ג'יאניס אנסטיס - שוחרר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: ג'יאניס אנסטיס חתם ל-3 שנים

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אלדר כתב: על אחת כמה וכמה..
אין קיצורי דרך בחיים.
שוער שכל הקריירה העדיף לשבת בספסל במקום לחפש קבוצה שתתן לו לשחק שם באותיות ענק על הקיר את רמת הביטחון שלו.

אנסטיס היה צריך במהלך הקריירה לשחק במועדונים קטנים יותר
והפועל בש היתה צריכה להבחין שזה לא שוער ברמה של הפועל בש.

לבוא היום ולהגיד שאולי בקבוצות אחרות זה יסתדר לו? ברור שזה יסתדר לו. הוא יכול להצליח באשדוד וקבוצות כאלה. זה בדיוק מה שאני מנסה להסביר לך. שהביאו שוער שלא מתאים לרמה. ואולי יום אחד בקצה של ההר הוא יוכל להיות שוער של הפועל בש. אבל לא היום! לא בעוד שנה! ולא בעוד 3 שנים!

הוא לא בנה קריירה. הוא היה גל נבון היווני. ועדיין לגל נבון יש יתרון עליו כי הוא סירב לראשל״צ כי לא נתנו לו להיות שוער ראשון.
מבין למה זה בזיון?
פחות רלוונטי בעיני כמות ההופעות שלו בשנים המוקדמות שלו כי לרוב שוער פורח בגיל מאוחר יותר.
אלינו הוא הגיע אחרי חצי עונה כשוער ראשון בא.א.ק כשהוא יורד לספסל מסיבה חוזית ולא מקצועית כשבשיאו הוא גם הוזמן לסגל נבחרת יוון.
גיא חיימוב, זה שהיווני החליף, היה בגיל של היווני עם 60-70 הופעות בלבד מהם חצי בהכח עמידר רמת גן.

לטעמי ההעברה הייתה לא נכונה כי לקחו שוער חלוד ולא מוכן מנטלית בציפיה שישדרג אותנו מיידית וזאת הייתה טעות גדולה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

Sir Alex Ferguson כתב: פחות רלוונטי בעיני כמות ההופעות שלו בשנים המוקדמות שלו כי לרוב שוער פורח בגיל מאוחר יותר.
אלינו הוא הגיע אחרי חצי עונה כשוער ראשון בא.א.ק כשהוא יורד לספסל מסיבה חוזית ולא מקצועית כשבשיאו הוא גם הוזמן לסגל נבחרת יוון.
גיא חיימוב, זה שהיווני החליף, היה בגיל של היווני עם 60-70 הופעות בלבד מהם חצי בהכח עמידר רמת גן.

לטעמי ההעברה הייתה לא נכונה כי לקחו שוער חלוד ולא מוכן מנטלית בציפיה שישדרג אותנו מיידית וזאת הייתה טעות גדולה.
זומן כמו שגורש זומן לעיתים, שוער 3 שהסיכוי שלו לראות דשא בנבחרת קלוש.
להגיד על שוער בן 27 שלא רלוונטי כמות ההופעות שלו עד כה ושבגיל מאוחר שוערים פורחים זו גניבת דעת.
על זה אני מדבר.
אם עד גיל 27 הוא לא הראה משהו יוצא דופן, ולא, החצי עונה שאתה כל כך מתפאר בה היא מדגם לא מייצג בעליל, כנראה שכבר ביום הוא לא יהיה, יודע מה? גם לא בטוח טוב מגורש בעונה הראשונה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

