ג'יאניס אנסטיס - שוחרר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: ג'יאניס אנסטיס חתם ל-3 שנים

שליחה על ידי Totti »

ForeverRed כתב: סלח לי, אבל מדובר בקשקוש.
מדובר בשוער בן 27, לא בילד שעלה מהנוער.
הוא שיחק שנים בליגה היוונית. הקבוצות שם מכירות אותו מספיק טוב בשביל שמשחק נפל אחד, גדול ככל שיהיה, לא ישנה.
השלמת שכר כמובן שנצטרך לשלם, אבל המצב כרגע הוא שליווני אין הצעה אחת לרפואה. גם לא עבור 100 אלף דולר לעונה.
היתכן ששוער עם פוטנציאל כל כך גדול, כזה שפתח בשערה של האלופה, כיכב נגד מילאן והגיע לסגל הנבחרת לא יקבל אפילו הצעה אחת מהליגה היוונית שמכירה אותו כל כך טוב? לא קונה את זה.
שים את הרוש, מרציאנו ושות באותה סיטואציה ותוך שעה הם מקבלים הצעות מ-10 קבוצות בליגה הישראלית.
ואגב, לקואנקה ובעיקר לפקהארט היו הצעות לכל אורך הדרך.
אמת
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הוא שיחק שנים בליגה היוונית. הקבוצות שם מכירות אותו מספיק טוב בשביל שמשחק נפל אחד, גדול ככל שיהיה, לא ישנה.
השלמת שכר כמובן שנצטרך לשלם, אבל המצב כרגע הוא שליווני אין הצעה אחת לרפואה. גם לא עבור 100 אלף דולר לעונה.
היתכן ששוער עם פוטנציאל כל כך גדול, כזה שפתח בשערה של האלופה, כיכב נגד מילאן והגיע לסגל הנבחרת לא יקבל אפילו הצעה אחת מהליגה היוונית שמכירה אותו כל כך טוב? לא קונה את זה.
שים את הרוש, מרציאנו ושות באותה סיטואציה ותוך שעה הם מקבלים הצעות מ-10 קבוצות בליגה הישראלית.
עזוב קבוצות ביוון, טוענים שהיו לו הצעות מאנגליה וכו' נו איפה ההצעות הללו עכשיו?
על משחק אחד להפיל שוער?
על פי זה דודו גורש הוא השוער הכי גרוע בעולם וגם אריאל הרוש.
אם הוא היה כזה שוער איכותי עם פוטנציאל כבר היו קבוצות שהיו עפות עליו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

כמה זמן עבר מההודעה לקורוהוט בסוף שנה שעברה שהוא לא בתוכניות עד להצעה הרשמית הראשונה שקיבל הקיץ?
וגם כאן לא מדובר בילד, מגן עם הופעות בנבחרת הונגריה כולל באליפות אירופה האחרונה, שכר נמוך יותר מהשוער היווני, איך קורוהוט לא נחטף עד עכשיו? למה קורוהוט עדין איתנו? למה עד עכשיו קורוהוט מקבל הצעות כל כך נמוכות?
אין לי ספק שהשוער היווני יקבל הצעות בהמשך וימצא קבוצה, הוא לא יפרוש אחרי שיעזוב אותנו, אבל לפעמים האימפקט של משחק רע בתוספת לעובדה שהקבוצה שלך לא רוצה אותך יכולות לפגוע מאוד במיתוג שלך.
לפעמים בכדורגל המיתוג שלך הוא כמו ההופעה או הקדנציה האחרונה שלך. גם פקהארט שהוזכר כאן מקודם. בקיץ הקודם היה במשא ומתן עם לגיה ורשה (בסוף לגיה הלכו על סדיקו), מכבי חיפה וקבוצות נוספות מאירופה, כשזה הגיע למצב שהוא עוד מציב לנו אולטימטום ותנאים כדי לחתום כאן. והקיץ? עבר לליגה שנייה בספרד כשאנחנו עוד צריכים להשתתף בשכר שלו ב-100 אלף או 300 אלף יורו (תלוי את מי שואלים).

כדורגל הוא נזיל והרבה פעמים מיתוג של שחקן יכול להשתנות בצורה קיצונית (תקראו את הראיון עם אייל סגל וההתייחסות שלו לקייטה ששיחק בנתניה בשנה שעברה, איך המצב השתנה מתחילת העונה אז נתניה קיבלו עליו הצעה של 600 אלף יורו מבלגיה, לחודש ינואר אז קייטה כבר היה בירידה חדה ביכולת בגלל שלא נתנו לא לעזוב לבלגיה ונתניה רצו שיעזוב ואז אשדוד דרשו מנתניה להשתתף בשכר של קייטה בשביל שהם יחתימו אותו).

