עכשיו מה?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: עכשיו מה?

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

red guy כתב: נראה לך שמישהו יודע מה מתכננים בגזרת הרכש? ונראה לך באמת שהתקשורת יודעת? נראה לך פשכצקי מתקשר לבכר ואומר לו מה יהיה עם רכש ובכר עונה לו שמע אחי נראה לי סיימתי עם רכש העונה לא יהיה.. ואז מספר את זה לחברים שלו שמספרים לחברים והם רושמים בפורום?? שתה מים תרגע ב1.9 תדע אם יהיה רכש או לא
רן הוא מהאנשים שהכי קרובים לצלחת מהבחינה הזאת ואם הוא שומע שלא מתכוונים להתחזק וכל שאר התקשורת כנראה שיש דברים בגו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב:לטעמי החלק ההתקפי(חלוץ+קיצוני) דחוף יותר מקשר 50:50 ובטח מבלם.
שיר, טאהא, אלחמיד, אוחיון ואולי ויטור מדצמבר זה מספיק ביותר לליגה.
לגבי הקישור, לפי דעתי אפשר לקחת אליפות עם אוגו, דן/קבהא, ממן/אוחנה/מליקסון,
אבל אי אפשר לקחת אליפות עם ההתקפה הנוכחית שלנו בלי טוני. בשנה שעברה היינו תקועים מאוד בהתקפה. הייתי הולך על 2 זרים להתקפה וסוגר את החלון(כמובן עם שחרור של קורהוט, אנסטיס, בראון, גאדיר ומלמד).
כרגע לטעמי צריך קשר לאמצע וקשר התקפי (צריך גם חלוץ אבל יותר מידי כסף יתך לשיחרורים ופה לצערי נצטרךלהסתפק במה שיש)

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

red guy כתב: נראה לך שמישהו יודע מה מתכננים בגזרת הרכש? ונראה לך באמת שהתקשורת יודעת? נראה לך פשכצקי מתקשר לבכר ואומר לו מה יהיה עם רכש ובכר עונה לו שמע אחי נראה לי סיימתי עם רכש העונה לא יהיה.. ואז מספר את זה לחברים שלו שמספרים לחברים והם רושמים בפורום?? שתה מים תרגע ב1.9 תדע אם יהיה רכש או לא
17.9

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

The red one כתב: 17.9
טוב לדעת, אז בכלל יש זמן להביא חיזוק לא רואה סרט שלא מביאים אף אחד

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אני לא רואה את אלונה לוקחת סיכון ומזרימה עוד כסף אם הפסדנו השנה 10 מיליון יורו ואם לא לוקחים אליפות השנה בשנה הבאה לעלות לבתים באירופית כלא מדורגת זה בילתי אפשרי ויהייה עוד הפסד של לפחות 10 מיליון יורו ואנחנו כבר נהייה בבעית פיר פליי עוד שלוש שנים

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אני לא כל כך מבין את התפיסה של "הפסדנו 10 מיליון". לא חושב שלמישהו כל כך עלה השתן לראש שמכניסים שלב בתים כחלק אינטגרלי מהתקציב כל עונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yedidel כתב:אני לא כל כך מבין את התפיסה של "הפסדנו 10 מיליון". לא חושב שלמישהו כל כך עלה השתן לראש שמכניסים שלב בתים כחלק אינטגרלי מהתקציב כל עונה
גם אני חושב. כמובן שזה בור כלכלי וכמובן שזה יקשה על שינויים בוודאי יגביל את התקציב לחיזוק שירצו להביא, אבל בטוח שזה נלקח בחשבון.

אגב, עוד דרך להתחזק ו"לעכב" את התשלום זה השאלה עם חובת רכישה בסוף העונה. ז"א שסכום הרכישה יעבור ויחשב בהוצאות של העונה הבאה. ראינו את זה לא מעט הקיץ מצד מועדונים שהיו צריכים לעקוף את הפייר פליי(כמו מילאן ואינטר).

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

yedidel כתב:אני לא כל כך מבין את התפיסה של "הפסדנו 10 מיליון". לא חושב שלמישהו כל כך עלה השתן לראש שמכניסים שלב בתים כחלק אינטגרלי מהתקציב כל עונה
רק השכר שחקנים שלנו פלוס הפיצויים ששילמנו כבר מגיע לגובה ההכנסות השנתי של הקבוצה (40 מיליון שקל),אנחנו חיפה ומכבי עוד לפני שהעונה התחילה כבר יודעים שמפסידים כסף אם עולים לבתים אז זה מצמצם את ההפסד במקרה של מכבי ובמקרה שלנו נותן לנו רווח

