משחקי עונת 18/19: פורסמו מועדים עד מחזור 36

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

Re: משחקי עונת 18/19: פותחים מול ק'ש בחוץ, מחזור שני מ. ת'א בבית

שליחה על ידי oranu »

אלדר כתב:שאלה
מה ציפתם? שמועדון כדורגל כלשהו יפתח את השערים ויגיד בואו בחינם?

מה עובר עליכם? קצת פרופורציה בנושא הזה.

גביע הטוטו הוא גביע הטוטו והביקוש אליו תמיד אפסי.
התקופה לא טובה שהמועדון עובר אז קל לצייר שהכל שלילי.

יש פחות משחקים כי לקחנו אליפות! וזה המבנה של גביע הטוטו השנה. חשוב שתזכרו את זה.
יש פחות משחקים כי הפסדנו באלוף האלופים.

מעדיף את זה פי מליון מלהיות בעונה ללא תואר ולשחק את כל הבתים של גביע הטוטו

קצת פרופורציות!! מהומת ה׳ על משחק זניח שלא שווה יחס
"בחינם"
ציפינו שלאור העובדה שבעונה שעברה ידעו להציג את מחיר המנוי "פר משחק" ולקחו בחישוב 3 משחקים של גביע הטוטו כדי להוזיל את העלות שנקבל פאקינג משחק אחד מעפן בחינם, תחשב היום את העלות תגיד לי כמה יצא לך מחיר למשחק במערבי ובמזרחי באמצע.

הדרישה לתשלום היא הזויה ומנותקת ומוכיחה מעבר לכל ספק שמשהו לא עובד טוב במועדון.
אגו, זחיחות, שתן שעלה לראש, שכל אחד יקרא לזה איך שהוא רוצה.

אם עד עכשיו נמנעתי מלבקר מקצועית כי הייתי בטוח והאמנתי שעושים הכל בדרך שהיינו רגילים ובאופן מקצועי ולפעמים גם טועים היום הבנתי שטעיתי ופשוט עושים דברים בלי לחשוב ועם שליפות מהמותן.
זה מתבטא בהגשת תביעה על אוהדים רנדומליים שאמורים להיות אלה שנשכבים על הגדר בשביל המועדון, ממשיך בשליפות מהמותן בהחתמות, בשיווק כושל של שחקנים שרוצים להשתחרר מהם, בנסיונות לשדרג עמדה שכבר מאוישת בשוער מצוין שהתחבר למקום ואחרי שהאופציה המועדפת לשדרוג נפלה מחתימים במ
פזיזות שוער שהוא סימן שאלה ענק (נכון לרגע ההחתמה, היום הוא פשוט נפילה) וכל זה בנוסף לחוסר יכולת להתנהל מול הכוכבים הכי גדולים שלנו והרצון להשאיר אותם על חוזה של 2015 כי ככה הכי קל (אוגו וטוני) ולא לחשוב איך משאירים אותם מרוצים פה עד סוף הקריירה (ויכולנו לעשות את זה).
משהו במועדון נשבר, יש דיסטנס אדיר מהקהל וריחוק שלא מתקבל על הדעת וזה לא רק אשמת הקהל.

בוזגלו, קוואנקה, ברדה, אוגו, וואקמה, צדק, גורדנה, חיימוב, אוחנה -
עם כל אלו היה פיצוץ כזה או אחר למועדון, אז בוזגלו וקוואנקה הם יוצאים מן הכלל, מה לגבי כל השאר כולם חרא וכולם טעו?
למועדון אין שום אשמה?
יותר מדי אגו ומשחקי כח מנהלים אותנו וזה לא יגמר טוב אם ימשיכו ככה.
חייבים להתעורר שם ובדחיפות.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

oranu כתב: "בחינם"
ציפינו שלאור העובדה שבעונה שעברה ידעו להציג את מחיר המנוי "פר משחק" ולקחו בחישוב 3 משחקים של גביע הטוטו כדי להוזיל את העלות שנקבל פאקינג משחק אחד מעפן בחינם, תחשב היום את העלות תגיד לי כמה יצא לך מחיר למשחק במערבי ובמזרחי באמצע.

