עכשיו מה?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: עכשיו מה?

שליחה על ידי ForeverRed »

הרבה דברים נכתבו במהלך הלילה.
אין טעם להגיב על כל נימוק וטיעון שעלו פה אז רק אומר שרוב הביקורת בפורום היא סופר לגיטימית.
מי שיש לו טענות שייצא לרחוב וישאל אנשים אובייקטיביים מה הם חושבים על הקיץ הזה של המועדון וישמע דברים חריפים יותר.
לבוא עכשיו ולהגיד שאנחנו מגזימים או חוזרים על עצמנו זה לא רציני. קודם כל כי אין כאן שום הגזמה, ושנית כי מתנהל שיח פתוח בו כל צד אומר את שלו ולכן אנשים חוזרים על עצמם עם טיעוני נגד.
אחרי שלוש שנים מדהימות הקיץ הזה הוא הזיה גדולה ולא צריך לצייר את זה אחרת. להגיד שזה כבר "קרה" ואין טעם לדוש בזה זה לא רציני בעיניי. זו הרי נקודת המוצא לכל דבר שקורה עכשיו.
יש עוד זמן לתקן (לפחות חלקית) ואני מקווה וגם מאמין שאלונה והצוות ידעו לעשות את זה.
הפער בין הרצוי למצוי הוא גדול ובסופו של דבר הם ישפטו על המעשים בשבועות הקרובים ולא על הרצון שאין לי ספק שעדיין קיים.
שיהיה לנו בהצלחה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

חשוב להגיד, אלא אם משהו השתנה משנים קודמות, אמורים להיות למועדון רשימות של שחקנים זרים על כל עמדה ולפחות מספר מועמדים על כל עמדה.
ככה שבהחלט אפשר להחתים גם 2 ואפילו 3 זרים חדשים ולא יהיה מדובר ברכש של פאניקה אלא בזרים שכבר עקבו אחריהם בעבר.
הבעיה היחידה, וכבר כתבתי על זה בנושא של אוגו, שגם אם נביא זרים איכותיים או עם רף גבוה, זה בכלל לא פשוט להביא שני זרים בטח שלושה לאחר פתיחת עונה, במקרה של האסלביינק הוא עוד מכיר את ישראל, אבל להביא כמות גדולה של זרים שלא מכירים את ישראל, עם מנטליות אחרות, בלי הכרות של השפה, בלי הכרות של מזג האוויר כאן (בחיפה טוענים שעד עכשיו מנדז'ק לא התרגל למזג האוויר ושהוא מתלונן שהחום מאוד מקשה עליו) זה יכול מאוד להקשות על ההתאקלמות של אותם זרים במועדון, כשכולנו יודעים עד כמה חשוב הרושם הראשוני משחקן זר ועד כמה הלחץ גדול על זרים אצלנו לבלוט מהשנייה הראשונה.
ולא דיברנו על גיבוש הרכב ראשון כשפתאום מגיעים שני זרים אולי אפילו שלושה שאמורים לפתוח בהרכב בלי הכנה עם הקבוצה בקיץ בלי להכיר את המערך, השיטה, השחקנים שלידם.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Sir Alex Ferguson כתב:חשוב להגיד, אלא אם משהו השתנה משנים קודמות, אמורים להיות למועדון רשימות של שחקנים זרים על כל עמדה ולפחות מספר מועמדים על כל עמדה.
ככה שבהחלט אפשר להחתים גם 2 ואפילו 3 זרים חדשים ולא יהיה מדובר ברכש של פאניקה אלא בזרים שכבר עקבו אחריהם בעבר.
הבעיה היחידה, וכבר כתבתי על זה בנושא של אוגו, שגם אם נביא זרים איכותיים או עם רף גבוה, זה בכלל לא פשוט להביא שני זרים בטח שלושה לאחר פתיחת עונה, במקרה של האסלביינק הוא עוד מכיר את ישראל, אבל להביא כמות גדולה של זרים שלא מכירים את ישראל, עם מנטליות אחרות, בלי הכרות של השפה, בלי הכרות של מזג האוויר כאן (בחיפה טוענים שעד עכשיו מנדז'ק לא התרגל למזג האוויר ושהוא מתלונן שהחום מאוד מקשה עליו) זה יכול מאוד להקשות על ההתאקלמות של אותם זרים במועדון, כשכולנו יודעים עד כמה חשוב הרושם הראשוני משחקן זר ועד כמה הלחץ גדול על זרים אצלנו לבלוט מהשנייה הראשונה.
ולא דיברנו על גיבוש הרכב ראשון כשפתאום מגיעים שני זרים אולי אפילו שלושה שאמורים לפתוח בהרכב בלי הכנה עם הקבוצה בקיץ בלי להכיר את המערך, השיטה, השחקנים שלידם.

