביטון כמה דקות אחר כך והגיבו בחוסר סבלנות כלפי כל מהלך של הקבוצה.

שלח תגובה