עכשיו מה?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

Re: עכשיו מה?

שליחה על ידי REDZED »

ns75 כתב:"מכירת אוגו נשקלת, קוויאר מועמד״

יש מצב שזה עוד יכול להיות גרוע יותר?

שמישהו יעיר אותי מהסיוט הזה כבר
עכשיו רציני ,במצב עגום שאוגו נמכר וקוויאר בא..
אלחמיד כנראה יעבור לשחק בקישור האחורי במקומו o:

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ns75 כתב:"מכירת אוגו נשקלת, קוויאר מועמד״

יש מצב שזה עוד יכול להיות גרוע יותר?

שמישהו יעיר אותי מהסיוט הזה כבר
הקיץ הזה לימד אותי שבהחלט שכן.
בכל פעם שחשבתי שלא יוכל להיות גרוע יותר ומכאן יש רק לאן לעלות חטפתי כאפה שזרקה אותי עוד שלב אחד למטה.

זה גם מתחבר לתגובות שאני רואה כאן על כך שאולי טוב שעפנו. שאולי מי שצריך יקבל את הכאפה ויתעורר.
כדאי שאתם תתעוררו. אמרנו את זה כל כך הרבה פעמים בשנה האחרונה ובינתיים קורה בדיוק ההפך.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

הרבה כותבים שמליקסון יכול לשחק מימין.
מליקסון בגילו ועם הכישורים שלו לא יכול לשחק בימין, רק באמצע כשחקן חופשי.
בימין יש לנו רק את זריהן ואת עזרא. היום כשוואקמה עזב, עזרא ישחק בשמאל, כך שבעצם אין לנו משחק בצד ימין.
יהיו בטח נסיונות לשחק עם אלו כקשר ימין...

הפוך על הפוך, אני מאמין שדווקא בגלל המצב, אלונה תפתיע בעוד רכש, ואני מהמר על מנור סלומון כהפתעה של הקיץ הזה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב: הקיץ הזה לימד אותי שבהחלט שכן.
בכל פעם שחשבתי שלא יוכל להיות גרוע יותר ומכאן יש רק לאן לעלות חטפתי כאפה שזרקה אותי עוד שלב אחד למטה.

זה גם מתחבר לתגובות שאני רואה כאן על כך שאולי טוב שעפנו. שאולי מי שצריך יקבל את הכאפה ויתעורר.
כדאי שאתם תתעוררו. אמרנו את זה כל כך הרבה פעמים בשנה האחרונה ובינתיים קורה בדיוק ההפך.
לצערי זה נכון. הנורות מהבהבות והצופרים רועשים כבר שנה, אף אחד לא ממש מתייחס אליהם בקבוצה.
בונים פה קבוצה שאולי תאבק על אליפות, אך בכל פעם שתתקל ביריבה אירופית בינונית ומטה יהדהד שהמלך הוא עירום.
הסתפקות בדן, עזרא ובן בסט כשחקנים מובילים זה חיפה 2 לכל דבר ועניין. עצוב מאוד שהגענו למצב הזה.

לאחר לכתו של טוני אין לנו עליונות על אף קבוצת פליאוף עליון. הדעות שבמקרה הרע אנחנו מקום 2 הן תלושות על סף ההזויות בעיניי.
זה ייראה גם על הדשא כבר בשבת הבאה בק"ש. בלי 2 שחקנים מובילים זו יכולה להיות עונה עגומה מאוד.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

yossi כתב: לצערי זה נכון. הנורות מהבהבות והצופרים רועשים כבר שנה, אף אחד לא ממש מתייחס אליהם בקבוצה.
בונים פה קבוצה שאולי תאבק על אליפות, אך בכל פעם שתתקל ביריבה אירופית בינונית ומטה יהדהד שהמלך הוא עירום.
הסתפקות בדן, עזרא ובן בסט כשחקנים מובילים זה חיפה 2 לכל דבר ועניין. עצוב מאוד שהגענו למצב הזה.