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

hb7 כתב: רק השכר שחקנים שלנו פלוס הפיצויים ששילמנו כבר מגיע לגובה ההכנסות השנתי של הקבוצה (40 מיליון שקל),אנחנו חיפה ומכבי עוד לפני שהעונה התחילה כבר יודעים שמפסידים כסף אם עולים לבתים אז זה מצמצם את ההפסד במקרה של מכבי ובמקרה שלנו נותן לנו רווח
תאורטית הפיצויים מקטינים את התקציב ולא מגדילים אותו, אלא אם מגיעים מחליפים באותה דרגת שכר.
פקהארט למשל קיבל 100 אלף יורו פיצוי, אבל השחרור שלו חסך 400 אלף יורו שהיו אמורים להיכלל בתקציב.
כל זמן שאותם 400 אלף יורו לא נוצלו להחתמת שחקן אחר, המועדון צמצם הוצאות ותקציב שכר השחקנים קטן ביחס לעונה שעברה.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

ForeverRed כתב: תאורטית הפיצויים מקטינים את התקציב ולא מגדילים אותו, אלא אם מגיעים מחליפים באותה דרגת שכר.
פקהארט למשל קיבל 100 אלף יורו פיצוי, אבל השחרור שלו חסך 400 אלף יורו שהיו אמורים להיכלל בתקציב.
כל זמן שאותם 400 אלף יורו לא נוצלו להחתמת שחקן אחר, המועדון צמצם הוצאות ותקציב שכר השחקנים קטן ביחס לעונה שעברה.
שחררנו את פקהארט,חיימוב,וקוואנקה
גם עם חסכנו 800 על פקאהרט וקוואנקה
בזבזנו והחתמנו את בן בסט,עזרא,שיימן,הרוש,סטו,ואנסטיס
נירא לי זה מתקזז
רק בגלל המכירה של טוני נכנס עכשו כסף,
ויש לנו עוד להיפתר מאנסטיס,סטו,קורהוט,וגאדיר
הכנסנו את עצמנו לבור רציני

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

hb7 כתב: שחררנו את פקהארט,חיימוב,וקוואנקה
גם עם חסכנו 800 על פקאהרט וקוואנקה
בזבזנו והחתמנו את בן בסט,עזרא,שיימן,הרוש,סטו,ואנסטיס
נירא לי זה מתקזז
רק בגלל המכירה של טוני נכנס עכשו כסף,
ויש לנו עוד להיפתר מאנסטיס,סטו,קורהוט,וגאדיר
הכנסנו את עצמנו לבור רציני
הרוש אמור להתקזז עם השכר של חיימוב.
שיימן עם קורהוט.
עזרא עם גאדיר.
סטו עם ראדי.
בן בסט עם ברדה.

הקיזוז הוא לא מדויק. פעם יש חריגה לטובת הקבוצה ופעם לרעתה, אבל בסך הכל מסגרת התקציב נשמרת ביחס לעונה הקודמת.

עכשיו ליוצאי הדופן.

אנסטיס זו חריגה לכל דבר.
קואנקה, פקהארט וטוני זה חיסכון של בערך מיליון יורו שכר + מיליון יורו דמי העברה.

מסקנה: הרבה כסף התבזבז לחינם, אבל בסופו של דבר נכון לנקודת הזמן הנוכחית נחסכו מתקציב שכר השחקנים מיליוני שקלים שיכולים להיות מנותבים למקומות אחרים.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

hb7 כתב:אני לא רואה את אלונה לוקחת סיכון ומזרימה עוד כסף אם הפסדנו השנה 10 מיליון יורו ואם לא לוקחים אליפות השנה בשנה הבאה לעלות לבתים באירופית כלא מדורגת זה בילתי אפשרי ויהייה עוד הפסד של לפחות 10 מיליון יורו ואנחנו כבר נהייה בבעית פיר פליי עוד שלוש שנים
אתם קצת נופלים לבלבולי שכל של התקשורת. אלונה לא הולכת להביא מ"הבית" 30-40 מיליון ש"ח, יש בקופה יתרת מזומנים לא מבוטלת מהשנתיים האחרונות.
התקציב השנה נבנה ברובו על הכסף הזה ולא על העפלה לאירופה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

xboy כתב: אתם קצת נופלים לבלבולי שכל של התקשורת. אלונה לא הולכת להביא מ"הבית" 30-40 מיליון ש"ח, יש בקופה יתרת מזומנים לא מבוטלת מהשנתיים האחרונות.
התקציב השנה נבנה ברובו על הכסף הזה ולא על העפלה לאירופה.
בהנחה סבירה שלאורך זמן התקציב השנתי גירעוני אז כל פער בין ההכנסות להוצאות ייסגר בהכרח ע"י הבעלים ולא משנה מה מצב הקופה ברגע נתון.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

סטו ישאר לפחות עד סוף השנה לדעתי

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

REDZED כתב:סטו ישאר לפחות עד סוף השנה לדעתי