עכשיו מה?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

Re: עכשיו מה?

שליחה על ידי oranu »

אלדר כתב: איך יביאו?
רואים פה קהל רגוע ושליו, במשך 3 שנים הפגנתי קור רוח וחצי פורום היה באטרף על ריק כשבאמת לא היה צריך.
עכשיו שאני מנסה להעיר אתכם פתאום מנסים לצייר אותי ההפך ממה שאני באמת.. בואנה אנשים נדפקו פה!!!

תוציאו את הראש מהתחת. אני נלחם פה כדי שתנסו להבין באמת שמשהו קורה פה. וקורה פה משהו לא טוב.

נכשלנו באירופה, אז לא מכוונים לרכש שימלא את החסר?
המועדון עובר שינוי אסטרטגיה? איזו אסטרטגיה בדיוק??
שלא יספרו סיפורים. כי סטו ואנסטיס זה חלק מהאסטרטגיה הישנה. ועכשיו הם משנים אסטרטגיה לה׳ יודע מה. מספרים סיפורים שיש גיבוי על כל שחקן שיעזוב.
אתה חייב להירגע אח אתה מאבד את זה לגמרי.
אתה יכול להמשיך לצעוק זה לא הופך אותך לצודק.
אם אתה חושב שבכר באמת מרוצה מהסגל הקיים ולא מתוכנן להגיע שחקן להתקפה אתה מבולבל.
כל מה שברק אומר זה חלק מאסטרטגיה של מועדון ומשחקי משא ומתן.
יש רצון להחתים 2 זרים ועושים מאמצים כבירים בשביל כך, כל הדיבורים על הסגל מספיק טוב ואין אירופה אז נחשוב מחדש זה בעיקר כדי להעביר מסר שלא נשלם 2 מיליון יורו וצפונב על כל שחקן ואסטרטגיה להורדת מחירים.

תראה שאתה להוט ולחוץ וחייב חיזוק עכשיו ותשלם כמו פראייר (מי אמר דמבלה ב 100 מיליון יורו?)
תהיה נונשלנט ותפגין ביטחון בסגל שלך ואפילו תצהיר שאין כסף בגלל אירופה והצד השני במשא ומתן יבין לבד שהוא צריך לרדת מהעץ.

מי שחושב שאלונה ברקת מקפלת את הבסטה והולכת לעונה פיננסית ומוותרת על הכתר בהנפת דגל לבן לא מכיר אותה ואת השאיפות שלה בפרויקט חייה.

עם כל הטעויות שנעשו בדרך (ונעשו) הרצונות מעולם לא השתנו, אלונה כאן כדי להישאר וכדי לבסס פה מועדון צמרת בכדורגל הישראלי לעוד שנים רבות, תירגע.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

ForeverRed כתב:לא הייתי מקל ראש במשפט הזה של ברק.
לא ברור אם זה משדר יותר תסכול או יותר כעס כלפי השחקנים/הצוות/המערכת על שהגענו למצב הזה. ממש החטא ועונשו.
כל ההתנהלות והדיבורים האלה סביב המועדון הם לא רציניים. כאילו מישהו סגר את השאלטר. כאילו שאלונה לא הוציאה 30 מיליון שקל מהכיס לפני שלוש שנים כדי לבנות את השושלת הזאת עוד הרבה לפני שמישהו חלם על אירופה ועל הכנסות. כאילו שאין יותר מטרות העונה ולחם וחמאה הם סתם צמד מילים ריקות מתוכן. כאילו שזה בסדר שאותם 12 אלף המנויים ששילמו ממיטב כספם לראות את טוני ואוגו יקבלו בסוף את עזרא וקבהא.