אם אני אלונה אז אני שולח את מי שהכין את הרשימות לבדוק את עצמו. לא שא י חושב שסטו הוא כמו שתיארו אותו פה אבל הוא לא אמור להופיע באף רשימה של זרים.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

Totti כתב:הנקודה שמסמנת לי יותר מכל את אובדן הדרך בשוק העברות, היא שלא נצמדנו לעקרונות שהנחו אותנו והצליחו;

פיזיות, חוזים קצרים עם אופציה, שוב פיזיות ועוד הפעם פיזיות.

היה כאן קונספט מצליח, שאפילו עם חלוץ ברזילאי אלמוני גילינו שלפחות באלמנט הגופני הוא נותן תפוקה ופשוט זנחנו אותו.

הפועל באר שבע עשתה קמפיין אירופי אדיר בעונה הראשונה, כי היא היתה קבוצה מוכשרת. אבל בעיקר כי הסתכלה ליריבות האירופאיות בעיניים מבחינת כושר גופני ונתונים פיזיים.

לוסיו, טוני, אוגו, קורהוט, הובאן, ויטור- שמו אותנו בישורת אחת מול קבוצה כמו אינטר או סלטיק.

ואז התחילו לשנות- קוואנקה, פקאהרט (שחרף גודלו, לא הרשים אותי יתר על המידה בפן הפיזי) ועכשיו סטו, שגם אם הוא מעט פיזי, כדורגל אין.

ואתה צועק להם, רבאקקקק תביאו ניגרים שרצו אחרי ציטות כדי להביא אוכל הביתה.

בול.
בכל בליל הדברים שנאמרו מאז זאגרב, זה הדבר הכי נכון שאפשר להגיד.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

Totti כתב:הנקודה שמסמנת לי יותר מכל את אובדן הדרך בשוק העברות, היא שלא נצמדנו לעקרונות שהנחו אותנו והצליחו;

פיזיות, חוזים קצרים עם אופציה, שוב פיזיות ועוד הפעם פיזיות.

היה כאן קונספט מצליח, שאפילו עם חלוץ ברזילאי אלמוני גילינו שלפחות באלמנט הגופני הוא נותן תפוקה ופשוט זנחנו אותו.

הפועל באר שבע עשתה קמפיין אירופי אדיר בעונה הראשונה, כי היא היתה קבוצה מוכשרת. אבל בעיקר כי הסתכלה ליריבות האירופאיות בעיניים מבחינת כושר גופני ונתונים פיזיים.

לוסיו, טוני, אוגו, קורהוט, הובאן, ויטור- שמו אותנו בישורת אחת מול קבוצה כמו אינטר או סלטיק.

ואז התחילו לשנות- קוואנקה, פקאהרט (שחרף גודלו, לא הרשים אותי יתר על המידה בפן הפיזי) ועכשיו סטו, שגם אם הוא מעט פיזי, כדורגל אין.

ואתה צועק להם, רבאקקקק תביאו ניגרים שרצו אחרי ציטות כדי להביא אוכל הביתה.
אני יוסיף גם אינטילגנציה, שחקנים פיזיים עם שכל שמבינים את המשחק.
כרגע אין שכל ואין פיזיות

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

סתיו אלימלך כתב:נער הייתי וגם זקנתי וראיתי את הפועל באר שבע על כל גילגוליה מאז 1975.
רואה פה את אלו שחושבים שאפשר תמיד להיות בטופ בלי לעשות טעויות ובלי לשלם מחיר ולחשוב גם שאפשר לתקן את זה אינסטנט - זו נאיביות על גבול הילדותיות.
המערכת צברה מספיק קרדיט בכדי שניתן בה אמון . לנו כקהל יש השפעה אדירה על הקבוצה והלך הרוח שלה וחשוב שנחבק ונייצר תחושת שותפות גורל ולא נדבר כמו קליינטים לא מרוצים.
בקיצור, באר שבע לא תרד גם השנה!!!!!
מלך
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