שוב, לא ראיתי את היווני מספיק כדי לדעת מה היכולות המקצועית האמיתית שלו, אבל משוער שהיה בא.א.ק, עלה איתם ליגה ולקח איתם גביע כשוער ראשון, עמד להם חצי עונה כשהם הוליכו את הטבלה ביוון ושיחקו בליגה האירופאית וגם קיבל הצעה להארכת חוזה כלומר היו מרוצים ממנו, שוער שגם הוזמן לסגל נבחרת יוון כשוער שלישי, אני מאמין שהרמה המקצועית שלו גבוהה ממה שראינו.

לדעתי הנפילה שלו הייתה בעיקר באשמת הצוות המקצועי שלנו, שהביא שוער חלוד ולכן מוכן מנטלית לסיטואציה שבה הוא נזרק למים כבר בתחילת הדרך וכשעוד מצפים ממנו לתת את האקסטרה שכן אחרת היינו נשארים עם חיימוב.
ושוב, מציע לכם להיזכר בקייטה של תחילת השנה, שהיה נפלא ולכן גם זכה להצעה מהקבוצה בבלגיה. לקייטה לאחר שנתניה סירבו להצעה, שם זה כבר הגיע למצב שהוא לא בסגל וששחקן שאוטוטו פורש בדמות בדש עוד מקבל לפעמים דקות לפניו.
הנושא המנטלי הוא סופר חשוב והוא יכול לרסק שחקן, בטח שוער.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: ג'יאניס אנסטיס

שליחה על ידי ForeverRed »

משה, תבדוק את עצמך.
לקורהוט היו הצעות מהליגה ההונגרית (וגם ממקומות נוספים) מהרגע הראשון. הסוכנים שלו הצהירו שהוא לא מעוניין לחזור לשם. כל זה אחרי חודשים ארוכים בחוץ וניתוח שאמורים להקשות במציאת קבוצה.

המיתוג שאתה מדבר עליו בא לידיי ביטוי באיכות ההצעות, אבל בשחקנים טובים עם שם טוב תמיד תהיה התעניינות. גם אחרי עונות כושלות.

ליווני אין כלום. נאדה.
זה אומר הרבה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הלכתם רחוק. יש לכם דוגמא מהשוער הזר האחרון שלנו.
היה מצוין כל העונה ובמשחק גמר אחד גמר לעצמו, בערך, את הקריירה. המנייה שלו צנחה ואף קבוצה לא לקחה אותו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

CrazyRed7 כתב:הלכתם רחוק. יש לכם דוגמא מהשוער הזר האחרון שלנו.
היה מצוין כל העונה ובמשחק גמר אחד גמר לעצמו, בערך, את הקריירה. המנייה שלו צנחה ואף קבוצה לא לקחה אותו.
רק תמים חושב משחק הגמר גמר לו את הקריירה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Totti כתב: רק תמים חושב משחק הגמר גמר לו את הקריירה
אז כנראה שאני תמים. לא חושב שמכר משחקים.

רוצה דוגמא דומה?קאריוס. שום קבוצה לא רוצה לקחת אותו. שוער שלא היה מדהים אבל עדיין טוב מלא מעט שוערים אחרים בפרמיירליג.
אין מה לעשות, שוער זה תפקיד כפוי טובה, משחק ביזיוני אחד(אבל ביזיוני באמת) ואתה גמור.
נערך לאחרונה על ידי CrazyRed7 ב 14 אוגוסט 2018, 12:05, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

קוואנקה, קורוהוט, פקהארט, מכולם לקח לנו זמן להשתחרר (ההונגרי עדין כאן), חלקם עם תנאי פתיחה טובים מהיווני ובלי משחק בלהות טרי ברזומה.
לא חושב שנכון לשפוט את הקרירה של היווני בשלב הנוכחי. לא יודע עד כמה הוא טוב, כן יודע שהוא לא רע כמו ההופעה האחרונה שלו והמיתוג הנוכחי שלו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

CrazyRed7 כתב: אז כנראה שאני תמים. לא חושב שמכר משחקים.