יש תחושה שמישהו החליק על הראש ואיבד את הדרך.
מאוד מקווה שזה רק משהו שמשדרים כלפי חוץ, אחרת מצבנו בכי רע.
התגובה למעלה לאלדר? אז גם אליך אח.
אתם מבולבלים ואיבדתם את זה לגמרי, עאלק החליקו על הראש, עאלק 12k מנויים ששילמו כדי לראות את טוני ואוגו (שילמת כדי לראות את הפועל ב"ש בכל גרסה שלא תהיה).

הגישה שלכם היא של לקוחות ולא של אוהדים וזה כבר מתחיל להציק בעין, תקראו לי שומר הגלקסיה או האח התאום של קרייזי רד7 לא מעניין אותי.

אתם מאבדים את זה, הענייניות מכם והלאה והגישה התוקפנית שמבוססת על "חייבים לי טוני ואוגו" מנותקת מהמציאות.

אלונה פה כדי להישאר וכדי לתת בראש, יש מגבלות ויש טעויות שקרו ועוד יקרו בדרך ולוקח זמן לתקן.
אולי זה יקרה עוד העונה, אולי בחלון הזה אולי בינואר ואולי בעונה הבאה.
תהיו בטוחים שזה יקרה ובמועדון לא שכחו מה זה לנהל קבוצת כדורגל והשאיפה היא כבר מזמן לא פלייאוך עליון, רצים לכל התארים בכל עונה לפעמים ניקח כאלה ולפעמים לא, הכל בסדר.

סטו על חשבון אוגו? באמת? אתה מאמין למה שאתה רושם? אתה לא חושב שאתה מגזים?
אם זה קורה אני נותן לך את המנוי שלי במתנה לדרומי כולל העברת בעלות עלי.
אם זה לא קורה תביא לי רק את הניקוב שלך למשחק הראשון בטרנר,הולך ?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אחי אני לא מבין, אם יש לי פלטפורמה שבה אני יכול ״להפעיל לחץ״ אז למה שלא אשתמש בה?

לא אמרתי שאלונה רוצה לעזוב.
וכן, זה נראה שאנחנו הולכים לעונה פיננסית.
נייג’ל ימתיק את הגלולה אבל ממש לא צריך לעצור כאן.

להתחיל את הליגה עם זר וחצי זה עונה פיננסית.
רוצים לבנות את אירופה כבר השנה. ומי שמתכחש לזה פשוט עוצם עיניים

צריך לסיים את החלון לפחות עם 5 זרים. פחות מזה זאת בעיה בהמשך.
לצערי המהלכים הפיננסים האחרונים עלו לנו כפול, ולא רק שלא הועילו, לקחו אותנו אחורה בביטחון ואחורה בהרתעה.

אז אם אתה חושב שאני לא מבין את משחק המומ מול איזי, אתה טועה אח. מבחינתי המומ לא צריך להיות רק מול איזי. צריך עוד זרים ולא רק זר אחד. טוב ככל שיהיה

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אלדר כתב:אחי אני לא מבין, אם יש לי פלטפורמה שבה אני יכול ״להפעיל לחץ״ אז למה שלא אשתמש בה?

לא אמרתי שאלונה רוצה לעזוב.
וכן, זה נראה שאנחנו הולכים לעונה פיננסית.
נייג’ל ימתיק את הגלולה אבל ממש לא צריך לעצור כאן.

להתחיל את הליגה עם זר וחצי זה עונה פיננסית.
רוצים לבנות את אירופה כבר השנה. ומי שמתכחש לזה פשוט עוצם עיניים

צריך לסיים את החלון לפחות עם 5 זרים. פחות מזה זאת בעיה בהמשך.
לצערי המהלכים הפיננסים האחרונים עלו לנו כפול, ולא רק שלא הועילו, לקחו אותנו אחורה בביטחון ואחורה בהרתעה.