שיש כתב: אני יוסיף גם אינטילגנציה, שחקנים פיזיים עם שכל שמבינים את המשחק.
כרגע אין שכל ואין פיזיות
נכון מאוד. נפגענו באינטיליגנציה יותר מכל פן אחר

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בהנחה שנייג'ל סגור, אם יצליחו לדוג איזה עסקה טובה על קשר אמצע אפשר לסמן התייצבות.
הייתי מכוון אפילו מראש להשאלה עם אופציה, במקרה של נפילה נהיה מוגנים יחסית.
סוף חלון תמיד נפתחים דלתות מעניינות, אם יש רצון, אפשר להביא משהו טוב.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yossi כתב:בהנחה שנייג'ל סגור, אם יצליחו לדוג איזה עסקה טובה על קשר אמצע אפשר לסמן התייצבות.
הייתי מכוון אפילו מראש להשאלה עם אופציה, במקרה של נפילה נהיה מוגנים יחסית.
סוף חלון תמיד נפתחים דלתות מעניינות, אם יש רצון, אפשר להביא משהו טוב.
אני לא חושב שמתכוונים בכלל להביא קשר אמצע.
שמענו על התלבטות לגבי בלם, לגבי חלוץ, מחליף לטוני - הכל חוץ מקשר 50:50.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אלדר כתב: אורן גם מדריך בבית אבות וכחלק מהתפקיד היה חשוב לו לעשות כמה בריכות בקאנטרי עם המיועדת מהעבודה
איש מסור
מת.
מתחביביי להיכנס לדיונים ליליים עם הינשוף השני של הפורום הלא הוא אלדר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב:ובסופו של דבר הם ישפטו על המעשים בשבועות הקרובים ולא על הרצון שאין לי ספק שעדיין קיים.
שיהיה לנו בהצלחה.
זה בדיוק סלע המחלוקת שלי איתך שזה די נדיר.
לא אוהב משפטים בסגנון הזה.
המועדון הזה,מנהליו ובעליו הוא חלום רטוב של כל אוהד כדורגל בארץ.
וגם אם עשה טעויות,הוא מבין אותם ומנסה לתקן אותם ובעיניי זה לא מובן מאליו.
המשפט הזה של "ישפטו על מעשיהם" הוא משפט של מתנשאים,בעלי זיכרון קצר.
אני לא אשפוט את אלונה לעולם,גם אם היא תיכשל השנה.
היא נתנה לנו כל כך הרבה רגעי אושר שהאחרון שצריך להישפט זו היא והצוות שלה.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אדום זקן כתב: זה בדיוק סלע המחלוקת שלי איתך שזה די נדיר.
בדיוק.
אין בעיה לבקר ולהגיד שטעו פה ופה ופה.
יש בעיה שמצפים שהכל יתוקן בחודש אחד בעלות של עשרות מיליוני שקלים ושאם זה לא קורה אז "לאלונה אין שאיפות".
לא, ממש לא, אלונה כאן כדי להישאר וייקח לתקן כמה שייקח היא תפעל לעשות זאת תהיו בטוחים.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

סתיו אלימלך כתב:נער הייתי וגם זקנתי וראיתי את הפועל באר שבע על כל גילגוליה מאז 1975.
רואה פה את אלו שחושבים שאפשר תמיד להיות בטופ בלי לעשות טעויות ובלי לשלם מחיר ולחשוב גם שאפשר לתקן את זה אינסטנט - זו נאיביות על גבול הילדותיות.
המערכת צברה מספיק קרדיט בכדי שניתן בה אמון . לנו כקהל יש השפעה אדירה על הקבוצה והלך הרוח שלה וחשוב שנחבק ונייצר תחושת שותפות גורל ולא נדבר כמו קליינטים לא מרוצים.
בקיצור, באר שבע לא תרד גם השנה!!!!!

מילים כדורבנות.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אדום זקן כתב: זה בדיוק סלע המחלוקת שלי איתך שזה די נדיר.
חותם על כל מילה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אדום זקן ואורן סיכמתם נהדר.

שלח תגובה