רוצה דוגמא דומה?קאריוס. שום קבוצה לא רוצה לקחת אותו. שוער שלא היה מדהים אבל עדיין טוב מלא מעט שוערים אחרים בפרמיירליג.
אין מה לעשות, שוער זה תפקיד כפוי טובה, משחק ביזיוני אחד(אבל ביזיוני באמת) ואתה גמור.
הגמר של אגידה לא היה כ-זה גרוע.
לא קאריוס ולא אנסטיס.

לא לחינם אף אחד לא נגע בו שנתיים, לא בגלל הגמר.

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

Sir Alex Ferguson כתב: קודם כל, תלמד לכבד את הדעה של הכותב מולך אם אתה רוצה שבעתיד אנהל איתך דיונים נוספים.
שנית כל, די ברור שאחרי הופעה כל כך חלשה היווני סיים את הסיפור אצלנו כי הוא מרוסק מנטלית.
ועדין, הוא היה השוער הראשון של א.א.ק כשהם עלו לליגה הראשונה וזכו בגביע היווני, היה שוער ראשון כשהם רצו לאליפות ושיחקו בשלב הבתים של הליגה האירופאית עד לבעיות חוזה שגרמו לו להפסיק לשחק (כלומר א.א.ק היו מרוצים ממנו ורצו להאריך לו את החוזה והספסול היה סיבה חוזית ולא מקצועית), גם נבחר ל-11 של המחזור בליגה האירופאית אחרי אותה תצוגה שלו בתיק 0-0 מול מילאן. אז כן, יתכן שבסיטואציה מסוימת שוער שעמד לקבוצה שרצה לאליפות ביוון וסיימה ב0-0 עם מילאן יכול להיות שוער ראשון בהפועל באר שבע.
אם דיברת על הכתבים המקומיים ביוון, אז זכור לי שציינו שיש לו לפעמים טעויות שגורמות לך לתפוס את הראש אבל בכללי טענו שמדובר בשוער טוב והחתמה טובה ובשנה שעברה בתקופה הטובה שלו הוא גם היה השוער השלישי בסגל של נבחרת יוון.

בדיעבד ההחתמה שלו הייתה טעות, כי הוא לא הגיע לכאן מוכן מנטלית ופיזית לקבוצה שציפתה ממנו כבר בתחילת דרכו שיפתח בשער שלה במשחקי מוקדמות ליגת האלופות.
אם היו מוכנים לחכות לו עד שיצבור ביטחון ויוריד את החלודה זה כבר היה סיפור אחר, אבל לזרוק אותו למים כשאנשי מקצוע שרואים אותו באימונים טוענים שהוא לא מוכן מלמדת שההחתמה שלו הייתה טעות בטח כשהיה לנו את שטקוס כבר בהישג יד.

כל המחשבה מאחורי ההחתמה שלו פשוט לא הייתה נכונה ושילמנו עליה מחיר יקר. ועדין, יכול בהחלט להיות שבסיטואציה אחרת, למשל אם היו מוכנים לחכות לו את הזמן הדרוש, או שהיה מגיע בזמן אחר עם הגנה יציבה יותר לפניו, הדברים היו נראים אחרת, כי אני לא מאמין ששוער ברמה מקצועית נמוכה פותח מספר חודשים בקבוצה כמו א.א.ק ועוד מקבל הצעה להארכת חוזה.
אני מכבד את מי שמולי, פחות את הרצון שלך לאנוס את המציאות כאילו הוא שוער מדהים שרק בגלל המשחק ההוא אין לו סיכוי להצליח כאן.
עכשיו אם נגיד את האמת? מבין גם את הצורך שלך הרבה פעמים להגן על החלטות מועדון והחתמת זרים שלא מתאימים עקב הקירוב שלך לדודו.
דבר איתי תאכלס אבאל'ה, 3 שנים נגיד ממוצע זה 30 משחקים לעונה ז"א במשך 3 שנים הוא שיחק פחות משליש משחקים ואנחנו מדברים על שוער כן? אחד כזה שאם הוא טוב הוא משחק כמעט תמיד.
לא יעזור לך לספר לי על המשחק מול מילאן ראיתי את כולו ובוא נגיד ככה לא נפלתי מהכיסא.
כמו שFR אמר לך זה לא ילד כמו ראייקו שהביאו כדי שיתפתח ואולי ימכר הביאו אותו בטענה שהוא משדרג כלשדעת כל האוהדים וגם הצוות המקצועי(ככל הנראה) אפילו דודו גורש עדיף עליו וזה לא רק כי הוא גמור מנטלית.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