אז אם אתה חושב שאני לא מבין את משחק המומ מול איזי, אתה טועה אח. מבחינתי המומ לא צריך להיות רק מול איזי. צריך עוד זרים ולא רק זר אחד. טוב ככל שיהיה
חחחח איזה לחץ אתה יכול להפעיל תגיד לי אתה מחובר או מה קורה איתך?
נראה לך שבמועדון נכנסים לראות מה רושמים בקרייזי רד או בפייסבוק?
נראה לך שאלונה או אסי או ברק ישנו מדיניות כי אלדר אורן וטוטי רשמו שצריכים 5 זרים?
אוגו, ויטור, זר להתקפה, זר לקישור/הגנה, סטו (תקועים איתו לפחות עד ינואר).
אלה ה 5 זרים שלך, או במקרה של פציעה ממושכת של ביטון וקורהוט נשאר על חשבון/בנוסף לזר בקישור.

בינואר ינסו שוב להשתחרר מסטו ולהיערך מחדש בהתאם למצב, טעויות כמו שעשינו לא מתקנים בפחות מחודש ולא פועלים שוב בפזיזות ובלחץ, ראינו לאן זה הביא אותנו עם אנסטיס.
מעדיף חצי עונה עם 4-5 זרים כשאחד מהם פח מאשר שיחתימו שוב בלחץ זר על חוזה גבוה שייכשל פה.
תנו למערכת לעבוד יא רבק השאיפות לא השתנו ואתם לא מבינים מי זאת אלונה אם זה מה שאתם חושבים.

נ.ב
עונה פיננסית? ב 80 מיליון שקל (וצפונה) תקציב? זו עונה פיננסית??? על מה אתה מדבר תגיד לי.
אתה יכול להגיד שהולכים לעונה לא מוצלחת בגלל טעויות שעלו לנו הרבה מאוד כסף והחתמות של שחקנים כושלים/לא מתאימים וחוסר הצלחה בלהחתים יעדים שסימנו.
הפער בין המושג עונה פיננסית לעונה לא מוצלחת (עם שאיפות) הוא תהומי.

יעקב שחר שם כל שנה 100 מיליון שקל תקציב ולא מצליח, הוא לא הולך לעונה פיננסית אף פעם.
אז לא, מכבי חיפה של ימינו היא ממש לא המודל אבל הלחץ שלך ושל אחרים הם בדיוק הטריגר שעלול לגרום למערכת לסחרור ולהיות בול המכבי חיפה שאנחנו לא רוצים להיות.
תקציבי ענק שלא מנוצלים כראוי בגלל החלטות פזיזות והחתמות של ששחקנים שבעים/פצועים/בירידה/לא מתאימים וכו' וכו'.

עונה פיננסית לא תהיה פה בשום אופן, עונה בלי תארים? אולי ואולי לא, זה לא סוף העולם אתה אוהד הפועל ב"ש.
החתמה של נייג'ל בחלון הזה והישארות של אוגו וויטור מבחינתי יצאנו סבבה מכל הקיץ הזה
נמשיך,לתקן,בינואר ובקיץ הבא בסבלנות, אורך רוח ובשיקול דעת, לא מהפכות ולא החתמות פזיזות

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

oranu כתב: חחחח איזה לחץ אתה יכול להפעיל תגיד לי אתה מחובר או מה קורה איתך?
נראה לך שבמועדון נכנסים לראות מה רושמים בקרייזי רד או בפייסבוק?
נראה לך שאלונה או אסי או ברק ישנו מדיניות כי אלדר אורן וטוטי רשמו שצריכים 5 זרים?
אוגו, ויטור, זר להתקפה, זר לקישור/הגנה, סטו (תקועים איתו לפחות עד ינואר).
אלה ה 5 זרים שלך, או במקרה של פציעה ממושכת של ביטון וקורהוט נשאר על חשבון/בנוסף לזר בקישור.