לאחר לכתו של טוני אין לנו עליונות על אף קבוצת פליאוף עליון. הדעות שבמקרה הרע אנחנו מקום 2 הן תלושות על סף ההזויות בעיניי.
זה ייראה גם על הדשא כבר בשבת הבאה בק"ש. בלי 2 שחקנים מובילים זו יכולה להיות עונה עגומה מאוד.
כבר כתבתי כאן שלא יקרה כלום אם נאבד את האליפות העונה (זה הרי יקרה מתישהוא). אבל זה רק כל עוד מתחילים לבנות את השושלת הבאה. כרגע אין פה כלום להמשך. אוגו בשנת חוזה, מליקסון יכול לתת עוד עונה / שתיים, ויטור זה סימן שאלה גדול וכל השאר שחקנים משלימים, מי יותר ומי פחות טוב.
אנחנו חייבים חייבים עוד בחלון הזה להביא שחקן אלפא (אפילו שניים, אבל אין סיכוי שזה יקרה) גם לעונה הקרובה אבל במיוחד לעונות הבאות וכדי שיהיה סיכוי לבתים באירופה בעונה הבאה.
אי אפשר בשנה אחת לאבד את בוזגלו, ברדה, הובאן, טוני וראדי ולא להביא שום דבר שהוא לפחות באותה רמה.
במקום זה, אנחנו מעמיסים את הסגל בשחקנים משלימים, בשכר שהוא גבוה מאוד ביחס לליגה ואז גם לא מצליחים להיפטר מהם.
זו בדיוק הדרך שעשתה מכבי חיפה אחרי השושלת האחרונה כאשר עזבו אותה כיאל, חמד ורפאלוב והחליפו אותם כל מיני אנדלובו, מיצ'ל, ראיוס, אבוחצירה וכו'.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אנחנו זקוקים לשתי החתמות כמו אוויר לנשימה.

1. קשר 50:50. העמדה הכי חשובה לטעמי.

2. שחקן התקפה עם עוצמות פיזיות.

יחד עם שני אלה צריך לצאת לדרך ולהמשיך את הבנייה עם שני שחקנים נוספים בינואר.
כך נגיע למצב שבקיץ הבא יש קבוצה בריאה ומחוברת שתוכל לספק תוצאות גם בעונה הנוכחית.

אם זה לא יתממש אפשר לקפל מעכשיו את השנתיים הבאות.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

המטרה חייבת להיות זרים איכותיים כמו שהיו בכל מחיר( לא בהכרח לשלם סכומים אסטרונומיים אלא להחליט שלא מחתימים סתם).
רק ככה נוכל להתקדם באירופה ששם הכסף הגדול שיעזור לנו לגדול כמועדון .
ישראלים בכירים כמו אלה שעזבו אותנו ויעזבו( ברדה ראדי בוזגלו מליקסון) אין ואני לא רואה באופק משהו דומה( שחקני אלפא), הנחמה היחידה היא שככה המצב של כל הקבוצות בארץ ולכן נמשיך להיות פקטור בצמרת ולזכות באליפויות אבל בלי זרים ניהיה עוד מועדון

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:אנחנו זקוקים לשתי החתמות כמו אוויר לנשימה.

כך נגיע למצב שבקיץ הבא יש קבוצה בריאה ומחוברת שתוכל לספק תוצאות גם בעונה הנוכחית.

אין ספק שצריך לשלם המון עכשיו( לשלם לעוזבים ולקנות שחקנים) כדי להישאר בחיים בשנים הבאות( בעיקר איאופה)

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אפשר לעבור לאדריאטית? כמה זרים מותר שם?

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

מאוד מקווה שלא יביאו בלם נוסף. יש לנו מספיק.

צריך לשחרר את השחקני רוחב 5-7 שחקנים, להביא 2 איכותיים. וזהו. לסגור תסגל.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

ForeverRed כתב:אנחנו זקוקים לשתי החתמות כמו אוויר לנשימה.

מסכים. אשכרה אין לנו עדיין מחליף לראדי.

