תומאש פקהארט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
boris
Title: קרייזי-רד

Re: תומאש פקהארט

שליחה על ידי boris »

maxkid22 כתב: זה לא היה סוד שרצו להיפטר ממנו.
הבעיה היא שהשכר שלו הרתיע הרבה מאוד קבוצות, והצוות המקצועי מעריך אותו כי הוא כן משקיע ועובד קשה, אז לא חיפשו להיפטר ממנו בכל מחיר כמו קוואנקה, אבל כן חיפשו לו קבוצה שתיקח אותו עם השכר שלו...
זה לא ממש קרה אז דיי ירדו מהרעיון, אבל כנראה שהייתה איזושהי התפתחות...
אה נכון אני זוכר שפעם דיברו על זה פשוט היה הרבה זמן שלא הזכירו אפילו שרוצים זר אחר במקומו אז חשבתי

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הבעיה היא שהשכר שלו הרתיע הרבה מאוד קבוצות, והצוות המקצועי מעריך אותו כי הוא כן משקיע ועובד קשה, אז לא חיפשו להיפטר ממנו בכל מחיר כמו קוואנקה, אבל כן חיפשו לו קבוצה שתיקח אותו עם השכר שלו...
עוד לא אבדה תקוותנו

סמל אישי של משתמש
manutd

שליחה על ידי manutd »

הקבוצה חזרה להתאמן היום ופקהארט עדיין ביוון לפי מה שהבנתי.
נקווה שזה אומר משהו
[glow=red]United Road, take me home

To the place, I belong

To Old Trafford, to see United

Take me home, United road[/glow]תמונה

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

וסרמיליה רשמו איפשהו שזה עניינים בירוקרטיים באישור המועדון

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

יש לפקהארט שתי הצעות מיוון, הבעיה היא שהגבוה מביניהם עומדת על 300 אלף יורו, רק אם הצ׳כי יסכים לוותר על חלק מהשכר ואנחנו נשלים חלק זה יצא לפועל...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

Sir Alex Ferguson כתב: יש לפקהארט שתי הצעות מיוון, הבעיה היא שהגבוה מביניהם עומדת על 300 אלף יורו, רק אם הצ׳כי יסכים לוותר על חלק מהשכר ואנחנו נשלים חלק זה יצא לפועל...
אם זה באמת נכון ופקהארט יסרב הוא לא שונה מקואנקה מבחינתי. קיבל כאן הצעה יותר מהוגנת.
הבחור מעולם לא באמת רצה להגיע לפה ושום דבר לא ישכנע אחרת, אם מציעים לו לקבל את אותו שכר (וזה לא משנה ממי מגיע כל חלק) במקום שהוא ואשתו לא רצו לעזוב מלכתחילה ובמקום זה הוא בוחר להישאר במקום שהוא לא באמת רצה או רוצה להיות בו זה אומר עליו המון.
זה לא בית זונות, גם הוא יודע שלחלוב מאלונה יותר ממה שמגיע לו הוא לא יקבל, אז שלפחות ידאג שזה יהיה במקום שהוא באמת רוצה להיות בו.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

לא אותו שכר. רשם שהוא צריך לוותר על חלק.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

מצאים לו 300 אלף יורו זה 60%, הוא צריך לוותר על 20% שזה מאה אלף יורו ואלונה תשלים לו עוד 100 אלף,לא נירא לי שזה יצא לפועל לפחות לא לפני עליה לסיבוב השלישי במוקדמות האלופות

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

South Boy כתב:
אם זה באמת נכון ופקהארט יסרב הוא לא שונה מקואנקה מבחינתי. קיבל כאן הצעה יותר מהוגנת.
הבחור מעולם לא באמת רצה להגיע לפה ושום דבר לא ישכנע אחרת, אם מציעים לו לקבל את אותו שכר (וזה לא משנה ממי מגיע כל חלק) במקום שהוא ואשתו לא רצו לעזוב מלכתחילה ובמקום זה הוא בוחר להישאר במקום שהוא לא באמת רצה או רוצה להיות בו זה אומר עליו המון.
זה לא בית זונות, גם הוא יודע שלחלוב מאלונה יותר ממה שמגיע לו הוא לא יקבל, אז שלפחות ידאג שזה יהיה במקום שהוא באמת רוצה להיות בו.
מה הקשר הוגנת? הבן אדם מזהה שאתה בלחץ ומנסה לקבל יותר. הוא דואג לאינטרסים שלו. הלוואי ויסכים ללכת בחינם כי אני בצד של הפועל באר שבע אבל הוא דואג לאשתו, לכלב ולעצמו.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