הדרישה לתשלום היא הזויה ומנותקת ומוכיחה מעבר לכל ספק שמשהו לא עובד טוב במועדון.
אגו, זחיחות, שתן שעלה לראש, שכל אחד יקרא לזה איך שהוא רוצה.

אם עד עכשיו נמנעתי מלבקר מקצועית כי הייתי בטוח והאמנתי שעושים הכל בדרך שהיינו רגילים ובאופן מקצועי ולפעמים גם טועים היום הבנתי שטעיתי ופשוט עושים דברים בלי לחשוב ועם שליפות מהמותן.
זה מתבטא בהגשת תביעה על אוהדים רנדומליים שאמורים להיות אלה שנשכבים על הגדר בשביל המועדון, ממשיך בשליפות מהמותן בהחתמות, בשיווק כושל של שחקנים שרוצים להשתחרר מהם, בנסיונות לשדרג עמדה שכבר מאוישת בשוער מצוין שהתחבר למקום ואחרי שהאופציה המועדפת לשדרוג נפלה מחתימים במ
פזיזות שוער שהוא סימן שאלה ענק (נכון לרגע ההחתמה, היום הוא פשוט נפילה) וכל זה בנוסף לחוסר יכולת להתנהל מול הכוכבים הכי גדולים שלנו והרצון להשאיר אותם על חוזה של 2015 כי ככה הכי קל (אוגו וטוני) ולא לחשוב איך משאירים אותם מרוצים פה עד סוף הקריירה (ויכולנו לעשות את זה).
משהו במועדון נשבר, יש דיסטנס אדיר מהקהל וריחוק שלא מתקבל על הדעת וזה לא רק אשמת הקהל.

בוזגלו, קוואנקה, ברדה, אוגו, וואקמה, צדק, גורדנה, חיימוב, אוחנה -
עם כל אלו היה פיצוץ כזה או אחר למועדון, אז בוזגלו וקוואנקה הם יוצאים מן הכלל, מה לגבי כל השאר כולם חרא וכולם טעו?
למועדון אין שום אשמה?
יותר מדי אגו ומשחקי כח מנהלים אותנו וזה לא יגמר טוב אם ימשיכו ככה.
חייבים להתעורר שם ובדחיפות.
שכנעת אותי.
ומהסיבה הפשוטה שקורה כאן משהו רחב יותר ממשחק כזה או אחר.

רציתי להסתכל על חצי הכוס המלאה וניפצת לי את זה.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אלדר כתב: שכנעת אותי.
ומהסיבה הפשוטה שקורה כאן משהו רחב יותר ממשחק כזה או אחר.

רציתי להסתכל על חצי הכוס המלאה וניפצת לי את זה.
בדיוק כמוך אני חטפתי את הסטירה הזאת בהודעה על המכירה לגביע הטוטו.
יותר מנותק מזה כבר לא יכול להיות וזה הוכיח לי שיש בעיה מחשבתית עמוקה וחוסר מודעות עצום לריחוק שנוצר בין המועדון לקהל וכנראה גם בין המועדון לחלק גדול מהשחקנים שלו (ומדובר בשחקנים חשובים שנתנו לנו "דבר או שניים" בשנים שלהם פה).

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

oranu כתב: בדיוק כמוך אני חטפתי את הסטירה הזאת בהודעה על המכירה לגביע הטוטו.
יותר מנותק מזה כבר לא יכול להיות וזה הוכיח לי שיש בעיה מחשבתית עמוקה וחוסר מודעות עצום לריחוק שנוצר בין המועדון לקהל וכנראה גם בין המועדון לחלק גדול מהשחקנים שלו (ומדובר בשחקנים חשובים שנתנו לנו "דבר או שניים" בשנים שלהם פה).
אתה יודע.. זה הזוי

עד לא מזמן היו קוראים לנו ״המאמי הלאומית״
ופתאום כבר לא. כי באמת אנחנו כבר לא מאמי.

