עכשיו מה?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אלדר

Re: עכשיו מה?

שליחה על ידי אלדר »

CrazyRed7 כתב: קח דוגמא;
עסקת האסלביינק סוכמה. 2 מיליון יורו.
עפים מאירופה ומבינים שאין אפשרות להוציא סכום העברה שכזה.
מחליטים לרדת מהאסלביינק, סבע או כל שחקן שיעלה מיליארד יורו והולכים על זרים חופשיים/בהשאלה.
זה לא נקרא להערך מחדש?

אין לדעת. בואו נחכה ונראה.
נו אבל בדיוק על זה אני מדבר.
אין אסטרטגיה. מה הקשר בין הדחה מאירופה לשחקן שאתה רוצה ומביא אותו אליך? בלי קשר לשום משתנה בדרך?

זה כבר לא אותו הדבר, מרגיש שאיבדו מהשאיפות...

אני מקווה רק שמנסים להרדים את כולם... וזה רק משחק פוקר לפני החתמות.
קצת אבד האמון לצערי. ואני האמנתי בלב שלם.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לא הייתי מקל ראש במשפט הזה של ברק.
לא ברור אם זה משדר יותר תסכול או יותר כעס כלפי השחקנים/הצוות/המערכת על שהגענו למצב הזה. ממש החטא ועונשו.
כל ההתנהלות והדיבורים האלה סביב המועדון הם לא רציניים. כאילו מישהו סגר את השאלטר. כאילו שאלונה לא הוציאה 30 מיליון שקל מהכיס לפני שלוש שנים כדי לבנות את השושלת הזאת עוד הרבה לפני שמישהו חלם על אירופה ועל הכנסות. כאילו שאין יותר מטרות העונה ולחם וחמאה הם סתם צמד מילים ריקות מתוכן. כאילו שזה בסדר שאותם 12 אלף המנויים ששילמו ממיטב כספם לראות את טוני ואוגו יקבלו בסוף את עזרא וקבהא.

יש תחושה שמישהו החליק על הראש ואיבד את הדרך.
מאוד מקווה שזה רק משהו שמשדרים כלפי חוץ, אחרת מצבנו בכי רע.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הזוי כל מה שקורה פה הקיץ.
אין מילה אחרת לתאר את זה.
כאילו כל השאיפות של הקבוצה נעלמו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

CrazyRed7 כתב: קח דוגמא;
עסקת האסלביינק סוכמה. 2 מיליון יורו.
עפים מאירופה ומבינים שאין אפשרות להוציא סכום העברה שכזה.
מחליטים לרדת מהאסלביינק, סבע או כל שחקן שיעלה מיליארד יורו והולכים על זרים חופשיים/בהשאלה.
זה לא נקרא להערך מחדש?

אין לדעת. בואו נחכה ונראה.

חלאס כבר עם הסנגוריה המזויינת הזו.

יש לנו מקום לארבעה זרים בסגל אחרי שמישי והיווני ימצאן קבוצה.
מועדון שנכשל בכל הזרים שהביא בשנה וחצי האחרונות, לא יכול להרשות לעצמו להחליף את שני הכוכבים הגדולים שלו בזרים מושאלים/שאריות מהשוק.

כן אפשר להחתים אחד-שניים בהשאלה או חופשיים, אבל כמחליפים לטוני ואוגו, צריך להכניס את היד עמוק לכיס ולהחתים תותחים.

זה הכדורגל וזו החובה שלך לקהל. לא תעשה את זה? בקיץ הבא אתה עם 5 אלף מינויים. מה האוהדים שהביעו אמון בקבוצה אשמים שהודחנו מאירופה? אתה מצפה למכור להם הצגה ביוקר, כשהכוכבים הראשיים הם סטו וניב זריהן? זה לא יעבור.

תפסיק להמציא את הגלגל מחדש.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

עכשיו הקטע עם אוגו... או שמישהו התחרפן והחליט לעשות פריש מיש או שמשהו עובר על אלונה ואנחנו לא יודעים מה הוא...
קשה לי להאמין ולעכל שמהחתמות יקרות ואקדמיה וראייה לרחוק אנחנו בקיץ אחד נפתרים מכל העוגנים שלנו