גדי כתב:
מה הקשר הוגנת? הבן אדם מזהה שאתה בלחץ ומנסה לקבל יותר. הוא דואג לאינטרסים שלו. הלוואי ויסכים ללכת בחינם כי אני בצד של הפועל באר שבע אבל הוא דואג לאשתו, לכלב ולעצמו.
פספסתי את הקטע שהוא צריך לוותר על שכר, לא מצפה ממנו לעשות דבר כזה.
אבל אם הוא מקבל את ההצעה שקואנקה קיבל והוא יכול לעבור מבלי לוותר על שקל שמגיע לו והוא בכל זאת יבחר לסרב זאת חזירות, אם קואנקה לא קיבל יותר ממה שמגיע לו אז פקהארט בטח שלא יקבל.
אנחנו אולי נשמח להיפטר ממנו אבל לא עד כדי כך בלחץ כדי שהוא יקבל יותר ממה שמגיע לו, אלונה כבר מזמן לא נכנעת לסחטנות אחרת גם קואנקה גם מישי וגם פקהארט כבר לא היו פה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

כמו עם קורוהוט, ההחלטה כרגע היא לא לשלם פיצוי או השלמת חוזה לפקהארט. במילים אחרות, אם פקהארט יחתום ביוון הוא יצטרך לוותר על סכום של 200 אלף יורו.
אני חושב שכמו עם קוואנקה, בשלב מסוים בקבוצה יסכימו לשלם השלמת שכר/פיצוי מסוים לפקהארט וקורוהוט כי אנחנו צריכים את מכסת הזרים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

א. אני אישית אשמח שהוא ישאר. אני משוכנעשהעונה הוא יהיה הרבה יותר יעיל אחרי שהתחבר.
ב. עושה רושם שגם בקבוצה כושים לא מעט כדי לגרום לו להרגיש בנוח ולייצר תפוקה וממש לא מנסים להיפטר ממנו...
אפילו הביאו לו חבר... השוער היווני שהגיע הגיע בהמלצת פקהארט...
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

הוא התחיל את העונה הקודמת בצורה משכנעת מאוד. עשה הרבה תנועה ונראה אפקטיבי.
ככל שהתקדמה העונה, נראה שהוא הופך לפחות אפקטיבי. עושה תנועה לא נכונה, נכנס הרבה יותר מידי למרכז המגרש ולאגפים, שם הוא הרבה פחות אפקטיבי.

כמו כן, כשהוא משחק מנסים רק הרמות, דבר שפחות מתאים, שכן גם ההרמות שלנו לא משובחות במיוחד, ומנסים בכוח. וגם פקהראט עצמו לא ניחן במשחק ראש משובח במיוחד.

חושב שחלוץ בסגנון של בן שהר, רק עם טכניקה טובה שלא תחרב לנו חצי ממהלכי ההתקפה, יהיה הרבה יותר אפקטיבי.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

יש לי תחושה שלא רק שהוא יישאר, הוא גם יהיה שחקן דומיננטי מאוד העונה.
לא יודע למה, סתם עושה 1+1, גורם ההתאקלמות הוא עצום אצל כדורגלנים לא משנה כמה תנסו לסובב את זה, אחרי שנה פה בוודאות הוא ירגיש יותר בנוח, ומעבר לזה, השחקן כן גולר, לא זוכר הרבה מאוד פעמים שהוא בעט מתוך הרחבה ולא כבש, וכמובן העובדה שהוא שחקן בעל ממדים משמעותיים וזה משחק תפקיד באירופה בערך פי 4 מכישרון.

תמיד יש מצב שהוא פשוט יהיה בינוני כמו עונה שעברה, אבל מרגיש לי שזה לא יהיה המצב והוא תופר פה 20 גולים העונה.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

nir767676 כתב:יש לי תחושה שלא רק שהוא יישאר, הוא גם יהיה שחקן דומיננטי מאוד העונה.
לא יודע למה, סתם עושה 1+1, גורם ההתאקלמות הוא עצום אצל כדורגלנים לא משנה כמה תנסו לסובב את זה, אחרי שנה פה בוודאות הוא ירגיש יותר בנוח, ומעבר לזה, השחקן כן גולר, לא זוכר הרבה מאוד פעמים שהוא בעט מתוך הרחבה ולא כבש, וכמובן העובדה שהוא שחקן בעל ממדים משמעותיים וזה משחק תפקיד באירופה בערך פי 4 מכישרון.

תמיד יש מצב שהוא פשוט יהיה בינוני כמו עונה שעברה, אבל מרגיש לי שזה לא יהיה המצב והוא תופר פה 20 גולים העונה.
נתן מחנה אימונים חלש מאוד.
לדעתי לא ישאר ולא בונים אליו, לדעתי פשוט רוצים להפסיד עליו כמה שפחות ובחרו בטקטיקה אחרת מקוואנקה לפי סברה שיזכה ליותר התעניינות מהספרדי (שאגב קראתי פיורנטינה עוקבת אחריו :0)
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

שלח תגובה