בינואר ינסו שוב להשתחרר מסטו ולהיערך מחדש בהתאם למצב, טעויות כמו שעשינו לא מתקנים בפחות מחודש ולא פועלים שוב בפזיזות ובלחץ, ראינו לאן זה הביא אותנו עם אנסטיס.
מעדיף חצי עונה עם 4-5 זרים כשאחד מהם פח מאשר שיחתימו שוב בלחץ זר על חוזה גבוה שייכשל פה.
תנו למערכת לעבוד יא רבק השאיפות לא השתנו ואתם לא מבינים מי זאת אלונה אם זה מה שאתם חושבים.
״השחיטה הכשרה שעושים לשחקנים פה לפעמים לא מתאימה.
יש ביקורת ויש ביקורת, לאחרונה הביקורות הארסיות והמזלזלות בשחקנים שלא מספקים את הסחורה על המגרש (כמו סטו) הפכו למרכז הכובד והלגיטימיות והענייניות הפכו לקיצון, זו תופעה רעה מאוד לקהל ולמועדון.
פני הפורום כפני טרנר, אם פה הדיבור הוא כזה איך אפשר להיות מופתעים מהחרא שנשפך בפייסבוק ובאיצטדיון?״

אתה יכול לצחוק. אבל את זה אתה כתבת בפוסט על סטו.
מה, פתאום יש השפעה? תפסיק אחי. אתה מדבר עכשיו ממקום שאתה כביכול יודע דברים שאנחנו לא.

נתת תיאוריה מעניינת אבל לא באמת מעניינת.
שחקן כמו קורהוט שרצית להפתר ממנו כדי להתחזק פתאום הפך לגולת כותרת? קבעת שיבוא זרים נוספים לאוגו ויטור וסטו?
על סמך מה אחי?

הפועל בש צריכה לסיים את חלון ההעברות עם 5 זרים לפחות.
פחות מזה זה כישלון וחשיבה מקולקלת של המועדון.

לשנות תוכניות פתאום לגבי קורהוט הופך את הבלבול לגדול יותר.
לא להביא זר לאמצע ולכנף זה עיוורון טוטאלי.

אין מה לעשות. בנינו על הישראלים וראית מה קיבלנו באירופה.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אלדר כתב: ״השחיטה הכשרה שעושים לשחקנים פה לפעמים לא מתאימה.
יש ביקורת ויש ביקורת, לאחרונה הביקורות הארסיות והמזלזלות בשחקנים שלא מספקים את הסחורה על המגרש (כמו סטו) הפכו למרכז הכובד והלגיטימיות והענייניות הפכו לקיצון, זו תופעה רעה מאוד לקהל ולמועדון.
פני הפורום כפני טרנר, אם פה הדיבור הוא כזה איך אפשר להיות מופתעים מהחרא שנשפך בפייסבוק ובאיצטדיון?״

אתה יכול לצחוק. אבל את זה אתה כתבת בפוסט על סטו.
מה, פתאום יש השפעה? תפסיק אחי. אתה מדבר עכשיו ממקום שאתה כביכול יודע דברים שאנחנו לא.

נתת תיאוריה מעניינת אבל לא באמת מעניינת.
שחקן כמו קורהוט שרצית להפתר ממנו כדי להתחזק פתאום הפך לגולת כותרת? קבעת שיבוא זרים נוספים לאוגו ויטור וסטו?
על סמך מה אחי?