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אמרתי את זה גם לפני חודשיים כמעט.
באמת שאין לי בעיה עם חילופי דורות,אפילו לגיטימי שיש מיצוי,הכל בסדר.
העניין הוא שגם שאתה רוצה לייצר חילופי דורות אתה צריך לדעת איך לעשות את זה נכון.
אם היו בתחילת הקיץ או לפחות מיד אחרי המונדיאל,סוגרים מחליפים לאוגו וטוני וואלה הייתי מבין.
והייתי מבין גם אם עדיין היינו מודחים מאירופה.
אבל מה שקורה עכשיו זה אשכרה בילבול מערכות.
אני בטוח שאפילו בקבוצה לא יודעים מה לעשות וממה להתחיל.
אני בטוח שיגיעו שחקנים חדשים,אבל אנחנו מדברים כאן על מחליפים לאוגו וטוני,את זה אם לא מחפשים עונה שלמה אין סיכוי למצוא.
אלונה צריכה ללכת על האסלבנייק.
רק זה ירגיע קצת את המערכת.
אם זה כמעט נסגר עם מכבי חיפה על 2 מליון אין סיבה שלא נסגור את זה אנחנו.

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

אלדר כתב: איך יביאו?
רואים פה קהל רגוע ושליו, במשך 3 שנים הפגנתי קור רוח וחצי פורום היה באטרף על ריק כשבאמת לא היה צריך.
עכשיו שאני מנסה להעיר אתכם פתאום מנסים לצייר אותי ההפך ממה שאני באמת.. בואנה אנשים נדפקו פה!!!

תוציאו את הראש מהתחת. אני נלחם פה כדי שתנסו להבין באמת שמשהו קורה פה. וקורה פה משהו לא טוב.

נכשלנו באירופה, אז לא מכוונים לרכש שימלא את החסר?
המועדון עובר שינוי אסטרטגיה? איזו אסטרטגיה בדיוק??
שלא יספרו סיפורים. כי סטו ואנסטיס זה חלק מהאסטרטגיה הישנה. ועכשיו הם משנים אסטרטגיה לה׳ יודע מה. מספרים סיפורים שיש גיבוי על כל שחקן שיעזוב.
אם הקהל יעמוד על הגדרות זה לא מה שיעזור ואתה יודע את זה.

אף אחד לא עם הראש בתחת. עובדים שוטף פלוס שלושים. לך חודשיים אחורה תראה שהכתובת הייתה על הקיר, דשנו וטחנו את הדיונים על הרכש מכל הכיוונים. זה מיצה את עצמו ועכשיו זה לא יעזור אם ניכנס לפאניקה. ברגע שהעונה התחילה צריך לעשות סוויץ', מה שהיה מת עכשיו מסתכלים קדימה.
למערכת יש המון קבלות וגם אם טעו ויטעו אנלא חושב שמישהו עשה בכוונה.
ואני גם נוטה לחשוב שאם אנחנו הרגשנו כאפה בצוות קיבלו אגרוף לבטן, וכמו שהספקנו להכיר אותה היא חזקה מאוד כדי לקום על הרגליים שוב. והיא תעשה את זה למרות המורכבויות, סומך עליהם בלב שלם.

בהחלט יכול להיות שהיינו צריכים להיערך טוב יותר ליום שאחרי הניגרים. זו משימה לא פשוטה מן הסתם, בטח כשהיחסים שלנו מול חצי ליגה התחלפו מפרגון הדדי לסלידה גוברת.
לשוק נמאס מההגמוניה שלנו גם זה משהו שצריך להבין. קצת כמו מכבי לפני שלוש שנים, תחושה של כל העולם נגדינו. מבטיח לך שנעבור הכל רק סבלנות ואורך רוח ויהיה בסדר

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

אלדר כתב: איך יביאו?
רואים פה קהל רגוע ושליו, במשך 3 שנים הפגנתי קור רוח וחצי פורום היה באטרף על ריק כשבאמת לא היה צריך.
עכשיו שאני מנסה להעיר אתכם פתאום מנסים לצייר אותי ההפך ממה שאני באמת.. בואנה אנשים נדפקו פה!!!

תוציאו את הראש מהתחת. אני נלחם פה כדי שתנסו להבין באמת שמשהו קורה פה. וקורה פה משהו לא טוב.