אין ספק שהשנה האחרונה פגעה בנו תדמיתית. בוזגלו היה הסנונית הראשונה והשם שלנו ירד בגבולות המדינה.
ועכשיו השם שלנו מתחיל לרדת גם בעיר.

לייצר אופוריה מחודשת בעיר הזו זה מאוד קשה.
אנשים הלכו סקפטיים ואיבדו אמון.. חייב החתמות שיעוררו את הקהל.

היום אני מבין את יעקב שחר יותר מתמיד. היו צוחקים עליו שהוא עושה החתמות ״שיווקיות״ כנראה שעולם כמנהגו נוהג

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אלדר כתב:שאלה
מה ציפתם? שמועדון כדורגל כלשהו יפתח את השערים ויגיד בואו בחינם?

מה עובר עליכם? קצת פרופורציה בנושא הזה.

גביע הטוטו הוא גביע הטוטו והביקוש אליו תמיד אפסי.
התקופה לא טובה שהמועדון עובר אז קל לצייר שהכל שלילי.

יש פחות משחקים כי לקחנו אליפות! וזה המבנה של גביע הטוטו השנה. חשוב שתזכרו את זה.
יש פחות משחקים כי הפסדנו באלוף האלופים.

מעדיף את זה פי מליון מלהיות בעונה ללא תואר ולשחק את כל הבתים של גביע הטוטו

קצת פרופורציות!! מהומת ה׳ על משחק זניח שלא שווה יחס
לא לא לא, אין מצב שאתה גונב עכשיו את תפקיד גנב הדעת, יש אחרים שמושקעים בו במניות.

אף אחד לא ציפה לשערים פתוחים, אלא לכבד את "ניקוב" במנוי שנותן "משחק חינם במסגרת של הבתים של גביע הטוטו"- העובדה שדילגנו שלב ובחרו להתעלם מהניקוב הזה, זה לעג לרש ובדיחה עצובה- יותר מאנסטיס וסטו ושאר ירקות.

אני עדין.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

Totti כתב: לא לא לא, אין מצב שאתה גונב עכשיו את תפקיד גנב הדעת, יש אחרים שמושקעים בו במניות.

אף אחד לא ציפה לשערים פתוחים, אלא לכבד את "ניקוב" במנוי שנותן "משחק חינם במסגרת של הבתים של גביע הטוטו"- העובדה שדילגנו שלב ובחרו להתעלם מהניקוב הזה, זה לעג לרש ובדיחה עצובה- יותר מאנסטיס וסטו ושאר ירקות.

אני עדין.
+מיליארד

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

הפכנו ללקוחות בעיניי המועדון שזה מדהים.
פעם ראשונה שאני מאחל שלא יהיה אוהד אחד במשחק, הגיע הזמן שגם למעלה יבינו שיש גבול.
משחק בגביע הטוטו, על מקום 5-6 ורוצים עליו 40 שקל, בדיחה עצובה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

זה משחק שבו יש חלוקת הכנסות עם נתניה.
אי אפשר חד צדדית להכניס חינם.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

גדי כתב:זה משחק שבו יש חלוקת הכנסות עם נתניה.
אי אפשר חד צדדית להכניס חינם.
אז שגם אוהדי נתניה יכנסו חינם(או 10 שקלים). לא חושב שמישהו שם יתנגד.
זה משחק אימון בסה"כ.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

שמעון א כתב: אז שגם אוהדי נתניה יכנסו חינם(או 10 שקלים). לא חושב שמישהו שם יתנגד.
זה משחק אימון בסה"כ.
סבבה.
אני אמנם נתפס כסניגור אוטומטי. ייתכן וזה אפשרי, לא יודע אבל אני למדתי שמירמור זה לא בריא. משתדל להתעסק בטוב וסומך על מי שבראש שילמד ויתקן. ביקורת בונה זה דבר מעולה. ככה מערכות משתפרות.