RedHell כתב: אני מכבד את מי שמולי, פחות את הרצון שלך לאנוס את המציאות כאילו הוא שוער מדהים שרק בגלל המשחק ההוא אין לו סיכוי להצליח כאן.
עכשיו אם נגיד את האמת? מבין גם את הצורך שלך הרבה פעמים להגן על החלטות מועדון והחתמת זרים שלא מתאימים עקב הקירוב שלך לדודו.
דבר איתי תאכלס אבאל'ה, 3 שנים נגיד ממוצע זה 30 משחקים לעונה ז"א במשך 3 שנים הוא שיחק פחות משליש משחקים ואנחנו מדברים על שוער כן? אחד כזה שאם הוא טוב הוא משחק כמעט תמיד.
לא יעזור לך לספר לי על המשחק מול מילאן ראיתי את כולו ובוא נגיד ככה לא נפלתי מהכיסא.
כמו שFR אמר לך זה לא ילד כמו ראייקו שהביאו כדי שיתפתח ואולי ימכר הביאו אותו בטענה שהוא משדרג כלשדעת כל האוהדים וגם הצוות המקצועי(ככל הנראה) אפילו דודו גורש עדיף עליו וזה לא רק כי הוא גמור מנטלית.
לא מכיר את היווני לעומק. מאמין שאף אחד לא מכיר כאן את היווני לעומק. להסיק מסקנות חד משמעיות על סמך משחק אחד, נוראי בלי ספק, של שוער שברור שהוא עם חלודה ושלא היה מוכן מבחינה מנטלית, זה לדעתי קיצוני.
אתה תמשיך להתנהג בצורה לא ראויה ולדבר על הגנה עיוורת ושאר ירקות, ותתעלם מהעובדה שהביקורת האמיתית שהעברתי היא על עצם ההחתמה שלו לאור הנתונים שהגיע איתם והציפיות שהיו במערכת מהשוער החדש. יש כאן כישלון גדול של כל הצוות המקצועי בבחירה של השוער בתנאים האלה.
הדבר היחידי שאמרתי ואני עומד מאחורי זה, שקשה לי לקבוע נחרצות לגבי האיכויות שלו על בסיס משחק אחד בתנאי הפתיחה שהיו לו. וזה לא קשור לעובדה שאצלנו הוא סיים את הסיפור כי מבחינה מנטלית הוא לא יצליח לקום אצלנו מהמשחק שהיה ומההתנהלות שלנו לאחר מכן.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

Sir Alex Ferguson כתב: לא מכיר את היווני לעומק. מאמין שאף אחד לא מכיר כאן את היווני לעומק. להסיק מסקנות חד משמעיות על סמך משחק אחד, נוראי בלי ספק, של שוער שברור שהוא עם חלודה ושלא היה מוכן מבחינה מנטלית, זה לדעתי קיצוני.
אתה תמשיך להתנהג בצורה לא ראויה ולדבר על הגנה עיוורת ושאר ירקות, ותתעלם מהעובדה שהביקורת האמיתית שהעברתי היא על עצם ההחתמה שלו לאור הנתונים שהגיע איתם והציפיות שהיו במערכת מהשוער החדש. יש כאן כישלון גדול של כל הצוות המקצועי בבחירה של השוער בתנאים האלה.
הדבר היחידי שאמרתי ואני עומד מאחורי זה, שקשה לי לקבוע נחרצות לגבי האיכויות שלו על בסיס משחק אחד בתנאי הפתיחה שהיו לו. וזה לא קשור לעובדה שאצלנו הוא סיים את הסיפור כי מבחינה מנטלית הוא לא יצליח לקום אצלנו מהמשחק שהיה ומההתנהלות שלנו לאחר מכן.
אבל אחי. כל סרטון שתראה עליו אתה תבין שהוא לוקה ביסודות.
זה כבר מעבר למשחק טוב או לא טוב.

שוער שמעדיף להיות שוער שני לאורך כל הקריירה זה שוער שלא מאמין בעצמו. שוער שלא תופס כדור בשום סרטון זה שוער שלא מאמין בעצמו (או חסר יכולת). נניח שהמקרה כאן הוא ביטחון.

יש לך ספק בכלל שביטחון זה פרמטר מפתח אצל כל שחקן כדורגל?

ראית מה קרה לדמארי, שכטר, קהת וכו...
שחקנים ללא ביטחון הם אוויר על המגרש.

ההחלטה להביא אותו היתה לא פחות מבזיון של הצוות המקצועי.
לא טעות, לא חוסר התאמה.. בזיון!