הפועל בש צריכה לסיים את חלון ההעברות עם 5 זרים לפחות.
פחות מזה זה כישלון וחשיבה מקולקלת של המועדון.
שמע אלדר או שאתה עייף מת או שאני לא יודע מה קורה איתך.
הציטוט שהבאת מדבר באופן שלא משתמע לשני פנים על הוייב והאווירה שהקהל משדר לקבוצה, תתפלא זה משפיע מאוד על כל מה שקורה במועדון.
לא על מדיניות רכש ולא על החלטות מקצועיות, זה משפיע על הוייב, על מצב הרוח, על השיח בין השחקנים, בין ההנהלה והצוות המקצועי ועל כל המערכת.
לקהל יש השפעה עצומה על המועדון לטוב ולרע, אבל ממש לא בהחלטות מקצועיות.
יש דרך עבודה והתנהלות וככה התנהלו בעבר וככה ימשיכו, לא יקראו פה ולא ישנו מדיניות כי "הרמת צעקה".
הרימו צעקה גם כשהביאו את גורש ולא את מרציאנו, הרימו צעקה כששחררו את סוארז ולא ידעו איזה בלם יבוא במקומו.
הרימו צעקה כשהחתימו את בן ביטון מנצרת עילית והרימו צעקה כשברדה לא סיפק את הסחורה בעונת אלישע האחרונה בוסרמיל.
אז הרימו צעקה סו וואט, זה אף פעם לא השפיע על החלטות מקצועיות והאמן לי טוב שכך, אם האוהדים היו מנהלים את המועדון הזה היינו במרחק שנות אור מהמקום שהגענו אליו היום.
איזה כיף שהגענו לימים שמתבאסים מעונה שאנחנו אנדרדוג לקחת אליפות, תעריך את המצב.
צריכים לפתוח עונה עם 5 זרים? באידיאל אתה צודק.
לאור ההתפתחויות והטעויות שנעשו בקיץ הזה (והן כבר נעשו זה מת) זה ממש לא מובן מאליו.
עדיף לתקן צעד צעד ובשיקול דעת עם החתמות נקודתיות אפילו אחת עכשיו ועוד אחת בינואר ולבנות את עצמינו לעונות הבאות בצורה נכונה ומבוקרת מאשר שוב להחתים 3 זרים בשליפה מהשרוול.
פה זה לא מכבי חיפה וטוב שכך והמשפט המסיים שלך אומר הכל "פחות מ5 זרים זה כישלון"
זאת אומרת שלתפיסתך גם אם ניקח אליפות עם 4 זרים זה כישלון?
אז נכון שצריכים ורוצים להיות עם 5 זרים תותחים בכל עונה, לא תמיד זה קורה ולאור מה שהיה פה בקיץ כנראה שזה לא יקרה.
תתחיל להסתכל קדימה ולהבין שכרגע אנחנו עם אוגו , ויטור וסטו ועד סוף החלון יחתמו עוד זר או שניים וזה המצב וזה בסדר גמור אם התיקון יהיה מבוקר ומחושב, השיטה שלך לא הביאה אותנו רחוק ולהביא לפה זרים בינגו כאילו זה דבר של מה בכך כבר הוכח כבלתי אפשרי.
להחתים בחלון הנוכחי 3 זרים חדשים ולשחרר את סטו זה להיות מכבי חיפה מודל 2019 וזאת בדיוק הדרך לתהום שממנה אתה כל כך מפחד.
להחתים את נייג'ל ולהשאיר את אוגו וויטור וסטו + לשחרר את סטו,בינואר ולהביא במקומו קשר 50/50 בינואר אחרי מעקב ובתקווה לפגוע זו הדרך הנכונה.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