איכשהו הצוות המקצועי האמין שיש שחקן שיכול להיות גם בלם גם מגן גם קשר אחורי וגם קשר 50-50. לא בטוח שיש שחקן כזה בעולם בכלל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

מה שאנחנו עוברים עכשיו,זה עוד פרק בספר הזה של "איך הופכים מועדון גדול".
זה פרק פחות נעים,לא הכי כייפי,שבו קבוצה שבמשך 3 שנים עברה מהפכה משמעותית מתמודדת עם חוסר ההצלחה,משהו שהיא לא רגילה לו בשנים האחרונות.
כולן עברו את זה,חלק יצאו מזה מהר וחלק לאט יותר.
החכמה היא להבין את הבעיות ולתקן את הטעויות.
זה נכון שבטרם התחילה העונה האירופית,הגנתי על צעדי המועדון.
עיוור אני לא,הסימנים היו כתובים על הקיר,אבל עדיין בחרתי לתת קרדיט למערכת שהיא יודעת ומבינה מה צריך לעשות.
זה נכון שממקומנו אנחנו לא באמת יכולים לדעת את כל הפרטים על הכל אבל יחד עם זאת הרבה דברים תמוהים שהם האנטיתזה להפועל בש ב3 השנים האחרונות קרו הקיץ הזה.
לא נמנה אותם זה מיותר.
אני חושב שמעכשיו הפועל בש צריכה להסתכל על העונה הבאה באירופה ולהתחיל לבנות אותה.
יש לנו עכשיו מקום ל3 זרים,צריך לבחור אותם בקפידה מתוך כוונה שהם אילו שייתנו את הטון בשנתיים הקרובות.
לא קונה את הדיבורים על דילול הסגל מתוך רצון לקצץ,אם ישחררו יבואו במקום.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

אדום זקן כתב:מה שאנחנו עוברים עכשיו,זה עוד פרק בספר הזה של "איך הופכים מועדון גדול".
זה פרק פחות נעים,לא הכי כייפי,שבו קבוצה שבמשך 3 שנים עברה מהפכה משמעותית מתמודדת עם חוסר ההצלחה,משהו שהיא לא רגילה לו בשנים האחרונות.
עיוור אני לא,הסימנים היו כתובים על הקיר,אבל עדיין בחרתי לתת קרדיט למערכת שהיא יודעת ומבינה מה צריך לעשות.
זה נכון שממקומנו אנחנו לא באמת יכולים לדעת את כל הפרטים על הכל אבל יחד עם זאת הרבה דברים תמוהים שהם האנטיתזה להפועל בש ב3 השנים האחרונות קרו הקיץ הזה.
לא נמנה אותם זה מיותר.
אני חושב שמעכשיו הפועל בש צריכה להסתכל על העונה הבאה באירופה ולהתחיל לבנות אותה.
יש לנו עכשיו מקום ל3 זרים,צריך לבחור אותם בקפידה מתוך כוונה שהם אילו שייתנו את הטון בשנתיים הקרובות.
+++ זה ונקווה שהאקדמיה תישא פירות
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

אדום זקן כתב:מה שאנחנו עוברים עכשיו,זה עוד פרק בספר הזה של "איך הופכים מועדון גדול".
לא נמנה אותם זה מיותר.
+1
צריך לשים לב לטעויות ולתקן אותם.
גם לגיה ורשה עברה העונה דבר דומה למה שעברנו ועוד נגד קבוצות הרבה פחות טובות ממה שנתקלנו בהם

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אדום זקן כתב: לא קונה את הדיבורים על דילול הסגל מתוך רצון לקצץ,אם ישחררו יבואו במקום.
חייבים לקצץ קצת.
לדעתי, כרגע אנחנו צריכים חלוץ(האסלביינק), וקשר. בסה"כ 2 שחקנים.

אבל לשחרר שחקנים מיותרים שמתאמנים איתנו סתם יש המון;
מלמד, גאדיר, סטו, אנסטיס, קורהוט, אלו, אלקרנאווי וטוני כבר הלך.

אסור לשכוח שמיגל, אוחנה ואלחמיד צריכים להצטרף אלינו העונה. אני מאמין שזה יוסיף לנו. חייבים לשחרר 6-7 שחקנים.

שלח תגובה