תכיר בזה...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

לא מבין על מה בכלל הויכוח?
פוטנציאל או לאו זה לא רלוונטי.
אנחנו לא מתעסקים ב"אם".
שורה תחתונה הבחור נתן תצוגה שדרשה לשלוח אותו מכאן כבר מזאגרב ישירות ליוון.
טעות של מי? זה לא רלוונטי.
הבחור קיבל גולים שגם אני יכול לעשות יותר.
זה ילמד בפעם הבאה את הצוות המקצועי לבחור זרים בצורה יותר מדוקדקת.
בטח כאלה שלא שיחקו זמן רב בצורה מסודרת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אלדר כתב: אבל אחי. כל סרטון שתראה עליו אתה תבין שהוא לוקה ביסודות.
זה כבר מעבר למשחק טוב או לא טוב.

שוער שמעדיף להיות שוער שני לאורך כל הקריירה זה שוער שלא מאמין בעצמו. שוער שלא תופס כדור בשום סרטון זה שוער שלא מאמין בעצמו (או חסר יכולת). נניח שהמקרה כאן הוא ביטחון.

יש לך ספק בכלל שביטחון זה פרמטר מפתח אצל כל שחקן כדורגל?

ראית מה קרה לדמארי, שכטר, קהת וכו...
שחקנים ללא ביטחון הם אוויר על המגרש.

ההחלטה להביא אותו היתה לא פחות מבזיון של הצוות המקצועי.
לא טעות, לא חוסר התאמה.. בזיון!

תכיר בזה...
המילה הספציפית לא רלוונטית. העברתי מספיק ביקורת לאחרונה על ההתנהלות של המועדון הקיץ, גם בהחתמה של היווני וגם במקומות אחרים.
המטרה של ההודעות שלי כאן לא היו להגן על המועדון, כי זה לא רלוונטי מה הרף של היווני כשמביאים אותו בסיטואציה הנוכחית שלנו ושלו ולכן ההחתמה היא לא נכונה גם אם אחרי שיעזוב אותנו הוא יפרח במקום אחר.
המטרה של ההודעות שלי היא להסביר שלקבוע שהוא חסר קשר לכדורגל על סמך משחק אחד עם כל הנסיבות הנלוות זה לא נכון, וזה שהוא אצלנו לא יצליח לא אומר שהוא לא יצליח בקבוצה הבאה שלו, שם אולי הסיטואציה תהיה שונה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

Sir Alex Ferguson כתב: המילה הספציפית לא רלוונטית. העברתי מספיק ביקורת לאחרונה על ההתנהלות של המועדון הקיץ, גם בהחתמה של היווני וגם במקומות אחרים.
המטרה של ההודעות שלי כאן לא היו להגן על המועדון, כי זה לא רלוונטי מה הרף של היווני כשמביאים אותו בסיטואציה הנוכחית שלנו ושלו ולכן ההחתמה היא לא נכונה גם אם אחרי שיעזוב אותנו הוא יפרח במקום אחר.
המטרה של ההודעות שלי היא להסביר שלקבוע שהוא חסר קשר לכדורגל על סמך משחק אחד עם כל הנסיבות הנלוות זה לא נכון, וזה שהוא אצלנו לא יצליח לא אומר שהוא לא יצליח בקבוצה הבאה שלו, שם אולי הסיטואציה תהיה שונה.
על אחת כמה וכמה..
אין קיצורי דרך בחיים.
שוער שכל הקריירה העדיף לשבת בספסל במקום לחפש קבוצה שתתן לו לשחק שם באותיות ענק על הקיר את רמת הביטחון שלו.

אנסטיס היה צריך במהלך הקריירה לשחק במועדונים קטנים יותר
והפועל בש היתה צריכה להבחין שזה לא שוער ברמה של הפועל בש.

לבוא היום ולהגיד שאולי בקבוצות אחרות זה יסתדר לו? ברור שזה יסתדר לו. הוא יכול להצליח באשדוד וקבוצות כאלה. זה בדיוק מה שאני מנסה להסביר לך. שהביאו שוער שלא מתאים לרמה. ואולי יום אחד בקצה של ההר הוא יוכל להיות שוער של הפועל בש. אבל לא היום! לא בעוד שנה! ולא בעוד 3 שנים!

הוא לא בנה קריירה. הוא היה גל נבון היווני. ועדיין לגל נבון יש יתרון עליו כי הוא סירב לראשל״צ כי לא נתנו לו להיות שוער ראשון.
מבין למה זה בזיון?

שלח תגובה