oranu כתב: שמע אלדר או שאתה עייף מת או שאני לא יודע מה קורה איתך.
הציטוט שהבאת מדבר באופן שלא משתמע לשני פנים על הוייב והאווירה שהקהל משדר לקבוצה, תתפלא זה משפיע מאוד על כל מה שקורה במועדון.
לא על מדיניות רכש ולא על החלטות מקצועיות, זה משפיע על הוייב, על מצב הרוח, על השיח בין השחקנים, בין ההנהלה והצוות המקצועי ועל כל המערכת.
לקהל יש השפעה עצומה על המועדון לטוב ולרע, אבל ממש לא בהחלטות מקצועיות.
יש דרך עבודה והתנהלות וככה התנהלו בעבר וככה ימשיכו, לא יקראו פה ולא ישנו מדיניות כי "הרמת צעקה".
הרימו צעקה גם כשהביאו את גורש ולא את מרציאנו, הרימו צעקה כששחררו את סוארז ולא ידעו איזה בלם יבוא במקומו.
הרימו צעקה כשהחתימו את בן ביטון מנצרת עילית והרימו צעקה כשברדה לא סיפק את הסחורה בעונת אלישע האחרונה בוסרמיל.
אז הרימו צעקה סו וואט, זה אף פעם לא השפיע על החלטות מקצועיות והאמן לי טוב שכך, אם האוהדים היו מנהלים את המועדון הזה היינו במרחק שנות אור מהמקום שהגענו אליו היום.
איזה כיף שהגענו לימים שמתבאסים מעונה שאנחנו אנדרדוג לקחת אליפות, תעריך את המצב.
צריכים לפתוח עונה עם 5 זרים? באידיאל אתה צודק.
לאור ההתפתחויות והטעויות שנעשו בקיץ הזה (והן כבר נעשו זה מת) זה ממש לא מובן מאליו.
עדיף לתקן צעד צעד ובשיקול דעת עם החתמות נקודתיות אפילו אחת עכשיו ועוד אחת בינואר ולבנות את עצמינו לעונות הבאות בצורה נכונה ומבוקרת מאשר שוב להחתים 3 זרים בשליפה מהשרוול.
פה זה לא מכבי חיפה וטוב שכך והמשפט המסיים שלך אומר הכל "פחות מ5 זרים זה כישלון"
זאת אומרת שלתפיסתך גם אם ניקח אליפות עם 4 זרים זה כישלון?
אז נכון שצריכים ורוצים להיות עם 5 זרים תותחים בכל עונה, לא תמיד זה קורה ולאור מה שהיה פה בקיץ כנראה שזה לא יקרה.
תתחיל להסתכל קדימה ולהבין שכרגע אנחנו עם אוגו , ויטור וסטו ועד סוף החלון יחתמו עוד זר או שניים וזה המצב וזה בסדר גמור אם התיקון יהיה מבוקר ומחושב, השיטה שלך לא הביאה אותנו רחוק ולהביא לפה זרים בינגו כאילו זה דבר של מה בכך כבר הוכח כבלתי אפשרי.
להחתים בחלון הנוכחי 3 זרים חדשים ולשחרר את סטו זה להיות מכבי חיפה מודל 2019 וזאת בדיוק הדרך לתהום שממנה אתה כל כך מפחד.
להחתים את נייג'ל ולהשאיר את אוגו וויטור וסטו + לשחרר את סטו,בינואר ולהביא במקומו קשר 50/50 בינואר אחרי מעקב ובתקווה לפגוע זו הדרך הנכונה.
אני מבין מאוד את מה שאתה אומר אחי.
רק לא מבין למה לחכות לינואר? הרי אם יש ניסוי ותהיה וניפול שוב, נלמד לתקן בינואר ונרוויח עוד חלון לתקן בו דברים..
למה לחכות אם אפשר היום?

ומסכים איתך שהמועדון מושפע מהוויב של הקהל.
בליגה טרנר ירעד. הקיץ הזה הנחית את כולם לקרקע וגרם לכולם להבין שזה לא מובן מאליו בכלל.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אלדר כתב: אני מבין מאוד את מה שאתה אומר אחי.
רק לא מבין למה לחכות לינואר? הרי אם יש ניסוי ותהיה וניפול שוב, נלמד לתקן בינואר ונרוויח עוד חלון לתקן בו דברים..
למה לחכות אם אפשר היום?