RedHell כתב: זומן כמו שגורש זומן לעיתים, שוער 3 שהסיכוי שלו לראות דשא בנבחרת קלוש.
להגיד על שוער בן 27 שלא רלוונטי כמות ההופעות שלו עד כה ושבגיל מאוחר שוערים פורחים זו גניבת דעת.
על זה אני מדבר.
אם עד גיל 27 הוא לא הראה משהו יוצא דופן, ולא, החצי עונה שאתה כל כך מתפאר בה היא מדגם לא מייצג בעליל, כנראה שכבר ביום הוא לא יהיה, יודע מה? גם לא בטוח טוב מגורש בעונה הראשונה.
לא הבנתי מה ההבדל בינו לבין חיימוב נניח באותו גיל?
שוערים מבשילים בגיל מאוחר. למה אתה מתחמק מלענות על השאלה שלי? באיזה גיל גיא חיימוב הפך לראשונה לשוער ראשון (בקפריסין)? באיזה גיל חיימוב הגיע לראשונה לקבוצה גדולה (אלינו)?
הבחירה בשוער שלא שיחק חצי שנה הייתה רעה, אבל אל תתנהגו כאילו החתמנו שוער מהליגה השלישית ביוון.
החתמנו שוער שעד למשא ומתן על החוזה החדש שלו (כלומר א.א.ק הייתה מרוצה ממנו ורצתה להאריך לו את החוזה) הוא היה השוער הראשון של קבוצה שזכתה באליפות יוון, קבוצה שהיא טובה מאיתנו (היום דרך אגב היא הדיחה את סלטיק באלופות), כשהוא על הדרך נכנס לסגל של נבחרת יוון שהיא טובה מהנבחרת הישראלית.
לא מבין איך אפשר לזלזל בזה ולהתנהג כאילו החתמנו איזה גל נבון יווני.
גל נבון היה שוער ראשון של קבוצה בכירה חצי עונה ונחתך רק בגלל שסירב להאריך חוזה? כל נבון הגיע לסגל הנבחרת? נבחר לשוער המחזור בליגה האירופאית?

במחשבה שנייה ראיתי ששוב השתמשת בביטוים כמו גניבת דעת, אז מבחינתי הדיון הסתיים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב: לא הבנתי מה ההבדל בינו לבין חיימוב נניח באותו גיל?
שוערים מבשילים בגיל מאוחר. למה אתה מתחמק מלענות על השאלה שלי? באיזה גיל גיא חיימוב הפך לראשונה לשוער ראשון (בקפריסין)? באיזה גיל חיימוב הגיע לראשונה לקבוצה גדולה (אלינו)?
הבחירה בשוער שלא שיחק חצי שנה הייתה רעה, אבל אל תתנהגו כאילו החתמנו שוער מהליגה השלישית ביוון.
החתמנו שוער שעד למשא ומתן על החוזה החדש שלו (כלומר א.א.ק הייתה מרוצה ממנו ורצתה להאריך לו את החוזה) הוא היה השוער הראשון של קבוצה שזכתה באליפות יוון, קבוצה שהיא טובה מאיתנו (היום דרך אגב היא הדיחה את סלטיק באלופות), כשהוא על הדרך נכנס לסגל של נבחרת יוון שהיא טובה מהנבחרת הישראלית.
גל נבון היה שוער ראשון של קבוצה בכירה חצי עונה ונחתך רק בגלל שסירב להאריך חוזה? כל נבון הגיע לסגל הנבחרת? נבחר לשוער המחזור בליגה האירופאית?

+1

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

די משה, די.
על כל גיא חיימוב אחד שפורץ מאוחר אני יכול לתת לך כמה אריאל הרוש, דני עמוס ואופיר מרציאנו.
החתמנו רובי לבקוביץ יווני, לא יותר.
יצא שהתמזל מזלו והשוער הראשון נפצע. אז שיחק איזה חודשיים בהרכב וקיבל הצעה להארכת חוזה. כנראה שגם זה כשוער שני, אחרת לא היו מפוצצים את זה על פערים של 100 אלף דולר. גם גורש קיבל הארכת חוזה אצלנו, פעמיים. ממש ביג דיל.

סביר להניח שהמשחק ההזוי שלו בקרואטיה לא משקף את היכולת האמיתית. זה לא ישנה את העובדה ששוער ברמתו ועם רזומה כמו שלו מעולם לא היה צריך להגיע להפועל באר שבע. וזה מבלי להתייחס לכושר שבו הוא הגיע.

סמל אישי של משתמש
Totti

Re: ג'יאניס אנסטיס

שליחה על ידי Totti »

בואו נכתוב באשכול הזה רק כשהוא עוזב למקום אחר, סבבה?
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

משה אני מצטער אבל זאת באמת גניבת דעת (בלי לפגוע)
מה זה משנה מתי חיימוב פרץ? בנקודה שהוא הגיע אלינו הוא היה שוער ראשון כמה שנים טובות וזכה כבר בתארים עם ק״ש (שזה לא דבר של מה בכך)
אנסטיס הגיע עם רקורד פח ועם חצי עונה בלבד בהרכב בשנים האחרונות (שכנראה לא מעידה על הכלל). מה גם שאם אתה מסתכל על סרטונים שאמורים פאקינג לייחצן אותו גם שם הוא לא קולט כדור אחד לרפואה שזה הדבר הכי בסיסי בשוערות