נכשלנו באירופה, אז לא מכוונים לרכש שימלא את החסר?
המועדון עובר שינוי אסטרטגיה? איזו אסטרטגיה בדיוק??
שלא יספרו סיפורים. כי סטו ואנסטיס זה חלק מהאסטרטגיה הישנה. ועכשיו הם משנים אסטרטגיה לה׳ יודע מה. מספרים סיפורים שיש גיבוי על כל שחקן שיעזוב.
עזוב רגע שאני דיי מסכים איתך שחייב כבר עכשיו לבנות שלד לשנה הבאה, אמיתי שואל, מה אתה מצפה מאיתנו לעשות כבר?
אנחנו יכולים לדבר ולהתדיין כאן עד מחר, בסוף ברק וההנהלה יצטרכו לקחת את ההחלטות ולנו אין ממש יד בדבר.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

RedHell כתב: עזוב רגע שאני דיי מסכים איתך שחייב כבר עכשיו לבנות שלד לשנה הבאה, אמיתי שואל, מה אתה מצפה מאיתנו לעשות כבר?
אנחנו יכולים לדבר ולהתדיין כאן עד מחר, בסוף ברק וההנהלה יצטרכו לקחת את ההחלטות ולנו אין ממש יד בדבר.
אפשר כאן בפורום לייצר שיח אחיד.
אם יש מקום אפילו קטן שמקשיבים בו לקהל זה הפורום הזה.

וסתם ככה להבהיר נקודה...
אחרי אתמול יש למישהו מחלוקת שהרוש שחקן?
יש דברים שרואים מהפעולות הראשונות. ככה קרה עם כל שחקן גדול שהגיע להפועל בש.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

אם עד עכשיו המועדון היה בכיוון של לתת לסטו הזדמנות ולשחרר את קורהוט ,אחרי הפציעה הקשה של אורן(ככל הנראה) יצטרכו לעשות חישוב מסלול מחדש ולעשות ההיפך. אני דווקא לא שופט את סטו על ההופעה אתמול אבל בכל מקרה לא צריך שחקן נוסף בעמדה שלו.
נצטרך לגרד כמה שיותר נקודות עד שויטור ואוחנה יחזרו. אם יש זרים על הכוונת רצוי שיבואו לעמדת הקישור ולאגפים.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

כל עוד וואקמה היה פה שנה שעברה הקישור היה נשען עליו ,עכשיו יש לבאר הרבה גיוון ואופציות התקפיות טובות לליגה(מלמד,עדן,סהר,זריהן,עזרא,מליקסון),אף אחד מהם לא יכול לקחת את המשחק עליו כמו טוני ,לא בהכרח שזה כזה רע אבל לא אותו סגנון כמוהו. בקיצור את המחליף של טוני נצטרך למצוא בקישור ולא ובהתקפה.
אם לא נתחזק לא נהיה דומיננטיים במשחק ונגיע למצב שלא מחזיקים בכדור ביותר מחצי קבוצות הליגה.
נערך לאחרונה על ידי REDZED ב 20 אוגוסט 2018, 11:01, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

REDZED כתב:כל עוד וואקמה היה פה שנה שעברה הקישור היה נשען עליו ,עכשיו יש לבאר הרבה גיוון ואופציות התקפיות טובות לליגה(מלמד,עדן,סהר,זריהן,עזרא,מליקסון),אף אחד מהם לא יכול לקחת את המשחק עליו כמו טוני ,לא בהכרח שזה כזה רע אבל לא אותו סגנון כמוהו. בקיצור את המחליף של טוני נצטרך למצוא בקישור ולא ובהתקפה.
הבעיה הכי גדולה שאין גו טו גאי בהתקפה. אנחנו חייבים אחד כזה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Redbull כתב:אם עד עכשיו המועדון היה בכיוון של לתת לסטו הזדמנות ולשחרר את קורהוט ,אחרי הפציעה הקשה של אורן(ככל הנראה) יצטרכו לעשות חישוב מסלול מחדש ולעשות ההיפך. אני דווקא לא שופט את סטו על ההופעה אתמול אבל בכל מקרה לא צריך שחקן נוסף בעמדה שלו.
נצטרך לגרד כמה שיותר נקודות עד שויטור ואוחנה יחזרו. אם יש זרים על הכוונת רצוי שיבואו לעמדת הקישור ולאגפים.
סטו ישאר.
אני כבר רואה איך הופכים אותו למחליף של אוגו.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

ForeverRed כתב: סטו ישאר.
אני כבר רואה איך הופכים אותו למחליף של אוגו.
גם אם כן עד ינואר יבינו את הטעות.
הקישור שלנו ממש לא דומיננטי אפילו עם אוגו.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

מצידי שישאר כל עוד יגיעו שני זרים דומיננטים לקישור (בהנחה שאוגו נשאר)

שלח תגובה