ומסכים איתך שהמועדון מושפע מהוויב של הקהל.
בליגה טרנר ירעד. הקיץ הזה הנחית את כולם לקרקע וגרם לכולם להבין שזה לא מובן מאליו בכלל.
שמע, מהידע האישי שלי, מנסים לתקן אבל לא בכל מחיר.
אם יצליחו לשים יד על 2 זרים שרוצים ומתאימים לצוות המקצועי של המועדון ועומדים במגבלות התקציב אל תחשוב לרגע שלא יעשו את זה.
אם יצליחו לשים יד רק על אחד הקיץ אז למה להביא עוד זר או שניים? בכח? החתמות שמיועדות לכישלון.
בגלל זה אני אומר שלאור מה שקרה הקיץ אני אהיה מרוצה גם אם נחתים רק נייגל ונמשיך בינואר.
ניסוי ותהייה עולה הרבה כסף, המטרה היא להביא זרים שישבו בול וישתלבו כמו שצריך, לא קל להביא 2-3 כאלה בפחות מחודש ועם הגב לקיר.
בוא נתחיל מהצעד הראשון ומשם נתקדם.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

מה הלחץ לשחרר את סטו?
מישהו חושב שיגיעו ארבעה זרים חדשים עד סוף החלון?
לפניו בסדר העדיפויות יש את קורהוט ואנסטיס שלשניהם יש שחקנים על הראש בעמדות שלהם, אחרי שניפטר משניהם יש מקום לשלושה זרים חדשים וזה עוד אחרי החזרה של ויטור מהקפאה.
סטו איתנו לפחות עד ינואר.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

יש לי שאלה, אנחנו יודעים שחסרים לנו שחקנים במספר עמדות, אבל במצב הנוכחי במידה ומביאים רק שני זרים עד סוף חלון ההעברות, באיזה תפקידים הייתם מביאים ומה הכי קריטי לדעתכם?
לדעתי האישית שחקן התקפה כמו נייג'ל האסבלבנק וקשר 50-50 איכותי זה מאסט.
מה דעתכם?
הייתם מביאים שני שחקני התקפה בכלל?
או אולי קשר 50-50 ובלם?
או שהייתם מביאים שחקן אחד בכלל?

בקיצור איך אומר חיים הכט: "מה אתם, הייתם עושים?"
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

דר אדום בנשמה כתב:יש לי שאלה, אנחנו יודעים שחסרים לנו שחקנים במספר עמדות, אבל במצב הנוכחי במידה ומביאים רק שני זרים עד סוף חלון ההעברות, באיזה תפקידים הייתם מביאים ומה הכי קריטי לדעתכם?
לדעתי האישית שחקן התקפה כמו נייג'ל האסבלבנק וקשר 50-50 איכותי זה מאסט.
מה דעתכם?
הייתם מביאים שני שחקני התקפה בכלל?
או אולי קשר 50-50 ובלם?
או שהייתם מביאים שחקן אחד בכלל?

בקיצור איך אומר חיים הכט: "מה אתם, הייתם עושים?"
קודם כל הייתי מפסיק להציב יעדים במספרים.
לא במספרים של שכר ולא במספרים של כמות שחקנים.
חוזר למקורות -
חיזוק נקודתי של שחקנים שרוצים במועדון ומתאימים לעמדות ולסגנון שאותו אנחנו צריכים, מסמן את המטרות ומתחיל לנסות להביא בהתאם למגבלות התקציב.

אם מצליחים במגבלות הקיימות לשין את היד על 2 כאלה? מה טוב, אם נצליח רק על 1? גם בסדר.
העיקר להחתים נקודתית, בשיקול דעת ובלי שליפות מהכובע, הגישה הפזיזה הביאה אותנו לאן שאנחנו נמצאים היום.
בגלל לחץ ושליפה מהכובע הבאנו את אנסטיס כשהיעד המקורי היה בכלל שטקוס (אם היה מגיע דברים היו נראים אחרת היום).
לא הצלחנו להביא את היעד שסימנו לעמדה x? עובר ליעד הבא שסימנו בעמדה y ולא לאופציה בעמדה x שהיא הימור מבחינת המועדון.