מודה על כל רגע שזכיתי למשהו שלא דמיינתי שבכלל קיים.
נוסע להיפרד מגדול השחקנים שלנו. לאחל לו בהצלחה ולהראות אהבה ותודה על כל רגע קסום שזכינו.
מת מפחד לנהוג בצד שמאל.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

גדי כתב:
סבבה.
אני אמנם נתפס כסניגור אוטומטי. ייתכן וזה אפשרי, לא יודע אבל אני למדתי שמירמור זה לא בריא. משתדל להתעסק בטוב וסומך על מי שבראש שילמד ויתקן. ביקורת בונה זה דבר מעולה. ככה מערכות משתפרות.

מודה על כל רגע שזכיתי למשהו שלא דמיינתי שבכלל קיים.
נוסע להיפרד מגדול השחקנים שלנו. לאחל לו בהצלחה ולהראות אהבה ותודה על כל רגע קסום שזכינו.
מת מפחד לנהוג בצד שמאל.
אחי, אבל להודות על הטוב זה לא רלוונטי במקרה הזה. נמכרו מינויים תוך התחשבות בכל משחקי הבית, ללא יוצא מן הכלל, בשיווק של מחיר פר משחק. גביע הטוטו, כך לפי הודעת השיווק של המועדון דאז, נלקח בחשבון.

אם אני מבטיח משהו ללקוח שלי, אני צריך לקיים, גם אם זה אומר שאצטרך להפסיד קצת ולהתגמש.

כמה אוהדים יהיו בלחץ? 4000? 5000? אז המועדון ישפה את נתניה על החלק היחסי, לא מדובר פה בארגזים והמילה מול הקהל שלך חשובה יותר מכסף במקרה הזה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Totti כתב: אחי, אבל להודות על הטוב זה לא רלוונטי במקרה הזה. נמכרו מינויים תוך התחשבות בכל משחקי הבית, ללא יוצא מן הכלל, בשיווק של מחיר פר משחק. גביע הטוטו, כך לפי הודעת השיווק של המועדון דאז, נלקח בחשבון.

אם אני מבטיח משהו ללקוח שלי, אני צריך לקיים, גם אם זה אומר שאצטרך להפסיד קצת ולהתגמש.

כמה אוהדים יהיו בלחץ? 4000? 5000? אז המועדון ישפה את נתניה על החלק היחסי, לא מדובר פה בארגזים והמילה מול הקהל שלך חשובה יותר מכסף במקרה הזה.

זו אפשרות אבל אני לא מזלזל בכסף. לא שלי ולא של אחרים.
עשו לאורך השנים לא מעט טעויות גם מקצועיות וגם ביחס לקהל.
אין לי בכלל ספק שאף אחד לא רואה בקהל ארנק. הוכיחו לי מספיק פעמים שאין גישה כזו.
לא נותן ציונים לאף אחד שחושב אחרת ממני. מדינה דמוקרטית.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

לא חושב שרואים בנו ארנק אבל בהחלט לקוחות שבויים

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Totti כתב:לא חושב שרואים בנו ארנק אבל בהחלט לקוחות שבויים
עובדתית חלקנו שבויים ורבים לא. רק שני משחקי הבית האחרונים הוכיחו שעבור חלק מהקהל חוקי הכלכלה הבסיסית עובדים לפי הספר וזה הכי נורמלי שיש.
אם חלילה נחווה שנים שחונות אז גם המועדון יישר קו.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

Totti כתב: לא לא לא, אין מצב שאתה גונב עכשיו את תפקיד גנב הדעת, יש אחרים שמושקעים בו במניות.

אני עדין.
לא לא, אין מצב שקראת את ההודעה שלי ולא קראת את התגובה שהגבתי לאורן.

הפנמתי את הנסיון שלי ב״להסתכל על חצי הכוס המלאה״.

שלח תגובה