אני באמת שלא מצליח להבין מה גורם לך להשוות בין השניים ולזקוף את ההשוואה לזכותו של היווני

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

האמת היא איפשהו באמצע.
החתמה כושלת בדיעבד, לא כזאת ביזיון כמו שכולם צועקים פה כי בכל זאת היה לו רזומה סביר, בטח שלא גל נבון היווני בזה אני מסכים.
אבל משה, שוער ראשון הוא מעולם לא היה, הוא היה שוער שני שהחליף את השוער הראשון שנפצע.
הוא נכנס לשער של קבוצה שרצה לאליפות עם ההגנה הטובה בליגה ובסהכ עשה את העבודה.
הוא גם תפס משחק טוב נגד מילאן (ממש לא נעל את השער כמו שאתה מציג את זה, מוזמן לראות את המשחק).

בשורה התחתונה -
שוער שני כל הקריירה עם חצי עונה טובה בקבוצה אלופה ומשחק טוב נגד אחת מענקיות היבשת, אני לא חושב שזה מספיק להפועל בש של ימינו ובטח שלא מספיק מוצדק לשדרוג בעמדת השוער ותפיסת מקום של זר ועוד על עמדה שממילא הייתה מאוישת בשוער טוב שסיים עונה נהדרת.
אבא של הטעות של כל המערכת ושל כל מי שקשור להחלטות המקצועיות מהבורג הקטן ביותר ועד אלונה.
וכן, להגיד שכל מה שעשה עד גיל 27 (7-9 שנים כשוער בקבוצת בוגרים) לא רלוונטי כי "שוערים מבשילים מאוחר" זו גניבת דעת פר אקסלנס.
אם הביטוי הזה מוציא אותך משלוותך אז סלח לי אחי היקר כי אני אוהב אותך ומכבד אותך.
אבל להגיד למישהו שלפי דעתי גונב דעת שזה מה שהוא עושה זה לא חוסר כבוד בעיני.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

משה אחי
נילך לשיטתך...

המועדון החתים שוער טוב שלא היה מוכן בטיימינג הנכון.

מה אתה בה להגיד? שהחתמנו על הראש של חיימוב שוער שלא מוכן למאני טיים של אירופה?
אז נניח והיו עושים את המהלך ושמים את אנסטיס בספסל בשלבים האלו.
בשביל זה החתמתם את השוער? ושרפתם שוער אחר במומנטום הזה? היו מחכים איתו עד לתחילת העונה. אבל כנראה שתלו בו תקוות.
מה, בכר שם לו רגליים וזרק אותו למים סתם?

ההבאה שלו לוותה בהמון תקוות. הביאו אותו שישחק דקה אחרי שהוחתם. לא שיתנו לו להתאקלם.

בקיצור טעות על טעות על טעות שמייצרת מילה אחת. בזיון.

כל סיטואציה ותחריש שתתן לי. אני יתן לך סיטואציה ותחריש סביב השוער הזה.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

מתחמק מלענות? איפה שאלת אותי את זה?
אז קח אחשלי רק בשבילך:

2010-2011 ק"ש 24 משחקים
2012-2013 לרנקה 29 משחקים
2013-2016 ק"ש 92 משחקים
לאחר מכן עבר אלינו.
ז"א גיא חיימוב מגיל 24 בערך משחק כשוער פותח ועושה כ30 משחקים לעונה.
צודק אחי אין הבדל בכלל.

כמו שאמרת עדיף שהדיון הזה יגמר, הוא פשוט לא ענייני מספיק איתך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אלדר כתב:משה אחי
נילך לשיטתך...

המועדון החתים שוער טוב שלא היה מוכן בטיימינג הנכון.

מה אתה בה להגיד? שהחתמנו על הראש של חיימוב שוער שלא מוכן למאני טיים של אירופה?
אז נניח והיו עושים את המהלך ושמים את אנסטיס בספסל בשלבים האלו.
בשביל זה החתמתם את השוער? ושרפתם שוער אחר במומנטום הזה? היו מחכים איתו עד לתחילת העונה. אבל כנראה שתלו בו תקוות.
מה, בכר שם לו רגליים וזרק אותו למים סתם?

ההבאה שלו לוותה בהמון תקוות. הביאו אותו שישחק דקה אחרי שהוחתם. לא שיתנו לו להתאקלם.

בקיצור טעות על טעות על טעות שמייצרת מילה אחת. בזיון.