כמו שסימנו את שיר וטוני בינואר 15 והגיעו בקיץ, כמו שסימנו את שהר וראדי בקיץ 15 והצלחנו להביא.
אלה היו יעדים ראשונים בכל עמדה והצלחנו להביא אותם וככה זה צריך לעבוד.

מבחינתי מאמץ כביר להביא את נייג'ל, לא הצלחנו? עובר לדיא, לא הצלחנו? עובר לעמדה הבאה ולא מתפשר על אופציה חלופית שהיא הימור.
כך הצלחנו כך נצליח בעתיד, מעדיף נייגל בקיץ ו 50/50 מסומן בינואר מאשר 3 זרים שהם הימור עכשיו.
וכן, מעדיף כלום עכשיו אם לא מסתדר להביא אף אחד מהיעדים ולהחתים בינואר ובקיץ הבא, לא נרד ליגה עם הסגל הקיים וכדי לא להפוך להיות מכבי חיפה צריכים לחזור לשיטה שבה הצלחנו.

אוגו והובאן אגב היו לגמרי הימורים שפגעו בינגו והם יוצאים מן הכלל כי הם לא סומנו ולא היו אופציות ראשונות (לעומת שיר, טוני, סהר וראדי).

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הנקודה שמסמנת לי יותר מכל את אובדן הדרך בשוק העברות, היא שלא נצמדנו לעקרונות שהנחו אותנו והצליחו;

פיזיות, חוזים קצרים עם אופציה, שוב פיזיות ועוד הפעם פיזיות.

היה כאן קונספט מצליח, שאפילו עם חלוץ ברזילאי אלמוני גילינו שלפחות באלמנט הגופני הוא נותן תפוקה ופשוט זנחנו אותו.

הפועל באר שבע עשתה קמפיין אירופי אדיר בעונה הראשונה, כי היא היתה קבוצה מוכשרת. אבל בעיקר כי הסתכלה ליריבות האירופאיות בעיניים מבחינת כושר גופני ונתונים פיזיים.

לוסיו, טוני, אוגו, קורהוט, הובאן, ויטור- שמו אותנו בישורת אחת מול קבוצה כמו אינטר או סלטיק.

ואז התחילו לשנות- קוואנקה, פקאהרט (שחרף גודלו, לא הרשים אותי יתר על המידה בפן הפיזי) ועכשיו סטו, שגם אם הוא מעט פיזי, כדורגל אין.

ואתה צועק להם, רבאקקקק תביאו ניגרים שרצו אחרי ציטות כדי להביא אוכל הביתה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אורן לא יכול שלא להסכים יותר עם מה שכתבת אתה מתאר במדויק בדיוק מה אני חושב, ועם הגישה הזו יוצאים למלחמה.
אבל למה ב5 לפנות בוקרררר?

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

נער הייתי וגם זקנתי וראיתי את הפועל באר שבע על כל גילגוליה מאז 1975.
רואה פה את אלו שחושבים שאפשר תמיד להיות בטופ בלי לעשות טעויות ובלי לשלם מחיר ולחשוב גם שאפשר לתקן את זה אינסטנט - זו נאיביות על גבול הילדותיות.
המערכת צברה מספיק קרדיט בכדי שניתן בה אמון . לנו כקהל יש השפעה אדירה על הקבוצה והלך הרוח שלה וחשוב שנחבק ונייצר תחושת שותפות גורל ולא נדבר כמו קליינטים לא מרוצים.
בקיצור, באר שבע לא תרד גם השנה!!!!!

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

RedBend כתב:אורן לא יכול שלא להסכים יותר עם מה שכתבת אתה מתאר במדויק בדיוק מה אני חושב, ועם הגישה הזו יוצאים למלחמה.
אבל למה ב5 לפנות בוקרררר?
אורן גם מדריך בבית אבות וכחלק מהתפקיד היה חשוב לו לעשות כמה בריכות בקאנטרי עם המיועדת מהעבודה
איש מסור

שלח תגובה