כל סיטואציה ותחריש שתתן לי. אני יתן לך סיטואציה ותחריש סביב השוער הזה.
אענה לך כי לא השתמשת בביטוים שילדים קטנים משתמשים כשנגמרים להם הטענות.
נתחיל דווקא עם העובדה שאין עליה מחלוקת, ההחתמה לא הייתה נכונה והשילוב שלו במשחק בקרואטיה למרות שמאמן השוערים אמר בצורה ברורה שהוא לא מוכן מנטלית הובילה להופעה הכי גרועה שאני ראיתי משוער שלנו מאז שאני רואה כדורגל (וזה משהו מאוד לא פשוט בטח עם כל הקבוצות החלשות שהיו כאן לאורך השנים).
עכשיו צריך לשאול את עצמנו למה ההחתמה לא הייתה נכונה, ולמה במועדון החתימו אותו (כשלפי השמועות כבר בינואר בשנה שעברה רצו אותו אבל אז הוא דרש שכר כפול ממה שהוא מרוויח היום ולכן המהלך לא יצא לפועל).

לפי חלק מהכותבים כאן, הצוות המקצועי שלנו הפסיק להבין בכדורגל בשלב מסוים ולכן הוא לא זיהה שמדובר בגל נבון היווני.
אני רואה את הדברים אחרת, ולדעתי גם הצוות המקצועי ראה את הדברים כמוני אחרת היווני לא היה מגיע.
הצוות המקצועי ראה שוער שלקח את ההזדמנות שקיבל מקבוצה טובה מאיתנו (א.א.ק) בשתי ידיים, כולל הופעות טובות בליגה האירופאית, מה שהביא אותו לסגל נבחרת יוון ומה שהביא את א.א.ק להציע לו חוזה חדש.
זאת הסיבה שהיווני חתם לדעתי.

נתתי את חיימוב כדוגמא כדי להסביר שמי שהיה מסתכל על חיימוב לפני הקדנציה בקפריסין (גיל 26) לא היה רואה משהו מיוחד. שוער שהיה שוער ראשון מובהק רק בקבוצה חלשה כמו הכח, לאחר מכן בקריית שמונה הפסיד את אפודת השוער הראשון לדני עמוס בהרבה מאוד משחקים, חתם במכבי תל אביב שם רצו להחזיר אותו להיות שוער שני ואז הגיעה התקופה בקפריסין שלאחריה הוא הפך לשוער ראשון מובהק.

לא יודע מה יהיה העתיד של היווני, כאן או במועדון אחר, כן יודע שלבוא ולהגיד שזה שלפני העונה האחרונה לא היה שוער ראשון (כשהוא שוער שני בקבוצה כמו א.א.ק עם כסף ויכולת למשוך שוערים איכותיים ולא באיזה קבוצה מליגה נמוכה או קבוצה חלשה) מלמד שהכישלון היה על הקיר, זה לדעתי פשוט לא נכון, כי כדורגל הוא תחום נזיל, ולפעמים שוערים מקבלים את ההזדמנות בגיל מאוחר יותר, כי לפעמים שוערים מגיעים לבשלות בגיל מאוחר יותר, וכי בשורה התחתונה בעונה האחרונה הוא הציג ביוון יכולת טובה והסיבה היחידה שהפסיד לעמוד בינואר ושבכלל הגיע אלינו היא בגלל פיצוץ במשא ומתן.

לטעמי, הסיבה ליכולת שלו היא לפני הכל חלודה ואי מוכנות מנטלית. לפי הנושא המקצועי ועד כמה הוא טוב או פחות טוב, ראינו אותו סופג גולים של חוסר ריכוז וחוסר ביטחון, שגם שוער שהוא מקצועית מאוד חלש אמור להדוף. הייתה כאן קריסה מנטלית של היווני לפני הכל.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Totti כתב:בואו נכתוב באשכול הזה רק כשהוא עוזב למקום אחר, סבבה?
אולי שמישהו יקשיב !?!?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

The red one כתב: אולי שמישהו יקשיב !?!?
מחכים לראות האם ראיקוביץ' ימכר ואז ג'ראפי כניראה ילך למכבי (למרות שיתכן שג'רפי יגיע בכל מקרה) ואז מועמד לעבור לאשדוד במקום ג'רפי (לפי השמועות כבר התחילו שיחות בנושא).

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

לא נמצא בקפריסין.
תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

הוא לא נרשם לצמד המשחקים